home
Dannyho parťáci 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Jelikož mě jednička nadchla, tak bylo jasné, že se musím juknout i na další dva díly. Abych řekla pravdu, dvojka se mi líbí ze všech dílů nejmíň. Ne že by nebyla akční nebo tak, to právě naopak. Ale spíš je to tím, že mi to přišlo hodně zmatené a chvílemi jsem opravdu nevěděla, co je pravda, co ne a jak to vlastně je. Jinak herci jsou opět skvělí, trojice Clooney, Pitt a Damon je naprosto úžasná :)

1. října 2012
avatar uživatele
E Š
...
100 %

MILUJEM!
A to akčné filmy až tak nežeriem, ale tieto luxusné lúpeže popretkávané originálnym humorom majú niečo do seba!

14. prosince 2011
avatar uživatele
30 %

Nic moc

Po mírném zklamání prvním dílem jsem se podívlaa i na dvojku a to byla chyba. Nesmyslný děj, vykonstruované zápletky, mizerné herecké výkony. Na trojku se už nepodívám. Ztráta času.

5. dubna 2011
avatar uživatele
90 %

*Ocean´s Twelve*

Musím uznat, že se mi jednička líbila trošku víc, ale každopádně to nemění nic na tom, že dvojka je výbornou podívanou. Opět skvělé herecké obsazení a vtipné hlášky a situace. Také hezké lokace a povedená hudba. Nejvíce se mi asi líbila scéna s Julií a Brucem :D

27. října 2010
avatar uživatele
60 %

Ocean's Twelve

Potom, co jsem zhlédnul první díl, jsem měl pocit, že tohle musí být určitě jedna z nejlepších trilogií svého žánru už jen díky své humorné stránce, hereckému obsazení, nebo geniálně vymyšleným loupežím, a tak jsem se nedlouho poté podíval i na další díl. Musím ale říct, že na rozdíl od svého předchůdce mě příšerně nudil, nevím jestli to bylo jiným prostředím, nebo ne zas tolik geniálním tahem Dannyho parťáků, ale přijde mi, že jak režisér (i když ten asi moc ne), tak scénáristé (ti už skoro jistě) toho měli už na začátku filmu dost. Ovšem to z toho nedělá úplně špatný film, protože nesmím zapomenout na vynikající stránky filmu, které jsem díky jedničce bral jako samozřejmost, což jsou například zase herci, kteří skvěle odvádí svou práci (u Julie Roberts si nejsem zas tak jistý, ale to je jen můj názor) a i pár povedených scén. Celkově je film pořád dobrý, ale je na rozdíl od svého prvního dílu jen průměrný, nicméně mám Dannyho parťáky pořád rád, takže mi snad trojka, které tak fandím (Al Pacino) zase zlepší náladu. Dávám 60% za herce a "tanec" Nočního lišáka :)

29. července 2010
avatar uživatele
100 %

Celkem povedené pokračování výborného filmu. Opět brilantní plán loupeže, která neměl chybu. Nápad dát tam i slavného lupiče má tež své kouzlo a jen to přidalo na akčnosti a na příběhu. Prostě bomba.

23. června 2010
avatar uživatele
80 %

Skvělé pokračování skvělého akčního filmu, které ovšem co do pochopení děje bylo přeci jenom krapet obtížnější. "Skoky" z jednoho časového období do druhého, především v začátku filmu, nemusí být hned pochopeny dobře, ale jak film pokračuje dál, těch "skoků" je méně a méně a divák získává jistotu. Vrací se nám celá původní Dannyho banda z minulého dílu, která je obohacena o Vincenta Cassela coby Nočního lišáka. Jak už to tak u zlodějských filmů bývá, opět se jedná o velký lup, ale tentokráte nepůjde do kapes našich hrdinů, nýbrž bude použit ke splacení dluhu z minulého dílu. Nechybí akce, humor, opět elegantní hrdinové, inteligentní plán a důkaz toho, že Dannyho banda prostě umí. Výrazně si cením malého hereckého "štěku" Bruce Willise, který mě svým výstupem královsky pobavil a rozesmál až k slzám. Klobouk dolů ! I když tedy dějově složitější, musel divák více přemýšlet, tak i přesto kvalitní "zlodějský" film, který hodnotím stejně jako první díl 80%....Jedno ale tvrdím pořád: "Nesnáším psát hodnocení u filmů na pokračování!" :o)

5. srpna 2009
avatar uživatele
40 %

Tento film bol u mna absolutna strata času. Skoro celý film som sa nudil až ku koncu kedy sa konecne zacalo nieco diat a aj to bolo dost slabe.

5. března 2009
avatar uživatele
90 %

Hvězdné obsazení

Dannyho parťáci se řadí mezi mé nejoblíbenější filmy, na druhou stranu, dvojka je ze serie nejslabší. Neříkám, že je to špatný film, je x-krát lepší než většina lupičských filmů. Ale když jsem ji viděl poprvé, prostě mi nesedla kamera, střihy, bylo docela obtížné se v ději zorientovat. Teď od prvního zhlédnutí uplynulo již několik měsíců a film jsem viděl nejmíň pětkrát, a pokaždé najdu něco nového, čeho jsem si dříve nevšimnul - a postupně tento film doceňuji - proto dávám 90%.

19. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

Nic hezkeho

Tak tento film se mi vubec nelibil. Je nerealny od zvedani domu az po paprsky v muzeu(napsano v chybach). U mne 40% apon pro to ze mam rad filmy o zlodejich.

19. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Film byl docela dobrej. Musím říct, že po zkušenostech z jedničky jsem si myslel, že vím co od dvojky očekávat. Nicméně tohle překombinované místy zmatené dílo jsem rozhodně nečekal. Ve filmu bylo na můj vkus moc odboček a divák se moh někdy ztrácet a tápat co se to vlastně děje. Naštěstí to v závěru celkem uspokojivě vysvětlili. Ale i tak to na mě působilo velmi chaotickým dojmem. Jinak nová postava, C. Z. Jonesová byla docela dobrá a k partě docela seděla. Nejvíce se mi na filmu líbila scény s J. Roberts, to bylo opravdu skvělé, ikdyž ve výsledku to působylo velmi okatě. Prostě solidní pokračování, ale jedničce se to rozhodně nevyrovná. Docela se těším na další díl, doufám, že bude lepší.

13. října 2008
avatar uživatele
80 %

Hmm. Jedničku jsem viděla a jenom jsem zůstala zírat na konečnou loupež a nějaké podobnépřekvapení jsem čekala i v tomhle díle. Tím pádem jsem byla nakonci docela zklamaná i když herecké výkony byly prvotřídní. Ale 100% to není

17. září 2008
avatar uživatele
100 %

Dannyho parťáci 2

Tak na úvod bych chtěla říct že ty řeči tipu jako 1 byla o malinko lepší,možná,snad,asi, proboha co to je ? Tak to tedy neberu bud se mi film líbil a je O.k nebo se mi nelíbil a v tom případě to řeknu rovnou žádné ty okliky jako jsou u některých názorů žel se tam oběvují až moc často.Já si nemyslím že 1 byla o tolik lepší.Byla dobrá to ano ale že by mezi 1 a 2 dílem byl takový rozdíl to tedy není.Dannyho parťáci 2 jsou dělaný ve stejném duchu jako díl 1 a nejsou v žádném případě o nic horší než díl první.Myslím že jsou naopak výborným pokračováním které se klidně může rovnat předchozímu dílu.George Clooney,Catherine Zeta-Jones, Andy Garcia,Julia Roberts a ostatní herci jsou ozdobou celého filmu a myslím že jim není co vytýkat,k tomu výborná hudba která se mi dost líbila,neméně skvělý děj a zápletka to vše dělá Dannyho parťáky parťákama.

3. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Nemůžu si pomoc, ale tenhle díl jsem narozdíl od jedničky pochopila. Mám na mysli tu velkou loupež. Ale jinak si nemyslím, že by tento film byl horší než předchozí. Je pořád ve stejném neotřelém stylu, který se mi líbí.

23. července 2008
avatar uživatele
100 %

nemozem si pomoct, aj ked film nie je najlepsi, hra tam vela skvelych hercov... vsade kde hra clooney, damon, pitt a dalsi... ach :D som proste zena :) pacilo sa mi to :) aj ked jednotka bola lepsia ;)

22. července 2008
avatar uživatele
70 %

Dannyho Parťáky jsem si myslím dostatečně vynachválil, když mě zburcovali k opětovnému zhlédnutí jejich tematiky. A ta mě opět natolik zaujala, že druhý díl nemohl chvíli počkat. První díl mi totiž přinesl do světa filmů novou věc, a i když mám za sebou už dost filmů podobných Parťákům, o kterých jsem už řekl hodně v názoru na jedničku, Parťáci jsou prostě parťáci, takže dvojka si mohla s tímto žánrem dělat prakticky, co chtěla. Bohužel ale v dvojce můžete sledovat velký pokles kvality, protože příběh už není tak skvěle propracovaný a je spíš rozkouskovaný a trochu nepřehledný. Už jsem byl zvyklý na plánování jedné velké akce spolu s něčím menším, ale není špatné udělat menší změnu, zvlášť kdyby měla dvojka vypadat úplně stejně. No, příběh začal trochu předvídatelně, ale určitě nejlépe, jak mohl, protože začít s úplně novou akcí, jakoby se nic nestalo, by bylo úplně zbytečné a trapné. Máme tedy zápletku pro nový příběh, a jak s ním naložíme? To je právě ono, protože děj druhého dílu je už neuvěřitelně zamotaný a daleko rozsáhlejší, což zní dobře, jenže se zde načnou nějaká témata, která nejsou rozebrána do působivých sfér. Nynější akce se od první velmi lišily. Scházela tu brilantnost, dokonce to někde i trochu přehnali. Až do teď nemohu pořádně pochopit například zvednutí domu. A vlastně celé ty loupeže měly menší chybu v tom, že v nich nebylo cosi osobního a nebyl zde žádný temperamentní chlápek, jako byl Andy Garcia alias Benedikt. Ovšem nové postavy přinesly k Parťákům hodně nového. Například V. Cassel představoval skvělé a velmi charakterní zpestření, i když důvod jeho účasti mohl být trochu smysluplnější. Ale ne všechny postavy přinášejí ovoce, například C. Z. Jones byla typickým příkladem neuvěřitelně zaujatého a posedlého policisty, který navíc splňoval stejnou roli jako J. Roberts v prvním díle. Pane na nebi! Nic trapnějšího, než převléknutí J. Roberts za J. Roberts nevymysleli? Jsem přesvědčen, že tomuto se měli diváci smát, ale já se na to ani nemohl dívat. A ještě bych se vrátil k parťákům, coby původním postavám, kteří zde neuplatňovali své schopnosti a vypadali spíš jako kompars. Škoda, že nacházím více negativního, ale ještě bych se vrátil k vyvrcholení, kterým alespoň mě neoblafli. Tak geniálně provedený tah to vážně nebyl, protože jste neměli možnost ho nikde postřehnout. Abyste to chápali, jednoduše se na dvojku podívejte, protože je více dobrá než špatná, jen mám více slov pro negativa.

30. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

No neviem neviem, strašne som sa na to tešila, ale nebolo to až také dobré ako som čakala... A som to ani nedopozerala... Smola

26. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

hmmm...

Akože..neviem či som jediná ale mám v tom trošku chaos...Zdá sa mi to veľmi poprehadzované a neorganizované.Samotné scény sú ok ,ale fakt je,že keď som to pozerala na nahrávke,polovicu som pretočila,najma tú " strednú časť"...tak si to zhrňme,že prvých 15 minut a posledných 25 super..zvyšok ... no.. hmmmm..na jednotku to nemalo...

1. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Náhodou ...

Mě se film líbil nemůžu si pomoct a hudba je v tomhle díle ze 3 nejlepší .. Vincent byl v laser dance naprosto úžasný:D

28. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Nic moc

Dannyho parťáci 2 mě moc nenadchli, jednička se mi docela líbila, tak jsem od toho čekala víc, takže jsem byla docela zklamaná. Chvílemi mě to i nudilo.

27. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Bruce Willis

Je tam hodně podobných prvků jako v prvním díle, jen už hrdinům jejiich práce nevychází tak snadno jako dřív. Ale hlavně se vytratil humor. Pobavila mě snad jen ta mini vložka s Brucem Willisem.

25. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

Nic než velkou nudu od tohohle filmu nečekejte, protože nic jinýho u něj ani nezažijete. Oproti jedničce úroveň hodně klesla a ten mizernej scénář ani hvězdný obsazení nevylepšilo. Vůbec sem se nebavila a celej film sem bojovala se spánkem, i když sem nebyla unavená.

25. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

Očekávala jsem, že se tady budu bavit aspoň přibližně jako u prvního dílu. Opak byl pravdou. Nedokázala jsem ani udržet pozornost. Oči se mi samovolně zavíraly, až jsem to vzdala a šla radši do postele. Prostě jedním slovem uspávačka.

25. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Podľa mňa to dosť zaostalo za jednotkou. Nemalo to taký náboj a šmrnc ako jednotka. Som zvedavý čo ponúkne trojka.

25. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Jednička byla rozhodně lepší ale když už sem na to koukala tak sem to dokoukala až do konce. Mohlo to bejt i horší.

25. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

jednička byla o kousek lepší,ale dvojka mě přišla taková záhadbější,hereckej výběr dobrej:)...trošku chaos,ae jinak gut filmik

25. listopadu 2007
avatar uživatele
20 %

Očekávání velké a zklamání o to větší. Nemám ráda jednoduché děje ale čeho je moc toho je příliž. Tak dokonale nepřehledný děj nezachrání ani všechny hvězdy a tak se tohle přiřadilo na stranu filmů které nejsem schopná dodívat do konce.

5. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Asi by bylo lepší, kdyby si tvůrci tohoto filmu nechali ještě nějakou tu chvilku a celé dílo mnohem lépe propracovali. Po vynikajícím původním filmu jsem trošku zklamaný a film bych si asi znovu nepustil. Možná jen z důvodu, jestli mně neuniklo něco zajímavého, protože mám takový pocit, že jsem takových chvil při sledování filmu moc nezažil. Dávám 65%.

15. října 2007
avatar uživatele
100 %

Dannyho parťáci 2

Tento film se mi líbil stejně jako jednička...lépe obsazený film hereckými hvězdami sem neviděl...100%

2. října 2007
avatar uživatele
50 %

Asi klasicky, vždy když je nějaké pokračování člověk očekává i trochu něco navíc. Tady se to navíc nějak neobjevilo a taky hvězdy padají trochu dolů.

24. září 2007
avatar uživatele
70 %

Tak horší než dvojka...

Tak zápletka pěkná, i když trošku na pochopení - taková no, jako že se člověk hned tak nechytne. Na konci opět rozhřešení, který vás překvapí a to vše zabalený do pěknýho příběhu - i když upřímně myslím, že bez hlavních hrdinů by to bylo o ničem. Upřímně kdo na to koukal kvůli příběhu a ne kvůli Clooneymu, Pittovi a Damonovi? :)

11. září 2007
avatar uživatele
20 %

????????????????????,

Nuda, nuda, nuda!!!!!! musím se přiznat, že jsem u toho usnula!!!!! Ten film má jednu výhodu, nebo spíš záchranu!!!! Na Clooneyho se dá aspoň koukat, když už nic jinýho!!!

26. července 2007
avatar uživatele
60 %

Čistě spotřební zábava se silnou koncentrací hvězdných tváří a když se to tak i bere, tak to i svůj účel splní.

18. července 2007
avatar uživatele
30 %

Možná že koncentrace hollywoodských hvězd nebyla v žádném filmu větší, zato koncentrace dobrého scénáře a prostředí určitě ano.
Tedy zdálo se mi, že tento díl neměl s jedničkou vůbec nic společného. Nepochopila jsem ani půlku všech kejklů, co tam hlavní postavy prováděly a ani jsem je pak už pochopit nechtěla...

16. července 2007
avatar uživatele
60 %

Docela fajn film. Víc se mi určitě líbila jednička, ale ani dvojka neni úplně špatná. Herci byli opravdu suprový.

15. července 2007
avatar uživatele
80 %

Parťáci

Je to o trochu horší než jednička, ale stále je to fajn. Herci hráli dobře a navíc bylo vidět, že je to baví.

14. července 2007
avatar uživatele
80 %

Dannyho parťáci 2

Dvojka byla o něco málo slabší než jednička ale to určitě neubírá na kvalitě..Na film sem se musel kouknou víckrát abych přesně pochopil děj ale to mi vůůůbec nevadilo...Vřele doporučuju všem kterým se líbil první díl

3. července 2007
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Tenhle film byl pro mě obrovské zklamání. Po ucházející jedničce jsem čekal něco alespoň stejně dobrého a hlavně originálního. Podobnou pointu měla přece i jednička. Film jí vlastně dost věrně kopíruje a ani přes značnou dějovou umělou komplikovanost to nedokáže zakrýt. Film byl celkem nudný a předem bylo jasné jak to skončí. To mi u filmu s hvězdným obsazením a tolika ambicemi vadí. Čekal bych víc. Mnohem.

1. července 2007
avatar uživatele
70 %

Hmmmmm Dannyho parťáci podruhé... Už to nebylo ono a celkem mi to lezlo krkem už na začátku, zkrátka to byla trochu víc nuda než se dalo očekávat... Všechno co bylo kchůůl v jedničce se teď zdálo být trapný a skutek utek. Akční scény naštěstí aspoň troch podržely celý děj :)

23. května 2007

no, když jsem po několikerém znovupuštění pochopila jedničku, tak dvojku Dannyho jsem si pustila mnohokrát víc, protože jsem ani na potřetí jsem nepochopila, jak to vlastně všechno provedli. Ale přeci jen jsem to pochopila a opět jsem žasla nad tím geniálním nápadem a provedením

15. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

dvojka za prvním dílem mírně pokulhává. záplatka sice celkem ujde ale celkově je to prostě divny, ani nějaká ta nová herecká hvězda filmu nezajistila dokonalost prvního dílu

12. dubna 2007

Supr film který má spád, nechybí mu ani potřebné napětí a skvěle promyšlený konec.Herci v hlavních rolích opět předvedli své kvality.Pěkná podívaná.

6. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Hezky pěkně, podruhé ... !!!

A musím to napsat znovu : BRAVO, SUPER, NÁŘEZ !!!Režisér STEVEN SODERBERGH je vážně pak mistr.V druhém pokračování DANNYHO PARŤÁKŮ přidal množství hereckých ES (CATHERINE ZETA-JONES, VINCENT CASSEL, BRUCE WILLIS), film vytáčí do červené (po celých 120min) a dějem žádnému z diváku nic nedaruje, je opravdu zašmodrchaný a velmi VELMI rafinovaný což dokonale ladí s elegancí celého filmu, o skvělé hudbě nemluvě ... !!!
Pro mě tedy suprová podívaná, která obsahuje vše po čem jen toužím ... :@)

15. února 2007
avatar uživatele
100 %

je to super film.ješte lepši než prvni dil,všichni herci byli dobři ale nejlepši byl vincent cassel.

3. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film je snad lepší než jednička, tam sem to chvílema nechápala, ale tohle sem chapala celou dobu a pak sem na konci čučala jak ...... Mazec hlavně ten borec mezi senzorama :DD a Julie Roberts :D

30. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Když sem tento film viděl prvně, moc se mi nezamlouval, hlavně z dojmů z prvního dílu. Teď s odstupem času musím uznat povedený a propracovaný scénář. Dvojka se v žádným případě nedá rovnat jedničce, tam to bylo opravdu o něčem jiným, ale hlavně jednoduším na přemyšlení a pochopení obsahu. Tady je těch zápletek mnohem víc a chvíli jsem se ztrácel, ale určitě ho musím vidět ještě jednou.

29. listopadu 2006

Bohužiaľ, potvrdilo sa pravidlo žiadne ďalšie pokračovanie. Tvorcovia totálne zaspali na vavrínoch, je zbytočné menovať nedostatky, katastrofálny scénar, nudný nezaujímavý dej, catrhine-zeta johnes bola dosadená dobre, rozulienie "záhady" vajca bolo najvzrušujúcejšie.

25. října 2006
avatar uživatele
60 %

Jelikož mě jednička totálně nadchla

tak jsem okamžitě letěla mezi filmíky co doma máme a usilovně hrabala dvojku...ale...už to nebylo ončo..ostatně jako většina druhých dílů jakýchkoliv filmíků...málokdy mě dvojka zaujme..ale..je pravda že jsem čekala daleko víc..ale zase tak uuuplně strašný to nebylo no;o) ale ta jednička..proste u mě vyhrává na celý čáře

27. září 2006
avatar uživatele
70 %

Myslela jsem, že to bude super stejně jako jednička. Ale je to podle mého názoru slabší. Ale i tak je to super. Líbí se mi na tom, že to pokračuje, tam kde to zkončilo...

16. září 2006
avatar uživatele
80 %

Také jsem myslela,že bude dvojka horší než jednička a byla jsem mile překvapena.Dvojka je mnohem lepší.Nejvíce se mi tam líbil Vincent Cassal.Uvidíme co nám přinese trojka.

1. září 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Zpočátku jsem vůbec nemyslela, že by se mohla "dvojka" vyrovnat "jedničce" (jako obvykle), ale musím uznat, že mě nakonec hodně a hlavně mile překvapil...sakra...umět tak to co oni :-D

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

To bylo povedený! Další nemožnej úkol a další skvěle naplánované akce. Setkání s Julií Roberts někdy uprostřed filmu bylo dobrý a samozřejmě ke konci zjistíme, že to stejně všechno bylo jinak, než jak jsme to viděli... Jen mi bylo líto Lišáka, jak si dlouho cvičil ten svůj taneček :-))

20. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Tento film mě vůbec nezaujal,na můj vkus byl až příliš mainstreamový a neškodný.Prošuměl mou hlavou a nezanechal víceméně žádné pocity.

16. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Parta V.I.P.

Tak na tenhle film jsem si zašla do kina a nedá se říct, že by mě zklamal. Je jen trochu složitější na pochopení a při druhém shlédnutí je to už dobrý. Tolik hvězd najednou můžeme vidět snad jen tady a vůbec film oplývá genialitou a skvělými nápady....Taky ta záměna s Julií Roberts byla fakty dobrá. Jedničku jsem neviděla, tak srovnávat nemůžu, ale jinak se mi tenhle film opravdu líbil...

31. července 2006
avatar uživatele
70 %

Menší zklamání

Na to, jak jednička byla dokonalá, skvělá a boží, tak dvojka pokulhává. I když vlastně naplnila pravidlo o dvojkách... Film opět nabitý mnoha skvělými herci a mega hollywoodskými star prostě za jendičkou zaostal, a to docela o dost. Nenabízí tolik humoru a napětí jako jednička a už to prostě není ono. Je to pořád dobré, ale ne vynikající.

30. července 2006
avatar uživatele
50 %

Zklamání

Hlavně dějem filmu. V jedničce něco ukradnou a ve dvojce kradou aby vrátili lup z jedničky. To mě teda hodně zklamali. Jediné, co se mi v tomhle filmu líbilo bylo přemítání M. Daemona nad možnými variantami zločinu, nebo způsob, jakým kradl lupič Noční lišák. Jinak film mě hodně zklamal a nezpravil to ani Bruce Willis.

27. července 2006
avatar uživatele
50 %

Pokud mám srovnávat s prvním dílem, tak je to "propadák" :-( První díl zbožňuji, bylo v něm vše co si přát, ale ten druhý, kromě hereckého obsazení, byl nic moc :-( Vřele doporučuji jedničku, ale tohle ne!

20. července 2006
avatar uživatele
90 %

Danyho parťáci jednička byla pro mě osobně kultovni zaležitostí pana Soderbergha,Clooneyho,Pitta a dalších hereckých hvězd,kteří se rozhodli natočit film pro svoje potěšení,ale nakonec i pro potěšeni diváků.V jedničce se jim to povedlo genialní loupeží v kasinu...A dvojka..dvojka je úplně o něšem jinem,ale prakticky je to to stejné co v jedničce...zůstali staři známi a přibyli takové postavičky,na ktere jen tak nezapomenete.. A když k tomu připočtu skvělou hudbu,která je možná ještě o chloupek lepši než v jedničce..tak je to docela dobry filmik...

15. června 2006
avatar uživatele
100 %

jako fakt nejlepší film co jsem za poslední dobu viděla, Danny a rusty to je parádní dvojka a když je dopnuje Bombař a spol. vzinke báječná parta.....nejlepší byla Julia Roberts jako Julia Roberts;o), a taky Vinc Cassel nezi senzory

10. června 2006
avatar uživatele
hani
...
90 %

super

Film byl stejně dobrej jako jednička! Sice mi chvíli trvalo než jsem si v tom udělala pořádek, ale podařilo se. Herci byli opět skvělý. A musim uznat, že i Cathrine Zeta-Jones mi tam docela pasovala.

1. června 2006
avatar uživatele
Fan
...
90 %

Sledovat, jak se Julia vydává za Julii a Brad se setkává se svojí starou láskou, mě nejspíš bude bavit hodně dlouho. Jen ten plán už nebyl takový, jako v jedničce...

22. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Výborný film!! Tahle partička lidí prostě umí. Po jedničce skvělé pokračování. Zamotanější než jednička, takže se na to někdo musí podívat víckrát, aby to pochopili ...

22. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Dvojku jsem viděla před jedničkou a proto jsem nemohla říct, že bych věděla o čem to pořádně je. Film se mi zdá možná až moc přecpaný hvezdami. Děj je sice zajímyvý, ale je možná pojatý moc nudně a zdlouhavě. Docela se mi líbil humor, ale to je tak vše.

18. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Toto nezachráni ani B.Pitt

Ešte horšie ako jednotka ako by tvorcovia už nevedeli ako obzvláštniť dej a ako vymyslieť čo najkomplikovanejšiu lúpež všetkých čias a vznikol z toho len miš-maš. Na môj vkus je v druhom diely použitých moc zbytočných nič nehovoriacich záberov.

15. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Tiež super film, ale na jednotku nemá. Dosť zvláštny dej a aj dosť nečakaný. Myslela som, že dvojka bude úplne o niečom inom.

4. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

ujde

Bohužel jsem nikdy neviděla jendičku, takže nemůžu srovnávat, ale dvojka se mi zdála vcelku dobrá. Je přímo přecpaná hvězdami, ale děj mi nic moc neříká.

3. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Dost ubohý

Asi se mnou hodně lidí nebude souhlasit, ale na to jaký herecký obsazení tenhle film má, se mi zdá dost ubohej... Jednička byla mnohem lepší. Dvojce nemůžu dát víc než 40%, zdála se mi moc chaotická a je docela škoda, že se děj netočil okolo jedný promyšlený loupeže jako v jedničce.

30. března 2006
avatar uživatele
70 %

Parťákovic Danny 1/2

Myslím si, že někdy je lepší nenavazovat na velmi ůspěšný film jeho pokračováním. Může se stát - stejně jako v tomto případě - nemilé překvapení toho druhu, že se další díl schová do stínu svého staršího bratka - jedničky, která je nejen v tomto případě ta lepší... Mám na mysli tohle: Dannyho parťáci 2 podle mě strádají na první pohled z chyb režiséra. Mě osobně tu chybí ta kavalírská noblesa, se kterou si původní jedenáctka troufla na siť kasín. Nebo ten "absolutně" bezchybný plán akce, který se zdá být nereálný až na dno (trezoru). Milé plus je tu ještě rozvinutější herecké obsazení, střih a v některých momentech dokonce hudba. Měl jsem sice menší problém s tím, stíhat co je minulost, ještě starší minulost :-), současnost, budoucnost a co se ještě vůbec nestalo... Dějové zvraty (a že tam nebyl jeden) mne stále nutily k tomu, abych si sám promyslel jednotlivé filmové pasáže a pokusil se vyvodit důsledek - čili závěr celého filmu - ani jednou se mi to nepodařilo... Dle mého názoru filmu ve větší části velela chaotika, snad z toho důvodu, že Dannyho banda nekradla jen tak pro potěšení nebo na přilepšenou, ale poněvadč jim nic jiného nezbývalo. Nebo snad ano?... Dávám zasloužených 70%...

2. února 2006
avatar uživatele
70 %

Celkem dobrý, ale myslím, že na jedničku to rozhodně nemá. Herecké obsazení je samozřejmě na tohle filmu to nejlepší, ale někteří dostali bohužel málo prostoru. Tentokrát mi děj připadá až příliš zamotaný a občas jsem se v něm ztrácela, celkově je to už moc přeplácaný.

19. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

:))

tazko povedat, kolkatka bola lepsia...
oba filmy su fenomenalne prepracovane a tie ich napady... az sa z toho rozum zastavuje

16. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

=)..

Danny mě prostě nezklame=)...zase ten půvab, a moc pěknej humor, samožřejmě i vyprcovaná výprava=)...líbilo se mi to stejně jako jednička, i když na druhou stranu..podle mě, to už bylo trošku moc zamotaný...

1. ledna 2006
avatar uživatele
dris
...
60 %

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Supr supr a ještě jednou supr!Vážně, je to děsná bžunda!Chcechtala jsem se u toho jako blázen!Je to moc fajn film, a o hodně předčil jedničku.Brad pitt byl úžasnej jako vždycky, a celej film jsem si náramě užila!Bejt váma, tak si ho honem jdu pustit!!!

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Klasa

Stejně jako první díl i tenhle nemá chybu. Super námět a obsazení. Nejlepší je Brad Pitt. :) Asi na to kouknu ještě jednou.

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Supr!

Většina lidí říká, že se dvojka nedá s jedničkou srovnávat,že jednička byla určitě lepší... Ale já jedničku ještě neviděla a tak se mi dvojka moc líbila! Akorát loupeží tam mohlo být trochu víc... jinak fakt supr

28. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

premyslene...

Myslím si, že na vytvorenie tohto filmu,tak ako aj u prvého dielu musel mat režisér dosť veľkú fantáziu...Dej bol dosť premyslený a veľmi sa mi páči tento druh humoru,ktorý sa práve v tomto filme využíva...Skrátka, film sa páčil a myslím si že si nezaslúži menej ako 90% a ohodnotenie "skvelý".

26. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Pohoda

Je len o trošku horšia ako jednotka,ale je tiež dobrá.Dúfam,že natočia čoskoro a trojku.Už sa na ňu teším:-)

23. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Dvojky bývají propadáky, je ovšem pár vyjímek. A tahle do nich určitě patří. Ocean's 12 je stejně napínavý jako Ocean's 11. I když musím uznat že jednička je o nepatrný zlomek lepší a propracovanější. Moc a mile mě překvapili a můžu ho jen a jen doporučit.

19. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

dobrý film ale jak jsem to viděl poprvé tak sem se vněm občas stratil ale podruhé už sem to pochopil celé. jinak skvelý herci.

15. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Naprosto geniální hvězdné obsazení. Skvěle propracovaný. Catherine Zeta-Jones je opravdu nádherná. A George Clooney byl úplně k sežrání. Děj byl ale trochu složitý. Jinak musim pochválit kameru, ta byla geniální. je to vtipné, ale myslím, že bych při něm klidně dokázala usnout.

29. listopadu 2005

Dvojka jak to bývá už neni tak dobrá jako jednička ale pořád stojí za to jí vidě. Mě osobně teda o moc horší než jednička nepřišla.

25. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

Jednička byla lepší

Jednička se mi prostě líbila víc. Nevím, některé scény,které měly být vtipné se mi zdály spíš trapné. Škoda, docela jsem se těšila na dvojku...

19. listopadu 2005
avatar uživatele
30 %

Noo

Keď som povedal, že jednotka nebola taká dobrá, tak ma úplne prekvapili tvorci,že dvojka bola hrozná..keby tam neboli herecké hviezdy, oničom by to bolo...

1. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

Horší dvojka!

Tak narozdíl od hodně názorů, že dvojka byla lepší, musím nesouhlasit. Jednička byla skvělá, protože se soustředila, jako správný lupičský film, na jeden velký zátah. V tomhle filmu ale hlavní roli hrály retrospektivy a kusé, zpřeházené dějové zápletky, díky nimž je výsledek nejen zmatečný, ale hlavně nudný. Nic se v něm neděje, nejde o žádnou vzrušující loupěž, nezachránili to ani herci. Jediným plusem byl akorát tak Bruce Willis.

28. října 2005
avatar uživatele
60 %

Ocean´s 12

No jednička mě nadchla, tak jsem to samé očákavala i od pokračovaná.To mě však zklamalo a to hodně.Děj je fajn, ale už je tam moc osob, všechno je zbytečně zamotané a já nevím co ještě.Dá se na to dívat, ale zklamalo mě to!

19. října 2005
avatar uživatele
80 %

som z toho zmateni

Mám zmiešané pocity. chvíľku som rozmýšľal o čo im vlastne ide ale všetko sa to ukázalo na konci filmy takže odporúčam už keď to začnete pozerať vydržte až na koniec! Hercké obsadenie nemá chybu! Aj vďaka nemu film dostal ten správny lesk a dohvie čo by sním bolo keby tam nehrajú ty herci čo tam hrajú!

18. října 2005
avatar uživatele
100 %

pribeh

Zaslouzene pokracovani jednicky, napady zase UZASNY, pribeh tak dokonalej, ze obcas ani nebyl k pochopeni...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Julia

Sice se tam Julia Roberts moc neobjevila, ale když, tak to bylo skvělý, nejlepší bylo, jak hrála samu sebe. Jinak skvělej film, hudba úžasná, jako v jedničce, už běžím pro soundtrack!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
dave
...
100 %

Dannyho partáci zase tady

Právě sem na tom byl v kině a myslim ,že je to obstojný pokračování už tak skvělé jedničky. Nemám co dodat velmi pozoruhodná zápletka ve filmu hraje samozřejmě důležitou roly. Což v tomto případě platí.Tak si nenechte tento film ujít a hurá do kina.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Zase dobře

Tak jako jednička tak i dvojka nemá moc chyb. Je to senzační film, u kterého sem se dobře pobavil. A myslím si, že tenhle film je rozhodně důstojným pokračováním.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

treba to vidieť

podľa mňa je jednotka lepšia. Síce aj toto je super film, ale podľa mňa v tom mali občas zmätok. Film sa mi páčil, ale podľa mňa ho treba vidieť aspoň 2 krát!
!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
raz
...
90 %

ztim jo

ja jsem to videl jen anglicky v Anglickym kine tak jsem toho moc nepochytil ale to co jsem pochytil bylo fakt COOL.....pockam az na cesky titulky

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Moc hvězd nedělá dobrotu

Film je sice natřískaný všemi možnými celebritami, má i dobře propracovaný scénář... ale všeho moc škodí. Obojího by chtělo ubrat, jak hvězd, tak i těch zápletek. Díval jsem se na to před chvílí u kamaráda takže pocity mám ještě stále živé. Možná je to moje chyba, ale dost věcí pro mě nemělo souvislost. Děj byl těžko pochopitelný a až moc vyumělkovaný, výkony byly v těžkém průměru. Nenašel jsem nikoho kdo by svým herectvím nějak vybočoval, odehráli si to tam a nic víc. Akce byly i přes svou přetechnizovanost povedené, takže za to dávám nějaké to bezvýznamné plus, ale jinak myslím, že to mělo zůstat u jedničky. Ta byla jednoznačně lepší. A propos abych nezapoměl, také za hudbu dávám plus.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

The Best

Herecky nejnabitější film posledních deseti let. Před několika lety jsem viděl první díl, který měl naprosto pohltil a to nejen dějově ale i hereckým obsazením. Film je to nezapomenutelný. Ve své době nejlepší film....90%

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Mischel

Tento film je velmi dobry pretoze tam hralo vela dobrych a znamych hercov...na natacanie tohto filmu museli minut vela penazi...kôli obsadeniu hercov do filmu a technickym veciam...oceans twelve is very COOL... Pozrela by som si ho este raz pretoze som mala moznost pozerat ho len z titulkami...a rada by som ho videla s dabingom.... :O))) Je to BEST ...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Dannyho partaci 2

Jednicka me hodne prekvapila a libila se mi, - ted jsem zhlidla 2 a ja ji muzu dat nejvic tak 70% -ja nevim- proste zdalose mi to takovy zmateny- strasne prekombinovany!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Po zhlídnutí jedničky jsem si myslel, že dvoka už nemůže být víc zamotaná, ale mýlil jsem se. Nikdy nevíte, co se stane, a když už si myslíte, že víte, je to přesně naopak. Skvělé herecké obsazení...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

2.

Ze nzáčátku to bylo dost zmatečný, těžko jsem stíhla cokdekdo, ale pak se to ustálilo a byl to fajn film, na strávení volného večera. Nic super, ale nebylo to ani špatný

Kdysi dávno
avatar uživatele
ondy
...
70 %

dobrý

jednotka bila omnoho lepsi , ale pribudla tu i nova hviezda holywoodu Catherine Zeta-Jones ( dokonca aj Bruce Willis )
dej se presunul do evropy (amsterdam) atd...
jak sem rekl o jednicke malo humoru!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Dannyho parťaci podruhe

Dvojka sa nemoze porovnavat s humorom kypiacou jednotkou.Soderbergh zozal uspech tak si myslel, ze dvojka bude tiez dobra.Lenze nebola.Je to film ktory rozprava pribeh o hrdinoch jednotky po famoznej lupezi.Co sa s nimi stalo, co robia a ako si ziju.Nie je tam tolko ´´akcie´´ako v jednotke a pribeh sa stale neuveritelne vvvllleeeccciiieee.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Na dvojku dobrý

Většina dobrých filmů a tím Dannyho parťáci 1 rozhodně jsou,trpí tím že pokračování o hodně horší,mě se DP2 líbili, 2 nebyla sice tak vtipná jako 1, ale zase víc překvapující v nápadech parťáků

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Horší než jednička...

Film má ještě hvězdnější obsazení než první díl, ale scénář je místy překombinovaný, přeplácaný a občas zmatený. Jelikož ve filmu účinkuje tolik hvězd na žádnou se pořádně nedostane , což mě nejvíce mrzí u postavy Andyho Garcii, která by si vzhedem k příběhu zasloužila větší prostor. Stejně tak zloděj v podání Vincenta Cassela.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

zmatek

Jak koukám, né jenom já jsem se v tomhle filmu ztrácel, ze začátku jsem to trošičku nepobíral, chvílema mi to připadalo, že koukám, na nějakou nesestříhanou betaverzi, ale pak se to ustálilo, každopádně dle mého názoru byla jednička lepší, dávám 60%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
70 %

zmatek2

Tak suhlasim s nazorom podomnou, jednotka bola v celku dobra tak na 80 ale pri dvojke som sa parkrat pristihol ze myslim na to co budem robit po filme...Konečny napad ma prekvapil ale bolo tu take nejake divne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
70 %

Hmm...

No víc se mi líbyla ta jednička!Ta dvojka byla první hodinu celkem o ničem!Ale pak se to celkem rozjelo!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:-)

Pěkně zamotanej film. Pěkně se rozuzlí až na konci :-). Líbil se mi tento film, protože se zde pořád něco děje, je zde hvězdné obsazení, jako snad u žádného jiného filmu (akorát by mě zajímalo kolik dostal Bruce Willis za takovej štěk :-))

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Zase 2...

...co dodat, dvojky dopadnou povětšinu hůř neř jedničky a tohle je ten případ...kolikrát sem při tomhle filmu myslela na úplně něco jinýho...no prostě už to nebylo tak zajímavý jako ta jednička no :( ale jinak obsazení nebylo nejhorší :)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

:-(

Velice me zklamal. Kam se hrabe na 1cku! Na me tam bylo strasne malo technyky a akcnost taky byla na bodu mrazu. Ano jednicka dobry, ale dvojka je silenej propadak.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

+

Vyjímka potvrzuje pravidlo.Tím mám namysli,že dvojka je horší,než jednička.Ocean´s Twelve je dobrý film

Kdysi dávno
avatar uživatele
lian
...
100 %

danny ocean po 2.

příběh navazuje na první díl. bez prvního dílu nepochopíte proč to vlastně dělají a co tím sledují. jsou prohnilí a tudíž nedostižní.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Parťáci

Asi jsem úplně blbej ale celej film mi prostě nedával vůbec žádný smysl-příběh,herecké výkony,postavy.
Přišlo mi to jako film,který si udělal Hollywood sám pro sebe aby mohl zviditelnit svoje herecké celebrity

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

nádhera!

Tenhle film je opravdu dost dobrej..nevím,jestli je to kvůli supr příběhu nebo spíš kvůli těm hercům,ale řekla bych že za bé.Má fakt dobrý obsazení-Brad,Clooney-to je fakt cool dvojka:)Doporučuju!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

no, no, no

jednička bylo o moc lepší! tenhle díl nedával pro diváka občas moc smysl, že by se v tom někdo i ztratil! =) ale zase tak špatnej nebyl, to musim uznat!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

11-ka byla lepší

Od tohohle filmu jsem čekala přece jenom něco víc... První díl má podle mého lepší spád a je určitým způsobem přehlednější, ale herecké výkony byly o5 na velmi vysoké úrovni a spolu s nimi dává filmu překvapivý konec ten určitý šarm, který mě zaujal u prvního dílu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

hm

pre mna to bola cisto oddychovka, nakrutena na zaklade uspesnej prvej casti...ak ste si chceli v kine alebo pri DVD oddychnut, podarilo sa..ak cakate nieco viac, strata casu....neurazi, ale ani nenadchne

Kdysi dávno