avatar uživatele

jakupb

Jméno
Jakub
Věk
27 let — narozeniny slaví za 37 dní (Kozoroh)
Bydliště
Praha 8
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profilJÁ A FILM: V tom nejranějším věku jsem dokola sjížděl mayovky, jinak animáky a pohádky, jako asi každý. S přibývajícím věkem se rád kouknu na kvalitní drama či thriller a vždy si perfektně zarelaxuju u dobrého sci-fi. I když jsem převážně nenáročný divák, objeví se věci, které tak říkajíc nemůžu. Kupříkladu jméno
Zac Efron přede mnou ani nevyslovujte. S ním a filmy, kde hraje, nechci mít nic společného. Horory také nějak nevyhledávám, takže mi prosím netvrďte, že Saw mezi ně patří. Kapitola sama pro sebe jsou novější filmy se Stevenem Seagalem, které dopředu odsuzuji. A klasická otázka, dabing vs. originál? Pokud se namluvení neujme TV Nova a jim podobní, je mnohdy výsledek lepší než předtím. Mistři jako Lábus a Filipovský nemají chybu.
Rovněž mě velmi baví vymýšlení filmových testů.

TOP filmy:Srdeční záležitosti:
linklinklinkHerci:
Jack Nicholson
Přelet nad kukaččím hnízdě
Lepší už to nebude, Lepší pozdě nežli později
Batman

Mel Gibson
režie: Apocalypto, Statečné srdce
herec: Statečné srdce
Smrtonosná zbraň

Tom Hanks
Forrest Gump
Philadelphia
Trosečník

Paul Newman
Frajer Luke
Butch Cassidy a Sundance Kid
Podraz

Luis De Funés
série Četníků
série Fantomase
Velký flám


Herečky:
Rachel Weisz
Fontána
Mumie
Agora

Angelina Jolie
Výměna
60 sekund
Mr. and Mrs. Smith

Kate Winslet
Předčítač
Věčný svit neposkvrněné mysli
Titanic

Amanda Peet
Lepší pozdě, nežli později
Můj soused zabiják
2012

Marion Cotillard
Veřejní nepřátelé
Dobrý ročník
Počátek

Oblíbené postavy:
linklinklinklinklinklinklinklink


JÁ A HUDBA: Nejblíže mi je rock, jinak je toho hrozně hrozně moc, spíš mě upoutá nějaká písnička a tu jsem pak schopný poslouchat i hodinu v kuse. Samozřejmně mám rád i nejrůznější OST, především pak ty instumentální.
Ke stálicím řadím kousky jako [link=https://www.kfilmu.net/filmy.php?sekce=soundtrack&film=pirati]Piráti z Karibiku, LOTR, Kung Fu Panda, Con Air nebo Trestná lavice, či Králové ro(c)ku...
Oblíbené skupiny: Queen, Horkýže Slíže, The Prodigy, Iron Maiden.

JÁ A HRY:
[img]http://i53.tinypic.com/2yy5h8o.jpg" alt="" />JÁ A SERIÁL: Tak to bude krátké. Simpsonovi, Simpsonovi, Simpsonovi! Už víc jak šest let u mě neběží skoro nic jiného. Někdy se však vyskytnou výjimky jako Misfits, HIMYM, Jmenuju se Earl nebo Comeback (no a co). Jinak všem bych vřele doporučil různé dokumentární cykly jako např.: Zázračná planeta nebo Putování s pravěkými zvířaty, dinousaury a lidmi (zajímavá alternativa v rozšiřování obzorů).