avatar uživatele

Nerevanin

Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Tak ahoj, zdravím všechny natolik zoufalé, že si jdou číst můj profil! :*D
A pro ty, kteří by si snad někdy četli mé názory, píšu: Nejsem žádný filmový kritik, ale nepovažuji se za konzumního diváka. Abych byla upřímná, ani za mák nepoznám, jestli ten a ten herec hrál dobře nebo hrůzostrašně, jestli tenhle film je trhák nebo kinematografický odpad, jestli je dobrá režie nebo děsný scénář. Tyhle věci jdou jaksi mimo mě. Pro mě je důležité, jak se mi film líbil jako celek, pokud je to komedie, jestli mě rozesmála, když je to drama, tak jestli to ve mě zanechalo nějaký dojem. A když už někdy napíšu, že nejlíp hrál ten a ten herec, tak to píšu jenom proto, že mi ten dotyčný prostě sedl.
Tak, tam, kde je napsáno jako nadpis "srdeční záležitost", to jsou filmy, které, kdoví proč, mám ráda a můžu na ně koukat ob týden.
Dále, snažím se na všem (kromě toho, co se mi fakt nelíbí) najít nějakou světlou stránku. Jakkoli je prťavá. Nedá se všechno hned shodit kvůli mizerným hercům, režii, námětu, kameře, zvuku, dabingu a kulisám... :)
Moje nejoblíbenější filmy jsou dva a oba jsou dílem Richarda Curtise, největšího mistra romantiky a komedií: Láska nebeská a Piráti na vlnách, což jsou oboje dvoje úžasné filmy, které stojí za shlédnutí.
Moji oblíbení herci:
Bill Nighy, Johnny Depp, Alan Rickman, Rowan Aktinson.
A herečky:
Keira Knightley, Jennifer Lopez, Emma Thompson.
Z tohoto krátkého výpisu osobností je patrné, že mám nejspíš ráda britské filmy. Ano, a hlavně britský humor.

Tak a teď to, co nesnáším a to tak, že hodně:
Muzikál ze střední, Hannah Montanu (pardon, tohle nedokážu vyskloňovat) a určitě by se ještě něco našlo. Ale tohle+další podobně pitomé přeslazené filmy pro puberťačky jsou moji hlavní nepřátelé číslo jedna.
Další nepřátelé: Zac Efron (nebo Efrmp, vyberte si), Miley Cyrus, Demi Lovato.

Navíc by se dalo říct, že mám jakousi averzi (a klidně si říkejte že jsem zakomplexovaná, duševně labilní, střelená nebo třeba ukřivděná) proti všemu, co je extra super moc populární. Tím pádem jsem začala nesnášet Stmívání, Harryho Pottera (i když tohle už přechází do stavu téměř klidu zbraní) a až ještě něco vymyslím, tak dám vědět.

Ale navzdory tomu všemu miluju animáky od Pixaru jako třeba Život brouka, Úžasňákovi, wall-E atd.