NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Je to klasika a vždy si tento film pozriem veľmi rad. Nezabudnuteľný Tom Hanks v úlohe Foresta je asi nejakou poistkou že človek pri tomto filme nezaspí. film ma v sebe čosi čo mu dodava najvyšší level kinematografie užasne spracovanie skvele herecke výkony

12. listopadu 2013
avatar uživatele
100 %

Tento film je prostě klasika. Dalo by se nazvat, že to klasická česká pohádka, jak hloupý Honza ke štěstí přišel. V tomto filmu si každý najde něco svého. Tom Hanks je skvělý herec, což nám již v několika filmech dokázal a také skvělý dabing, dělá z tohoto filmu jeden z nejlepších filmů, které existují. Film pro opravdové fajnšmekry. Doporučuji.

10. června 2012
avatar uživatele
100 %

Není třeba nadpisu, názor zní jasně

Je to nezapomenutelný film se svými výstupy, hláškami a herci. Pro mě bude Tom Hanks vždy Forrestem, a nenahradí ho ani Paul ze Zelené míle. Ikdyž jsem tento film viděla mnohokrát, pokaždé mi na tváři naskáčou slzičky. Určitě patří mezi nejlepší filmy v historii :) .

4. června 2012
avatar uživatele
100 %

Je to pro mne nejlepší film, nebo jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Tom Hanks a bezchybný dabing Vladimíra Dlouhého spolu dokonale splynuli. Film, který mi vhání slzy do očí, kdykoliv ho vidím

27. ledna 2012
avatar uživatele
90 %

Máloktorý film je takto známy a populárny ako práve Forrest Gump. Množstvo ľudí a kritikov si myslí, že film je prehodnotený. Ja si myslím, že film je absolútne bez chyby a určite patrí medzi top, čo sa kedy podarilo natočiť. Každy jeden film, ktorý kedy dostal nálepku "najlepší na svete", je určitými ľuďmi považovaný za prehodnotený (Shawshank, Godfather) a preto neexistuje absolútny víťaz. Ja si myslím, že film splnil presne to, čo splniť mal a určite si ho v budúcnosti ešte veľakrát pozriem...

3. ledna 2012
avatar uživatele
E Š
...
100 %

FORRESTE BEŽ!!!
Každý tú vetu pozná, nie? A určite ju aj mnohokrát vykradol. Tak ako kniha i film je niečo krásne a vypovedajúce o ľuďoch vo všeobecnosti.

14. prosince 2011
avatar uživatele
100 %

Tradice

Tento úžasný film dávají v televizi skoro každý rok. A já se na něj každý rok znovu a znovu ráda podívám. Forrest Gump se stal tradicí. Aby taky ne, vždyť se není čemu divit. Život naivního prosťáčka, kterého čirou náhodou potká štěstí a životní láska, každého pohladí na duši. T. Hanks ho zahrál bravurně. Velice silný citový příběh o lásce, přátelství, toleranci a schopnosti pomáhat druhým dostal tolik ocenění oprávněně. Na místě je také tragický, ale zároveň radostný konec.

18. července 2011
avatar uživatele
100 %

Vrcholné dílo světové kinematografi

Forrest Gump je vlastně neuvěřitelně manipulativní film, který vás snadno dokáže rozbrečet i rozesmát a myslím že si až příliš dobře uvědomuje že to dělá... s divákem si hraje jako s loutkou a my ochotně posloucháme a líbí se nám to. Dokonce se nám to líbí tak moc že i když se na něj podíváme posté, stále ho milujeme :)... prostě Forrest Gump je můj nejvíc nejlepší kamarád

3. července 2011
avatar uživatele
3ged
...
100 %

Forrest Gump

Psaním chváli na tenhle snímek bych akorát opakoval to, co už určitě někdo napsal dříve. Film je prostě dobrej a nikdy mě neomrzí se na něj podívat znova.

5. dubna 2011

Lyrická chvíľka padania pierka

Nádherná úvodná hudba tohto filmu navodzuje príjemnú atmosféru a dá sa očakávať dobrý film...
Citlivý príbeh detsky úprimného a pravdivého Forresta zaujme každého, kto aspoň niekedy premýšľa nad zmyslom života, lásky, pravdy a bytia samotného.
Farbisté opísanie životných úspechov a strastí Forresta Gumpa v kontexte búrlivej minulosti 50. a 60. rokov núka, až priam vnucuje pocit, že všetko je dobré. Osamelí sa hneď cítia akoby boli v plnej miestnosti ľudí, smutní ožijú smiechom so slzami, zamilovaní sa ešte tuhšie zovrú v objatí.
Odkaz filmu, a síce prostota, a teda pokora hlavného hrdinu, nás vždy posilní, film je akýmsi liekom proti smútku a zlej nálade. Pridaná hodnota príbehu je Tom Hanks. Skvelý herecký výkon, na ktorý sme však už zvyknutí. Netreba zabúdať na ostatných hercov, pre ktorých platí to isté.
Celkový dojem filmu podfarbuje a dokresľuje sugestívna hudba, ako aj autentické zábery z oných čias.
Vrelo odporúčam každému aspoň raz si pozrieť tento film, pretože patrí k skvostom filmového umenia tak, ako Deviata symfónia patrí k drahokamom hudby.

28. února 2011
avatar uživatele
100 %

Jde o film pro filmové labužníky a pro všechny, kteří mají rádi Toma Hankse.
Zahrál tu roli přímo skvěle. To že je to pan herec, nám dokázal i v dalších svých rolích. Nebudu se tady ale o nich rozepisovat, abych mohl svůj komentář napsat přímo k těmto filmům.
Je možné, že se tento film někomu nebude líbit. To ale platí ke každému filmu. Každý máme jiný názor.

26. ledna 2011
avatar uživatele
100 %

jen málo filmů...

se hned po natočení stane klasikou.
Způsob, jakým se Forrest dívá na svět je fascinující. Mnohokrát jsem se ptal sám sebe, jak se asi na podobné věci dívají různí lidé. Koukněte se kolem sebe, když jdete po ulici a položte si tutéž otázku ;o)

9. prosince 2010

Celkem to jde, ale děj je zbytečně zdlouhavý, chvílemi dost nezáživný. Tom Hanks roli zahrál moc dobře.

24. října 2010
avatar uživatele
90 %

Když jsem ho viděla poprvé, nějak jsem nechápala pointu. Podruhé to bylo stejné, ale postupem času jsem filmu přišla na chuť. Podle mě si hodnocení 90% určitě zaslouží, a to hlavně kvůli výbornému ztrávnění hlavní postavy.

18. září 2010
avatar uživatele
100 %

Co na to říct, je to jeden z nejlepších filmů. Trvalo mi dlouho než jsem se na něj podívala a musím uznat, stálo to za to.

12. září 2010
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Je to jeden z mých nejoblíbenějších a podle mě nejpovedenějších filmů. Když se zamyslím, nedokážu si ani představit, že by Forresta Gumpa hrál někdo jiný, než Tom Hanks. Roli zahrál výborně, jako i v ostatních filmech, které jsem viděla. Po shlédnutí filmu jsem ani nechtěla číst knihu, protože už film sám se mi tolik líbil. :)

19. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Nemá chybu

Tenhle film je úžasný. Nejen hereckým obsazením, ale hlavně ten děj byl nezapomenutelný. Tom Hanks je PAN herec, dokáže zahrát cokoliv a tato role mu sedla dokonale.Prostě skvělý !!

29. července 2010

I já jej už viděla

Konečně jsem se i já podívala na tento hodně slavný film. Musím říci, že jsem uchvácena. Krásný příběh, Tom Hanks mi úplně vyrazil dech. Nečekala jsem od něj tak dobře zahranou roli. Nemohu udělat nic jiného než, než to co tolik lidí přede mnou a to, že dám to nevyšší možné ohodnocení filmu. :-)

29. července 2010
avatar uživatele
60 %

Přišlo zklamání

O tomhle filmu jsem slyšela jen samou chválu a tak jsem si řekla, že když už běží v televizi, podívám se na něj. Můžu říct, že jsem byla HODNĚ zklamaná. Film je podle mě zpracován velmi dobře (nápad, herecké obsazení a jejich výkony,..). Ovšem celkově byl film pro mě velmi nudný. Už po 20 minutách jsem sledovala hodiny, jestli už náhodou film nebude končit. Děj je sice zajímavý, ale prostě nezáživný. Některé scény jsou zbytečně strašně zdlouhavé. I hlášky tak trochu nic moc. U filmu jsem se zasmála tak 2x. Vím, že to sice není komedie, ale pak tedy nechápu, jak můžou všichni tvrdit, jak je film vtipný. Pro mě prostě nebyl. Ovšem už jenom ze zpracování tohoto filmu sálá kvalita. A jelikož T. Hanks je výborný herec (ne můj oblíbený, ale hraje prostě výborně) dodal tomu šťávu. Proto dávám krásný lehký nadprůměr, protože ono vybrat v dnešní době dobrý film, je taky umění.

22. června 2010
avatar uživatele
cod
...
100 %

Výborný film a božskej výkon Toma Hankse, vtipný dojemný i akčni scény a výborný hlášky ve filmu. Nemůžu si stěžovat

28. května 2010
avatar uživatele
100 %

Super

Tento film je jednoducho úžasný. Dlho som na neho počula skvelé ohlasy a mnohí mi hovorili, aby som si ho pozrela. Tak ma to jedného dňa prestalo baviť a pozrela som si ho. A vôbec som to neoľutovala. Tento film má fakt hlbokú myšlienku a vie parádne zabrnkať na city. Párkrát som počas neho mala slzy v očiach. Fakt stojí za pozretie, vrelo odporúčam! :)

23. května 2010
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump je jednoznačne najlepší film aký som kedy videla.Dokonalosti filmu prispieva nie len úžasný Tom Hanks ale aj výkony ostatných hercov proste dokonalosť. tento film som prvý krát videla v češtine ale v angličtine je o mnoho lepší.Aj keď som už tento film videla najmenej 50 krát :D, stále ho rada pozerám znovu a znovu.

21. dubna 2010
avatar uživatele
90 %

Forrest Gump

Věřte nebo ne, tenhle film jsem dneska viděl poprvé! Slyšel jsem o něm všelijaké legendy a jen samou chválu, ale vždycky když byl v televizi, tak se mi jaksi vyhnul. Příběh jsem znal, herce a režiséra taky a uměl jsem si představit, jak dobrý a kvalitně natočený by mohl film být. Sice mě trochu děsila ta stopáž, ale řekl jsem si, že pokud to opravdu bude tak dobrý film, jak se o něm říká. Skutečnost, že film trvá přes dvě hodiny ani nezaznamenám. Nadruhou stranu jsem zase věděl, že se mi zákonitě film líbit. I navzdory třem vyhraným Oskarům jsem věděl, že akademie už nejeden film předcenila a nejednou. Film utíkal pomalu a i když se to zdá jako záporná vlastnost (a jindy taky je), u tohoto filmu mi to vůbec nevadilo. Příběh, který Forrest Gump vypráví mě bavil a zajímal. Nebavil mě ani tak jeho osobní život, jako to, kde všude Forrest byl, u čeho všeho byl a čeho všeho se zapříčinil. Příběh mě nedojal, neukápla mi slza a že bych si postavu Gumpa nějak strašně oblíbil a měnil bych s ním ihned život, to bych neřekl. Film je to však příjemný. Více, než příjemný a podle všeho bude stejně příjemný a po více shlédnutích. Plný památných hlášek a naivních replik hlavní postavy. Trochu mi ale připadalo, že film až moc vsází na genialitu své předlohy a že je film na sílu dojemný a vůbec všechny pocity, které chce film v divákovi vyvolat, jsou vyvolány nuceně. Režisér Zemeckis se však velmi snaží. Jde to poznat a já ho za to mohu jen pochválit. Jen díky němu působí příběh Forresta Gumpa stejně kouzelně na plátně, jako v knize. Už od úvodní scény, přes přestřelku ve Vietnamu až po závěrečnou scénu. Všechno je tu prostě dokonalé a nebo se alespoň snaží být. Já osobně bych filmu nemohl dát 100 %. Zaprvé, skvělý scénář není výsledkem filmařů, ale spisovatele Winstona Grooma, takže všechna ta poselství o lásce, válce, rasismu, politice, smrti a jejich krásné propojení v příběhu, bych prostě nemohl připsat Ericu Rothovi, tudíž film vlastně těží z něčeho, co nevybudoval. Dojemnost filmu na sílu navíc opravdu bije do očí. A zadruhé, mě film nezaujal natolik, jako třeba "Dobrý Will Hunting" nebo "Ray". To není o tom, že bych na filmu hledal nějaké negativa nebo si je dokonce utvářel, já se řídím jen podle mého filmového vkusu. Herci jsou výborní. Od autentického Forresta Toma Hankse a jeho mladšího Forresta Haleyho Joela Osmenta, až po krásně naivního Mykeltiho Williamsona či tvrďáka Garyho Sinise. Nikdo z herců nekazí filmu fasádu ani pověst a to je hlavní. Jedním dechem: "Nikdo není dokonalý. Ani samotný Forrest Gump a ani tenhle film. Snímek by se však dal nazvat "dokonalejším" ve světové kinematografii a může za to hlavně Tom Hanks!" Dávám silných 90 %.

14. března 2010
avatar uživatele
100 %

nádhera

Úžasnej film, který má hodně děje, je tam spousta dějových odboček nebo spíš "různých" dějů. Celkově je to krásný dojemný film, který vždy obrečím, ale vždy se ně něj znovu ráda podívám :)).

11. března 2010
avatar uživatele
100 %

Nádhera

Jeden z nejlepších filmů, jakékdy kdo natočil. Úžasné herecké výkony, úžasný příběh.... I když se film tváří jako komedie, ukrývá v sobě spoustu nádherných myšlenek. Dávám 100%
PS: Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš :)

6. ledna 2010
avatar uživatele
k1k1
...
40 %

Já nevím, proč všichni tento film tak moc obdivují. Já jsem se na něj dívala do půlky a vypnula jsem to z důvodu, že jsem se u něj nudila. Když to tak zpětně vezmu, tak je to pro mě takový průměr. Je to asi opravdu o vkusu, ale mně se opravdu tolik ten film nelíbil. Promiň Forreste.

5. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

:-)

Báječný film, báječní herci, pokaždé mě dostane a baví mě stále více. A český dabing v čele s Vladimírem Dlouhým to je jedinečné!!!

3. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Podle mě jeden z nejlepších filmů, co kdy byly natočeny. Perfektní herecké výkony Toma Hankse a Garyho Sinise, krásná hudba, chytlavý děj a spousta nezapomenutelných scén, to vše dělá tenhle film vyjimečným. Opravdu stojí za to ho vidět a to nejednou...

16. listopadu 2009
avatar uživatele
80 %

Forrest Gump

Tento film je velmi pěkný. Viděla jsem ho sice jen jednou, ale Tom Hanks zde podal vynikající výkon. Třeba se na něj časem podívám znovu.

14. října 2009
avatar uživatele
100 %

Utíkej, Forreste, utíkej

Příběh prosťáčka Forresta, který spatřil světlo světa díky spisovateli Winstonu Groomovi. Jeho knihu zná jen málokdo, naopak tento úžasný film zná témě každý, kdo pochytil nějaké to základní vzdělání a nezajímají ho fantasmagorické seriály.

Příběh Forresta je zábavný, budete se u něho chlámat smíchy stejně, jako já. Ale na druhou stranu cítíte, že v něm jde o něco víc. Chce se vám běhat? Tak jděte a běhejte. Není nic jednoduššího. V nitru cítíte určití stesk, jakoby vám tam Forrest vyryl rýhu. Snad svými citáty, či co já vím. Svými větami, které každý známe a svým způsobem se jimi také řídíme. Ale jak se tak na Forresta díváte, litujete ho, milujete, ale zároveň obdivujete, protože tak jasně poznáváte, že je v lecčems lepší a snad i šťastnější než vy. Dokáže mít radost z běžných všedních věcí. Záležitosti, které se nám zdají malichernými, jsou pro něho důležité.

Běháte s ním, lovíte krevety, milujete a poznáváte a cítíte se plnější. Poznamenání čímsi skutečnějším než je sezení u televize. A najednou, jako by vám kdosi otevřel oči, vzal vás za ruku a vyvedl ven…přesně takový ten film je. Skutečný a plný něhy lásky. Neskutečné radosti a odpuštění.

4. září 2009
avatar uživatele
100 %

Film No.1

Forrest Gump je prostě úžasné dílo,u kterého se vždy pobavím až k slzám.Skvělí herci (Hanks a Sinice jsou super) a výborná hudba od Silvestriho!!!A naprosto dokonalý dabing v čele s Dlouhým...Co víc dodat-prostě 101% :-).

3. září 2009
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých nejvíc nejoblíbenějších filmů. Plno nezapomenutelných hlášek a scén. Tom Hanks opravdu zazářil...Go Forrest Go!!!

28. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

životní role Toma Hankse

Tak já zastávám názor, že tenhle film bude někdo milovat a někdo jiný zase nenávidět, ale nic mezi tím.. Já patřím k té první skupině. Úžasný film. Hodně lidí mi říkalo, abych se na něj podívala. A když jsem se k tomu konečně dokopala litovala jsem, že jsem ho neviděla dřív! Nemohla jsem se odtrhnout od obrazovky. Tom Hanks je vážně skvělý. A vůbec celý ten film je skvělý. Párkrát jsem se i zasmála, na konci i tak trochu pobrečela. Ale to asi většina lidí. No, takže tomu kdo tenhle film ještě neviděl, doporučuju se na něj rychle kouknout. Protože Forrest Gump..to je tak říkajíc základ!

25. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je úplně úžasný film. Nádherný příběh, parádní děj a všechno. Tom Hanks se take předvedl. Prostě skvělý film, na který se mužu divat pořad dokola a neomrzí mě

22. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Opravdu nejlepší film na světě! Skvělý Tom Hanks ve skvělém scénáři Erica Rotha, pod skvělou taktovkou Roberta Zemeckise a navíc doplněný skvělou hudbou Alana Silvestriho. Forrest Gump je prostě obrovskou přehlídkou skvělých herců, nejrůznějších efektů, množství událostí a míst na světě a má výborné spojení vtipu a tragédie. Ale něco tak dokonalého slovy popsat nejde...

P.S.: Jeden z mála filmů, který mě rozbrečel :-)

26. července 2009
avatar uživatele
100 %

Když jsem tento film viděl poprvé,a to mi bylo hodně málo,tak jsem si myslel,že jsem se znovu narodil..Čím jsem starší,tak už mi nepřipadá tak úžasný,jako tenkrát..Samozřejmě neříkám,že si ho rád nepustím,to ne..Ale zůstavám při názoru,že mnohem krásnější film je "Zemřít mladý"..

4. července 2009

?????

Nechápu, jak se tenhle film může někomu líbit, njn každý to vidí jinak. Mě film přestal bavit po 10 minutách, ale nakonec jsem se se zaťatými zuby dodíval. Tomuhle filmu bych dal hodnocení 20, protože je to jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl,ale 0 by byla moc tvrdá. Jenže hlavní roli hraje herec, kterého prostě nemusím a kvůli tomu ta 0.

19. června 2009
avatar uživatele
100 %

Je tady toho tolik, že nemá opravdu smysl vše znova vypisovat, výkon Toma Hankse je nesrovnatelný, úžasný....na konci jsem se teda málem rozbrečela...ten výkon mu nejde neuvěřit...naprosto nejlepší film...

20. května 2009
avatar uživatele
100 %

Dokonalý film, dokonalý Tom Hanks, dokonalý scénář, dokonalá hudba...prostě všechno na tomhle filmu je dokonalý...

17. května 2009
avatar uživatele
100 %

Fascinující film

Co k tomuhle filmu říct?? Vše bylo řečeno. Nemá cenu omílat jeho nesporné kvality. Takže už se dnes těším, jak se na něj po dlouhé době opět kouknu.

15. května 2009
avatar uživatele
100 %

Jak se dá popsat dokonalost? Protože o to tu jde. Příběh a jeho podání, dialogy, herci i jejich výkony, triky i písničky jsou prostě dokonalé, jedno souvisí s druhým a vše dohromady tvoří vynikající umělecké dílo, které vás chytne za srdce a občas donutí k úsměvu. Vše, a to i věci jako válka, úpadek, život na okraji společnosti a smrt, je podáváno neuvěřitelně laskavým způsobem a vy se po celé dvě hodiny a chlup neodtrhnete od Gumpovy lavičky.

8. května 2009
avatar uživatele
100 %

Člověka tenthle film dojme ať chce nebo ne. Běž Forreste, běž! na tuhle hlášku si vzpomenu celkem často. Je to úžasný film. Tom Hanks v něm podal neuvěřitelný výkon, jen málokdo by to mohl zahrát tak jako on. Jediné co mu můžu vytknout, je to, že "vyfoukl" všechny oscary filmu Vykoupení z věznice Shawshank. Dva dokonalé filmy během jednoho roku.

19. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film se jednoznačně zapíše mezi mé nejoblíbenější. Vidět svět očima prosťoučkého Forresta ve mně zanechal velmi silný zážitek.

6. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film je opravdu skvělý dá se na něj koukat pořád a pořád dokola a nikdy vás neomrzí. Je fascinující kolik zážitků může prožít jeden úplně obyčejný člověk. Jak říká život je jako bonboniéra

19. března 2009
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Tenhle film mám moc ráda, patří k mým nejoblíbenějším, protože na to můžu koukat znova a znova, když zrovna nevím na jaký film mám chuť a přesto si chci něco pustit, šáhnu po tomhle filmu a nikdy neudělám chybu. Co mám víc psát? Asi jen to, že kdo ten film ještě neviděl , z jakéhokoli důvodu, tak vřele doporučuju, nebudete zklamáni!!!

10. března 2009
avatar uživatele
100 %

SUPER!

Tak tohle je podle mě jeden z nejlepších filmů všech dob. Tolik různých vzpomínek, zážitků, trapasů,... Je to dlouhý film, ale stejně se při něm nenudíte! Prostě jedinečné!

8. března 2009
avatar uživatele
100 %

Uplne suprovy film, nevadi ani to ze je troska dlhsi ako iny film, super námet, super herec, je to fakt pribeh o zivote. Davam 100%.

5. března 2009
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Všudebyl všechno zažil, Forrest a jeho bonboniéra... film, který nasadil laťku tam, kam jiné filmy sotva kdy vystoupí... Vzpomínky na Vietnam očima týpka, který život vidí takový jaký je... zbytečně si ho nekomplikuje jen ho jednoduše žije... Kultovní záležitost minulého století (((;

15. února 2009
avatar uživatele
100 %

Tak za prvé nechápu jak někdo může tomuhle filmu dat 0% proberte se. Za druhé tenhle film sem viděla snad milionkrát stokrát a kdykoliv si ho ráda pustim zasmějete se tam možná někdo i zapláče :-D krásnej soundtrack prostě film kterej nesmý chybět v mé sbírce! Tom Hanks je tady prostě nezapomenutelnej a užasnej i když hrál promiňte ten výraz DEGENA :-D TAK BYL roztomilej a poprvé sem ho snad viděla jako herce dřív sem ho ráda neměla :-D Bylo tam plno dobrých hlášek a strašně se mi líbila válka ve Vietnamu a kapitánem Danem a jeho hláška k Bubbovy (bude to asi jinak napsaný než ve filmu ale kdo to viděl tak si vzpomene) " Rači to zastrč ať nebo tím trkneš o nálož"!! Hehe bomba prostě

14. února 2009
avatar uživatele
100 %

Úžasně naivní... spousta těch věcí do kterých se připletl úplně náhodou a nakonec mu bylo úplně jedno že je milionář. Je tam spousta perfektních postav - poručík Dan, maminka, Jenny, Bubba... Podle mě je to nejlepší film s Tomem Hanksem.

1. února 2009
avatar uživatele
90 %

TomSNB

Veľmi pekný film a popri tom taký skutočný, ktorý sa môže stať aj v bežnom živote. Tom Hanks, toto je podľa mňa jeho najlepšia hlavná úloha akú kedy vôbec odohral. Dej je proste úžasný a preto dávam 90%

24. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Toto je naozaj super film. Tom Hanks to zahral fantasticky. Proste bol úžasný. Film vo mne zanechal niečo, čo ani neviem vysvetliť. Forrest Gump je proste klasika, ktorá sa dá pozerať dookola a nikdy by ma neomrzela. Dokonca porazil aj Vykúpenie z väznice Shawshank o najlepší film roku...100%

12. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Foresta byhc nazval americkym jarou cimrmanem - u vseho byl a ve vsem zanechal neco sveho. Dnes jiz klasika stribrneho platna ocenena spoustou oscaru za vse mozne je film, ktery dle mne videlo nejvic lidi ze vsech. A on si to zaslouzi.

7. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

:)

Pěkný příběh, který každému uvízne v paměti a něco si z něj odnese.Ale jestli by tohle měl být nejlepší film, to nevím. Ja dávám 85 %

6. ledna 2009
avatar uživatele
tehy
...
100 %

Filmová klasika

Neřeknu nic nového, už to tu bylo milionkrát před tímto příspěvkem. Forrest Gump je legenda. Jen stěží se dá najít lepší film, tři oskary a další tři nominace v roce 1994, tedy ve stejném roce kdy mělo premiéru Pulp Fiction a Vykoupení z věznice Shawshank. Tom Hanks stvárnil svoji životní roli.
Forresta si si zamilujeto po první větě, nebo vás už neosloví vůbec. Já se zamiloval ;)

1. ledna 2009
avatar uživatele
0 %

No neviem

Mne sa tento film nepáčil. Zdal sa mi velmi dlhý a nudný. Ziadny prevrat či zlom. A chybalo mi aby bolo povedale ako skončil jeho syn....

22. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Do života

Film, ktorý sa snaží niečo povedať a aby sme si niečo uvedomili a aby sme sa zamysleli. Ja som sa veľmi zamyslel. Tento film som nikdy nevidel do konca nikdy ani po polovicu. No dnes som to konečne videl a musím priznať je fantastický, dojemný až veľmi útočí na ľudské city a rozum. Určite si ho ešte niekedy pozriem nezabudnem na to.

13. prosince 2008
avatar uživatele
0 %

hroza

ako sa niekomu moze pacit tento film podla mna je to uplna kravina na ktoru sa neda ani pozerat....keby som siel do kina ked to vyslo tak by som lutoval tie vyhodene peniaze za vstupenku

12. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Tento film nemé chybu je vtipnej úžasnej a božskej akorát by mě zajímalo co se stane s jeho syna ( co z něho vyrost) ... FAkt upe mega supeer

12. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Dokonalé, oskarovské, oslňující!

Tenhle film je bezkonkurenčně můj nejoblíbenější, znám ho skoro nazpaměť. Spojuje všechno nejlepší, co se ve filmu vyskytuje: herci (samozřejmě musím zdůraznit jméno Tom Hanks, jenž je hvězdou celého filmu), scénář, ten je přímo neskutečně dokonalý (nejlepší jsou ovšem výroky Forresta :)) a dále hudba, režie a tak dále a tak dále. Přednostmi tohoto filmu bych se taky mohla zabývat celý den! Samozřejmě dávam stovku!

11. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Tak jednoduchý až geniální

V porovnání s románem je filmnepopiratelně lepší. Jinak patří k mým nejoblíbenějším. A dost tomu dává i hudba, ta fakt nemá chybu!!!

30. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Páni, tak jsem se na film těšil a nemůžu si film vynachválit. Na tomhle webu je to ten nejlepší film, i když se občas střídá s Temným rytířem, takže jsem si nemohl film nechat ujít a rozhodně jsem se na něj musel podívat. Podle mě si Temný rytíř ani nezaslouží být v první desítce, protože filmu Forrest Gump nesahá za žádných okolností ani po paty. Film byl přímo lákadlem a díky vysokým hodnocením a skvělým hercům se film nemohl už dále zanedbávat. Z mého pohledu je to to nejlepší drama, co jsem kdy viděl. Vlastně se trochu pere se Zelenou mílí, ale je zvláštní, že v obou případech hraje Tom Hanks. Když se na to takhle podívám, lepší "dramatický" herec zatím neexistuje. Ale co je na tom nejlepšího, film se kombinoval ještě s žánrem komedie. Díky tomu byl film od začátku do konce nesmírně zábavný. Příběh byl neskutečně zajímavý, film měl skvělý námět, který je na první pohled jednoduchý, ale když se na film podíváte, úplně změníte názor. Zezačátku jsem měl jisté pochyby, protože i když většinu filmu zabíraly Gumpovy historky, všechny je jen tak vyprávěl lidem na autobusové zastávce. Později jsem se sice dozvěděl, že je nesmírně společenský, ale tento detail je vskutku detail. Děj jak jsem už říkal byl zábavný od začátku do konce. A to neměl vlastně skoro žádné odbočky. U obrazovky nemohl člověk dělat nic jinýho, než jen netrpělivě očekávat další a další historky, protože na to jak byl film dlouhý, neměl v sobě ani jednu zdlouhavou nebo nezajímavou či nudnou scénu. Společně jako v Zelený míli, tu mě Tom Hanks nejlepší filmovou roli. Ta se mi líbila pochopitelně nejvíc, protože byla velmi prostá a měla skvělou povahu. V celým filmu jsem neviděl scénu, kde by se naštvala, nebo dělala špatné věci, i na kritiku byla odezva přijatelná a někdy i k popukání hodná. Náš českej dabing se mi vůbec nehnusí, takže jsem se v klidu díval na českou verzi. Vladimír Dlouhý, jediný to dabér Toma Hankse, ho tu nadaboval hodně přesvědčivě, protože pořád mluvil takovým rostřeseným a dětským hlasem, což se k hlavní postavě skvěle hodilo. Nemohl jsem si nevšimnout dalších skvělých herců, kteří se tu objevili jako třeba Gary Sinise nebo Robin Wright Penn, a asi nejlepší vedlejší roli tu měl Mykelti Williamson alias Bubba. Asi proto, že měl ve filmu skvělej výraz a mluvil pořád jenom o krevetách. Film byl opravdu jedno z nejlepších dramat, a i když tady někdo říká, že film dopadl smutně, tak já si myslím, že jinak to ani dopadnout nemohlo. Nemůžu dát nic jinýho než 100%.

29. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Znám tento film dobře......... Nicméně, jsem si ho asi po 5 ti letech včera pustila na dvd... Zase mě dostal... Ten film je prostě geniální......Mám rozepisovat to, co tady píší všichni ? Naprosto zbytečné :-) Snad jen doporučení pro Ty, kdo tento film třeba ještě náhodou neznají - sežeňte si ho, a určitě ho zkoukněte... A pak pochopíte...

28. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Bomba!!!

Je to jeden z nejlepších filmů, co znám. Má neuvěřitelnou hloubku a lidskost, k tomu všemu skvělý výkon herců. Jednoznačně 100 procent.

23. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump je naprosto úžasný film. Vždycky se na něj znovu ráda podívám. Tom Hanks v něm hraje uplně úžasně, naprosto mu ta role padla.

9. listopadu 2008
avatar uživatele
ja93
...
100 %

ÁÁá

Utíkej Forreste! prostě památeční film-můj-nejlepší-nejlepší-herecký-výkon-Toma-Hankse- miluju-Forresta-Forrest-je-vtipný-je-katastrofální-je- skvělý-je-debil*-je-kamo-je-je-to-Forrest!:D je t´aime

9. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Podle hodnocení jsem se na tento film velmi těšil.
Příběh není špatný, jen zdlouhavý a chvílemi dosti nudný. Místy mi to připadne jako jedna velká splácanina. Už jen chybělo, aby se Forrest stal presidentem, nebo papežem.

24. září 2008
avatar uživatele
100 %

Podo mě je to pěkný film i když proti tomu filmu mám nějaké vyhlídky.
Jako třeba to že tento film je podle mě moc splácanej dohromady a jsou tam nudné chvíle.Je děj je pěkný a pěkně to vyypráví.
Kdyby v tom filmu byl Forrest Gump prezidentem nebo třeba hokejistou či tenistou :D :D.

24. září 2008

:)

Tak tenhle film je opravdu skvělý :) Vždycky se na něj ráda znovu podívám..občas mi bylo Forresta líto tak jsem i trochu brečela :D Ale jinak fakt výborný :)

18. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Super film

Je to ten nej nej nej film s Tomem Hanksem.Forrest Gump je protstě takový hlupáček,který dělá vše co se mu řekne.I když je mentálně zaostalý,vykoná neuvěřitelné věci(myslím,jak zachránil tolik lidí ve Vietnamu,běžel 2 roky,inspiroval dokonce Elvise Presleyho,vymyslel ´smajlíky´, a pouhou náhodou něco řekl a vznikl z toho slogan Shit happens, to se mi na tom filmu prostě líbilo.)A je to velice dobře vymyšlené tak,že několika lidem na lavičce při pouhém čekání na autobus vlastně řekne celý dvůj životopis.Je to vážně dokonalé a skvělé pokoukání,jistě se koukněte.Dal bych klidně 20 Oscarů.

14. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

O tomto filmu už bylo řečeno dost. Takže asi nic nového nenapíšu. Tak je tolik, že tento film nesmí chybět v mé kolekci DVD a taky nechybí.

30. července 2008
avatar uživatele
100 %

Nepřekonatelný Forrest

Forrest Gump je klasika, kterou musí znát každý. Film se totiž vymyká všemu, co kdy Američané natočili - hlavním tématem je sice americký sen - chudáček ke štěstí přišel, ale zároveň je také kritikou této myšlenky. Perfektně vystihuje dobu, doplňuje ji fantastickou hudbou. A k absolutně dokonalému výkonu Toma Hankse bych řekla jen tohle: Tom Hanks nehraje Forresta Gumpa, on jím skutečně je. Diamant mezi filmy.

16. července 2008
avatar uživatele
100 %

Famózní snímek, ve kterém exceluje Tom Hanks jako legendární prosťáček, který u všeho byl. Nedivím se, že film získal tolik Oskarů.

13. července 2008
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Film je hezký, mě osobně se moc líbil. Pěkný příběh, nápadité a vtipné scény a nechybí ani originalita. Tom Hanks zahrál Forresta moc pěkně a vcelku je to opravdu dokonalé. Ráda se na to podívám znovu.

13. července 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film se mi velice líbil.Myslím si ž jako dobrodružný film je mezi nejlepšíma... Občasné chvíle jsou nudné ale čekáte na to co se tam stane...Tom hanks svou roli dobře zahrál ...

11. července 2008
avatar uživatele
100 %

Další z filmů, o kterém je těžké cokoli říct, respektive napsat, jelikož všechno asi už řečeno bylo... Tak se budu opakovat, no:) Forrest Gump je postava, která je už zapsaná do historie....aby ne, bez něj by ani Elvis tančit neuměl:) Je to neuvěřitelně působivě natočný film s opravdu úžasným, slaďoučkým a roztomilým Hanksem, který opravdu exceluje. Jeho životní story pohltí opravdu každého...člověk celou dobu buď pláče, nebo se usmívá. Tak se pozná skvost...

7. července 2008
avatar uživatele
100 %

a to je tak asi všechno

Tenhle film mám nejradši ze všech filmů co sem kdy viděla.Fakt se mi líbí ta zápletka, a taky to jak Forresta zahrál Hanks bylo podle mě naprosto geniální.Na filmu je podle mě taky hodně důležitá hudba v něm použitá.Tady byla použita Americká !klasika! jestli to tak můžu nazvat, a to bylo taky......milé

27. června 2008
avatar uživatele
100 %

Film se mi velmi líbil. Čekal jsem, že mě tento film rozbrečí, ale nepovedlo se, spíše jsem se dobře pobavil a zasmál. Velmi se mi líbili Forrestovi příběhy, jeho naivita a nevinnost, skvělý děj a herecké obsazení. Tom rozhodně nezklamal a velmi zaujal svým vžitím se do role. I jeho dabing je dokonalý. Každopádně jeden z nejlepších filmů všech dob, i když si myslím, že jsou i lepší. Opravdu senzační podívaná, plná dobrodružství, vtipu, dojemných chvilek, je tam asi úplně všechno, co správný film potřebuje k úspěchu. Není co víc psát, ono se to nijak zvláště nedá popisovat, každopádně není filmový nadšenec, který Forresta Gumpa neviděl. A komu to i přesto uniká, má co napravovat.

26. června 2008
avatar uživatele
100 %

Úžasná záležitost

Forrest Gumpu jsem četl i viděl, líbilo se mi obojí, ale film je film. Geniální zahraná role od Toma Hankse dodává šťávu celému filmu, u kterého se vždycky zasměju a vždycky mě pobaví. Nemůžu nedat nic jiného než 100%

22. června 2008
avatar uživatele
Pony
...
100 %

Já tenhle film miluju! I když je to přesně ten typ, který by se mi neměl líbit. Zas a znovu, když je v televizi, na něj musím koukat. To prostě člověku nedá. Pokaždé se směju těm už dávno zkouknutým vtipům. U tohohle filmu mi dabing rozhodně nevadí.

18. června 2008
avatar uživatele
100 %

Neviděla jsem tento film celý, jen asi tak do půlky. Všude jen čtu, jak je to bezva a super a úžasný film. Nevím, jak říct... nudilo mě to. Přišlo mi to dost o ničem. A pak jsem nad tím začala uvažovat a došlo, že je to krásný a dojemný příběh vyprávěný tak, jak ho viděl někdo jiný, než jaká většina lidí.

16. června 2008

Sice jsem tento film nedokoukala celý na to jak je dlouhý. Ale můžu říct že je to moc krásný film, chvilkama mě nudil ale s napětím sem čekala co se stane dál. Dojemný, krásný napínavý, prostě dostane každého kdo ho shlédne

7. června 2008
avatar uživatele
100 %

Příběh roztomilého idiota......

Tento film je velkolepý.Miluji filmy, které vás osloví a tento film to splňuje. Forest Gump je jedna z nejlepších rolí Toma Hankse. Nejvíc se mi líbí pasáže, kdy se v naprosto nevhodných, ale i nečekaných situacích, setkává s dívkou svého srdce.Nechybí zde romantika, chvilky komedie,ale ani zde nechybí smutek.Ale o to jde.Kdyby z tohoto filmu udělal režisér
původně romantickou břečku, nebylo by o co stát..Film, který stojí za to shlédnout a poddat se emocím.

7. června 2008
avatar uživatele
100 %

Snad nejlepší americký film

Sice to nebude znít originálně, ale tento film je opravdu jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. Režisér snad všem dokázal, že k vytvoření skvělého filmu není potřeba, aby každý herec vypadal jako Brad Pitt a byl nejžhavější Hollywoodská hvězda. Tento film vsadil na precizní scénář a výborné herecké výkony - vyplatilo se...

7. června 2008
avatar uživatele
100 %

Dojemný, nádherný, špičkový film. Hanksovi ušitý na mieru. Jeden z filmov, ktoré sa dajú pozrieť viackrát.

6. června 2008
avatar uživatele
100 %

:--))

moc moc moc krásný filmy, jeden z mých nejoblíbenějších, při každé scéně jsem myslela, že se ukápnu slzu :-)) viděla jsem ho tolikrát, ale stejně se na něcho budu furt dívat

3. června 2008
avatar uživatele
80 %

Tak na tenhle film jsem se těšila, protože všichni říkají, jak je suprový. Když se člověk podívá na děj, tak si řekne, že to nic neni, že to není o ničem, ale jakmile se zamyslíme nad tím, co všechno dokáže jeden hloupý malý kluk, tak se nám film strašně zalíbí. Byl takový jednoduchý, přesto však zajímavý a hlavně: zábavný :D...Určitě bych ho ještě někdy ráda viděla.

1. června 2008
avatar uživatele
100 %

Jednoduše nádherný film... taky mě rozbrečel, protože je opravdu krásný. Skvěle to zahráli, nemá to chybu :)

1. června 2008
avatar uživatele
100 %

Prekrásnej filmeček. Fakt ho mám ráda a videla jsem ho asi 10 krát. Moc, moc, moc skvelý. Jeden z nejlepších filmu všech dob.

1. června 2008
avatar uživatele
Meky
...
100 %

*****

Není co dodat, snad každý už tento film viděl a má k němu nějaký názor a nemůže být jiný než kladný, stejně jako u mne, nelze téměř nic vytknout! Prosťáček, který dokázal neuvěřitelné věci, stihl to, co by normální člověk nestihl ani za dva životy...

28. května 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělý film...naprosto jednoduchý z úžasným dějem prostě paráda...jednoduchý ...dojemný...vtipný...prostě všeho chuť...a herecké obsazení ani nemluvě...paráda...mohla bych ho vidět několikrát a pořád se mi líbí:-)

24. května 2008
avatar uživatele
100 %

Tom Hanks

je vždy příslibem zajímavé podívané. I když nevolím film podle hereckého obsazení. Film samotný se mi líbí a stojí za shlédnutí i víckrát. Ukazuje Ameriku jako krajinu neomezených možností - když máte nakloněnou štěstěnu.

16. května 2008
avatar uživatele
T!mo
...
100 %

Skvělé, prostě skvělé. Dojemný a zároveň zajímavý film, ve které si každý najde něco svojeho. Tom Hanks předvedl, že je výborný a všestranný herec.

4. května 2008
avatar uživatele
100 %

jeden z mála filmů, který mě dokáže zaručeně rozbrečet. Je skvělý nejen po herecké stránce, ale také díky vynikajícímu scénáři.

5. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

vidět tenhle film je prostě základ. je skvěle zpracovaný a Tomovi Hanksovi prostě nemám co vytknout, je roztomilej

2. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Nejúchvatnější film ze všech. Neznám lepší. Ať už jsi kdokoliv a máš rád horory, komedie a nebo fantasy, stejně se ti Forrest Gump dostane pod kůži...

26. března 2008
avatar uživatele
100 %

Proste uzasny

Tento film je nejlepsi a skvelej i kdyz nekdy kritizuju filmi zaujate tohle je nezaujaty .Herecky vykon Tom Hancse byl skvely .Pribeh je skvele pojat jako vypraveni na autobusove zastavce .Pribehy Foresta Gumpa jsou az udivujici a tak mi to trochu pripomina Jaru Cimrmana ale stejne tenhle film proste nema chybu a ja bych ho doporucil vsem at uz starim nebo mladym proste skvely .

26. března 2008
avatar uživatele
100 %

forrest

ked som ho pred par rokmi prvykrat pozeral,ani som ho nedopozeral.zdal sa mi prilis zlozity pre mna..no odvtedy som ho videl viackrat a je to prekrasny film, s neobycajnym nametom a so skvelym tomom hanksom.clovek ma pocit,ze aj s dobrotou sa da niekedy zajst daleko:)

16. března 2008
avatar uživatele
100 %

Běž Foreste, běž:)

Úžasný film, nad kterým by se měli lidé zamyslet. Když nám to pouštěli v devítce ve škole, říkala jsem si, jestli to není příliš složité, než aby to sledující pochopili...i ten tříletý běh jsem nakonec pochopila, jaký měl mít ve snímku význam. Je to složitý film, nic pro lehké hlavy.

16. února 2008
avatar uživatele
100 %

Na tento film se dá říct asi jediné....Skvělá práce. Ať je to výborný herecký výkon Toma Hankse nebo skvělá režije Roberta Zemckise. Líbila se mi i Hudba od Alana Silvestriho. Jsem rád že jsem ten Film viděl a myslím si že by ho mělo vidět víc lidí a zamyslet se nad sebou....

27. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Zatím jsem moc filmů stovkou neohodnotila, ale myslím, že tento si to bezesporu zaslouží. Je to jeden z nejlepší filmů, který byl kdy natočen. Tom Hanks je v této roli nepřekonatelný, hraní mu bezezbytku věřím, Tom patří mezi mé nejoblíbenější herce, snažím se koukat na každý jeho film a ani jednou mě zatím nezklamal. Děj filmu je úžasný, použitá hudba také, herci naprosto skvělí (např. Gary Sinise, který sice dostal poněkud menší roli, ale i když měl tak málo prostoru, tak dokázal co všechno v něm je.) Každá scéna ve filmu je dokonalá, repliky Forresta mají hlavu a patu, jsou vtipné a většinou i poučné... Jedna z mých nejoblíbenějších je: "Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš" (nevím jestli je to doslova takto, ale vymýšlím to z hlavy), ve filmu sice zazní i vtipnější a možná že i daleko povedenější hlášky, ale teď si na jinou nemůžu vzpomenout.:o) Filmu nemám co vytknout a myslím že Oscary získal tento film oprávněně, sice si myslím, že Oscara měl dostat i Gary Sinise, ale s tím nic nenadělám.... takže 100% :-)

22. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Ferrest Gump

Je to moc pěkný životní příběh naivního člověka, který, ...já nevim co psát, prostě je to moc pěkný a každý to musí vidět, nejde to popsat

20. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Numero uno

Pro mě osobně je Forrest Gump nejlepší film všech dob. Po všech stránkách se jedná o naprosto dokonalou věc.

9. ledna 2008

Forrest...

Tak tento film je podle mě moc povedený, z hlediska hereckých výkonů pěkný...Je to opravdu jeden z mých nejoblíbenějších filmů...;-)

1. ledna 2008

Nemám co dodat :)

Tenhle film jsem viděla asi 3x a doufám, že to nebylo naposled. Upřímně řečeno tomuto filmu snad ani nemám co vytknout. Moc se mi líbilo obsazení herců, zejména Tom Hanks, který zase ukázal co v něm je. Scénář perfektní, někdy chytl za srdce, jindy se člověk upřímě zasmál a občas vás také nutil trochu přemýšlet. Ale co mě se asi fakt nejvíc líbilo byla hudba, která dokreslila celkový efekt filmu :)

29. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Hodnocení

Také velice dobrý, smutný a napínavý film.Jsou v něm opět super okamžiky, které naženou husý kůži.Tento film, byl takoví historický ohled za minulostí 50 - 80 let minulého století.

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

ASI NAJ FILM

Tento film ma fakt že dostal. Pri tomto filme som sa smial a plakal to sa mi ešte pri žiadnom filme nestalo. Toto je ten najlepší film, aký som doteraz videl, a asi dlho nenatočia film, ktorý ho dokáže prekonať.

20. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Asi příliš ponuré, čekal jsem možná o něco víc, rozhodně pro mně tento film nehraje prim. Scény ale byly podařené, hlavně sledovat jak se vyvíjí vztah od dětství, co prožívá Gump - to bylo velmi realistické - když se rozešli a poté zase sešli.

10. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší film

Zbožňuju ho. Nejlepší film, co byl zatím natočen, herecký výkon v podání Toma Hankse byl úžasný, skvělá zápletka, hlášky, všechno, co k dobrému filmu patří. Normálně nemám slov. Viděla jsem ho stokrát. :-)

26. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Moc krásný...

Je to nádherný film ukazující lidské naděje a lásku. Nedá se mu nic vytkount a žádný jíný film tohot typu se mu jistě nevyrovná. Forrest Gump přirostl určitě mnoha lidem k srdci. Mě už hned na začátku filmu, protože je to film, od kterého se nedokážete odtrhnout od začátku až do konce. Tom Hanks v roli retardovaného mladíka je skvělý, výborný herecký výkon. Krásné scény podrtžené nádhernou poutavou hudbou, kterou si každý zapamatuje.Je to jeden z nejlepších filmů, jaký jsem viděla, jestli ne uplně nejlepší.

21. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Dokonalost

Zbožňuji tenhle film, je nádherně provedený, vynikající herecké výkony a krásný děj. Kniha je sice jiná, opravdu jiná.)a přesto je film vynikající...

19. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Zdá se mně, že tento film se líbí opravdu každému. Su rád, že i americký velkofim může dosáhnout takovéto kvality. Tom Hanks - bez komentáře. Příběh vynikající, dojemný. Je neuvěřitelné, co dokáže film. Pro takovéto kousky se na ně přeci díváme. Bravo.

19. října 2007
avatar uživatele
100 %

Jo tak tenhle filmík si rozhodně zaslouží 100%. Chtěl bych umět hrát pink-ponk stejně dobře jako Forrest.

28. září 2007
avatar uživatele
90 %

No jistě. Forest Gump to není žádný "tuctový" film, to ví snad každý, kdo se o svět filmu aspoň trochu zajímá. A když v něm hraje taková hvězda jako T. Hanks, nemůže být o kvalitě filmu pochyb. Pro mě čistých a krásných
90 %.

21. září 2007
avatar uživatele
100 %

Tohle je úžasnej film. Má velmi poutavý děj, v některých částech se dost nasměju a v některých zas je to smutný. Tom Hanks předvedl skvělý výkon.

20. září 2007
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump byl určitě jeden z filmů, který se mi líbil ve všem, jenom mo přišlo docela dost ujetý to běhání, to se mi ani trochu nelíbilo... . Tom Hanks, jak je zvykem, zahrál svou roli Výborně.

29. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Best movie

Pro mě jeden z nejúžasnějších filmů co jsem kdy viděl a nejen pro skvělí soundtrack, který nemá hluché místo. Hanks tu vytvořil nezapomenutelnou postavu, které dal srdce i duši. Film má vše co může náročný divák od filmu očekávat. Forrest run!!!

27. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Svým způsobem je tenhle film jedinečný! Myslím si, že nejde nemít tenhle film rád. I přesto, že tyhle typy filmů nevyhledávám, tenhle mě totálně strhnul na svou stranu a hrozně ráda se k němu vracím. Je to smutný příběh, ale zároveň má náznak naděje a působí na mě pozitivně. O životním výkonu Toma Hankse netřeba diskutovat a o zaslouženém Oscaru taky ne. Už teď je to kultovní film a myslím si, že už vždycky bude

25. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Takové superchvály,ale mě to zas tak moc nenadchlo. Líbilo se mi to, ale mohlo to být stručnější. Trošku přepísklý mi přišel ten Forestův 3-letý běh, no těch absurdit tam bylo víc. Na Oscara bych to asi neviděla, každopádně Tom Hanks je Pan herec, o tom žádná. Trosečník se mi líbil asi víc.

22. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je další ze skělých filmů. Parádní film Tomu Hanksovi sedl. Ty Oscary jsou zasloužené a nebojím se říst, že je to jeden z NEJ filmů v tomto žánru.

3. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Když jsem tento film viděla poprvé, úplně mě chytnul za srdce a už nepustil. Tenhle film je tak dokonalý a tak nádherný, že to snad už víc nejde!

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Filmová klasika

Tento film se stal určitě, dnes již v minulém století, filmovou klasikou. Skvělý herecký výkon Toma Hankse tento film dostal do síně slávy a nejeden filmový fanda se k němu určitě často vrací!!!

15. července 2007
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Další ze skvělých filmů na které se moc dobře kouká. Zároveň je to ale, podle mě, spolu s Shawshankem jeden z nejpřeceňovanějších. Nejlepší film historie si prostě představuju jinak a tenhle film to určitě není. Je to prostě "jen" moc dobře natočený film, který 99% ostatních strčí do kapsy. Ale to 1% je prostě lepší. A víte, kolik je 1% filmů? Docela dost... Forresta mám moc rád a vždycky se na něj rád podívám, dokonce ho i považuju za výjimečný. Ale výjimečný mezi výjimečnými není. Na to se moc očividně snaží dojímat a hrát na city, to mi na něm vadí asi nejvíc (to samé o Shawsanku).

5. července 2007
avatar uživatele
100 %

Best of best films

Tak tohle je uplne nej film.Kdyz jsem ho videla poprve tak mi nic moc nerikal ale bylo to pred 2 rokama a ted jsem rada ze jsem se na neho podivala znovu...Nejlepsi jsou komentare Forresta u toho jsem se hodne nasmala:)Tom Hanks zahral svou roli fakt dobre,je to opravdu herec s velkym H.I cesky dabing se povedl,mam radsi filmy v originale ale u tohodle mi vubec nevadil.Proste fakt super film a kdo rika ze ne tak ho videl jen jednou...

3. července 2007
avatar uživatele
100 %

Úžasný film plný emocí a strhujících hereckých výkonů- výběr Toma Hankse byla opravdu trefa do černého. Jinak jedna z nejlepších filmových adaptací, co jsem kdy viděla. Neuvěřitelný příběh, který působí tak reálně. V jednu chvíli se smějete a podruhé brečíte a když odcházíte od titulek, říkáte si: ,,Tak tohle je prostě síla!" Sama nemám co vytknout a myslím, že ostatní by také těžko něco hledali. Tentokrát jsem byla spokojená i s českým dabingem v podání pana Dlouhého. Opravdu se klaním.

29. června 2007

TOP

Málo oceňovanou skutečností je u toho vynikajícího filmu je citlivý výběr z literární předlohy. Kdy jakékoliv ubrání či přidání by porušilo dokonalou rovnováhu. Co k tomuto filmu napsat víc, všechna chvála už snad zazněla od jiných. Jen si přeji v životě poznat co nejvíce lidí jako je Forrest Gump, tak rovných, přímých a bezelstných.

27. června 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikající

Vynikající film , tomu se nedá co dodat.Tom Hanks zahrál nejlépe za celou svou kariéru a je to opravdu pan Herec.Já jsem se smál proste porád.Ted me omluvte , jdu si dát jednoho garnáta!!!!!

24. června 2007
avatar uživatele
100 %

UPLNE NEJ

Tohle byl proste supr Film. Lidi se maji poucit ze i pomalejsi Clovek jako je Forrest Gump, to mohou dotahnout na Milionare.

3. června 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikajúce!!!!!!!!

Tak vtipný, fojemný a perfektne herecky obsadený film, si naozaj zaslúži veľký obdiv. Ja osobne som ho videl nespočetne krát a zakaždým tam nájdem mnoho VELKÝCH myšlienok. A možem ho pozerať znova a znova a znova a....

29. května 2007
avatar uživatele
70 %

Děsí mě, jak jsou „odsuzováni a lynčováni“ ti, kteří nedají FG 100%, připouští se ještě 90?! Na gilotinu se mnou, dávám, totiž “jenom“ 70. Pro mě dost, ale pro tenhle film, koukám, málo. Začátek filmu (letící peříčko) je působivý, leč znám filmy s lepšími začátky (Obchodník se smrtí, Narnie). Já proti filmu víceméně nic nemám, je dobrý, ale jiné jsou pro mě lepší (MMS). Forrest mě k srdci až tak nepřirostl…ale měl vůbec?! podle Vás – jistě měl!!. Konec byl dojemný, přesto sem nebrečela(čímž, nechci říct, že u kvalitních filmů se musí nutně brečet), ale skleněný oči zapírat nechci. Jedna scéna se mě, ale vskutku vryla do paměti, kdy Forrest je u Jenny v bytě a kouká na svého syna a ptá se, jestli je syn chytrý (avšak nejsem si jistá, jestli vypadala scéna přesně takhle) – To smutné uvědomění, že Forrest ví, že není jako normální lidi (myslím tím lidi s průměrným inteligenčním kvocientem).
Musím tak vyzdvihnout hudbu, která se mě moc líbila a Geryho Sinice, který patří mezi mé oblíbence.
Krásně se na to koukalo, ale nežila sem tím příběhem.

28. května 2007
avatar uživatele
100 %

Hmm...

Film hodně k zamyšlení...Je velmi dojemný, ale zase na druhou stranu vtipný a úžesně důmyslný...!Všechny ty historické události dokonale do sebe zapadající!!Prostě boží...!!!Nádherně odpočinkový filmeček s duší filmu s velkým F!...=)

27. května 2007
avatar uživatele
100 %

Značka: Dokonalost sama...

Ahoj, já jsem Forrest, Forrest Gump. Nechcete bonbón? Já bych jich mohl sníst třeba půl druhýho milionu. Tak takhle začíná naprosto skvostný film, který jsem viděla poprvé teď v květnu na čt1 a...nevím proč, asi kvůli tomu názvu Forrest Gump, něják mi ušlo, že tam jsou dvě "r", myslela jsem, že to bude nějákej válečnej snímek z lesa...;-). Každopádně... když se objevily závěrečné titulky, byla jsem ochromená. Tom Hanks vás vtáhne nenásilně do víru vyprávění o svém životě. Je tam tolik momentů, o kterých musíte chtě nechtě přemýšlet. Spousta skvělých hlášek, v každé větě je kusanec logiky velkej jak... no, tak velkej jako sám Forrest, proč si to nepřiznat. Hudba je taky dokonalá, písničky od The Doors, San Francisco od Scotta McKenzieho, Bob Dylan, Alan Silvestri...není co k ní dodat. Ještě musím říct, že takřka ve všech filmech dávám přednost originálu a tady je Hanksův hlas a vůbec originál úžasnej. Nepřekonatelnej. Forrestův pohled na svět je tak skvěle naivní a přitom tak geniální, že po chvíli vám připadá tenhle na nic zlého nemyslící člověk tím nejchytřejším na celým světě. Navíc, když se zaměříte na drobnosti, jako třeba na Hanksovi ruce nebo jak sedí, zjistíte, ze si s postavou pohrál do posledního detailu... Po pěti minutách mu jeho IQ 75 bezesporu věříte. Tento skvost končí Forrestovým monologem u hrobu Jenny... umím ho v angličtině celej zpaměti, není nic dojemnějšího na světě širém... jáááj, troškec jsem se rozepsala, ale o tomhle filmu by se dalo polemizovat do nekonečna a stejně by se nevyjádřilo to kouzlo...Forrest Gump 4ever!!!

27. května 2007
avatar uživatele
Elik
...
100 %

Gump, Forrest Gump

Šíleně silný přípěh plný emocí, každého zaručeně dostane, tohle je opravdu tak povedený kousek, že mu není co vytknout, snad jen to že se na tenhle film dá koukat pouze jednou, víckrát už to není ono:(, ale stejně si připravte dostatek kapesníčků, protože konec rozbrečí snad každého. Nutno vidět.

22. května 2007
avatar uživatele
100 %

Naprosto dokonalý film, klidně se na něho podívám ještě několikrát. Jen se mi moc nelíbil český dabing, viděla jsem to předtím párkrát v originále a to se nedá srovnat.

21. května 2007
avatar uživatele
90 %

Myslím že Tom Hanks zahrál přitroublého Forresta Gumpa skvěle.Moc dobré scény hlavně jak Forrest všude byl a jak s poručíkem a jak se loučil s Bubou.no co dodat dobrý

20. května 2007
avatar uživatele
100 %

jasných 100%

Jeden z nejlepších filmů celé světové kinematografie. Originální nápad, co se musí líbit snad každému. Tom Hanks samozřejmě exceloval ve své roli. Jinak fakt nevím co bych k tomu ještě dodal, rád se na to podívám vždy, když to dávají v televizi.

17. května 2007
avatar uživatele
100 %

Peckovej film

Uplně skvělej film se vším všudy... nemá cenu se tady rozepisovat, protože tenhle film asi už každej viděl... je toprostě bomba... dávam jasných 100% chtělo by to ale takových filmů více:)

17. května 2007
avatar uživatele
100 %

Forreste utiikej!!! :))

Moc pekny, opravdu se mi to libilo. Na ten film sem se chtela moc podivat uz jen kvuli tomu, ze tam hraje Tom Hanks a to je tak trosku zaruka kvality ;) A teda muisim rict, že ty "historicky" zabery s Hanksem byly opravdu dokonaly :D Opravdu jsem si obcas rikala: "je to vubec mozny, aby ho tam tak verne nastrcili?" :D

14. května 2007
avatar uživatele
100 %

užasnej filmik

Tak FORREST GUMPa jsem videla dvakrat, když sem ho viděla poprví nějak se mi nezamlouval, ale když sem ho viděla po druhý, tak už to bylo o něčem jinem...Srašně moc se mi libil a byl strašně zajimavi ...Byl vybornej napad se na něj ještě podivat znovu ...a tež to byl vyborny napad ho natočit ..strašne mě překvapil .... že i takovej "debilek" může být lepšim než nějakej sportovec ...a že i na to ma papíry :-)) jeden z nej filmiku

12. května 2007
avatar uživatele
100 %

Lepsi Neni

Tento film ani nema cenu komentovat je to dokonalost sama sebe ! proste lepsi film neni a jak je emotivni a ... rpste 100%

11. května 2007
avatar uživatele
100 %

Opravdu je dokonalý

je vtipný, dobře zpracovaný, Tom hraje skvěle Forresta... zajímavý příběh a úžasná myšlenka. Na film se vždy ráda podívám.

11. května 2007
avatar uživatele
100 %

Na tenhle film jsem se strašně moc těšila, protože je na něj slyšet samou chválu. Oprávněně. Čekala jsem, že to bude dobrý, ale že to bude takhle úchvatný, v to jsem ani nedoufala. Už od první scény jsem byla k televizi úplně přikovaná. U Forresta Gumpa jsem se příjemně pobavila, hodně jsem se poučila a zjistila jsem, že nikdo nemá právo povyšovat se nad ostatními. Na konci filmu mi dokonce tekly po tvářích slzy, protože to bylo tak moc dojímavý a smutný, že jsem se jim nedokázala ubránit. Tomuto filmu skutečně patří můj obdiv - hereckým výkonům, hudbě, samotnému příběhu. Myslím si, že je to jeden z nejlepších filmů, které jsem jdy měla možnost vidět.

8. května 2007
avatar uživatele
100 %

jedním slovem skvělé!!!!!!!

je to jeden z těch nejlepších filmů a myslím, že se nenjade nikdo, komu by se nelíbil...v podstatě ukazuje, ži i ne příliš inteligentní člověk může být štastný a úspěšný. vždycky, když jsem viděla ty oči (tom hanks byl naprosto bravurní), měla jsem na krajíčku. on byl tak spokojený, všechno bral v podstatě s nadhledem. občas jsem mu i záviděla, jak je pro něj všechno jasné a jednoduché, že má ve věci hned pořádek a svůj názor. je to prostě film, který člověk může vidět i dvacetkrát, ale vždycky ho to vezme za srdce a přemýšlí. byla jsem nadšená, není to takový ten typický americký "slaďounký" film. doporučuju!!!úžasné!!vzal mě natolik, že jsem na konci brečela, a to i kvůli tomu, že ten konec už je..

8. května 2007
avatar uživatele
100 %

Forreste, utíkej!!

S tím, jak se film opět po čase objevil v TV, jsem se znovu podíval a uvědomil si, jak je báječný. Přestože už je tak notoricky znám. Ale co, na „Básníky“ se taky nikdy nechci koukat a třebaže je mám na VHS, kterou jsem si nikdy nepustil, sedím pak u bedny a nadávám na reklamy... Tom Hanks jedinečným způsobem ztvárnil mírně duševně zaostalého Forresta. Naivně upřímné komentáře hlavního hrdiny se odzbrojujícím způsobem vyjadřují k mnohým ožehavým tématům a mile sympaticky s "nechtěnou" vtipností k nim zaujímají postoj. Ať už je to válka, anebo úspěšné studium na VŠ s IQ 70, lidská společnost vyžadující jakékoliv idoly nebo pitoreskní vztah k bohatství, penězům a moci.. Forrest Gump je takový modernější americký Jára Cimrman. Ze všeho nejvíc mne vždy dostane, když se roky nazdařbůh běžící Forrest, následován v uctivém odstupu davem jiných běžců, náhle kdesi v pustině zastaví, zkroušeně se otočí a k davu s dětskou upřímností pronese: „Jsem, lidi, unavenej, jdu domů..“, pak projde zpátky zkoprnělým rozestoupivším se davem, načež jeden z následovníků se bezradně zeptá: „No, jo, ale co teď budeme dělat my?“ To je tak nádherná situace, jakých mnoho není a právě kvůli tomu hlubokému vhledu do lidských duší, pojatému kolikrát s laskavým humorem a vzdor vážnosti tématu bez moralizování, mám ten film tolik rád.

8. května 2007

Zajímavé

Zajímavý film, trochu hodně netradiční, ale zajímavý. Myslím si, že u něj se nedá nudit, vždycky když už máte takový pocit, objeví se nová trhlá postava... Takže dobrý.

7. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film je super. Poprvé jsem ho viděla v sobotu na Čt1 a musím říct že se mě hodně líbil. Skvělej výkon Toma Hankse a ostatních herců. Co dodat super oddechovej filmík.

7. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film ve mně mnoho zanechal. Příběh je velmi nádherný, skvělé herecké výkony, krásná hudba. Celkově mě film velmi dojal. Nemohu nic vytknout. :-)

7. května 2007
avatar uživatele
100 %

Uteč Forreste! Uteččč!

Na tenhle film jsem se těšila jak malá holka.Vážně.Originální hlášky,hudba,Tom Hanks a filmový triky-to je prostě ono.Zapojení originálních záběrů a přidání do nich Forresta-on se prostě do televize dostane i kdyby nechtěl:)Nevím co přesně napsat, aby to vystihlo můj dojem z filmu.

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

joooo

všichni o tomhle filmu mluvili, jAK JE úžasnej a tak sem se teda rozhodla ho zkouknout....vůbec sem neměla páru co to má bejt (nevim proč,ale čekala sem nějakej akční válečnej film, páč sem o tom nikdy neslyšela to má bejt...)čekala sem všecko, jenom ne tohle...ale...je to fakt povedenej film...forrest opravdu tak trochu blázen, ale měl štěstí, a celkem všechno (až na to, že mu umřeli jeho 2 nejbližší) mu vyšlo....od toma hankse to byl fakt dost dobrej hereckej výkon, i když vypadal (s prominutim) jak debil...ten účes se mi na něm prostě nelíbil....:P Jinak místama to sice bylo trochu zbytečně zdlouhalý, ale jiný scény to napravili....nej byl ten jeho tříletej běh...to byl fak dokonale zarostlej a ten jeho konec, jak všichni čekali, že udělá něco zajímavýho nebo významnýho, ale on se prostě otoičil a šel domu, že prej je už unavenej:P:P:P to mě fakt dostalo:D:D no prostě filmik je to fakt dost povedenej...Všem ho fakt doporučuju a dávám 100%,páč podle mě to asi jinak nejde:P:P:P:P.....

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

super

Tenhle film prostě miluju. Tom Hanks se skvěle hodil do role Forresta Gumpa a tím dokázal, že je perfektní herec. Film plný emocí a dojetí od začátku až do konce. Myslím, že všechny Oskary, co dostal, jsou zasloužené. Nenapadá mě nic, co bych tomuto snímku vytkla. Je to pro mě prostě číslo jedna.

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

K Forrestovi jsem četla i předlohu takže ke vší té chvále musím ještě přidat že se podařilo zachytit atmosféru knižní předlohy. Nebudu opakovat již řečené a psané takže moje procenta hodnocení mluví za vše.

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Co napsat o tomto filmu a neopakovat se. Rok 1994 se více než povedl Vykoupení ..., Pulp Fiction a Forrest Gump jsou jistě 3 z nejlepších filmů všech dob. A Forrest je Forrest! Jedna hláška za druhou, jedna skutečná postava za druhou, dějiny USA od 2. sv. války až do 90. let jako na dlani. A tím vším prostupuje náš "hloupoučký" hlavní hrdina jako "hybatel" událostí. Zase jsem se zasmál, zaplakal, nadchnul. 100%

6. května 2007

smutně vtipný film

Forrest Gump se právem řadí ke skvostům světové kinematografie. Je to úžasný film, smutný a vtipný zároveň. Vyprávění prosťáčka Forresta o jeho životních eskapádách je natolik poutavé, že mě na začátku chytlo a když skončilo, přál jsem si, aby trvalo ještě další dvě hodiny. Tom Hanks zde předvádí jeden z nejlepších výkonů své kariéry, dokonale se do své role vcítil, ani na chvíli z ní nevypadl... Film je doprovázen impozantní hudbou Alana Silvestriho a hezkou kamerou Dona Burgesse. Film má špičkové vizuální triky (například scéna, ve které se Forrest Gump setká s J. F. Kennedym, je prostě a jednoduše kouzelná). Forrest Gump získal právem šest Oscarů, ale podle mě by si jich zasloužil ještě mnohem více. Je asi zbytečné, abych zde psal, že je Forrest Gump jeden z nejlepších filmů, jaké kdy vznikly. To ví přece každý. A kdo o tom pochybuje, tak neví, co je to kvalitní film.

6. května 2007
avatar uživatele
90 %

Tom Hanks si poradil vážně dobře, moc ho nemusím, ale tady se mi líbil. Příběh byl také dobrý - vcelku originální. Myslím si, že všechny oscary, které film dostal byli zasloužení. I přesto, že jsem se v některých pasážích nudila, děj mi přišel zajímavý. Jen se mi moc nelíbilo, jak zlehčovali válku a vůbec celý film jsem musela brát s velkým nadhledem.

6. května 2007
avatar uživatele
kin
...
100 %

Podle mě je na tom právě ten nadhled nejlepší. Film se mi hrozně líbí- je skvěle zahraný a úžasně nápaditý. Místy hrozně vtipný, ale celkově strašně smutný. Mám z něj pocit "depresenadruhou"... Rozhodně se na něj nedá dívat každý den, ale po delší "pauze" je to absolutní bomba...

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

U tohohle filmu jsem se nenudil od začátku do konce.Není zde žádná nudná scéna a některý scény jsou i vtipný.A Hanks hrál Gumpa skvěle.Je to jeden z nejlepších filmů co jsem viděl.Je v něm taková myšlenka, že i člověk který má IQ 75 a je vlastně úplně blbej to může někam dotáhnout.Že se může stát milionářem, hvězdou ping pongu nebo fotbalu, že může být několikrát pozván k prezidentovi, stát se hrdinou ve válce a vyznamenanej medajlí cti.

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Co k tomu říct...

Sice si nemyslím, že je to úplně nejlepší film na světě, jak spousta lidí tvrdí, ale skvělý určitě. Je pravda, že v prostřední části je více hluchých míst a zkrátka i těch různých historických vtípků je méně, ale závěr vás opravdu znovu ohromí. Forrest Gump je totiž vtipný a zároveň i dost smutný a právě i ty vtipné scény mají hloubku, např. Vietnam je dost znepokojující zobrazení války, takže se smějete, ale zároveň máte znepokojující pocit. A takových okamžiků je víc, spousta nenápadných postřehů ze života a je na každém, jestli je vstřebá a zamyslí se nad tím zvláštním světem lidí nebo jestli snímek bude vnímat spíš jako komedii, doporučuji první variantu.

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

...dokonalé...nenapadá mě nic, co bych mohla vytknout...čert vem chyby, které si člověk většinou ani neuvědomí a i když ano, rozhodně mu nemohou zkazit tu perfektní podívanou...

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Přehled předních amerických dějin, ale také dalo by se říct i jejich temno (život Jenny). Prostě vynikající myšlenkový film se skvělým Tomem Hanksem....

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Forest Gump, nekonečné téma, krásný, (nejen) romantický film přeplněný dějem, kde rozhodně nemáte čas se nudit. Hned na úvod vás uchvátí peříčko tančící (spíš poletující) do hudby Alana Silvetriho a pak vás sám Forest uvede svým vyprávěním do celého svého života, od klukovských let po současnost...Během celé doby aktivně i pasivně zasahuje do politiky, a ať se to zdá jakkoliv bravurní, tento maloměstský, prostý a hloupoučký človíček dokázal zahýbat nejednou lidskou duší. S každým dalším shlédnutí člověk objeví něco nového. Tento film se zkrátka nedá okoukat. A kdo tvrdí opak je pako a nerozumí filmu :D

6. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je přímo skvělý. Nevím proč, ale líbí se mi. Je to taková ta oddechovka můžu se na něj kouknout, ale ne ho sjíždět každý den. To je na něj to nejhezčí jednou se kouknout a pamatovat si něco. Podruhé se kouknout a už vím vše ale z té lepší stránky. Ono není divu , že to dostalo tolik Oscarů.

5. května 2007
avatar uživatele
100 %

Film jsem viděl poprvé v TV když mi bylo asi tak 8 let. A hned mě chytl dodnes ho považlju (hned p LOTR) za nejlepší film co jsem kdy viděl, a že jsme jich viděl už dost. Jo a hned jak jsem dostal svý první prachy za brigádu tak jsem si šel koupit DVD. Jinka prostě nemůžu 100%

23. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Dobrej film je prostě o něčem jiným a nejsou tam takový ty okoukaný klišé. A Tom Hanks to zahrál uplně skvěle, jeho Forrest budil lítost.

23. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Toto je naprosto slvělý film postavený na jednoduché postavě. Vždy se na něho ráda znovu podívám. U tohoto filmu ale rozhodně záleží na každém, jak se k němu postaví.

19. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

o tento film sem dost dlouho nejevila zájem a ani mě nějak nelákalo ho vidět. když ale všichni pěli slávu na to, jak je skvělej, nakonec sem ho skoukla. musím se ale přiznat, že mě nějak moc nenadchl. ani nevím čím to je. tom hraje naprosto dokonale, že ani nevíte že hraje a nějaká te komická situace se tam sem tam mihne. ale prostě to není můj šálek kávy.

13. dubna 2007
avatar uživatele
ivin
...
100 %

Přemýšlím, co tomuhle filmu chybí k dokonalosti, a nic mě nenapadá.Tom Hanks předevdl perfektní herecký výkon, role mu sedla jak p..... na hrnec. Úžasný scénář, příběh dojemný od začátku až do konce, noblesní humor, stylové zpracování.... prostě není co dodat! Ten film je jednička!

8. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump je úplně nejvíc nejlepší film. Mohl bych ho vidět znovu a znovu a nikdy bych neměl dost. Malý Forrest je tak sladký a to, co za celý život dokázal mně fakt dostává. Prostě super film.

3. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Šel jsem, kam mě nohy nesly

Forrest prožil na svůj věk neuvěřitelně zajímavý život a rozhodl se, o své zážitky se podělit. Nečekejme od něj přehnaný humor (i když úsměvné momenty se najdou), nervydrásající scény, ale příhody dobromysleného prosťáčka, kterému co chybí v hlavě, přebývá v hrudi. Tom Hanks hraje neuvěřitelně bravurním způsobem, celkově film šlape jako hodinky, přesto se ale v porovnání s hlavním vyzyvatelem, Vykoupením z věznice..., přikláním na stranu Vykoupení. Nicméně Forrest si méně než 100 nezaslouží

3. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Forres 4ever

Tohle je podle me jeden z nejlepsich filmu kde hraje Tom Hanks.nikdo jinej by to tak nezahral.pro tenhle film je 100% malo.kdo nevidel tak doporucuju

30. března 2007

Je to velmi zábavná a dojemná komedie. Tom Hanks po Philadelphii prokázal, že je velkým hercem. Ale podle Akademie nejlepší film roku??? Podle Cinemy nejlepší film 20. století??? Podle uživatelů csfd na druhém místě nejlepších filmů??? No tohle všechno je pro mě trochu šok. Forrest Gump je opravdu dobrý film, ale nedosahuje takové kvality jako většina jiných a kvalitnějších filmů. Shawshank je aspoň o polovinu lepší. A v roce 1994 tam bylo ještě Pulp Fiction. Nechápu, proč z těch tří filmů dostal Oscara ten nejhorší.

29. března 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý film... Patří mezi moje nejoblíbenější kousky, které znám... Knižní předloha je taky skvělá - scénáristovi se určitě psalo, protože je to opravdu pecka... Film doprovází skvělá hudba, vtipné i vážné situace a prostě... Takže - sečteno podtrženo 100%

27. března 2007
avatar uživatele
pier
...
100 %

Jmenuju se Forest Gump a říkají mi

100 procentně tenhle film patří mezi nejlepší filmy jaký byli kdy natočeny.Milý,dojemný,humorný,tenhle film musí po duši pohladit i největšího mrzouta v Evropě.Tom Hanks byl nepřekonatelný jinýho herce si na jeho místě neumim ani představit.Též perfektní výkon předvedl nadporučík Dan i bez něj si tenhle film neumim představit.Na konec hudba ta byla taky nepřekonatelná.

26. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film patří mezi mé nejoblíbenější! Hudba, obsazení, námět,.....všechno je suprový!!!!!!!!!!!!! Znám ten film nazpaměť a stejně se na něj musím znovu a znovu dívat! Ten film má obrovský kouzlo. Chvíli se směju a chvíli se mi chce brečet. Nádhera!

26. března 2007
avatar uživatele
100 %

Úplně...

...nejvíc nejlepší film... Milej, humornej, smutnej, dojemnej... Musí na člověka zapůsobit. Na mě fungoval stoprocentně. A ta hudba... Jednička podtržená.

25. března 2007
avatar uživatele
100 %

Takže pre mňa je to ten najlepší film aký som kedy videl. Myslím, že práve tento film ma naozaj presvedčil o tom, že Tom Hanks je tým najlepším súčastným hercom pod slnkom. Tak vierohodne zahrať primitývneho a jednoduchého muža s psychickým postihnutím by vedel len málokto. Páči sa mi tiež ten paradox ako nakoniec skončil on (mentál a pritom milionár s pocitom šťastia, že má syna) a na druhej strane akým životom žila a jeak dopadla jeho priateľka a životná láska (pekné a inteligentné, zdravé dievča). taktiež sa mi páči to spojenie komédie s drámou. Humor striedal vážne životné problémy a aj smrť jeho blízkych a príbuzných.

20. března 2007
avatar uživatele
100 %

Filmová lahůdka

Nejlepší film mého života, příběh je strhující. Nejlepší herecký výkon Toma Hankse. Viděl jsem tento film více jak 10-krát a vždy nacházím něco nového. I nominace na oskara dosvědčují o kvalitách tohoto filmu.

20. března 2007
avatar uživatele
100 %

naj

Moj najoblubenejsi film .je fakt najlepsi pretoze v nom hraju vyborny herci ktory fakt hraju perfektne a preto si ho pustam stale dokola a dokola a i tak nemam dost :) a kto ho este nevidel tak nech si ho hned pozre a da mu v hodnoteni 100 percent lebo je fakt najlepsi a este aj s mojim najoblubenejsim hercom Tomom Hanksom ktoreho mam fakt rad.proste super.

19. března 2007
avatar uživatele
kopy
...
90 %

Výborný

Výborný film, perfektní režije, perfektní herecké obsazení. To je již vidět na počtu nominací a obdržených oskarů. Díky skvělému hereckému výkonu Toma Hankse jako Foresta Gumpa, dělá z tohoto filmu skvělí film. Kdo zatím neviděl, musí vydět stojí to za to.

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

Skvost!!

Tak tento snímek jsem viděl již několikrát!!Je absolutně strhující, zábavný, ale i smutný!Každý si vněm přijde na své!Hrají zde výborní herci kterým určitě vévodí vynikající Tom Hanks...který vněm jednoznačně ukázal svoji genialitu!Je to navíc i takový průkopnický snímek kterých moc k vidění neníí...!Jednoznačné hodnocení

18. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tento film u mě patří k těm, který mi vždycky dokážou vnuknout trochu optimističtější pohled na svět. Hlavně díky tomu úžasnýmu příběhu, kterej se vás snaží přesvědčit, že možný je všechno i když to tak ze začátku vůbec nevypadá. Prostě super.

15. března 2007
avatar uživatele
100 %

Život je jako bomboniéra

Tak toto rtčení utkvělo snad každému v hlavě kdo videl tento úžasný film se skvělím herckým výkonem. PS: Je mnoho lepšich filmů ale žádny se tomuto nevirovná!

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Úplně nejvíc nejlepší

Směle si troufám tvrdit, že tento film je snad nejlepší film, který byl kdy vůbec natočen. Neuvěřitelný příběh o americkém prosťáčkovi plný smutných a zároveň vtipných příhod, dokonalé dialogy, nedosažitelný nejlepší výkon Toma Hankse a celková velkolepá podivaná. Dojemně smutný konec rozplakal i mě. Prostě nejlepší film všech dob. Úplně nejvíc nejlepší.

4. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tohle je můj nejoblíbenější film a Forrest je zároveň moje nejoblíbenější filmová postava. Tom Hanks dal Forrestovi duši a naprosto zaslouženě získal oscara. Film snad ani nemá slabé chvíle. Zemeckis doslova ždímá emoce do poslední kapky nádherně nevtíravým způsobem. Přestože je Forrest ve všem tak úspěšný, prostě vám ho musí být stále líto. A herecký koncert zde také předvádí Gary Sinise, od kterého bych to ani moc nečekal, přesto však tady byl Hanksovi téměř vyrovnaným partnerem. Scénář je výtečný a ojedinělý. Naprosto geniální dílo.
P.S. Naprosto souhlasím s nicneznam, ale budu ještě krutější, ten kdo dá tomuhle filmu pod 60 %, tak ho buď neviděl, nebo mu IQ nestačí na pochopení tohoto díla. Poslední možné vysvětlení je, že se nějakej rádoby cool čenda snaží ramenatě vyrazit proti proudu .. ale to hraničí s tím IQ.

3. března 2007

Forrest Gump patiří k nejlepším filmovým postavám vůbec.Věta bež forreste běž v našem městě zlidověla.
Je to dokonalý film s dokonalým hercem v hlavní roli.Symbolika peříčka se mi taky jako nápad moc zalíbila.Taky že ho okopčil Elvis to sem se válel smíchy :) Prostě bych řek,že snad nemůže bejt nikdo,kdo Forresta nemá rád.Vždycky se na něj rád podívám a nikdy mě nepřestane bavit!

3. března 2007
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Forrest proběhne půlkou svého života a témata, která se v jiných filmech rozvádějí do celovečerní stopáže (válka, láska, drogy, rasismus, přátelství, smrt, atd.) a neřeknou často zhola nic nebo nesrozumitelně, tam Forrest Gump vše řekne jako po másle a vše dohromady tvoří jedinečný celek. Takové kouzlo a schopnost vyprávět jsem u žádného jiného filmu nepoznal. Mnoho lidí kritizuje, že ten film na lidi působí jen proto, že hlavní hrdina je podle nich "dement" a nám je ho líto. Tito lidé by se měli probudit, protože na tom si tento film vůbec nezakládá. Podstatné je, jakým způsobem se tento "dement" kouká na svět. Že přes všechny peníze si stále zachovává lidskost a nedělá mu problém sekat zadarmo trávu na stadionu, protože ho to prostě baví. Ten film je tak dokonalý, že si lidé musí jeho nedostatky vymýšlet a podle toho to taky vypadá.

24. února 2007
avatar uživatele
100 %

GUMP

Opravdový diamant, s takovými trháky jako Pán prstenů nebo Piráti s kar., se tohle dílo nedá vůbec srovnávat. Vše už tady bylo řečeno, a já bych se jenom opakoval. Je zajímavé, že ve stejném roce jsme mohli poprvé vidět Lvího Krále, vznikl Ed Wood Tima Burtona, Leon Luca Bessona, Pulp Fiction a Vykoupení z věznice Shawshank. Všechny tito filmy se řadí na nejvyšší příčky a je jenom na vás, kdo je nejvýš. U mě Forrest Gump.

17. února 2007
avatar uživatele
100 %

Ojedinělý a zajmavý film. Děj je výborný, zpracování a natočení taky a Tom Hanks v hlavní roli vynikající!!! Na tento film se určitě ještě někdy rád podívám znovu. Celkem 100%

14. února 2007
avatar uživatele
100 %

môžem iba tlieskať nad velkoleposťou tohto filmu. je to proste geniálny pohlad do duše človeka a jeho činov...

8. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je pro mě zcela jasně číslo jedna, neznám lepší! Viděl sem ho už snad desetkrát a pokaždé mi dokáže zvednout náladu. Přelouskal sem i knížku, ale film byl lepší. Dávám 110%!!!

8. února 2007
avatar uživatele
100 %

Bomba

Cca po dvou letech se mě tento film vrátil a s chutí sem se na něj podíval. Neznám s tímto hercem žádnej lepší film.

3. února 2007
avatar uživatele
100 %

No co k tomu říct? Nejgeniálnější dílo, co kdy v historii filmu vzniklo. Úžasný Tom Hanks a nejkrásnjěší a inteligentní vtipy... To je Forrest... Zemeckis si tak vysloužil to nejlepší profláknutí jeho jména!

25. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Moc pěknej film = )

Tak k tomuhle filmu ani neni snad nic potřeba dodávat... tenhle snímek mam fakt ráda... myslím, že má krásnej, i když smutnej děj, Tom Hanks se své role zhostil velice dobře a také má krásnou hudbu. Chápu, že se najdou lidi, kterým se film prostě nelíbí, ale já ho mam fakt moc ráda, myslím, že je opravdu moc povedený.

14. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Krásný....

Po dlohé době jsem se podívala na Forresta a opradu je to jeden z nejkrásnějších filmů, jaké jsem kdy viděla, a myslím, i který byl natočen. Tom Hanks podal strhující výkon, vážně to zahrál naprosto úžasně, takže je úplná samozřejmost, že získal Oscara. V tomhle filmu nechybělo vážně nic. Sice byl smutný, ale prostě to k němu tak nějak patří. vždyť ono bylo smutné i to, jak Forresta všichni odvrhovali, ale on toho dokázal víc, než někteří dohromady. Prostě nádherný film. Myslím, že se dosud nenatočil a asi ani nenatočí lepší film, než je právě Forrest Gump.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Když tay tak čtu ty názory, tak je celkem jasný, že se to asi všem líbilo. Já nevim. Mě to nijak nezaujalo... Znám s Hanksem mnohem lepší filmy. Nevim jestli se k Forrestovi eště někdy vrátim. Le abych nezkazila hodnocení tay dám taky 100% =) Ten film nemůže za to, že mě nezaujal =)

4. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Mistrovké dílo

Překrásný film o tom, že dobro je v srdcívh každého a němli bychom některé lidi podceňovat. Asi nejlepší film co kdy vznikl a dlouho nebude překonán. Utíkej Forreste, utíkej !

3. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Ten film je jeden z nejoblíbenějších filmů naší domáctnosti. Zajímavý příběh, skvělé hlášky, a dobří herci.
Občas tam Forrest působí tak hezky naivně a hloupě, ale tak nějak roztomile......:)
Taky ukazuje trochu z americké historie, třeba vražda Kennedyho.
100%, a kdyby šlo víc, dám víc.

1. ledna 2007
avatar uživatele
0 %

Podle mě je to totální blbost...fakt že jo! Taková trapárna a vůbec to nedává smysl jako... fakt trapas!!!!!! Blbě natočený, špatnej příběh..už nikdy víc to enchci vidět...fuj!

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tak Forrest Gump je nejvíc nejlepší film! Je pro mě strašně zásadní. Forrest je tak roztomile naivní, ale hodnějšího člověka byste nenašli. Tom hanks se do této role hodí naprosto skvěle a také musím říct, že pan Dlouhý ho skvěle nadaboval!!! Tento film i vlastně dělá legraci ze sebestředných, povrchních, hrozně "důležitých" lidí... A to se mi na něm líbí. dokazuje, že i člověk hloupěší může mít obrovské srdce... No jo, vždycky u něj brečim...! Považuji ho za opravdový skvost světové kinematografie!!!

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Mno když to tay čtu tak tenhlensten film je asi fakticky hodně oblíbenej. Já nevim. Teďkom sem se na něj podruhý dívala, le nic zajímavýho na něm nevidim. V popisu je napsaný, že je to drama a komedie. Mě to tak moc nepřipadne. Teda drama yo, le komedie?! No nevim. Tenhle film mě prostě nijak extra nezaujal. Neříkám, že si ho třeba ještě někdy nepustim, le hned tak to asi nebude. Možná, že až opustim svůj svůj BurtonovskoWoodoskoDeppovskej svět tay ho Forrest Gump pochopim. I když nevim. Abych pravdu řekla, mnohem víc si moje srdce získal z Hanksem film Trosečník...Ale i tak, abych nezkazila hodnocení 100% ;-)

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest je skvělej a celej film je super.Žádný jiný herec by podle mě Forresta nedokázal tak dobře jako Tom Hanks.Toho Oscara si zaslouží.

27. prosince 2006
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Tenhle film je opravdu jeden z nejlepších co jsem kdy vyděla.Krásný příběh dobré odsazení super hudba..

23. prosince 2006

Run Forrest! :-)

Film se mi samozřejmě líbil. Skvelý Tom Hanks mě snad ještě nikdy nezklamal. Není moc co dodávat. Snad jen, že se mi do celého filmu moc nehodila ta válečná část.

21. prosince 2006
avatar uživatele
Arms
...
100 %

the B E S T !

Když vidím ty názory tady, tak teda .. je vidět, proč se tu ten film drží na 1. místě v hodnocení. Kdo mu nedal 100%, tak ho pořádně nemohl vidět.
Fantazie. Ten film je úplně největší nejlepší, co kdy byl a že jsem jich viděl už hromady!
Tom Hanks je můj úplně nejvíc nejlepší kámoš, eh teda herec :-D prostě... zatím to mám s CZ dabingem, ale jdu sehnat originál. Já obecně jsem úchylnej na fantasy (xman, star trek, LOTR, atd ...) ale tohle? wow .. 11/10 ;-) jinak to prostě nejde. Naprosto bezchybnej film. Kdo neviděl, musí se pěkně někde v klidu podívat, jinak přišel o životní podívanou... \\// tak teda, žijte dlouho a blaze a nezapomeňte; shit happens!;-)

20. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tragikomické

Snad jeden z nejlepších filmů, co sem kdy viděla. Trošku se s Forrestem stotožňuju, nemyslím ve velikosti IQ, ale tak celkově. Skvělá hudba, hippies, country, prostě nádherně vykresluje děj. To nejhlavnější je herecký výkon Toma Hankse. Jiného herce si v té roli představit neumím. Ani nechápu, jak se někdo může v průběhu filmu smát, jo, možná poprvé, ale později ? Je to spíš tragikomické...

19. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Kdo ten film nezná, tak radší ať nechodí mezi lidi! Tohle je světová klasika. Skvělý Forrest (T.Hanks) vypráví o jeho celém, životě. A že má o čem vyprávět, takže tohle musí každý vidět.

14. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Môj naj cool film

Celý forrest sa začína úvodnou scénou lietajúceho pierka je to krásna metafora na život človeka.Človek si len tak poletuje životom podobne je to aj s Forrestom ale on je iný neni ako sme my nezáleží mu na jeho úspechoch a neúspechoch,zaujíma ho len ako sa majú ludia ktorých ma rád.Forrest Gump je film napoly romantický a napoly učebnica amerických dejín a režisér zvláda výborne obidve časti,ale zo všetkého najlepší je herecký výkon Toma Hanksa.Áno tetno film si naozaj zaslúži 100%.A je to môj naj sam super cool film na svete.Proste život je ako bonboniéra nikdy neviete čo si vyberiete....

8. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

:.)

No když nám to ve škole pouštěla učitelka říkala jsem si co to zese bude za kravinu ,ale mílila jsem se...Je to super příběh a kupodivu mě to i dost bavilo celou dobu....

2. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Zvláštní film, na který se asi dá dívat donekonečna. Některé věci se asi nedají úplně pochopit hned napoprvé, tedy alespoň z mého pohledu. A časem se také musí měnit názor na tento film, dle každého životních zkušeností.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
ILU
...
100 %

Úplně nejvíc nejlepší film!

Na tenhle film, bych se mohl dívat stále dokola a pořád by mě v něm něco překvapilo. Pokaždé, když se něj podívám znova tak mi to připadá, jako kdych ho viděl poprvé a vidím ho úplně v jiném světle. Kdo neviděl, nepochopí.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Juj,tak tohle se mi mocinky libilo.Fakt jsem se na to dokazala koukat .Prostě super filmík.Doporučuji.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

tenhle film se mi velmi líbil.tom hanks byl fakt užasný.neumim si v tehle roli představit někoho jiného.velmi doporučuji.

28. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Běž Forreste, utíkej!

"Možná je to ten největší pablb na světě, ale běhá mu to." - A né jen to! Forrest má sice IQ 75 (nebo tak nějak) ale jeho hlášky jsou tak pravdivé, upřímné a trefné že my po celý film připadal mnohem inteligentnější než většina z nás. A navíc ví, co je to láska! Tohle je věc která není samozřejmá a často tápe i ten nejchytřejší jedinec. A ta dedukce! "Jsem milionář a sekat trávu mě baví, proto to dělám zadarmo." No Není to logické? A přesto by to málokterého inteligenta napadlo. Forrest je asi uplně nejvíc, nejlepší film všech dob takže si ho rozhodně nenechte ujít...

24. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest zlatý Forrest.Jeden z nejdokonalejších filmů který jsem kdy viděl.To je snímek kterej chytne snad každýho.Tenhle film se líbil i mojí babi a že jí je 87roků a jen tak u něčeho nevydrží.Kdyby šlo dávám 150

10. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný film

Lepší film jsem snad ani neviděl. Tu myšlenku kterou to má, no prostě bomba. Vynikající herecké podání Toma Hankse. Možná bych jen dodal, že v originále to zní lépe než dabované.

29. října 2006
avatar uživatele
100 %

Zlatý Forest

Když jsem zhlédl Foresta Gumpa byl to jeden z mých úplně nejvíc nejoblíbenějších filmů. Dokonce i já jsem pochopil že takové filmy nejsou za každým rohem...=) -hlášky které se vrýjí do paměti, strhující příběh....prostě zlatý Forest Gump.

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Po zhlédnuí tohto filmu mi tak torochu došlo, že každý z nás je taky trošku takovým Forrestem Gumpem. Neustále nás opouštejí a zase se vracejí lidi, které mame rádi či je dokonce milujeme. Žijeme si ve vlastním světě a vpustíme do něj jen ty nejbližší. Tento film ve mě zanechává myšlenku vážit si lidí a využít každou šanci jenž nás potká. Tom Hanks rok po filmu Philadelphia podal neskutečně kvalitní herecký výkon a poprávu si film zasloužil Oscara.

27. října 2006
avatar uživatele
100 %

Krásný film

Užasný film...fascinující byl začátek, kde pádá z volna pírko, bez jakéhokoli nuceného pohybu a násilí, v pozadí krásná hudba...a "citát" Život je jako bonboniéra ....se vryl plno lidem, kteří film viděli, do paměti.A hláška: Byla můj nejvíc nejlepší přítel je originální.Na konci jsem brečela :) :(

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Pokud má někdo jméno takového původu jako Forrest Gump, tak jeho životní příběh musí stát za to! Brilantní filmový kousek. Myslím, že není příliš mnoho lidí, kteří shlédnou tento film a Forresta si nezamilují. Diváci s ním prožívají chvíle úsměvné, ale i chvilky, kdy se vám nahrnou slzy do očí. Sice je nepustíte dál, ale cítíte to co on. Tedy pokud jste divák s velkým D. A pokud jste tento film ještě neviděli, okamžitě si ho někde sežeňte, neměli by jste litovat, protože Tom Hanks zde absolutně exceluje!

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

úžasnej film...

tohle je jeden z mála filmů u kterých jsem čet i knihu a musím říct,že knihy jsou lepší,je tam toho obsaženo více,a je tom mnohem lepší,všem to doporučuju,protože je to jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděl.

22. října 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělé !

Je to úžasný příběh života, právě čtu knihu a stojí to za to, filmaři si myslím že dobře vybrali co z Forrestova života do filmu dají (ne nedali tam všechno, Forrest toho zmáknul víc) Hanks té postavě dává opravdu šmrnc. Je to poctivá stovka , doporučuju každému !

18. října 2006
avatar uživatele
100 %

Ze života

Mockrát vzpomínám na hlášku:Život je jak bonboniéra,nikdy nevíš ...Prostě výbornej film,jak výkon Hankse tak i příběh...

13. října 2006
avatar uživatele
100 %

Ani to nevypadá jako film.

Při sledování tohoto filmu jsem úplně zapoměl, že se dívám na film a plně jsem prožil celý život Forresta až do konce skoro bez dechu. Naprosto skvělá podívaná a ani po několikátém shlédnutí nenudí. A výkon Toma Hankse patří k vrcholům jeho tvorby.

12. října 2006

Blažený Zemeckis..

Podle mého názoru, musel Robert upsat duši ďáblu, vždyť komu se podařilo za pár let natočit takový kultovky, jako Falešná hra s Králikem Rogerem, Návrat do budoucnosti I., II., III., Polární Expres atd.
a samozřejmě i Forrest. Film který si toho oscara zasloužil. Film který si získá všechny lidi, co mají rádi život a i nadále si nehodlají sundat růžové brýle.

1. října 2006
avatar uživatele
90 %

Tohle je rozhodně jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděl. Herecké obsazení i výkony jsou na velmi, velmi vysoké úrovni, ale do stovky mu přece jen něco chybí. Nedokážu říct přesně co, ale chvílemi mi trošku nesednul. Proto dávám "pouze" 95%

30. září 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý film se skvělým obsazením, krásný příběh, který mě vždycky dojme. Film, na který se kdykoliv podívám znovu. Kdo ho ještě neviděl, měl by to rychle dohnat ;-)

25. září 2006
avatar uživatele
100 %

Život je jako bonboniéra..

A dál už to jistě zná každý kdo tenhle krásný film viděl.Ano říkám krásný,protože se mi líbil moc moc.I když třeba moji rodiče tomu rozuměli více,ale časem sem všechno pochopila i já a vždy se na to ráda podívám.

23. září 2006
avatar uživatele
100 %

Smutný...

Na konci tohohle filmu pokazdy uronim slzicku, ptz je dost smutnej a dojemnej... ale i tak ma obrovskou hloubku! A Hanks hraje uplne skvele toho bezelstnyho prostacka...

13. září 2006
avatar uživatele
100 %

Moc fajn film. Trošku se u něj zasměju ale hlavně je strašně dojemný... Tomovi role podobného typu sednou a podal dobrý výkon. Dávám právem 100%

10. září 2006
avatar uživatele
100 %

Strašne prerfektný film postavený na jednoduchej postave režisérovi sa to fakt vydarilo a najmä jeden kúsok s lietajúcim pierkom to bol úžasné ! ! !

8. září 2006
avatar uživatele
90 %

Moc pěkný

Tento film je fakt moc pěknej... líbí se mi i děj i postavy, prostě moc krásně udělaný... mocinky se mi líbí...

7. září 2006
avatar uživatele
90 %

skvjelý

No co se k tomuhle dá dodat. Vážně skvělej film...Tom Hanks je fakt dobrej a tak sem ráda viděla ve filmu Johna Lennona =))) Prostě je to krásnej film u kterýho se člověk od srdíčka zasměje

7. září 2006
avatar uživatele
Mony
...
100 %

Jo, tohle je opravdu uzasnej film...uz jsem ho videla nekolikrat a nikdy me neomrzel. Clovek se u neho zasmeje, ale je taky svym zpusobem dojemnej...:)

7. září 2006

Skvost, dokonalost v každém detailu, naprosto vkusné rozložení všech prvků, které uchvátí každého... Výborná hudba, humor, ironie, paradoxy. Můj film No. 2

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

super

Tak tomuhle říkám fakt pohodovej film....mám ráda filmy s Tomem....Tenhle film je prostě totální pohoda....vždy si u něj odpočinu...

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

200%

Tenhle film bych chtěla vidět znova a znova. Líbí se mi herecké výkony, vizuální stránka a hudba to je jen třešnička na dortu...pro mě je tenhle film jeden z nejlepších Kdybych mohla dám 200%

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

Neni tomu co vytknout. Urcite to byla Tomova zivotni role. Zahral to opravdu perfektne. Opravdu neni moc filmu,ktery se tak povedly, jako tenhle!

31. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

To nejlepší

Forest vím dokáže změnit život. Lepšího filmu jinde pod sluncem není. Neuvěřitelně hrající Tom dokáže ovlivnit snad každého a obměkčit jeho srdce, jeho Forest mě vždycky donutí slizit obzvlášt když Buba umírá. Film všech filmů...tak bych označil dilm Forrest Gump.

A hlavně....ŽIVOT JE JAKO BONBONIÉRA

28. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

Forest Gump je klasika mezi filmy. To viděl snad každej. Já jsem to poprvy viděla jako malá a brečela jsem u toho. Když jsem to pak v pozdějším věku viděla znova, tak mě to opět dojalo. ( Ale už jsem nebrečela =)) Tenhle fim ve vás něco zanechá, neni to jenom komerční film co tahá z lidí peníze, tohle je opravdovej a dobrej film.
P.S. Hanks a tahle role = perfektní

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump je takový remake Dostojevského Idiota. Tedy razí oposlouchané motto: Krása duše strčí do kapsy všechnu inteligenci světa. A teď si přestanu hrát na intelektuála. Tom Hanks se mi líbí, vždycky se mi líbil a nejspíš se mi bude líbit, i když mu vypadají všechny zuby, vlasy a co tak stářím vypadat může. To sem vlastně ale vůbec nepatří, protože Hanks není ve filmu Hanksem, nýbrž důvěřivým, hodným idiotem se srdcem na dlani, prostě Forrestem Gumpem. Jeho podání je tak přirozené, až jsem dospěla k jistému závěru. Tom Hanks je jediný herec, u kterého naprosto rozlišuju jeho osobnost a jeho filmové hrdiny. Protože se jak chameleon dokáže přeměnit z jedné role do druhé a to se strhujícím účinkem na diváky (nebo aspoň na mě). Takže Forrest je prvním velkým plusem filmu. Dalším je scénář, hlášky nezapomenutelné: "Moje máma mi vždycky říkávala: Život je jako bonboniéra..." Populárnější je v Americe snad už jen výrok, že Beatles jsou větší než Ježíš. A ta hudba! Ano, americká, dojemná, divákovi při ní ukápne slzička, ale, ukamenujte mě, přesto je nádherná... Zároveň mě dostávají ironické narážky na Ameriku, ale i na hippies, kteří řvou jako blázni a tleskají Forrestovu projevu, i když vlastně netuší, kdo ten chlápek v uniformě je a co říká. A nakonec nechybí láska ke krásné Jenny. Ale to tady nebudu rozvádět, protože příběh Forresta Gumpa zná i ten největší ignorant. Na závěr jen řeknu, že tento film je požitek, tváří se skromně, a přitom je to jeden z nejlepších filmů vůbec.

22. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Přidám se k většině, kteří tento film vychvalují. Takové filmy mám ráda, mají NĚJAKÝ příběh, pointu, vtip. Jasně, když se to vezme, je to celkem absurdní a zároveň velká náhoda, aby zrovna Forrest zažil tolik věcí, ale právě to se mi na něm líbí. Člověk si řekne-ten měl ale štěstí, nebo taky-potkalo to jeho, proč by se to nemohlo stát mně(ok-je to jen film). Jinak patří mezi mé oblíbené filmy. Krásný dojemný příběh, zároveň optimistický i pesimistický, obdivuhodný výkon Toma Hankse, prostě radost pohledět.

21. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
100 %

Jednoznačne zaslúžený oskar pre Toma Hanksa za herecký výkon, výborný film dojímavý a zároveň úsmevný. Nemám čo viac dodať proste úžasný film.

20. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Moc dobrý

Moc dobrý,vřele doporučuji tento film minimálně třikrát a potom ještě dvakrát. Roztomilí příběhy americkýho blba? tak na to se nejen dobře kouká, ale ještě líp čte. Knížka je výborná a pokračování taky.

16. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Teda co všichni máte?Obyčejná Holywoodská ždímačka emocí.Scény s Elvisem O.K,jinak prvoplánový dojáček.Film promyšlený tak,aby u něj lidi cedili slzičky.

15. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Nej

Myslím, že tento film by měl každý alespoď dvakrát za život vidět. A proč dvakrát??? Protože je to tak úžasný film, že jednou to prostě nestačí. Kdo neviděl, tak šup, šup se podívat, protože máš velký nedostatek!!!

15. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Tom Hanks

Musím se přidat mezi fandy tohoto filmu.Tohle je tak úžasný film, který vás nutí se smát, plakat i fandit hlavnímu hrdinovi.Navíc Tom Hanks tu odvedl dobrou práci.Takže jednoznačně nejvyšší hodnocení.

14. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

nej

Můj úplně ze všech nejoblíbenější film, prostě úplně geniální. Je úplně nadupanej genialitou. Ze všeho nejvíc se mě líbí že ať jde Forrest kamkoliv tak myslí jen na svoji jedinou lásku, na Jenny : )

11. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Úplně nejvíc, nejlepší film

Tak, po dlouhé době vážně nááádhernej film,úplně mě dostal...takhle kvalitní jsem to ani nečekala. vynikající Tom Hanks jako hlavní role.Vážně doporučuju!

7. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

100%

Tenhle film je plný výborných hereckých výkonů Hankse, ale nejvíc se mi líbil Gary Sinise, který hral poručíka Dana.

6. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Život je jako bonboniéra...

Opravdu skvělý a dojemný snímek o muži, který celý svůj život shrne do vyprávění na autobusové zastávce. Spousta nezapomenutelných hlášek, válka ve Vietnamu a jeho černý přítel..... takové i jiné momenty vás provedou téměř celou historií Spojených států. Nádherná podívaná, taková klasika, kterou si nelze nechat ujít

1. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Nemá chybu

Tak tento film nemá chybu. Neznám nikoho, kdo by ho aspoň jednou neviděl. Kouzelný příběh plný dojmů, který si ve všeh směrech zaslouží 100 procent!

27. července 2006
avatar uživatele
100 %

Klenot mezi filmy

Prosťáček Forrest dobývá svět. :) Asi nejvtipnější role Toma Hankse, ve filmu, který se zlatým písmem zapsal do srdce každého, kdo ho viděl. Poprvé jsem Forrest Gumpa viděl, když mi bylo asi 10 let. V tu dobu jsem absolutně nechápal, oč tam běží. Nyní, o dalších 10 let později vidím smysl každé scény, každého detailu. Co mě čeká, až si pustím film příště? (Snad dřív, než zase za 10 let). :)

24. července 2006
avatar uživatele
100 %

Typizace postavy

Skutečně se nyní (např. mj. Trestná lavice) užívá hodně výraz (když je někdo dost rychlý) - run Forest! run! (utíkej Foreste! utíkej). Nejzáludnější je scéna na první pohled směšná, na ten opravdový ale strašně smutná a je to scéna, kterou každý známe. Ta situace kolem, prostředí, výrazy obou herců, a pronesení "Ahoj Bubbo" ve mě vyvoali silnou vlnu smutku a žalu nad Bubbou, ale i Forestem samotným. A taky pojednání filmu, že to vypráví lidem na autobusové zastávce... Neuvěřitelné je, jak se dostane před několik prezidentů, je několikrát národním hrdinou...a taky se poprvé objevyl Haley Joel Osment :-D

24. července 2006
avatar uživatele
100 %

utíkej

krása,nádhera,úžasný,vynikající,bezvadný,strhující,
excelentní,výborný,bezkonkurenční,
veselé a plačtivé,pravdivé a pohádkové..prostě jednička.

20. července 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film sem viděla jenom kvůli mé učitelce na literaturu a musím říct že je to originální i ldyž sem se v pár chvílích nudila byl to skvělý film

19. července 2006
avatar uživatele
100 %

Heuréka

Toto je film filmů alespoň podle mého názoru. Na prvním místě jsem měl film Duch u kterého jsem brečel a nejen já ale i půlka kina, ale tenhle film ho předčil. Nemám dalších slov.

19. července 2006

Bezesporu je tohle film originální, dalo by se říct i zajímavý. Ale nikdy jsem ho nějak extra nemilovala, ani mě nikdy nějak moc nedojal. Ani by mi nevadilo, kdybych tenhle film už nikdy neviděla.

18. července 2006
avatar uživatele
kovi
...
90 %

KLASIKA

Napísať hocičo o Forrestovi Gumpovi je úplne zbytočné. Videl ho každý. A kto nie, ten nech nečíta tieto riadky, nech beží do požičovne a nech obdivuje v prvom rade Toma Hanksa! Tých pár drobných, subjektívnych chybičiek si nechám pre seba...

13. července 2006
avatar uživatele
100 %

..

jaaaaj fakt moooc hezkej film..taký to jako že se u toho řežete smíchy, ae zárověň je vám líto těch postav-většinou teda Forresta..fakt moc hezekj film!!

30. června 2006
avatar uživatele
100 %

SUPER

Forest Gump je jeden z mých nejoblíbenějších filmů.Ten konec, jak je na hrobu svý přítelkyně Jenny je hodně smutný.Vůbec se nedivím, že získal tolik Oscarů, zaslouží si je po právu.

18. června 2006
avatar uživatele
100 %

Nej film

Tak tohle je můj nejoblíbenější film, viděl sem ho snad už milionkrát. Tom Hanks zahrál Forresta skvěle a i ostatní herci hráli skvěle. Takže kdo ste Forresta Gumpa ještě neviděli, určitě se na něj co nejdřív podívejte, protože: ŽIVOT JE JAKO BONBONIÉRA, NIKDY NEVÍŠ CO OCHUTNÁŠ.:))

5. června 2006
avatar uživatele
100 %

legenda...

Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš kterej kousek si vybereš. Asi nejslavnější filmová hláška. Je to úžasný hlavně to peříčko že neni udělaný počítačově to je teprv něco. Kombinace humoru, lásky, dojemnosti, tvrdé reality a života.
Celý film se něco děje a posledních 25 minut filmu nemá chybu. Vynalezení loga Aplle, vynalezení smajlíků, hláška: hovno bejvá atd.
S tímhle filmem se dá srovnávat snad jen Matrix ale to je už zase úplně jiná kategorie.
Nemůžu jinak než dát sto procent...

4. června 2006
avatar uživatele
100 %

K Forrestu Gumpovi toho není mnoho. Žádná nuda. Jen nádherný, melancholický příběh s dokonalou kamerou, střihem a scénářem. Toma Hankse nemůžu dost vynachválit. Ani ostatní herci nebyli špatní. A když si představím, že to pírko, (mimochodem, perfektní začátek i konec) není digitální, ale opravdové... Mistrovské dílo.

31. května 2006
avatar uživatele
100 %

Dosud NEJLEPŠÍ

Zatím naprosto nejlepší film který jsem viděl. Perfektní herecký výkon. Příběh vyjímečný. Doba v které se děj odehrává fantazie. Prostě a jednoduše, škoda že nejde dát víc procent...

23. května 2006
avatar uživatele
100 %

prostě 1

Takže k tomuhle filmu musím říct, že je suprový! Tom Hanks je tam super a skvěle to zahrála celkově film je tak tajemný. Jednak mi učaroval, protože se u něho zasměju a taky mi je smutno. Nevím proč ale tenhle film je prostě zvláštní, ale krásný. Vůbec mi nevadí když ho uvidím třeba po několikaté!

17. května 2006
avatar uživatele
90 %

dobrý film

Opět skvělý Tom Hanks a celkově byl tento film velice zvláštní.Nevím proč, ale místy jsem něco nepochopil, ale už mně to říkalo více lidí, takže asi na tom něco je, ale i na tento film se zase někdy rád podívám.

16. května 2006
avatar uživatele
100 %

Není co dodat...

Myslím, že u tohoto filmu opravdu NENÍ co dodávat... viděla jsem ho snad tisíckrát a chci ho vidět ještě alespoň milionkrát...Film mi vždycky učaruje... Není moc příběhů, které ve vás po každém shlédnutí zanechají stejně silný, ne-li silnější "pocit" A forrest do této skupiny rozhodně PATŘÍ!

16. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film patří k mým oblíbeným, Forrest je hodně dobrá postava a hodně dobře zahraná - a asi proto je tak oblíbená. Docela mě mrzí, že se tenhle film sešel na Oscarech s Pulp Fiction, protože Oscara bych přála oběma filmům, no ale Forrest se asi akademikům líbil víc... U tohoto filmu je pěkný, že se chvilku smějete, a vzápětí se vám chce brečet, to se u filmu moc nevidí a je to škoda...

2. května 2006
avatar uživatele
80 %

ujde to

je to zajímavý,dá se na to koukat.Má to potavý příběh,který ani na chvíli nenudí.Chvílemi to je jen trochu moc intelektuální,ale jinak to vážně je dobrej film...

28. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Je to úžasný film, který můžou lidé považovat za vrchol. Nevím, kde tvůrci přišli na tenhle film, ale je natočený tak skutečně a přitom tak náhodově, že je to až neuvěčitelné. Viděla jsem to sice jen jednou, ale v paměti mi utkvěl každý detail.

20. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Smutné,ale podané s humorem

Tak krásně zpracovaný film. Ironické a smutné, ale zároveň podané s humorem. Forrest je obdivuhodná postava. Svou až skoro najivitou pozvedá film k nejlepším dílům naší doby. krásné, klobnouk dolů...

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Dokonalé...

Zemeckisova tragikomedie o chlápkovi s nepříliš vysokou inteligencí nepostrádá snad vůbec nic, a to jak v režii, ve scénaři, v dialozích i v hereckém obsazení. Tom Hanks v hlavní roli září a už navždy mu zůstane tato role přisuzována jako ta nej. Forrestův naivní pohled na svět mu všichni závidíme a chceme být jako on, i když jeho život nebyl nijak legrační. Humorné scény jsou prokládány melancholií, která kontrastně podtrhuje všechny dojmy z filmu. Zamilujete si i vedlejší role, děj vás uchvátí a milovníci akce i romantiky si také přijdou na své. Čím jsem starší a čím film vícekrát vidím, tím víc ho miluji, víc ho chápu a víc si z něj odnesu.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Wow...

Forresta jsem poprvé viděla teprve nedávno ale tak moc se mi zalíbil, že jsem se na něj musela hned podívat znovu=)... Nečekala jsem od toho nic velkého, ale tohle mě opravdu hodně zaskočilo- příjemně...Nevím jak jinak by se to dalo popsat, než že je to neskutečně dojemný příběh člověka, který má tak dobré srdce, že to předčí veškeré jeho další nedostatky..rozhodně doporučuji!!!!

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Forest Gump

" Má máma vždycky říkala, že život je jako bonboňiéra, nikdy nevíš co ochutnáš." Jeden z mojich nejoblíbenějších filmů. Velký podíl na tomto skvělém filmu měl Tom Hanks. Film prochází mnoha dějovými osnovami, proto je tak univerzální a nespontální. Proto si mne získal a vás určitě taky.

14. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Film jsme museli sledovat povinně ve škole, kvůli perfektní anglické výslovnostzi. Mě ale zaujal děj, ne výslovnost. Perfetní film, který nemá obdoby.

11. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Po shlédnutí tohodle filmu, sem nebyl schopen ho ohodnotit, dlouho sem seděl a zamýšlel se jestli to bylo dobrý nebo ne, ale až s odstupem času, můžu říct že to bylo super a taky hodně zvláštní film.

10. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Tento film mi doporučila kamarádka. Řekla, že je to strašně smutný, ale abych řekla pravdu, tak podle mě jsou i smutnější filmy. Ale dalo se na to kokukat. Nebylo to nic tak hroznýho.

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Bombaaaa

Tak to je klasika.Strašně se mi líbí,jak prostě dokazoval brutální věci a ani o tom sám nevěděl.Na konci sice trošku smutné,ale aspoň to vystihuje opravdový život.A Tom Hanks hraje skvěle,tak jako v každém filmu.

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

I když je to možná hanba, ale tenhle film sem viděl dneska poprvé a musím říct, že toho rozhodně nelituju. Perfektní scénář, herecký výkon atd. Líbí se mi, že film odkazuje na to, co dokáže lidská vůle...

3. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Běž, Forreste...

Jeden z nejlepších filmů vůbec.....postava Gumpa je Tomem Hanksem zahrána naprosto skvěle.....je tak absurdní, komický, ale i tak strašně smutný.....moc se mi líbí zaběry z Vietnamu, jsou vážně hodně dobré a chyb je tam minimálně......čekání na devítku na kterou se stejnak vyprdne a vyprávění svého neuvěřitelného života, plného smutku, ale také "štěstí" se mi moc líbí a mám ho velmi rád.....jsou úchvatné nezapomenutelné hlášky, scény, postavy = zvláště mě upoutala postava doktora, který rovnal Foresta a u smrtelné postele Gumpovy matky si vystřihl fascinující "to jsme tě krásně narovnali", ale jsou tu i další............tento film doopravdy miluju, přestože je tak odporně stavěný do divácké líbivosti. Geniální speciální efekty, krásná podívaná!

3. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je jeden z nejlepších filmů všech dob!!! Hanks svou roli zahrál naprosto skvěle a i scénář je perfektní!!! Naprosto mě dostaly scény ve Vietnamu!!

2. dubna 2006
avatar uživatele
gt23
...
100 %

BOOOOMMMBAAA

Tenhle film byl naprosto úžasný.Tom Hanks byl bravúrní a nezapomenutelný.Neuvěřitelný příběh o jednom člověkovi a jeho životě....jedním slovem PARÁDA.

27. března 2006
avatar uživatele
100 %

the best

Ak si tento film nezalúži 100% tak potom už neviem. Myslím že tento film je tak jedinečný že sa ani nedá zaradiť do žiadneho žánru. Ale Tom Hanks ako Forrest Gump sa pre túto rolu narodil. Ak ste ho nevideli odporúčam všetkými 10.... Forrest Gump je aj napriek svokmu nízkemu IQ dobrosrdečný človek, ktorý ani nevie ako ale zúčastnil sa všetých dôležitých medzníkov americkej histórie a my si ju môžeme pozrieť z trochu iného uhla pohľadu. Odporúčam článok v časopise Premiere /májové číslo/ v sekcii Retro naozaj sa tu dočítate vela zaujímavého o filme a jeho tvorcoch.

26. března 2006
avatar uživatele
100 %

Pravděpodobně jeden z nejlepších filmů, jaký kdy byl natočen, výborně obsazený, vynikající hudba (i soundtrack se dá poslouchat skvěle bez filmu), skvělý střih a originálně pojatý příběh.

22. března 2006
avatar uživatele
100 %

The Best Of The Best

Geniální film, který musí vidět každý, aby konečně mohl říct, že viděl FILM! Výborný Tom Hanks, příběh, efekty a hlavně pak hudební podbarvení, to jsou jen některé klady tohoto absolutně bezchybného a vynikajícího filmu. Tato HODNĚ SMUTNÁ (ani to nechci říct) komedie mě fakt dostala navěky!

19. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film musíte nejen vidět,ale také pochopit...Několikrát sem ho zhlédl na základní škole..fakt sem ho nesnášel...Po několika letech sem ho ale zhlédl znova v teple svého domova a musím uznat že je to jeden z nejvydařenějších filmů a má své místo v mé zbírce DVDček.

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Forest byl jednička !

Tenhle film nemá konkurenci.... také díky Hanksovi samozřejmě, ale děj jako takový je neokoukatelný.... dá se na to vážně dívat pořád.... a tolik filmů jako tento moc natočených nebylo... Forest Gump je prostě klasika!! :o)

15. března 2006
avatar uživatele
100 %

Super film se skvělym obsazením...=

Můj druhej nejoblíbenější film, ale takhle se to nedá měřit. Vždycky když mám špatnou náladu tak se na něj podívám a už ani nevim, co mě štvalo.A když mám dobrou, tak se mi ještě 100x znásobí.Je to moc dojemnej film a vždycky se u něj rozbrečim...Ale o to tady přeci de, ne?A Tom jakožto můj nejoblíbenější herec tam úplně zazářil!

11. března 2006
avatar uživatele
100 %

pecka...

Tak tento film som vydel uz asi 7krat a stale na konci placem!Je to naozaj perfektny film a Tom tam podal perfektny vykon!!!Film mam velmi rad a mozem ho pozerat asi stale....

7. března 2006
avatar uživatele
90 %

Jmenuji se Forrest, Forrest Gump

Moc pěkný film. Dívala jsem se na něj při cestě v autobuse, když už nám ho pustili, a překvapilo mě, že jsem jej vlastně viděla už předtím a ani jsem o tom nevěděla, teda spíše jsem si to nepamatovala. Tom Hanks ve filmu podal opravdu mistrovský výkon, byl tam úžasný, skvěle hrál. Byl takový bobíšek, kterého skoro nikdo neměl rád, pak ho obdivovali...pak vám ho bylo líto... Je to taky smutný a dojemný film, připadá mi, že Forrest je výjimka mezi lidmi, morálně čistý člověk, naivní, ale právě tím tak sympatický a krásný... Sice mi někdy připadalo, že toho dokázal až moc, ale koneckonců proč ne, když je to tak pěkný film... Navíc super hlášky, ale i milé a úsměvné scénky, zkrátka krása!

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Milý.jemný a něžný film,který zahřeje u srdíčka.Toma Hankse mám moc ráda je to skvělý herec a tady se tp opět potvrdilo.

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

BubaGump

Životní výkon, tehdy né tak slavného, Toma Hankse ho vystřelil mezi elitu. Film má krásný dojemný příběh, který je propleten všemi možnými udalostmi, historií známými.

4. března 2006
avatar uživatele
100 %

Utíkej Foreste!!!

Fakt pekny film (skoro ma rozplakal :) ) Idea filmu je naozaj moc pekna Ked ho uvidite iste si ho pozriete ece aj 5 krat. Ja som ho videl 7 a stale ked ide tak si ho pozriem je to fakt moc pekný film odporucam!!! :)

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest

Můj nejoblíbenější film. Chvílema smutný, ale moc krásný. Mohl bych se na něj dívat pořád dokola a furt bych se musel smát. Všechny jeho příhody jsou velmi hezky vymyšlené a dobře na sebe navazují. Prostě THE BEST

18. února 2006
avatar uživatele
Pivo
...
100 %

Prostě skvost

Je to jeden z nejlepší filmů, které jsem kdy viděl. Výkon Toma Hankse je obdivuhodný. Je to jeden z mála filmů na které se můžu koukat pořád dokola.

14. února 2006
avatar uživatele
100 %

Skvelý film

Tento film som videl asi 5-krát,a vždy ma dostane.
Je naozaj perfektný.Tom Hanks zvládol svoju úlohu na 120%.Jednoznačne som mu dal 100%.

7. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak k tomuhle filmu težko už napíšu něco, co ješt nikdo nenapsal. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Kdo ho neviděl, měl by si rozhodně doplnit vzdělání :-)

6. února 2006
avatar uživatele
100 %

Smutná komedie?

Film, ve kterém se na jednu stranu smějete každé scéně a dialogu, ale na straně druhé vás rozpláče jeho těžký životní úděl, který je však kompenzovaný Forrestovou nevinností, "chudším" rozumem a šťastnou rukou. Neznám človíčka, který by o tom filmu prohlásil, že je strašný, divný, hloupý, nepochopitelný... Prostě se líbí každému.

6. února 2006
avatar uživatele
100 %

Forest 4ever

Tento film se mi moc líbil.Každý si v něm najde něco pro sebe.Musím ale podotknout že v knižní podobě je to ještě lepší, a proot knihu od Winstona Grooma vřele doporučuju.

4. února 2006
avatar uživatele
100 %

Krásnej film

Tenhle film je opravdu moc krásnej. At už jde o skvělé záběry, hlavního hrdinu nebo příběh.Tom Hanks hraje skvěle a příběh mi přišel moc zajímavý. Konec byl hodně smutný.

3. února 2006
avatar uživatele
100 %

No já neivm..ono to bylo hezký,ale něco mi na tom filmu nesedělo. MOžná ten hlavní herec. Byl nějaký zvláštní.

25. ledna 2006
avatar uživatele
GD
...
90 %

LEPŠIA KNIHA

Film je podla mna celkom dobrý ale skúste si prečítat knihu to sa fakt nedá porovnať ale knihy bývajú skoro vždy lepšie ako film. Aj ked je film dosť dlhý večšina vecí tam nieje. Knihu odporúčam.

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Best of

Strašně pěknej filmeček,kterej mě fakt zaujal od začátku až do konce,pomalu sem ani nemrkal.Opravdu pěknej příběh a osazení hlavní role bylo fenomenální.

18. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Hodně ale hodně dobrý:)

Tak tenhle film pro mě hodně znamená. Je to PERLA mezi perlami, u mě si stojí hodně hodně vysoko a snad nikdy mě neomrzí. Pokaždé mě zaujme jiná scéna. Prostě nic nemá chybičku. Poručík Dan, silný a odvážný chlap; krásná Jenny, láska našeho Forresta; Bubo, mladík posedlý krevetami; laskavá maminka Sally Fieldová a to nejlepší nakonec: sám Forrest Gump, co mu říkají Forrest Gump. Všude byl, v Bílém domě by měl mít pronajatý pokoj:) všechno zná. Vše korunováno poprávu Oscary. V uších mi pořád zní ta krásná srdcervoucí melodie a ten konec.. no panejo, myslela jsem, že se takhle u filmu ani rozplakat nejde :) Áchjo, budu se na něj muset brzy podívat:) je to film s velkým F. Nebojím se říct, že vůbec nejlepší film, jaký byl dosud natočen. Díky jeho tvůrcům.

9. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Krásný

Moc krásný film, smutný, ale fak moc krásnej :)) Kdyby byl každej jako Forrenst, hned by se všem žilo líp :) A ten konec, pokaždý slzím.

7. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Člověk, kterého Forrest Gump nechá chladným je podle mě necita, ignorant a nevzdělanec. Ano, o Forrestovi se těžko píše už proto, že je mnohými považován za nejlepší film všech dob. A něco na tom bude... Ta lehkost, kterou je film vyprávěn, ta jiskra v oku skvělého Toma Hankse, ta pozitivnost co z filmu čiší a mnoho dalších věcí dělají z F. G. skvost světové kinematografie... Forrest vám prostě musí vykouzlit úsměv na tváři:)

6. ledna 2006
avatar uživatele
Dezo
...
10 %

Co uz

Asi jsem jediný člověk, kterému se tenhle film vůbec nelíbil... Nevím, nudil jsem se skoro celou dobu a ani nemám rád Toma Hankse... Doufám že mě za to neukamenujete, každý má snad právo na svůj názor...

28. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Bezva

tento film je naprosto perfektní. Viděl jsem ho už mnohokrát a pořád se na něho rád dívam. Je to sice chvilkama trochu smutnější, ale jinak dobrý. Všem co ho ještě neviděli ( a těch asi moc není ) doporučuji

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

super

13. prosince 2005
avatar uživatele
Meka
...
100 %

Úžasné

Tento film patří mezi mé nejoblíbenější. Má své kouzlo. Viděla jsem ho už mockrát a pokaždé ve mě zanechá krásně dojemný pocit. Tom Hansk je v této roli úžasný.

7. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

tento film mě doslova dostal.Můžu se na něj dívat pořád a nikdy mě neomrzí.Hanks je skvělý (ostatně jako vždycky).Nejde ho hodnotit jinak než na 100%

5. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

100%

Vynikající film, který nemá konkurenci! Role prosťáčka ztvárněná Tomem Hanksem, to byl herecký koncert! Perfetní zakomponování do historických událostí. Vřele doporučuji!

3. prosince 2005
avatar uživatele
heya
...
100 %

môj najobľúbenejší film, pri ktorom vždy na konci plačem. je to ten z tých, ktoré vás zasiahnu, z 90 rokov jednoznačne najlepší film!

30. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Fakt sqelej!

Milý, nápaditý a především úžasně zahraný film s Tomem Hanksem. Zajímavý....mě moc zaujal, nevím jak ostatní, ale mě moc...Ráda se na něho podívám znovu, jako na ostatní filmy s Hanksem. Určitě doporučuju shlédnout...

22. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film to je totální nářez. Prostě supr podívaná, jak říká Nerwen filmová Bible. Hanks je borec.

21. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Zdar lidi! No tak sem se zase po dlouhé době podíval na Forresta a musím uznat, že mě zase "dostal! Je to naprosto sqělej kousek, zvlášť jeho myšlení! No prostě very good ani se nedivim, že dostal tolik oskarů!!!

21. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Co dodat. Na této planetě sned neexistuje člověka který tento film ještě neviděl prostě Forrest Gump je Forrest Gump. Nezbívá mi nic jinýho než dát plný počet 100%

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších filmů které jsem kdy viděl.
prostě skvělá podívaná.Furt se vněm něco mění a není to pořád dokola o tom samém co ve většině ostatních filmech.

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump aneb prosťáček králem

Film Forrest Gump vrací člověku přesvědčení pohádek-že nezáleží na chytrosti a udatnosti, ale na hodnotě srdce. Forrest neměl lehký život, ale přesto byl velmi šťastný. Nepoznal nikdy otce, jeho životní láska ho nemilovala, zažil válku ve vietnamu, poznal několik prezidentů:-) a tak dále. Jeho jednoduchost byla jeho spasení. Povznesl se nad to všechno i nad své značné bohatství. To by normální člověk nedokázal. Šťastný to muž.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

detail...

Viděla jsem tento fil před pár lety a velmi se mi líbil, ale už moc nevím detaily, takže (prozatím) dávám 80%..

5. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Bomba

Tak toto je asi najlepší film, aký som doteraz videl a tom je neprekonatelný, nuž dúfam, že sa budú takéto film, kvalitné, toči aj teraz :)

5. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

GENIÁLNÍ

Forrest Gump je geniální film. Jsou tam velmi vtipné části. Např.: Forrest naučí Elvise "tančit" :-). A slavná věta: Já jsem Forrest, Forrest Gump!!! GENIÁLNÍ

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

Wov

Tak takoví štígro bych chtěl mýt taky, když si tak vezmu, že to byl vlastně magor . . . a zároveň milionář . . . Myslím, že jeho život je tak trochu jedna náhoda za druhou ale tak už to v životě chodí . . . akorád, že v tom opravdovím to jsou spíš ty špatný náhody . . . !?

27. října 2005
avatar uživatele
hani
...
100 %

Jůůůůůůů

Tak takhle skvělej film jsem dlouho neviděla. Tak to na mě zapůsobilo, že se asi naučím hrát ping-pong. Ohromné herecké výkony.

22. října 2005
avatar uživatele
cuba
...
100 %

Perfektné!

Geniálny film, geniálny herci, nemám čo dodať, asi len toľko, že je to fakt cele geniálne, no a ta Jenny, asi som sa zamiloval!

21. října 2005
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Dobrej film

Tenhle film je fakticky působivej. Naprosto mě dostaly ty scény z Vietnamu. Sice to tam moc dlouho nebylo, ale režisér dokonale vystihl válku pohledem normálního člověka.

15. října 2005
avatar uživatele
100 %

Forest Gump

Úplně super film, který je promakaný po každé stránce. Prosťáček z Alabamy prožije postupně velice barvitý život až skončí u své milované Jenny. Nádherný výkon Toma Hankse a ostatních, ale je lepší ho vidět, něž o něm mluvit. Podívejte se!

14. října 2005
avatar uživatele
100 %

F. G.

Nádhernej film, u kterýho se zasmějete ale i popláčete. Má dobrý děj i obsazení. Myslím si, že kdyby postavu Forresta nehrál Tom nevezme lidi tolik za srdce a tolik je neosloví.. Jestli jste Forresta ještě neviděli tak jste o hodně přišli. A jestli jste ho viděli a přišel vám blbej a nezajímavej tak vás nechápu.
Dávám 100%

13. října 2005
avatar uživatele
100 %

Forrest je nejlepší

Forrest je nejlepší film, jaký jsem kdy v životě viděla. Ani knížka se mi nezdála tak dobrá. Nedokážu pochopit lidi, kteří neviděli tento film. Vždyť je to úplný kult... Krásný film!

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

Uplná bomba

Forrest Gump je uplná špička mezi filmy. Jeden z mých nejoblíbenějších fillmů, které jsem kdy viděl. Skvělý film. Užasný herecký výkon a paradní režie. Prostě v tomhle filmu se setkalo několik NEJ NEJ NEJ.

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

Kdo neviděl nepochopí

Forrest Gump je jeden z mála filmů, na které se dá dívat stále dokola a stejně vás jeho kouzlo a nadsázka pohltí jako poprvé. Forrest dojme i potěší, rozesměje i rozpláče a hlavně je jedinečný a nezapomenutelný !!!!

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

Moc pěkný film

Milý, příjemný, kouzelný, se skvělým Tomem Hanksem a hudbou (soundtrack z filmu je nejlepší kompilace oldies písní, co znám), mnoha vtipnými momenty a krásným závěrem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Můj nejoblíbenější film

Přes všechny Pány prstenů, Matrixy a Shreky zůstává Forestu Gump mým nejoblíbenějším. Tom Hanks mi díky roli přirostl k srdci... Jen málo filmů je tak pravdivých a má takové kouzlo jako Forrest. Jemný humor a skvěle vymyšlené zápletky jsou mu předností... Forrest Gump je prostě a jednoduše jeden z nejlepších počinů kinematografie konce 20. století, všem ho vřele doporučuji!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Přesně tak

Forest je jedna z nejdokonalejších postav filmového světa. Další skvělá věc na tomhle filmu je použití starých záběrů a vmontování Toma Hankse do nich. Nic tak stylového a přitom tak "laciného" jsem neviděl.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Můj nejvíc nejlepší příte

No co dodat, prostě klasa. Humor je sice jemnější, ale nasmějete se ažaž. Hlavně v těch scénách, kdy Forrest naplno ukáže svou mentalitu... A taky mi dříve nedošlo, jaká to musela být mistrná práce, to naklíčování Hankse do starých záběrů, a to víc si toho filmu teď cením...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

The Best

Tento film som pred 10 rokmi videl čisto náhodov, nič som o ňom nevedel, a nikdy to ľudovať nebudem. Je to nádherný príbeh, v ktorom som objavil Hanksa a Silvestriho. Vizuálne efekty vo filme nie sú tak jasne vidieť ako pri filmoch typu Jurky Park, Matrix, Deň nezávislosti ... ale sú neopakovateľné ... Gump s Kennedym, herec s oboma nohami hrá muža ktorý stratí obe nohy. Celý film je .... ako taká bonboniéra .. nikdy nevieš čím ťa prekvapí.PS:Odporúčam Veronike vypočuť si Score album k Forestovi Gumpovi ... nielen 2CD kompiláciu oldies ... aj to je jedno z najlepších diel aké sa vo filmovej hudbe dá počuť a ak už nie je, tak sa stane klasikou ako napr. Sedem statočných (prinajmenšom skladba keď letí pierko)

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Hloupá pohádka

S názorem na tenhle film asi nezapadnu do party jeho nadšených fanoušků. Prostě normální další filmová pohádka. Je to prastarý příběh o Hloupém Honzovi, navíc docela nudný. Ano, Tom Hanks určitě umí báječně hrát a zahraje cokoliv, třeba i kus nábytku, ale film to podle mě nezachrání. Samozřejmě, je to doják, který útočí na city, podobným způsobem jako třeba Esmeralda nebo jiné telenovely. Zobrazuje handicapovaného jedince, probouzí v lidech soucit. Nic proti soucitu, ale není žádné umění vytvořit příběh na takové bázi. Za tím dojemným příběhem je navíc samozřejmě drsný kalkul nepříliš soucitných lidí, kteří dali do výroby téhle pohádky svoje nemalé prachy. Je to kšeft. A připadá mi, že je to dost nehezké zneužití hezkých lidských vlastností k tomu, aby drsní hollywoodští bussinesmani vydělali těžké money.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nelepší film své doby !!!

V době natočení a uvedení tohoto filmu to je pro mne vrchol filmové tvorby.A kdo má jiný názor,klidně.
Příběh=síla,obsah=skvělé,provedení=není co řešit,obsazení=není co řešit na druhou.Jsem zvědavý,co mne zase po dlouhé době dokáže tak mile překvapit a zaujmout.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Forrest

Velmi pěkně natočený film s bezvadným výběrem hlavní role. Myslím, že by nikdo lépe neztvárnil hlavní postavu než Tom Hanks. Proto dávám filmu 90 %.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

ÚÚÚžasnýýý

Úžasný příběh, úžasný Tom Hanks (poprávu dostal Oskara), úžasným způsobem podané americké dějiny se všemi plusy i mínusy a v neposlední řadě úžasný soundtrack - shodou okolností si ho pouštím už několik týdný v autě a nemohu se ho nabažit. Brilantní vtipy a narážky (výnosná firma s jablkama - Apple), které někteří bohužel asi nepochopili, že René?

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Jo ...

Film se mi líbil. Je dobře zahraný Tomem, má spád v ději, nejsou tam zbytečné mrtvoly a krev. Je to příběh k zamyšlení. Jsou tam humorné scény i vážné, je to vhodně kombinované.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

forrest fump

Je to jeden z mojich najobľúbenejších filmov. Pri tomto filme sa mozete zasmiať, ale rovnako aj poplakať. Táto už dnes klasika ma nikdy nesklame, možem sa na to pozerať vždy.

Kdysi dávno

je úžasnej

Miluju tenhle film, vždycky mě dokáže dohnat ke slzám, i když ho vidím snad po 100....Ve filmu je skvělej hereckej výkon a je v něm děj, na kterej člověk může člověk koukat. I když jsem tenhle film viděla už poněkolikátý, stále se mi líbí víc a víc.A kdo ho neviděl, tak podle mě si nechal ujít jeden z nejlepších filmů co jsou:)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

skvělý film

Když jsem ho poprvé viděla u nás v letním kině, pršelo, ale stálo to za to, vychutnala jsem si ho až do konce. Tom Hanks v této roli exceloval, jeho prosťáček s milou vizáží mě chytil za srdce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Nádhera:-)

Krásný, příjemný, i když na druhou stranu mooc smutný.
Jinak fantastické obsazení:-) Prostě je to film, na který se podívám ráda zase a zase:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Tak TOTO je FILM

Je to super. Ale v tomto komentári chcem hlavne oponovať užívatelovy menom rene.Ako som Videl tvoje komentáre ciťáky nemáš velmo rád. Ja som chalan ktorého len tak niečo nedojme ale na konci filmu keď tam sedel s tim chlapcom a prišla tá ženská ktorá na neho celí život kašlala a chcela si len užívať mi bolo fakt do plaču. A o tom že na tom chcú zarobiť? Veď o tom sú filmy keby na tom nezarobily nevidel bi si ani tie tvoje oblubené filmy pretože bi nemaly peniaze ich natočiť. Čo je na tom zlé zarobiť na ludských citoch? Veď všetky filmy sú o citoch a pocitoch keby neboli tak ich nikto nepozérá veď načo aj.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Forístek....

Smutný, přesto skvělý film.tom Hanks se zase ukázal jako skvělý herec, a pochybuji že by někdo dokázal ztvárnit Foresta lépe.Sám vypadá jako by prožil život Foresta a přitom byl pořád tak šťastný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Krása

Tímhle jediným slovem bych popsal tento film, nic víc nepotřebuju. Mou oblibu k tomuto filmu bych přirovnal k Čisté duši taky takový krásná snímek. A ktomu ještě skvělý Tom Hanks.

Kdysi dávno
avatar uživatele
DADA
...
100 %

Bájo

Na Foresta bych se mohla dívat od rána do večera. Jeho upřímná a skromná dušička mě vždycky dostne. A to nemluvím o dobře namířených vtípkách, kterých je opravdu spousta- a inteligentních a přitom hlddících po srdci. Stejně jako celý film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Amerika umí i doják

Je to dokonalý, snad ne nikdy okoukaný doják, který vezme za srdíčko a koutky úst i velkého tvrďase. Člověk po jeho shlédnutí alespoň na chvilenku pohlíží na svět očima jiných hodnot. Herecké obsazení Toma Hankse je třešničkou na výborném dortu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
dave
...
100 %

Forestte běž!!!!!

Tento film je jeden z mých nejoblíbenějších vůbec, mohl jsem se na něj dívat klidně pětkrát za sebou a pořád mě bavil.Tento film je prostě úžasný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Mega krutej film

Tento film patří mezi nejlepší filmy co byly natočeny a to nejen kvůli ději, ale kvůli brilantnímu obsazení Forresta Gumpa, Tom Hanks, jeden z nejlepších herců celosvětové kinematografie, zahrál film s velkým nadhledem a perspektivou, klobouk, a ne jeden, dolů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

VÝBORNÝ patří k nejlepším

Už téměř 20 roků si soukromě klasifikuju filmy podobně jako ve škole pohledem dost přísného profesora. Stupnice je následující: 1 - výborné, opravdu jen ty špičkové, 2 - velmi dobré, chci ještě jednou vidět, 3 - dobré, viděl jsem, víc už nemusím, 4 - dostatečné, vlastně dost špatné, vůbec jsem nemusel vidět, škoda času, 5 - nedostatečné, na propadnutí neboli propadák. ***** Hodnocený film patří jednoznačně mezi nejlepší, VÝBORNOU si zaslouží po všech stránkách, Oskarová ocenění jsou na místě. Takový film si s radostí pustíte vícekrát. *****

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

"The Best"

Tomuhle filmu nemůže konkurovat zatím žádný jiný....Myslím že tento film si zasloužil více oskarů než dostal....Strhující příběh mladého kluka v podání Toma Hankse, který prožívá svůj život od ranných let až po dospělého může.....Kamera, hudba a to všechno dalo dohromady nekonkurovatelný film. Dle mého takovýto film nepřekoná nic....Samotný film jsem schlédl již mnoho krát a pokaždé bych ho znovu a znovu doporučil....100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Moja jednotka

Ked ho mama doniesla domov malsom niekolko rokov, da sa povedat, ze som bol chalan a ten fil sa mi tak zapcil, ze so msi ho tri razi pozeral! Dneskam ho tiez pozeram a rad by som ho mal aj na dvd ale zatial som v obchode ani na nete nenasiel, ani moji znami. Ked je obcas v telke nenecham si ho ujst!! vzdy si pri nom poplacem a to som chalan! Mozno sa zasmeje, ale vzdi ma ten fil vie tka dojat nech ho vidim aj sto krat. Je to super film!!Na tom filme ja neviem nic okopmentovat, podla mna sa tam nic neda okomentova hmm jedine jedno slovisko super!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Úžasný film

Tento film si myslím už zná celý svět, Je to hlavně kvůli jeho hlavní roli ztvárněné Tomem Hanksem a skvělé hudbě. Jenom mi některé části přišly drastické, ale to k filmu asi patří...

Kdysi dávno

I'm Forrest. Forrest Gump

To nejlepší co bylo kdy natočené! Nikdy sem neviděl tak sqelý film a myslím si že je to špička. Tom Hanks v roli ne příliš bystrého chlapce, který má ale velmi dobré srdce- Tom dokońale stvárnil postavu a (ne)jen díky němu je tento film velmi oblíbený u fšech mých kámošú.
Kdybych mohl dám 1000%. jak by řekl Hollywooďan:Two Thumbs Up!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Supeeerrrrr!!!

No Forrest Gump je určitě nejlepší film Toma Hankse, který kdy natočil.Film je plný ftipů, romantiky, ale i smutků.Prostě film jak má být!!!Je i plný historických údajů u kterých se člověk zasměje.Kdo ho neviděl, tak okamžitě shlédnout!!!::))))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

nadevše...

Je to skvělý film, v kterém se objevuje plno hlášek, které se mi vryly do paměti...ale i když už ho znám na zpamět, klidně se na něj podívám znova:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

bonboniéra

Tohle je klasika.Život je jako bobboniéra,nikdy nevíš co si vytáhneš.Tady filmaři vytáhli to nejlepší.Jen tak dál.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Prima film

Osobně je to pro mě jeden z nejlepších filmů Toma Hankse a zároveň i jeden z mých nejoblíbenějších filmů, na který se podívám alespoň 1x za čtvrt roku

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba

Nádherný a dojímavý film, vyprávěný s citem. Tom Hanks je tady naprostá jednička, roli zvládl skvěle. Patří mezi mé nejoblíbenější.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kouzelný film dnešní doby

Jediný film Vás provede všemi důležitými událostmi Ameriky. Film v sobé nesé jakési kouzlo, kterému propadne každý ...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Není co dodat

Tady není co dodat, je to jeden z nejlepších filmů historie. Lidé si ho budou pouštěť ještě za 150 let a budou z něj nadšení!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Forest

"život je jako bonboniéra,nikdy nevíš co ochutnáš"...ja si mylsim že tato věta mluví za vše.Hanks užsně stvárnil postavu Foresta.....při shlédnutí tohoto filmu jsem byla donucena k zamyšlení. Skvělé!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

nic moc

ten film mě vůbec nenatchl je sice pravda, že je to spíše ze života a můžu říct, že se na něj lepí smůla což je můj případ!! ale i tak mu dávám 20%

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Forest gump

Tenhle film je spíše pro ty co jsou tělesně nebo duševně postížení protože je to příběh jednoho z nich jak se smířil s bolestí co mu osud přichystal a pak se z toho dosatl.Takhle bych to přál každému aby byl živ a naprosoto zdráv.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Nadšeni??!!

No nevím, film jsem sledovala poctivě od začátku do konce, ale že by mě nadchl se říci nedá. Něco mi tam příjde až dost přehnané, nemyslím si, že by se to podobalo našemu světu. Ale každej má rád něco jiného, tak posuďte sami

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Forrest Gump

Na tento film bych se mohl dívat pořád a nenudil bych se.Tom je víc než úžasný a tak dojemný že se na jeho postavu nikdy nezapomene. Forrest je ten nejslušnější člověk jakého jsem zatím vyděl že mě na konci filmu donutil zamyslet nad sebou samým a to se nepovedlo ani mým rodičům:-) i když mi to tisíckrát opakovali.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Krásný

Tenhle film člověka tak nějak chytne za srdce. Je krásný. A musím přiznat, že tam jsou scény, u kterých se musím hlídat abych se nerozbrečel.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Forest Forest Gump

Emotivně naladěný snímek. Precizně provedený s hereckým konzertem Toma Hankse. V někom může zanechat pocit rozčarování nad tím vším co viděl, nebo lépe, nad tím, co z toho filmu cítil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pohled se opravdu

změní jak slibuje slogan na plakátu k filmu. Pokud se na film podíváte vícekrát, váš pohled se bude pokaždé měnit a pokaždé jinak. Pokud je možné se na film podívat bez emocí, což silně pochybuji, lze filmu vytknout snad jen jednu věc. Je příliš krátký na tak barevný život Forresta Gumpa. Dávám 98 % a tleskám.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

je to jedinej filmu kterýho mě dojmou už počáteční titulky a po prvních deseti minutách začnu telit, což mi vydrží až dokonce, prostě je to ten nejdojemnejší film, co existuje..a forrist je asi jedinej mentálně zaostalej člověk na světě se kterym bych měnil:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

sqelý

Po shlédnutí tohoto filmu musim uznaznat, že je to jeden z nejlepších filmů Tom Hankse stejně jako Trosečník. Každý kdo tenhle film viděl musí být spokojený.

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
90 %

Citlivý

tom Hanks skvěle zahrál muže ktery je uvnitř dítě,iq má nízké,přesto ale dokázal co málo z nás.Skvělá hudba.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobré

Myslím že je to dobře promyšlený film. A dokazuje to že i lidi trošku odlišní od ostatních jsou v leckterých vělech lepší než lidé naprosto zdravý. Jak fizicky tak psichycky.
Obsazení filmu se mi také moc líbylo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

prostě skvělý

na tenhle film se můžu dívat pořád dokola,je to naprosto dokonalý,ta atmosféra toho filmu mě naprosto fascinuje...k tomu neni co dodat

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dobrý

Tenhle film se mi opravdu libíl. Občas mi Foresta byl dost líto . Tom Hanks byl opravdu presvedcivej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Co dodat...

Pohádka zpracovaná s tak užasným nadhledem a inteligentním humorem, až místy zůstává rozum stát. Skvělé herecké výkony, naprosto jedinečný příběh, okouzlující výtvarné zpracování a k slzám dojemná hudba, bez diskuzí jeden z nejlepších filmů vůbec kdy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Filmová legenda

Skvělý Tom Hanks ve spolupráci s perfektím režisérem.Výborný scénář a herecké obsazení film splnuje podle mého nazoru všechny předpoklady pro filmovou legendu..

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lush
...
100 %

Nádherný film

Forrest Gump je nejlepší kniha, kterou jsem četl a film je nejlepší film svého žánru, co jsem viděl. Neuvěřitelný děj o neuvěřitelném člověku, co se v životě oravdu nenudí a zažije snad všechno, co se zažít dá.SUper

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Robin Wright Penn

U filmu člověk jen s napětím čeká, co ještě Forrest Gump zažije. Je to špičková komedie s inteligentním humorem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
kuku
...
100 %

Zajumavy film

Myslím si že dej ide viac do hĺbky ako len komédia, nejde len o humorné situácie ale aj o pohľad človeka ktorý nepatrí medzi väčšinu a záleží mu len na láske a svoje hmotné úspechy si ani nevšíma.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

Myslím si, že v tomto filmu hrál Tom Hanks svoji nejlepší roli a nejvíce v ní zazářil. To, jak tuto roli vyžíval snad dojalo nejednoho fandu. Opavdu jeden z nejlepších filmů, které znám. Komu se tenhle film nelíbí, tak ho fakt nechápu. Prostě Forrest je taková filmová klasika, která každého dostane.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dechberoucí

Naprosto dechberoucí příběh o lidskosti a touze bejt hodnej a poctivej. Tom Hanks je naprosto odzbrojující a krásně naivní. To musíte vidět. Bubba je fantastickej. Prostě jeden z nejlepších filmů všech dob.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

BOBA

Hodně dobrej film o postiženém člověku který toho zažilopravdu hodně!Film si ty _Oskary určitě zaslouží

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
100 %

Jednotka!

Vzdy ked rozmyslam aky film sa mi asi najviac paci,poviem nejaky,no ked si spomeniem na Gumpa tak to vzdy zmenim.Proste medzi mojimi filmami top10 az nie top5.Je to fakt perfektny film,dokonaly napad,perfektna romanticka zalezitost,vsetko co sa od filmu ziada.Nevaham teda z hodnotenim.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

ÚŽASNÝ

Nevim to jistě ale možná pro mě to je nejlepší film jaký sem kdy viděla. Tom Hanks je originální, výborný. Tady v tom filmu jde vidět, že i mentálně zaostalý člověk může dokázat neuvěřitelné věci. Jo a taky se mi líbí Robin Wright-Penn.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Moc pěkný

Na tenhle film sem vůbec původně nechtěl jít ale můj brácha mě nakonec přesvědčil že ho musím vidět a měl pravdu naprosto úžasnej výkon Toma Hankse příběh kterej ani chvíly nenudí a má neustále o čem vyprávět jedním slovem nádhera .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

FG

Další z mých oblíbených filmů, který si zaslouží tu stovku...klidně bych ho zkoukla znova...jen kdybych měla někdy čas :(

Kdysi dávno
avatar uživatele
CLEO
...
100 %

@:)

Film,ktorý vás nenechá chladnými a možno bude aj dáka slzička.Tom je veľmi dobrý herec a svoje kvality ukázal aj v tomto filme.Záver bol veľmi pekný,ako aj celý film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

hezký

Je to moc hezkej a zajmavej film.Většinou bývaj knížky daleko lepší než filmy, ale v tomto případě mě knížka moc nebavila, ale film je naprosto skvělej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jedinečné!!!

Tento film patří mezi mé nejoblíbenější! Podle mého názoru je Forrest nejlepší životní rolí úžasného Toma Hankse... Film je natočen svěže, poutavě a především velmi citlivě! A určitě se člověk nemusí stydět, když mu ukápne nějaká ta slza... Zkrátka nezapomenutelných, dechberoucích 142 minut...

PS - výborný soundtrack, který si stejně jako film můžu pouštět stále dokola....;)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dojemné

Tento film jsem shlédla mnohokrát i jako malé asi 6-leté dítě. Film jsem si velmi zamilovala. A když jsem začala být starší film mě dokázal i rozplakat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Uchvácení

Už od mala tenhle film miluju... ale zrovna před dvěma dny se mi do ruky dostalo DVD a samozřejmě jsem si ho hned pustila v angličtině... musím říct, že je to lepší zážitek, než v češtině... kdo to neviděl v AJ, tak se ochudil... Tom Hanks je totiž v tomhle filmu bezkonkurenčně výborný (po hlasovém ztvárnění... a samozřejmě i herecky... :o)), ale s tím jeho hlasem "blbečka" je to prostě ONO!!! Takže... teď už s klidným svědomím můžu dát 100 procent! :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasa

Je to velice zvláštní a zajimaví film.Velice mě potěšilo to že se děj částečne odehravá ve valečném prostředí.I když to je celkem stárý film pořát má něco bo sebe.Uchvátil mě Tom Hanks se svím hereckým uměnín,tady se pozná skvělí herec.Umí zahrat postavu válečníka i gaye :-).No prostě tento film doporučuji protože tento film je velice legrační a v některých částech dokonce i smutný.Doporučuji

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

velmi nadprůměrné

Od doby, co byl Forrest Gump natočen jsem neviděl nic tak legračního:)), zároveň je to ale velmi procítěný film, který dokáže strhnout svým podáním. Je to určitě nejlepší film Toma Hankse. A jeho herecké podání Forresta bylo fantastické! Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Zasloužená 100

Forrest je perfektní ve všech ohledech. Je to sladkokyselý příběh, Forrest ve vás vzbuzuje soucit a přejete mu, aby se mu už konečně začalo dařit. Film je doprovázen skvělou hudbou, která vždy správně dokreslí atmosféru. Nerad dávám filmům stovku, to už holt musí být klasa, ale Forrest si ji opravdu zaslouží...

Kdysi dávno

Forrest Gump

Žádný film mě nikdy tolik nepohltil jako tento. Viděl jsem jej snad stokrát a pokaždé jsem žasnul. Příběh malého chlapce, který vyroste v muže a za svůj život dokáže více, než si kdo dokáže ve svém životě představit. Nádherný příběh plný přátelství, lásky, samoty, utrpení, štěstí a jiných nezmarů života. Plně právem získal tento film 6 oscarů, popravdě řečeno já sám bych jich udělil mnohem více. Geniální herecké výkony (Tom Hanks, Robin Wright, Sally Field, a další), příběh, zpracování, efekty a hudba nepopsatelně uchopí diváka do svých spáru a nepustí jej dokud neskončí titulky. Tomuto filmu patří veškeré mé sympatie a poklony. A pokud jej někdo ještě neviděl tak by to měl velice rychle napravit!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
100 %

nej film

Tento film má takové kouzlo, atmosféru..že Vás nepustí z křesla před závěrečnými titulky. Je to jeden z nejlepších filmů, co byl kdy natočen a vždycky se na něj rád podívám znovu.
Tom Hanks zde podal nynikající výkon a jeho podání Forresta Gumpa je nezapomenutelné...škoda jen, že můžu dát jen 100%, zasloužil by si aspoň 150%:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

velmi dobry film

aj ked velmi smutny..nemma rad smutne filmy, preto som si ho nikdy dobrovolne nepozrel znovu..bolo mi totiz foresta straaasne luto...

kto nevidel, akoby ani nebol z tejto planety :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lee
...
100 %

Nej

....nej film co jsem viděl. Příběh, herci, kamera, speciální efekty prostě vše. Film na který se dá dívat několikrát a stále umí potěšit. Navíc jedna z nejlepších filmových hlášek s bonbóny :o))

Kdysi dávno