avatar uživatele

Katka Bošková

Jméno
Katka Bošková
Věk
35 let (Rak)
Bydliště
ve Vlašimi, okres Benešov
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Mezi moje koníčky patří filmy (čímpak to, že?), hudba, tanec (především orientální neboli břišní, chcete-li). Pak se věnuju korejskému bojovému umění taekwon-do, trochu koketuju s karate a chtěla bych se naučit capoieru. Jinak ráda čtu, píšu fiktivní příběhy, jezdím na koni a občas si zajdu na střelnici. Můj hobby záběr je fakt velký.
Mám vystudovaný gympl, jenže na vejšku jsem byla líná (a taky blbá :-)) ), protože jsem chtěla jet do Anglie jako au-pair, ale z toho sešlo. Ale toho cestování se nechci vzdát. Mám v plánu v budoucnu jet za "velkou louži", možná se třeba jen podívat, ale možná tam pojedu jako au-pair (zatím mám čas). Jinak moje praxe v práci je asi taková, že jsem půl roku pracovala na pokladně v Kauflandu (kde jsem si oddělala zápěstí), pak jsem se půl roku válela doma (mezitím jsem zkoušela štěstí u Armády ČR, ale, ačkoli jsem splnila všechna kritéria, přijata jsem nebyla). Pak jsem tedy nějaký ten měsíc pracovala jako obsluha DVD půjčovny (nějak mimo smlouvy), pak to bylo pár měsíců v Hydraulice Benešov v oddělení zásobování. Ale jak jsem zjištila, byla jsem tu za debila, protože o hutním materiálu vím úplný h.... :-(. Takže současné zaměstnání je bezpečnostní pracovník u firmy Securitas ČR na pozici recepční v UPC ČR. Je to složitej název, já vim, ale je to jednoduchá a nenáročná práce...teda až na to dojíždění.

Co se týče chlapů...tak jsem pořád sólo:-((((.

Oblíbení herci:Johnny Depp, Ryan Reynolds, Wesley Snipes, Denzel Washington, Karel Roden (pokud hraje v zahraničním filmu) nebo třeba Clive Owen. A vzhledově se mi líbí Edward Speleers, i když jsem ho v recenzi dost zprdla.
Oblíbených by se našlo víc, ale teď si nějak nevzpomínám.

Neoblíbení herci:tak především je to duo Kotek - Mádl, pak Tom Cruise a většina českých herců. Taky nemusim Jasona Biggse atd.

Oblíbené herečky:např. Angelina Jolie, Reese Whiterspoon, Julia Roberts, Kate Beckinsale...

Neoblíbené herečky:tak především nemám ráda Keiru Knightley (proto raději scény s ní v Pirátech z Karibiku přetáčím, i když v kině je holt musim překousnout). A pak mám averzi k většině českých hereček typu Holubová a spol.

Oblíbené filmy:těch je moc, ale především je to trilogie LOTR, Blade I - III, a miluju film Mercury, naprosto úchvatný je film Přežít, pak mám ráda akční filmy nebo filmíky s autama (viz třeba Rychle a zběsile). Hrozně moc se mi líbí zfilmovaný knihy Ludluma (Bournův mýtus a Agent bez minulosti).

Neoblíbené filmy: jsou to většinou české filmy z poslední doby, čili Snowborďáci, Rafťáci, Jak se krotí krokodýli, Nuda v Brně, Horem pádem, atd. mohla bych pokračovat hodně dlouho.

Jak už jsem se zmínila v recenzi na Eragona, jsem velmi vášnivý čtenář. Miluji knihy od Roberta Ludluma, Daniela Silvy, J.R.R. Tolkiena, Christophera Paoliniho, Stephen King atd... těch autorů je doopravdy hodně...

A teď už nevim, co napsat, tak to asi ukončím