avatar uživatele

Morx

Jméno
Morx
Věk
33 let — narozeniny slaví za 92 dní (Panna)
Bydliště
Praha. Podrobněji? No jsem hned u nemocnice, díky určitým lidem se rači držím blízko márnice ;). Ale ne, prostě proto, že je to hned u lesa (víc vám neřenu)
Twitter
Facebook
Instagram
Poznámka
Osobní profil

Studuju všeobecný gymnázium - to je ta špatná část.
Navštěvuji lidovou školu umění (Od r 2001), dva roky jsem dělal Improligu (zápasy v Imprvizacích - neznáte? Najděte si o tom něco na netu) do nedávna jsem hrál v DBZ (Divadlo Bez Zábran) dále od školního roku 2003/04 chhodím do školního dramatického kroužku. Mám za sebou kurz hraní před kamerou od modelingu od CastigCentra.
Ale dost už vzděláńí. Mám rád příjemný lidi a akce, když se sejde dobrá parta. Rád jezdim na kole a chystám se udělat si řidičák na motorku a na auto. Taky rád čtu Sci-fi literaturu a momentálně píšu jednu knížku.
.
Moc dlouhé? No dobře (je tam i něco navíc, takže čtěte i vy, co jste přetrpěli ten sloh ;):
Narodil jsem se v neděli 10.9.1989
Studuju všeob. gympl
Jsem herec
Píšu sci-fi knihu
Oblíbené knihy: Série Mýtus od R.Aprina,
série o Ameberu od Rogera Zelanyho,
Harry Potter od J.K. Rowlingové
Záliby: PC, prográmování WWW stránek, překlady z AJ (občas), kolo, sport, kámarádi. No a ještě spousta dalších věcí, který jsem líný psát.
Řidičský průkaz: za pár měsíců si budu dělat A+B.
Pravé jméno: Vojta *******
.
Vzhled: Člověk těžko sám posoudí, zda je hezký či ne, takže se budu držet faktů. Výška: 182cm váha: nevim 59-63kg, v pase: 70-72cm. Dlouhé tmavě hnědé až černé vlasy, štíhlá postava. Fotku ukazovat nebudu (možná na hezké poprosení), protože na všech vypadám blbě a hlavně uplně jinak, než ve skutečnosti.
.
.
No, pokud o mě chcete ještě něco vědět, napište mi na mail a já to doplním!
.

P.S.: Ten web (níže) neni uplně můj. Ale spolupracuji na něm.