home
Constantine

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

95%

Asi nejlepší fantasy a jeden z nejlepších debutů. John Constantine je jeden z nejcharismatičtějšich hrdinů poslední doby. Po celou dobu neuvěřitelně stylově fuckuje a střílí démony. Ovšem ostatní herci za Keanu Reevesem nějak závažně nezaostávají. Většina vedlejších postav hraje zrovna tak dobře jako Reeves. Luxusní scénář se zajímavě vyobrazeným peklem a spoustu nezapomenutelných scén. Nejlepší Lucifer.

29. října 2012
avatar uživatele
90 %

Jakmile se v něčem perou andělé a démoni, smrdí to alespoň trochu fantasy a nechybí tomu správná hutná atmosféra a krapet napětí, tak jednoznačně musím být u toho. Neviděla jsem Constantina včera poprvé, viděla jsem ho minimálně pošesté a bavit mě prostě nepřestal. Keanu Reeves s neodmyslitelnou cigaretou v ruce dělá „peklu ze života peklo“ tak stylově, že ať se snažím jakkoli, nedovedu si na jeho místě představit žádného jiného herce. Zdárně mu sekunduje skeptická detektivka v kůži Rachel Weisz, která se nakonec stane klíčovou postavou zápletky. Boj dobra a zla pojat netradičně formou „udržení rovnováhy“ mezi nebem a peklem má šmrnc. Démoni jsou správně odpudiví, jejich domov správně démonický, boj s nimi víc než šmrncovní a zápletka? Mistrovská. Potrpím si na takové filmy, a Constantine je jednou z těch drog, kterou si můžu dávkovat pravidelně, a předávkování mi nehrozí. Tah na branku je výborná rolička pro Tildu Swinton. Archanděl Gabriel ještě nikdy nevypadal tak cool a nepůsobil jako správný, jak to říct slušně, sviňák?! Ty dvě hodiny s nadsázkou a dobrou akcí prostě baví každou minutu a diváka si udrží, ať se tomu budete bránit, jak chcete. A koho nepobavila závěrečná scéna s pánem pekel, výmluvně zdviženým prostředníčkem a v neposlední straně se žvýkačkou, ten jako by nežil. Tak jak na mě působí komiksy, nadčasově, stylově, trošku machrovsky a prostě cool, tak na mě působí i film a zatraceně mu to sluší.

5. ledna 2012
avatar uživatele
30 %

Lawrence viděl Bladea a chtěl natočit alespoň z části tak povedený film. Jak u něj ale je a bude zvykem, natočil blbost sypající do diváků přehršel dýk osudu, synů, dcer, dvojčat, křížů, biblí, pekelných biblí, svěcených vod, kulek, spojení, osudu, rovnováhy, nerovnováhy, a z tohoto materiálu se snaží vymlátit, co to jde. Jenže to nejde. Nemá to opodstatnění, smysl, nic. Pekelná nuda s naprosto uspávajícím Reevesem, který trapně láme rukama a odříkává poslední pomazání jako dočasný chovanec záchytné stanice. Skutečně nevím, co by mě na tomto filmu mělo zaujmout, abych dal třeba jen průměrné hodnocení. Stejná sorta pitomostí jako takový Underworld a podobně. Zde to zatím naštěstí skončilo u jednoho dílu. Což je až překvapivé.

3. května 2011
avatar uživatele
80 %

Constantina jsem chtěla vždycky vidět. Nevěděla jsem o čem je a proč po něm toužím (věděla jsem jen, že je hlavní hrdina ztvárněn Keanu Reevesem, a že má film co dočinění s ďáblem), přesto mě něčím lákal. Vlastně nevím, proč mě nenapadlo dřív stáhnout si ho (ano, pirátem navždy). Nyní jsem se k tomu konečně dostala a výsledek? Ohromující. Bylo to... Působivé. Hodně. Jestliže mě u Matrixu zprvu dožíralo, že vůbec nechápu souvislosti, tady jsem byla jako u vytržení. Chápala jsem o co jde. Potlesk *smích*. No, ale teď vážně.
Keanu Reeves se mi vždycky líbil, musím říct, že i vzhledem, má v sobě něco zajímavého. Ale většinou se mi líbil i ve filmech, ve kterých jsem ho zahlédla. Constantine jej asi přesune na jedno z míst, na kterých se objevují jména mých oblíbených herců. Constantine byl charismatický, cynický a občast dost neomalený, ale tím charismatem si mě získal. Rachel Weisz mu zdatně sekundovala. I když byly jejich vztahy místy trochu nahodilé, vlastně to ničemu nevadilo. I mě se líbilo ztvárnění pekla, takhle jsem nad ním nikdy nepřemýšlela, nicméně... Bylo to působivé. Démoni měli, alespoň podle mě, trochu moc "sci-fi" podobu, nicméně jak se ve filmu mluvilo o "daru/prokletí" je vidět, nedovedete si představit, co to provedlo s mou představivostí.
Líbí se mi, že démony nevyřazovali z běžného života, avšak zároveň z nich nedělali nějakou vážně sci-fi frašku, jelikož je viděl jen někdo. A tomu bych i věřila :)
Jediná výtka je ke scénáři, konkrétně k umírání přátel Johna. Nahodilé a příliš zničehonic... To se moc nepovedlo.
Poslední pochvala míří k efektu s barvou panenek, chytré řešení! A samozřejmě k Luciferovi. Musím říct, že jsem se mu i pousmála, jakkoliv jsem byla zaměstnána soustředěním na to, abych si samým napětím nezačala hryzat nehty. Jop, i Lucifer přece může být svým způsobem fér a není jen ten prvoplánovej "zloun", že?
Úžasný film... Myslím, že se brzy zařadí mezi mé oblíbené. Jen mi vysvětlete, proč je vždycky velkej boss černoch s doutníkem? :)

12. srpna 2010
avatar uživatele
90 %

Hezky povedený akční horor. Mě se teda líbil. Peklo bylo dobře vykresleno, démoni byly hezky udělaní a taky už tam nebyly anděle jen těmi hodnými. Celkem povedený film na který se kdykoliv kouknu rad znovu.

5. června 2010
avatar uživatele
100 %

Prvně jsem viděla, bohužel ale neslyšela, film v jenom autobuse nejmenované barvy. I přes výpadek zvuku mě film zaujal a s radostí jsem s na něj podívala jak běžel v TV. A zážitek byl o to větší. Mým oblíbencem je skvěle zahraný papá Midnite.

3. února 2010
avatar uživatele
100 %

Tento film sa mi velmi pacil. Rachel Weisz je jedn s mojich oblubenych hereciek a tam jej to velmi pristalo, po boku Keanu Reeversa. Cely film som prekricala .. a to sa mne este nestalo :DD Je to peckovy film :DD

31. října 2009
avatar uživatele
80 %

Constantine, asshole!

Nemám, nemám a nemám ráda Keanu Reevese. Nikdy jsem neměla a nikdy mi nepřipadal jako talentovaný herec. Ovšem po shlédnutí tohoto filmu jsem zjistila, jak moc jsem se mýlila. Jeho výkon v tomhle filmu byl nehorázně dobrý! Rachel Weisz byla dobrá v hlavní ženské roli! Ovšem děj a scénář celého filmu bylo to, co mě dostalo. Skvělý film o démonech, nebe vs. peklo...prostě třída. Takové nápady tu už sice byli, ale tohle bylo jedinečně provedené. Speciální efekty neměli chybu! Ani na chvíli jsem se u toho nenudila! Super film!

3. září 2009
avatar uživatele
90 %

Constantine je skvělý film když jsem ho viděla poprvé nemohla jsem od něj odtrhnout oči byl poutavý, pořád sem v něm něco dělo a nemůžu zapomenout na skvělé herecké obsazení. Vřele doporučuji

28. července 2009
avatar uživatele
80 %

U tohoto názoru si poprvé nejsem jistá kolik procent mých sympatií by měl dostat. Popravdě mě trochu vyvedl z míry názor AlexDragonetti, protože vlastně vím, že film je podle comicsu, ale nikdy sem neviděla ani jeho přebal. Tak sem neváhala a hupsla na nějaké stránky. Nic se nezlepšilo, pořád zmatená. Když o tom, ale tak uvažuju, komu by se ten film líbil, kdyby byl natočený přesně podle comicsu Hellblazer? Možná by to bylo dobré a možná ne. Když, si ale řekneme, že tenhle film byl comicsem inspirovaný, neznamená to, že musí být přesně podle comicsu natočený. A hodnotit film na základě ne/podobnosti s úplně jiným dílem je blbost. Někdy je prostě znalost předlohy na škodu Takže, když to shrnu, mám jasno. Herecké obsazení bylo docela zajímavé, hlavně Tilda Swinton v roli Gabriela byla nepřehlédnutelná. Dalo by se říct, že obsazení rolí vedlejších bylo lepší než rolí hlavních, ačkoli Keanu Reeves a Rachel Weisz nebyli špatní jejich herectví nebylo tolik výrazné. Film byl bezva oddechovka u které sem se dobře pobavila. Což je podle mě nejdůležitější.

27. června 2009
avatar uživatele
10 %

Už som si myslel ze väčšiu blbosť som nevidel ale potom som torcha zabludil v pamati a spomenul som si ze videl. Keanu Reaves je výborný, sympatický herec ale do tohto filmu sa vobe nehodil a už vobec nie v hlavnej roli. Film je uplny prepadák

19. května 2009

Hellblazer

Po shlédnutí tohoto snímku mě napadla otázka: Co si tvůrci tohoto snímku asi mysleli, když převraceli celý komix Hellblazer na ruby?
Proč by měl být John Constantine blonďák jako v originále? To by ho nemohl hrát Keanu Reeves. Proč by měl být brit jako v originále? Jsme přece američani. Proč není Chas stejně starý jako v komixu, kde byl Johnův vrstevník a nejlepší přítel, který nikdy nechce vědět, co Constantine vyvádí, a ač syn čarodějnice, vědět nechce? Protože bychom neměli roli pro Shia LeBeoufa. Proč bychom neměli Constantina, kouzelníka a podvodníka, který své nepřátele likviduje kouzly a zaříkáváním, narvat do černého kabátu místo hnědého pršipláště a strčit mu do ruky brokovnici a boxer?
Volám ti slávu třikráte, ameriko, zase si něco zvorala. Tihle lidé, kterým jde jen o prodejnost jsou vážně schopni všeho.

19. května 2009
avatar uživatele
100 %

Constantine (a metoděj?:))

Snímek, který má opravdu, co nabídnout. Ať venku prší, sněží nebo praží nic se nedá pokazit filmem s kvalitním hereckým obsazením a dějem, který nenechá člověka chvilku v klidu. Nápad a celková náplň příběhu je výborná. A nepochybně lehce poučná pro kuřáky a hříšníky různého druhu :). Peklo sice bez kotlíků a váhy, ale dost děsivé na to, aby si o něm člověk nechal zdát pár dalších nocí.
Konečný verdikt: Dokoukat Constantina, otřít spocené čelo, přiťápnout na hrudník krucifix a plyšového méďu :)

10. května 2009

Opravdu hodně dobrý film. Výborné herecké výkony a hlavně teda propracovaný a zajímavý děj. Tyhle filmy mám opravdu ráda a tenhle se rozhodně zařadil na špičku a i mezi vrchol celkově mých oblíbených filmů. Rozhodně ho ještě několikrát zkouknu :-D protože je to opravdu strhující podívaná. Jak pro ty, pro které je tento typ filmů šálek kávy, tak si myslím, že by se mohl líbil i těm, kteří podobné filmy zkouknou spíše okrajově pro rozptýlení ;)....

22. března 2009
avatar uživatele
100 %

Skutečně vydařený film který výborně vypráví Keanu Reeves určitě tato role mu dobře sedla a je to můj oblíbenej film,je to dobře zamotaný film kdy mezi sebou bojuje dobro i zlo.
Super film takových to filmů by určitě mohlo být více

19. února 2009
avatar uživatele
100 %

Báječná podívaná

Vskutku velkolepý a originální film. Kvalitně spracovaný. Zajímavý náhled na život po smrti a podobné věci.

1. února 2009
avatar uživatele
90 %

upiri,demoni,vyborne efekty, jednoducho super film. to ako keanu hra nema chybu. to je nezvykle otacanie tela a hlavy proste "zerem":). povedal by som, ze este o cosi lepsie film ako blade..

9. listopadu 2008
avatar uživatele
Meky
...
60 %

Cesty Páně jsou nevyspytatelné

Hmm tak čekal jsem teda mnohem víc, než čehož jsem se dočkal, škoda... Nějak mě to neuchvátilo, takové podobné tipy naprosto nerealistických sci-fi/fantasy filmů nemám rád. Neříkám, že to nebylo pěkně udělané, počítačoví grafici se vyřádili a přechod do pekla i další momenty byli vizuální lahůdkou...Ale jinak mě nic moc nezaujalo. Keanu Reeves (John) byl dobrej, pasoval mi tam, ale už ho mám prostě zaškatulkovaného jako "Nea" (Matrix), pro něhož to byla životní role a nikdo mu ji už neodpáře! Ale jsou to podobné role, takže to nebylo špatné. Rachel Weisz, jakožto dvojčata Dodsonová (Angela a Isabela), předvedla spíše průměr, neoslnila ani neurazila. Ukázala se tam ještě i jiná herecká esa, ale ti už nedostaly tolik prostoru jako John a Angela. Ač v Constantinovi bylo spousty akce, měl jsem i hluchá místa a nudil se...

12. října 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi velmi líbil. Měl velmi zajímavý námět o démonech a tomu také odpovídal skvělý děj, u kterého jsem se vůbec nenudil. Nejvíce mě překvapilo perfektní zpracování všech démonů a také toho pekla, které bylo velmi věrohodné. K. Reevse byl velmi dobrý, zahrál to velmi autenticky a skvěle ho doplňovala R. Weiz. U závěrečných titulků jsem uvažoval, že si pořídím křížek :-).

16. září 2008
avatar uživatele
90 %

Na takovejhle film jsem snad asi čekal. Četl jsem komix, který se jmenoval Kazatel, a hrozně moc se mi líbil a tady ho zfilmovali akorát pod jiným titulem. Film byl naprosto perfektní. Na takovýto námět měl perfektní hvězdné obsazení. Keanu Reeves v roli vymýtače démonů - něco co ho postrčilo v žebříčku mých nejoblíbenějších herců. Hrdinka z Mumie Rachel Weiz nedostala ve filmu sice tolik prostoru, ale ukázalo se, že jí to po Reevesovu boku moc sluší. Překvapilo mě, že to nebyla taková "přeakčnělá" blbost jako třeba Blade, že se tu řešily i jiné věci než démoni. Ti byli nádherně graficky zpracováni v prostředí, které mě naprosto dostalo. Apokaliptický svět představující peklo byl naprosto nádherný, řekněme že tak jsem si peklo představoval. Asi si toho někdo nevšiml, ale když na konci skončí titulky, je tam ještě bonusové ukončení filmu, které je fakt super. Film měl taky nádherný soundtrack, který hodnotím stejně jako film. Už vím proč se mi líbil film Já legenda, protože to režíroval stejný člověk, Francis Lawrence. Jen tak dál...

26. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Povedený film-od dějě až po herecké výkony (Constantin, Gabriel a Lucifer byli perfektní). Jen mě zklamalo na konci, že si už nezapálil:D

17. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

S čerty nejsou žerty

Medvědí službu mi prokázal známý, který Constantine přirovnal k Exorcistovi. S odstupem musím říct, že jediné co oba filmy spojuje je okrajově téma a taky scéna vymítání, která ale byla v Exorcistovi psychologickým vyvrcholením, zatímco v Constantine jen úvodním přímočarým nahozením tématu. Taky nález klíčového artefaktu v Mexiku a vůbec celá dílčí zápletka by tam být nemusela, vzhledem k celku působí neorganicky, když se aktér nálezu ve tříčtvrtinách filmu znovu vynořil v ději, už dávno jsem na něj zapomněl a udiveně jsem si pomyslel: "Zase on?", jakoby patřil do jiného filmu. Do půli čela zdvihl mi obočí arch. Gabriel (archanděl, ne architekt). Jeho představitelka byla sice tak trochu hermafroditně placatá v prsou, leč toto samotné jaksi nestačilo a já jsem jí neuvěřil ani andělskost, ani ďábelštinu. Ostatně, s takovou bandou to Bůh musel mít proklatě těžké. Skoro bych řekl, že do pekla pod správu Luciferovi patřili úplně všichni. Constantine, tu a tam prskající chrchlance tuberkulózní krve, už jen za to nenucené nošení otevřené TBC mezi lidmi, přičemž se nezdráhal zblízka funět ani na svou postelovou kandidátku (vlastně, pokud šlo jen o postel, pak proč ne..). Lucifer s nohama od bahna byl taky docela prapodivnou postavičkou, řekl bych, že Mefisto z Ghost Ridera působil o poznání autoritativněji. Zmíněné však vůbec neznamená, že by se mělo jednat o bůhvíjak špatný film. Jsou v něm některé velmi silné scény i patřičná atmosféra, pokud by obojí nebylo periodicky sráženo nevydařenými okamžiky, jako například vstupy zmíněné archandělky Gabriely. Žánrově film rozhodně k psychologickému nervy drásajícímu Exorcistovi přirovnat nelze, připravte se na naopak na něco poněkud komiksově nadsazeného.

15. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Constantine

Skvělej film viděla sem ho už aspoň 5x. Lucifer je ztvárněnej opravdu luxusně ale ani ostatní výkony nepokulhávají. Efekty jsou opravdu úžasný hlavně peklo. Dívala sem se přes den ale dívat se večer rozhodně bych se bála xD

29. července 2008
avatar uživatele
Kama
...
100 %

Dívala sem se na to pozdě večer a kurňa ... upe kotel jsem se bála !! Což mě velmi mile překvapilo. Taky scény byly perfektně propracované ( zvlášť to peklo ), ale nějak sem pár věcí nechápala .. možná to zavinila únava, ale pochybuju .. Taky děj byl takový, že se na tento filmek budu muset mrknout repete, ale to mě zas až tak nevadí .. Celkový dojem je dobrý :) hodně dobrý

15. července 2008
avatar uživatele
100 %

Vyděděnec zžíraný rakovinou plic a policistka, které její dvojče spáchalo sebevraždu a proto se nedostane do nebe- tak to je pár, který se snaží zabránit Mamonovi, synovi Lucifera, aby ovládl svět lidí s pomocí archanděla Gabriela. Do toho pár odporných démonů. Ale jak to skoro vždy bývá, dobro zvítězí nad zlem a Mamon je zpátky tam kam patří. John Constantine tam bude strašit ještě pár let a Isabela, dvojče Angely, se dostane do nebe.

1. července 2008
avatar uživatele
100 %

Constantine

Je to rozhodně film, který vás uchvátí na první shlédnutí. Jednak je tu skvělé propracování pekla a pak také úžasné herecké výkony. Nejvíce se mi asi líbil sám Lucifer a Gabriel, který dokázal, že ne všichni andělé jsou hodní. Někteří říkají, že kniha byla mnohem lepší a tak se moc těším, až si ji přečtu...No, co dodat. Někdy je holt lepší hledat pomoc u pekel, když vás ten nahoře neslyší...

24. května 2008
avatar uživatele
100 %

Constantine

je jednoznačně skvělý film a to od začátku do konce.Má skvělý děj,scénář,a taky nepochybně a jednoznačně senzačního Keanu Reevese.Ten ve filmu opravdu zazářil.Jednoznačně to byla jedna z jeho nejlepších rolí vůbec.Role Constantina mu sedla skvěle.A taky nesmím zapomenout ani na skvělou Rachel Weisz která podala též vynikající výkon.Díky oběma hercům není z filmu nudný průměr ale vynikající filmík který stojí za to vidět.Takže jestli jste ho ještě neviděly určitě to napravte.Mají tam nejlepší peklo jaké kdy bylo natočeno. :-)))))

12. května 2008
avatar uživatele
100 %

Constantine

Narodit se s ,,prokletím" být levá ruka boha není jen tak snadná věc... John Constantin (Keanu Reeves) byl tak skvělý, že jsem si připadala, jako bych ani nekoukala na film, ale na skutečně ohromující příběh! Keanu Reeves se se svou rolí tak ztotožnil, jako by ji ani nehrál, pouze přirozeně žil! Efekty v tomto filmu jsou jedna radost- opravdu jedinečné...až do detailů propracované! Nebe, peklo, či cesta tam (skrze vodu) jsou nadmíru vynikající pro oko a dost originálně pojaty! nebo Gabriel ze kterého se stal padlý anděl, mne chvílemi až děsil, ale byl podán slizky úchvatně... Však nejvíc ze všeho mne dostala scéna, kdy samotný Vládce pekel Lucifer sestupuje na zem aby si odvedl Constantina...jenže ten má jít do nebe a nechce se této šance jen tak vzdát! Lucifer, aby o něj nepřišel, mu odebere z plic černé kusy tkáně, což způsobí, že si tu Constantin ještě pár let pobude- tím Lucifer doufá, že ho ještě časem dostane v peklo... Ke všemu hraje naprosto úžasná hudba, kterou člověk vnímá jakoby z pozadí, protože krásně splývá s dějem! ...Někde jsem nedávno slyšela stížnost, že poslední dobou se přestávají točit dobré filmy a s tím rozhodně nesouhlasím! Dobré filmy jsou a budou, jen dobře všímavý diváci chybí!

4. května 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je určitě velice zajímavý a nikdy nekončící námět - Peklo versus Nebe. Koukat se na to rozhodně dá a u toho taky popřemýšlet. Poprvé jsem zaregistrovala skvělou Tildu Swinton, která je coby Gabriel skutečně originální

18. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Constantine

Výlet do světa mystiky za životem a z jiného pohledu... je jednou z možných alternativ co nás čeká a možná (v TO duofám) mine, úvaha nad tím jakkoliv se můžeš snažit i tak pokud se neobětuješ tak nemáš šanci! Temná budoucnost propletaná zážitky rekrutů, novodobí andělé a čerti bojující o každičkou duši na zemi... Napoprvé když jsem se na film díval s titulky tak mi nějak unikal, byl jsem sice unešen, ale více asi spíš unášen dějem, pak ale když se vstřebá film a posléze se člověk podívá víc kráte musí si ho oblíbit, už jenom kvůli skvělým hereckým výkonům Keana a Rachel, když už né kvůli poselství na světe jenom dobro činiti!

15. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

...

Tenhle film patří k mým nejoblíbenějším,mám ráda téma nebe a pekla,navíc dobře graficky zpracováno,dobře obsazení herci a celkově zajímavé...můžu se na něj dívat dokola a dokola...a neomrzí mě...

10. března 2008
avatar uživatele
90 %

Zajímavé

K shlédnutí tohohle filmu mě doslova "dokopala" moje mladší sestra, která mi neustále hučela do hlavy, jak je skvělý. Tak jsem nakonec podlehl a film shlédl. Teď musím říct, že shlédnutí filmu rozhodně nelituji. Celá scénáristická představa světa, kde existují démoni a andělé, kteří nás ovlivňují, aniž bychom o tom věděli, mi naprosto učarovala. Film obsahoval řadu scén, při kterých jsem napětím skoro nedýchal. Samotná myšlenka filmu je nerealistická a bez opory solidních herců by se film zhroutil jako domeček z karet. Všichni herci do jednoho ovšem hrají velmi civilně a přesvědčivě. Keanu Reeves si zahrál postavu cynického drsňáka s grácií sobě vlastní, Rachel Weisz se mu zcela vyrovnala. Z postav mě ale nejvíc zaujala postava Lucifera "Lua" v podání děsivě charismatického Petera Stormara - na plátně je jen pár minut, ale beze zbytku je využije. A samotný konec ve mně nechal dojem výtečného filmu nad kterým je třeba dlouho přemýšlet. 90%...

7. března 2008
avatar uživatele
90 %

Neřekla bych, že to byl zrovna horor, ale jako film s emi Constantine rozhodně líbil...bylo to hlavně napínavé a celkově dějově dobré:o)I herecké obsazení se mi líbilo...Nejvíc se mi, ale líbil konec:o)

18. února 2008
avatar uživatele
90 %

Horory v lásce zrovna nemám ale Constantine se mi vážně líbil. Byl zajímavě zpracovaný a každý okamžik tohoto filmu byl poutavý. Snímek zobrazoval dva protiklady – nebe/peklo či dobro/zlo (záleží na každém jak to pojme) opravdu hodně reálně (alespoň na mě to tak působilo). Postava Keana Reevese byla celkem fajt - taková mouchy snězte si mě - a až později ukázal co v něm opravdu je. Filmu nemám co vytknout až na obrovské množství vykouřených cigaret =o)

13. února 2008
avatar uživatele
80 %

85%

Překvapivě kvalitní film!Herecké výkony jsou velmi dobré. Charizmatický Keanu se této role chopil velmi dobře. I moje oblíbená Rachel Weisz to dobře zahrála (i když ve Fontáně byla lepší:D). Hudba byla pěkná. Největším překvapením však byly efekty, mistrovsky zvládnuty. Příjemná podívaná. Dávam 85%...

31. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

pěkný film...Takový děsivý horor,temný a podivny a prý komiks je lepší...radí mi tu za zády kámoš.tak já mu budu věřít on tomu rozumí víc než já:-);-)

24. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Film jsem viděla dnes, a celkem podstatnou část filmu jsem neviděla jeho pointu, přišly mi tam prostě záběry a scény, které na sebe nenavazovaly, počítačové triky a různé efekty dobré, ale děj filmu mě nijak neoslovil.

21. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Taketo filmiky ja velmi vela mozem ... Keenu hral famozne, Weiszovej podla mna viac vyhovuje styl filmu "Mumia", hoci sa tiez moc snazila, viem si tam predstavit aj ine herecky. A hlavne spravna atmosfera, logické suvislosti deja a spravne tempo az do záveru.

17. prosince 2007
avatar uživatele
Atex
...
100 %

pekny

v klidu film, na vecerni podivanou skvely, paradni efekty, skvele hlavni postavy, napadity dej. libi se mi

3. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Musím přiznat, že se mi tenhle film docela líbil. Skvělý hlášky, herci, efekty, takýs nějakýs děj... Šlo to.

27. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Na tenhle film jsem narazila náhodou, když jsem pozdě večer zapla televizi. A musím říct, že to byla velice šťastná náhoda. Popravdě nemám moc ráda Keanu Reevese, ale V Constantinovi mi začal být celkem sympatický, jelikož svou roli ztvárnil téměř dokonale. Rachel Veisz skutečně nemusím a i tady se mi zdálo, že film jakoby kazila. Podle mě nejlepší byl Satan. Snad nejlepší, jakého jsem kdy v nějakém filmu viděla. Každopádně velice povedený film. Dám 100%. I když, pravda, dokonalý nebyl.

12. října 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělej filmeček, mám moc ráda Keenu Reevse a v tomhle filmu se mi líbil asi nejvíc. Akorát archanděl se mi trochu nezdál.

11. října 2007
avatar uživatele
80 %

Zase jeden vcelku povedený film. Určitě zaujme poutavá hudba. Herci jsou skvělí a vizuálně film působí taky dobře. Příběh je rozhodně zajímavý. Pěkné

8. října 2007
avatar uživatele
100 %

nevěděla sem co od toho čekat,ale ....Skvělej film...dobrý postavy,skvělý hlášky a good herci...černej humor..ironie..prostě skvělý

8. října 2007
avatar uživatele
90 %

Zase jeden pěkný film, který jsem v poslední době viděla. Líbila se mi myšlenka filmu i zpracování, ikdyž musím uznat, že některé části už byly trochu překombinované a přitažené za vlasy (hlavně ty, kde se rozebírá symbolika a křesťanství). Jinak se mi to ale jako zábava na deštivý večer líbilo a celkem určitě to nebyla nuda.

27. září 2007
avatar uživatele
80 %

Ze začátku jsem viděla asi prvních 10 min a ani mě to moc nezaujalo. Potom jsem se neměla na co dívat a řekla jsem si že se na to podívám znova a hle s postupem času se mě to líbilo čím dál tím víc!!

14. září 2007
avatar uživatele
100 %

ja sem John Constantine ty zmrde!!!

na prvni pohled velice zdarilý film.... na druhý pohled film jenž skoro nemá chybu....a konecne na treti a posledni pohled proste BOMBA.
Malinko mi sice vadil Mr. Reaves ale postupem casu jsem si na nej zvyknul a prestal se bát, ze se zacne s nekym rvát:o) Myslenka velice zajímavá a poklo proste nema chybu:o) Ovsem uplne nej jsou hned tri vecicky... 1.Baltazar, kterej je tak krasne slizkej az je to drsny:o) 2.Lú, ktery se bohuzel objeví až na konci filmu ale jeho vystup predci vsechny ostatní:o) a 3.vecickou je to Johnovo neustalý kouření to sem fakt nekdy nemoh, hlavne kdyz se do koure ostal i chudinka pavoucek:o) no ale nastesti ho zachranili:o) vsem doporocuji!!!

14. září 2007
avatar uživatele
70 %

Celkově jsem od filmu čekala víc, hlavně v první čtvrtině. Pak se to trochu rozjelo podle mých představ, ale jisté některé pasaže byly celkem nudné a předvídatelné.

3. září 2007
avatar uživatele
100 %

Nikdy predtym som nemala film, kt. by som mohla pozerat stale dokola, aby som v nom mohla najst vzdy nieco nove..ale ked som prvykrat videla Constantina..bolo to ono..bol to ten film, kt. ma akciu, inteligenciu, tejuplnost a stipku humoru..jedine, co by som vymenila, je Keanu Reeves..za niekoho menej znameho..cely film som cakala, ze zacne skackat ako Neo v Matrixe..ale da sa nanho zvyknut..skoda len, ze neukazali aj nebo..:)

23. srpna 2007

Celkem ucházející film. Škoda jen, že se příliš nedržel komixové předlohy, ale to už bych chtěl moc. Reeves dokazuje své herecké kvality a to sakra dobře. Pochmurný, sarkastický a arogantní exorcista mu docela sedí.

16. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Film se skvělou atmosférou. Nemůže se sice rovnat ke klasikám jako Vymítač nebo Omen, ale myslím, že na to si ani nehraje. Nápad sice není z těch originálních, ale provedení stojí za to (konečně vypadá Satan jinak než obvykle) a Keanu není Neo! Právě toho sem se totiž bál. Constantine zkrátka stojí za to. Rozhodně ho chci vidět ještě jednou!

15. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tento film bol niečo ine ako ostatne ale to ma natom zaujalo nemym problem si ho pustiť niekolko krat a stale sa my zda niečom novy a Keanu Reeves (Constantine) sa na tuto rolu perfekne hodil.Na tento film mnoho ludi nadavalo hlavne krestania jak som počul ale nezdasa mi niako uražlivy ani Davinčiho kod

10. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Peklo

Constantine patří určitě k těm lepším komixovým adaptacím. Má dobrý herecký obsazení a i děj je zajímavej. Taky se mi líbilo Peklo. Film doporučuju. Lepších 80

28. července 2007
avatar uživatele
100 %

Výborný film...

Můj osobní názor je, že film Constantin je velmi podařený. Je dějově i filmařsky výborný. No prostě je to film, na který se nekouknete jen jednou a založíte někam hluboko, ale kouknete na něj zaručeně víckrát....

13. července 2007
avatar uživatele
80 %

Hezkej film, skvěle udělaný peklo, pár výbornejch lekaček :) Před skouknutím jsem doufal, že to nebude stejnej komiksovej shit jako Hulk a naštěstí nebyl.

16. června 2007
avatar uživatele
100 %

:))))

Skvele, uzasne, supr.... Velmi kvalitne natocej film, žádna lacní napodobenina... Jsme velmi spokojna. Napinavej dej az do konce, i konec filmu se poved...

7. června 2007
avatar uživatele
90 %

Tak tohle je jeden z mála filmů podle komiksu, který mě vážně zaujal. Nejspíš hlavně tím, že na to, že je podle komiksu vůbec nevypadá. Nepobíhá tu žádný superhrdina v obtáhlým oblečku a není to ani žádnej velkej klaďas. Nejvíc mě ale potěšila absence zbytečných sentimentálních a natažených scén. Příběh byl zajímavej, dobré efekty i herecké výkony, rozhodně žádná nuda...co víc si přát? Paráda.

22. května 2007
avatar uživatele
80 %

Film se mi moc líbil, překvapil mě. Nečekala jsem, že mě to bude tak bavit. A K. Reeves s R. Weisz byli skvělí. Příběh měl spád, a tak jsem se nenudila. Pro mě 80 %.

14. května 2007
avatar uživatele
100 %

Constantine

Komiksy miluju a když jsou zfilmovány ještě víc. Tenhle film byl dost nahuštěný od první chvíle co jsem se na něj začala koukat jsem se neodtrhla od obrazovky. Fakt u mě nemá chybu.

5. května 2007
avatar uživatele
100 %

Suprovej příběh a suprový obsazení. Film byl dooosti zajímavej a tajemnej. Škoda,že se mi robilo dvd na kterymho mám..

28. března 2007

Největší filmové překvapení roku. Keanu Reeves se mi tu líbí ještě víc než v Matrixu (a to je co říct). Peklo nevypadá tak trapně jako v jiných filmech. A Peter Stormare na konci byl prostě boží!

28. března 2007
avatar uživatele
100 %

Constantine je úžasný snímek. Je to napínavý trhák se spoustou děje, který jsem si prostě zamilovala. Víc než děj však obdivuju hlavního představitele - Keanu Reevese...=)

27. března 2007
avatar uživatele
90 %

Vynikajuci pribeh. Vynikajuci herec v hlavnej ulohe a skvele efekty sa spojily do jedneho a vzniko Constantine. Cakal som ze to bude horsie ale som milo prekvapeny s tym co sa s filmu vyklulo. Je to jeden s dalsich filmovich skvostou ktori urcite bude dlho patrit do mojho domaceho archivu. . .

16. března 2007
avatar uživatele
100 %

Moc hezký a zajímavý snímek. Celý příběh okořenil Keanu svým skvělým hereckým výkonem v roli vymítače Constantina a naopak ho zjemnila Rachel ve své dvojroli média. Kouzlo mu zase dodal Djimoun coby Midnite, šarm zase Gavin v roli Balthazara a nedbalou eleganci a celkově i korunu těmto všem výkonům dodal Peter Stormare jako Satan oděný do bílého smokingu.
Opravdu pěkný filmík.

15. března 2007
avatar uživatele
90 %

In nomine patris..

Dvěma slovy: Zvláštní film..! Vykresluje svůj spletitý a tajemný příběh do nejmenších detailů s obrovskou dávkou logiky. Splnil víc než bylo moje očekávání, dokoukala jsem ho doslova se zatajeným dechem. Základní myšlenka se mi vážně líbila, zracování taky i když moje představy o pekle se s představami tvůrců poněkud rozcházejí. Keanu byl opravdu přesvědčivý, sehrál svoji roli dobře. Mám pocit, že v tomhle filmu je víc, než je vidět na první pohled. Mám zas o čem přemýšlet..:)

9. března 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejsofistikovanejsich filmu v zanru sci-fi, fantasy a drama pro rok '05. Keanu se tam dost hodi. Nemluve o specialnich efektech jako je duch v zrcadle atd.

9. března 2007
avatar uživatele
80 %

Opravdu silnej film, kterého se jen tak nezbavíte. John Constantine patří k těm nejvýraznějším hrdinům, co znám. Osobně mě nejvíc potěšilo herecké obsazení dvou hlavních postav, hutná atmosféra a vykreslení pekla. Trochu se mi nepozdávalo, že Boha ztvárnili jakýmsi bílým světlem, kdežto ďáblu přisoudili "běžnou" lidskou podobu. Podle křesťanského výkladu jsou lidské pocity nebeským bytostem (tj. i andělům) neznámé, tudíž je poněkud alogické, že Gabriela k jeho činu přivedla žárlivost vůči lidem, ale motiv to je pěkný. Konec byl poměrně lehce předvídatelný, nicméně jinak to asi být nemohlo. Celkově se jedná o nadprůměrný snímek, i když mě napoprvé chytnul víc než na podruhé.

1. března 2007

HELL!

Constantine jsem ulovila v DVD půjčovně. Čekala jsem hovadinu, která si bude hrát na film s příběhem. Ale ne, mýlila jsem se, naštěstí. Film se mi líbil, Keanu Reeves se mi líbí stále. Rachel Weisz je taky slušná, tak proč ne...
Pokud sledujete seriál Prison Break, určitě znáte Johna Abruzziho. V roli ďábla si tenhle chlápek fakt libuje ;)

28. února 2007

Filmy s touto tématikou mám moc rád a tak sem se moc těšil i na Constantina,na kterého jsem se šel podívat do našeho letního kina.Atmosféra byla parádní,byla tma a do toho skvělá hudba a scéna na ulici s démonama.No,prostě jsem byl unešen.Keanu byl skvělej,taky mě mile překvapila volba herce pro roli Lucifera :) ale přeci jen tomu něco chybělo.

15. února 2007
avatar uživatele
90 %

V poho filmík, sice mně přišel strašně dlouhý, ale byl super. Určitě si ho pustím někdy znovu . Keanu Reeves se do toho filmu úplně hodil,prostě nevím co tomuto filmu vytknout.

12. února 2007
avatar uživatele
100 %

Co zabilo syna božího....

V životě jsem nečetla žádný komiks, proto nemůžu nespokojeně brblat na převedení kresleného hrdiny na filmové plátno, zato můžu podotknout, že Keanu svou roli drsňáka s přehledem zvládá a ve filmu ho překoná pouze jeden herec - Peter Stomare. Toho registruji většinou v menších rolích (snad kromě Útěku z vězení), ale i během těch pár chvilek dokáže ze sebe vyždímat neuvěřitelné množství hereckého umu... I herečky byly vybrány s citem a mě nezbývá jen dodat, že bych byla docela ráda, kdyby do mě vlezl nějakej ten démon a Constantine ho přišel vyhnat :-D

10. února 2007

john constantine

Constantine je film, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost. A to z několika důvodů. Tím největším lákadlem je zde asi samotný hlavní hrdina, plný egoismu a cynismu, kterého dokonale zahrál úžasný Keanu Reeves. Další povedenou věcí tu je atmosféra Los Angeles, která vás totálně vtáhne. Další lahůdkovou záležitostí je Lucifer, kterého jste nikdy takhle ztvárněného neviděli. A poslední hodně povedenou věcí je peklo, které je nejlepší ze všech filmových pekel, která kdy byla vytvořena... Tento film se prostě povedl a už teď se těším na jeho další pokračování.

18. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší film

Ikdyž je pravda,že vlastně nejde napsat "nejlepší" a to ani v rámci žánru. Je prostě skvělej. Výborná atmosféra,která mě pohltila natolik,že jsem ho zkouknul asi 3x po sobě. Miluju filmy s tímto tématem.
Ani jsem původně nevěděl,že je to podle komiksu,což nemám moc v lásce,ale nemohl jsem jinak,než dát 100% hodnocení......

16. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Když jsem tento film viděla poprvé, moc sem se nesoustředila a řekla si, že mi to jednou stačilo... Ale pak sem se k němu dostala po druhý a muísm říci, že mě velice zaujal. Keanu se do hlavní role dost hodí. A příběh je více než zajímavý!!

16. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Good

Tento film mě mile překvapil. Skvělý nápad, dobrá atmosféra a reeves se do hlavní role opravdu hodil. Nevím co tomuto filmu vytknout.

16. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Docela pěkný film, Keanu Reeves zahrál Copnstantina velmi dobře a s humorem. Rachel byla taky celkem slušná a i když konec se mi zdál poněkud divný, byla to dobrá podívaná.

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Další film podle comixu. Celkem povedené...Film má nádech tajemna, což se mi líbí a obsazení je taky fajn. Archanděl Gabriel, hraný ženou je dobrej nápad...A Lucifer v bílém-no, co dodat :) Má to i atmosféru..no prostě paráda... Za sebe dávám 90%

24. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

:)

Tak tenhle filmík se mi moc líbil. Hlavní postava Keanovi pěkně sedla, Constantine v jeho podání byl docela sympaťák, i když hulil jak fabrika a pil jak duha:) Vizuélně i hudebně pěkná podívaná..... Akorát nevím co si mám myslet o archandělovi Gabrielovi v ženském těle..?!

28. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Super! Tak tenhle filmek radim mezi me nejoblibenejsi! Keanu ze sebe vydal skvelej vykon! Nemam jedinou vyhradu. Fakt super!!!

27. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Začátek super, dál už ani ne

Takže zaprvé, takové filmy skoro vůbec nemám rád. Ale slyšel jsem na tenhle film skvělé věci, tak jsem se podíval. Začátek byl i celkem dobrý, až jsem se do toho děje fakt dostal a to peklo vypadalo hodně působivě. Po polovině filmu, ale najednou mé nadšení opadlo, s tím jak tam začalo přibývat démonů. Potom už se z toho stala celkem nuda a já jsem jenom netrpělivě vyhlížel konec. Asi prostě tyto filmy nejsou mým šálkem kávy.

19. listopadu 2006

POVEDENÝ

TAk tomu se teda říka film s velkým F. Vážně síla se na to koukat, prostě bomba.... K. Reeves je také bomba, který do filmu perfaktně padl a byl naprosto boží! Děj byl dokonalý a vlatně abych to už shrnula.....Constantine se povedl na 250%, boužel jen na 100%...víc to už asi nejde, že?

18. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Wau!! Tak tohle dílo mě dostalo na kolena! Úžasný Keanu Reeves jako John Constantine, opravdu duše pro kterou si musí přijít sám Satan, který konečně splnil mé představy o vládci pekel :). Opravdu z něj úplně čišelo všechno to zlo pekla a nenávist ke Constantinovi! A moc se mi líbil ten konec, i když jsem čekala, že mezi Constantinem a Angelou něco bude...ale když si strčil do pusy žvýkačku místo cigarety vybuchla jsem smíchy :D. Vážně skvělý film!!!

30. října 2006
avatar uživatele
90 %

constantine

Veľmi kvalitný fil, či už z hľadiska hereckých výkonov, alebo réžie. Zaujímavé prechody z "normálneho" sveta do sveta pekelného. I keď som si trošku bránu do podsvetia predstavoval inak, film ma veľmi zaujal. Hlavne koniec.

19. října 2006

Vizuálně nádherné, scénář je ještě na slušné úrovni, režií nádhera upadá a kvantita filmu ubyla všechno, co by z Constantina mohlo udělat skutečně dobrý film. I přesto snímek rozhodně zaujme.

24. září 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný...

Podľa mňa naozaj výborný film, či už s efektmi, hereckým obsadením, alebo len s námetom - hybridmi medzi nami (napoly anjeli, alebo démonmi, a napoly ľuďmi). Vlastne film dáva logiku-teda okrem niekoľkých chýb (ale kto nič nerobí, nič nepokazí) takže sa to dá zvládnuť. Takto si predstavujem (ja) dobrý film. Tak to áno. Inak to nevidím - 100%. A inak tá scéna za titulkami je najlepšia a najkrajšia...:-)

23. září 2006
avatar uživatele
80 %

Zdařilé filmové zpracování temného komiksu. Filmový hrdina John Constantine je chodící reklamou na tabákové výrobky. Režie se ujal nováček Francis Lawrence, který do té doby byl vynikajícím režisérem stylových videoklipů pro televizní stanice MTV nebo reklam. V každém jeho záběru je znát čistota digitální práce, maximální využití filmových efektů, rychlost, pružnost, uhrančivá krása, omračující nápad a vtip, rychlý střih a profesionální využití hry světla a stínu. Děj filmu se tematicky drží komiksové předlohy, filmový hrdina je oproti komiksovému sice tmavovlasý a nežije v Anglii, nýbrž v Los Angeles, ale pokud není někdo vyloženě zarytý fanoušek a znalec kresleného komiksu, nebude ta malá změna vadit.
Především trikové ztvárnění pekla je ohromující. Z vedlejších rolí mě pobavil Peter Stormare alias nejvyšší vládce pekel, který si (výjimečně) osobně dojde na Zem pro Constantina. Byl přesně tím cynickým, slizkým a odporným vyvrhelem pekel.

4. září 2006
avatar uživatele
lsk
...
50 %

Tak tento film si určite už tak lahko nepozriem, pretože ma moc nezaujal a miestami som sa až nudil, čakal som viac hlavne po prečítaní názorov, jediné čo by som vyzdvihol boli efekty ktoré boli dobre spravené.U mňa tak priemer aj to len s prižmúrenými očami.

4. září 2006
avatar uživatele
90 %

Opravdu dobrý a hezký film.Vše co bylo v tomto filmu mě opravdu nadchlo.Skvělé herecké obsazení,dokonce i vtipné scény.Musím přiznat,že ani nevím že existuje komiksová předloha.Jinak prostě super.

29. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Johnny Boy

Hned nazačátek musím předeslat,že jsem velký,ale opravdu velký fanda komixové předlohy.Takže asi budu mít problém hodnotit film objektivně.Film má pro mě několik kladů a několik záporů.Začněme tím prvním.Super vizuální stránka filmu,v rámci žánru inteligentní scénář a herecké výkony.To se týká především Tildy Swinton v roli Archanděla Gabriela a Petera Stormarea jakožto Lucifera.Marně pátrám v paměti,jestli jsem kdy na plátně viděla charizmatičtějšího vládce pekel.K hlavní postavě se dostanu hned za chvíli...........Skvělá je také hudba,která jedinečně dotváří hororovou atmosféru.A nyní zápory.Nemůžu si pomoct,ale myslím,že by příběhu a hlavně hlavní postavě prospělo,kdyby trochu přiostřili hrany.Komiksový Constantine je totiž mnohem větší "Bad Motherfucker"než ve filmu.V komiksu je to permanantně zpruzený chlápek,který myslí jenom na sebe,ale ve filmu je spíš smutný a dokonce i zachraňuje svět.Například,když se v komiksu Constantine dozví,že má rakovinu,nase....totiž chci říct naštve ho,že má o problém navíc.Tak se jde ožrat,pak si zasouložit a teprve potom vymyslí plán na svou záchranu.A ten se sestává z nejrůznějšího vyhrožování,ukecávání a vydírání.Navíc,přestože jsem fanoušek Keanu Reevese(och ty jeho očka),myslím,že mu daná role tak úplně nesedí.Sluší mu víc role hodných hochů,co se souží světabolem.Kdyby hrál Constantina např.takový Colin Farrell,to by byla,panečku,jiná soda.Ale to rozhodně není důvod proč se na film nepodívat.

16. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

JO

Tak tenhle film se mi moc líbil a nejen kvůli tomu, že Keanu je můj oblíbený herec. Zajímavá byla temně ponurá atmosféra města, kde se děj odehrával a zaujaly mě hodně dobře udělané triky. Už se těším, až se na film podívám znovu.

7. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Constantine, John

Tak teda až teď jsem se rozhoupala podívat se na Constantine, film lidmi tak opěvovaný. Nezklamal mě, líbil se mi, jak jsem předpokládala. Keanu i Rachel se svých rolí zhostili myslím dost dobře, odvedli kvalitní výkon, který film oživoval a zpestřoval. Taky musím přičíst body za pěkný a napínavý příběh, děj, u kterého se nenudíte, sem tam vám tuhne krev v žilách a prožíváté jemné mrazení... Prostě fajn film!

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Naprostá bomba!!!!!!!!

Tak na tenhle film bych se zvládla dívat pořád dokola!!!!! Je nabitý super scénama už od začátku, sem tam se zasmějete no a taky tam hraje Rachel Weisz :-) At´už je to počáteční scéna s vymýtáním dábla, geniální nápad, jak se dostat do pekla, samotný průchod peklem, které mě absolutně fascinuje, nebo závěrečný boj o Keanu Reevse (suprový výkon) a jeho vytržení orgánů z těla.......No prostě senzace!!! I anděl Gabriel v ženském podání je pojat velmi zajímavě. Asi bych si měla přečíst Bibli a zaměřit se na něj. Nějaký smysl v tom, proč je Gabriel vlastně žena být musí ne? Taková skrytá záhada tohoto filmu.........

31. července 2006
avatar uživatele
90 %

Dobrý film s dobrou tématikou. Děj filmu je solidní a hercké výkony ujdou. Líbilo se mi vyobrazení pekla a nebe, jejich souboj na zemi. Ve filmu padlo také mnoho dobrých hlášek, nejlepší bylo to jak mladej Chaz Kramer machruje v tom taxíku na začátku filmu, to by se dalo srovnat Jamesem Bondem.

26. července 2006

NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

No prostě je to super extra nejlepší. No comment skvělý, bombastický !!! Keanu Reevs je peckovej a ten jeho kámoš je taky super. Viděla sem to několikrát a stále mě to baví. Musíte to vidět a nejlepší je to si to pustut s titulkama...je to super a je v tom mnoho pravdy. Kdo neviděl neví o co přišel. Fakt se mi to strašně líbilo. Je to těžší na pochopení ale je to super

23. července 2006
avatar uživatele
90 %

Nemám ráda tyhle typy filmů, kde se to hemží démony, satany a jinou havětí. To jde mimo mě. Ale tenhle mi přišel úžasný. Skvělé triky, efekty a tak, jedním slovem super.

23. července 2006
avatar uživatele
100 %

Pěkný

Film, který mě dokázal mile překvapit. Děj mne vtáhnul do filmu aniž bych si to uvědomovala a jen jsem s napětím sledovala, jak vše dopadne. U tohoto filmu jsem to nečekala, ale je vážně moc pěkný a stojí za to se na něj podívat. Všem doporučuji!

15. července 2006
avatar uživatele
90 %

Krásný

Opravdu poutavé dílo se skvělým Keanu Reevesem... Co dodat. V životě by mě nenapadlo, že by mě takový film mohl bavit. Vidím, že jsem se mýlila. (škoda že se mi někam ztratilo dvd :)) )

12. července 2006
avatar uživatele
100 %

dobrý konec

Tento film se mi líbil už z vyprávění ,protože si libuju ve sci-fi filmech,tohle byla lahoda.Fakt povedený filmeček.Keanu Reeves mi do této role vyloženě sedl a Rachel Weis taktéž.A z konce jsem měla nejvetší radost,protože jsem si mysela že u těchle filmů prostě drsný konec musí být,ale vidím že to jde i jinak.

11. července 2006

Fakt bomba...Keanu Reeves je můj nejoblíbenější herec a musim říct, že tahle role mu perfektně sedla:) Super promyšlený děj a jediné co musím vytknout je, že sem se občas ztratila,ale nevím jestli to nebylo spíš mnou:)

29. června 2006
avatar uživatele
90 %

Přestože film zas až tak úplně neodpovídá comixové předloze, nedá se mu nic vytknout. Constantine měl být modrooký blonďák, ale není. Komu yb to vadilo, když Keanu ho zahrál skvěle, ba přímo dokonale

29. června 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektně vymyšlený film s podivným, ale zajímavým příběhem. Není lehké jej pochopit, ale o to právě jde. Keanu Reeves zde sklidil skvělé herecké ovoce. Asi nejlepší film svého druhu!

27. června 2006
avatar uživatele
100 %

Scott Nash z Three Movie Buffs o tomto filmu prohlásil, že ho prý "budete nenávidět, nebo milovat. Já ho miluju!" Já taky! A že to prý Keanu Reeves mohl udělat líp? Nemožné! Světu filmu už chyběl nějaký pořádný horor (i když bych se hádala, jestli jde opravdu o horor), tak už je konečně tady! Bylo na čase...

16. června 2006
avatar uživatele
100 %

Bezva film

Když jsem poprvé shlížel tento film, čekal jsem všechno, ale v naprosté tmě projíždějící autobus ne. Skoro jsem si na***** do gatí. Z tohoto filmu by se mnozí křesťané asi umodlili k smrti a kněží by dostali infarkt. Zkrátka nejlepší film s Rachel Weizs a čtvrtý nejlepší film K. Reavese.

16. června 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý film

Jeden z filmů, které se u mě staví na vysoké úrovni. Keanu Reeves se na tuto roli skvěle hodí. Nehraje zde úplného klaďase, který nemá žádnou chybu, ale člověka, který má depku, svoje slabá místa apod. a to se k K.Reeves dokonale hodí. Myslím, že mu ta rola sedla více než Matrix, a to jsem přesvědčená, že Nea hrál skvěle. Film Constantine opravdu doporučuji. Takže jednoznačně 100/100

10. června 2006
avatar uživatele
100 %

hezký

Tento film se mi docela líbil, protože takový žánr já můžu. Zajímavý námět, co se týče nebe a pekla, Keanu do téhle role taky docela sedl. A ten konec je taky moc hezký :-)

4. června 2006
avatar uživatele
80 %

Maličko mi to připomíná Matrix. Nejen díky (skvělému) Keanu Reevesi, ale i Peklem. Taky, když vidíme ty budovy v noci. Herci byli vybráni skvěle: Tilda Swinton v roli Gabriela byla opravdu zvláštní, ale přitom to bylo docela vtipné. Po vizuální stránce se mi ovšem Constantine líbil ze všeho nejvíc. Hlavně Peklo. Hudební doprovod mohl být trochu bohatější. A ocenila bych trochu víc humoru. Není to špatnná podívaná.

3. června 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Film se mi moc líbil, měl dobrý scény a hlavně konec byl úplně super! Nejvíc se mi líbil Ďábel a pak Keanu jak šel do nebe a ukázal na něj fakáča! To bylo fakt mooc dobrý!:)

29. května 2006
avatar uživatele
90 %

Super

Asi nejlepší film s komiksovou předlohou, jaký vůbec je. Drsný chlapek který se s níčím nepáře si zapálí svím zipákem a je absolutně chladnokrevný. Takový filmový hrdinové jsou nejlepší.... film sám o sobě je taky dost hustý..

26. května 2006
avatar uživatele
100 %

normálně se na horory nedívám-pak se asi ještě rok poté bojim,ale u Constantina jsem udělala vyjímku a rozhodně toho nelituju-bylo to úžasný...Samozřejmě Lucifer byl skvělej a Keanu taky nezklamal-byl skvělej...taky se mi moc líbily andělí křídla-fakt dobrý...doporučuju lidem co se bojej jako já,ale mají rádi dobrý filmy,at u horších scén zavřou oči a vychutnaj si skvělěj film...

26. května 2006
avatar uživatele
80 %

O dfilmu jsem čekala trichu víc. Hrál tam můj oblíbený herec, Keanu Reeves, a proto jsem se na to moc těšila, ale moje pocity po shlédnutí byly dost smíchané. Děj byl sice dobrý a Ďábel neměl chybu. Ale ty efekty? Nemůžu si pomoct, ale křídla andělů vypadaly dost uměle. Nejvíc se mi asi líbil konec se zmrazením času, to vypadalo velkolepě.

19. května 2006
avatar uživatele
100 %

tento film mě opravdu dostal...Keanu se doopravdy hodí na takovéto role něčeho nadpřirozeného...také se mi líbilo jak bylo udělané to peklo...a jednou bych si chtěla taky nechat takto vyčistit plíce...

11. května 2006
avatar uživatele
40 %

Nooo.... Nevim

Film mě docela sklamal, očekávala jsem něco zajmavějšího. Docela jsem se nudila a čekala až to konečně skončí. Nebylo to až tak moc špatné, ale nic co by se mi až líbilo. Takže nic moc. Snad jen nazačátku ten chlap s tim autem, a skvěle popracované peklo. takže nakonec dávám hodně slabých 40%.

9. května 2006
avatar uživatele
60 %

Film mě zklamal, čekal jsem mnohem víc od filmu, ve kterém hraje Keanu Reeves. Velká reklama mě jen zbytečně nalákala. Cely film se tam skoro nic neděje a až ke konci jsem se konečně dočkal něčeho zajímavého.

4. května 2006
avatar uživatele
100 %

...

Keanu Reeves je můj oblíbenec a všechny jeho filmy jakbysmet.Tohle je zajímavý přepracování původní verze a moc se mi líbilo.Ani nevím jestli je to thriler nebo něco typu akčního hrdiny.Ale peklo a ďábel.....to je moc pěkný.Dobrý jsou tam ty cigarety nakonec vyměněný za oříšky!!!Dokonalý!!!!!!!!

23. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Je to parádní film, další zajímavé téma...To peklo ztvárnili dobře, fakt se mi to líbilo... Dávám tomuto parádnímu filmu 90%

14. dubna 2006
avatar uživatele
knak
...
90 %

myslím že některé scény toho filmu byly asi trošku zmírněné a některé zas dostatečně výstižné...Jinak bylo to docelá fpoho. Herci to zahráli myslím dosti věrohodně, čili není co dotat...

10. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Je to super hororová podívaná, s dobrým hereckým odsadením. Film je vhodný pro dlouhé večeri. Dávam 90%...

6. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Upřímě řečeno, po prvním shlédnutí jsem řekla, že to byla nuda, ale když jsem se na tento film podívala později a jako starší, tak musím říct, že jsem s ním byla spokojená. Ale to peklo by mohli stvárnit líp... Nebylo zrovna nejlepší...

3. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Constantine

Abych řekla pravdu film mě moc nenadchnul. čekala jsem o něj mnohem více. Trochu mi vadí, že skoro celý film se odehrává v noci. Co se ale povedla je Peklo, to bylo provedené skvěle!

1. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Divný

Je to asi divný ale mě se tehle film vůbec nějak nelíbil.je to asi tím že každýmu se nemusí líbit všechny filmy každý má jiný vkus.pak mě ovšem zaráží,že tenhle žánr je zrovna to co vyhledávám.neodsuzuju kvality Constantina ovšem na tak dobré hodnocení jaké tu čtu to prostě u mě není.Doporučuji podívat ovšem ale na kupování dvd to z mé strany určitě není.

23. března 2006
avatar uživatele
90 %

Constantine

Je fakt super film, přijde mi jako dost povedenej, má dobrej příběh,skvělý obsazení a krásně se na něj kouká - hlavně to peklo je podle mě dost dobrý.

22. března 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto úžasný film!!!!!!!! Nutí k zamyšlení nad sebou samým a existencí nebe a pekla. :) Naprosto mě to dostalo a kdykoliv mám příležitost koukám na ten film znovu a znovu!!! Nejvíc mě dostal "Lú" (kdo viděl ví koho tím myslím)! Gabriel(a) byl taky hustej. No prostě ten film neměl chybu! Jak nemusím sci-fi, tak tohle.........!!!!!!!

15. března 2006
avatar uživatele
90 %

Super temný film. Moc se mi líbil před filmem jsem nikdy neslyšel o komiksu Constantine a tak jsem byl sám zvědavý co mně čeká, ale to co jsem viděl mně nadchlo. Keanu Reeves konečně vystoupil ze stínu Nea.

7. března 2006
avatar uživatele
60 %

Slabý

Tenhle film sem si pučil jenom proto že ho tady dobře hodnotí, ale byla to blbost. Až moc Sci-fi a to já nemusim. Aspoň ty efekty byly dobrý.

7. března 2006
avatar uživatele
100 %

Solidní

Tento film se mi velice líbil, mám slabost pro zfilmované komiksy a tohle bylo ale opravdu povedené...nehleďe na geniální roli Tildy, která si úžasně zahrála Gabriela...

5. března 2006

Keanu

Asi bych se na ten film díval trochu jinak, kdyby v něm nehrál Keanu Reeves. Celkem povedená adaptace komiksu, i když se jej zas tak moc nedrželi. viz. hlavní postava.

4. března 2006
avatar uživatele
100 %

Constantine

BOMBA!vážně skvělej film,skvělý a strhující děj.Keanu Reeves se ne tu roli hodil ůplně přesně.Má to spád a děj nad kterým je potřeba se zamyslet.Skvělý,strhující,boží a vážně skvělej film.

3. března 2006

souhlasím..

Ano keanu reves se na tuto roli hodil skvěle protože sám měl v životě problémy ze svojím psychickým stavem, měl deprese a myšlenky na sebevraždu...co se týče filmu ..skvělé...tak nějak si představuji peklo...má to děj ..spád a přesto že jsem nevěřící film se mi moc líbí. Některé triky opravdu úžasné... a plně souhlasím s hláškou constantina...... bůh je malý dítě a my jeho mrevenčí farma o které nic neví...Takže nemohu jinak než 100% hodnocení-...

3. března 2006
avatar uživatele
90 %

Ušlo to

docela zajímavý film Reaves opět ukázal, že mu takové filmy docela sedí. Navíc podoba Satana - tak to doufám, že se tam nedostanu.

15. února 2006
avatar uživatele
30 %

Čekal jsem víc

Nutno podotknout, že po shlédnutí Constantina mám rozporuplné pocity, myslím si hlavně, že herecké obsazení nebylo úplně nejvhodnější, řečeno velmi shovívavě, hlavně Reves zklamal....:-(

6. února 2006
avatar uživatele
80 %

...

může si někdo dovolit dát pěstí archandělovi gabrielovi nebo vyfakovat satana? ..jo.. john constantine si to dovolit může.. .skvěle namixovanej matrix s vymítačem ďábla a bladem.. jedinýcomě trochu zklamalo, byl ďábel v závěru filmu, všichni řikali jak je děsivej.. a on je to vcelku pohodovej týpek :)

2. února 2006
avatar uživatele
pira
...
100 %

nářez!!!!!

je to super film.pro mě to je hodně dobrej film, kterej si právem zaslouží 100% filmového hodnocení.

30. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba!!!

Určite sa to oplatí vidieť.Určite sa nebudete nudiť.Je tam veľa vtipu aj efekty sú úžasné.Keanu Reeves je dobrý herec a dokázal, že nepatrí do starého železa... ;o)

24. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Povedený debut režiséra. Reeves se konečně zbavil Neo efektu. Jinak film je chválihodný, ne moc akční, dobře řešená náboženská tématika, pár skvělých vtipů a hlavně je tam nejlepší Satan co jsem viděl.

24. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Constantine

Film mě rozhodně zaujal. Osoba Constantinarozhodně vypovídá sama za sebe a jeho úděl, co si bude povídat, nebyl nejlepší. Velice dobře zpracovaný film, rozhodně doporučuji!

21. ledna 2006

Zajímavé

zpracování filmu. Příběh je docela hutný. Efekty a akční scény jsou propracované. Bohužel se občas najde chluchý místečko, ale to se dá překousnout.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle bylo teda neco. Fakt peknej filmecek. Hlavne teda hlavni herec:-))) Neni co dodat, jen to ze nechci do pekla:-)

16. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

..

tak teda do pekla nechci!!!viděl jste s ním někdo normální film?né,že by byl špatný herec,ale ráda bych ho viděla i v jiným filmu,než ve sci-fi..
ale co se týče filmu..dost dobrý

15. ledna 2006
avatar uživatele
Meka
...
100 %

Určitě se na tenhle film podívám ráda znovu, moc se mi líbil. Kaunu je skvělý herec ale někdy si vybírá dost divné role tahle mu ale sedla.

4. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Suplllll :)

Suprovej filmeček. TAkovýhle tajemný a temný filmy mám mrtě ráda a Constantine je asi nejlepší co sem zatim videla. Doporučuju.

1. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Velice podařeny snímek který nepostrádal po celou dobu filmu akci a slušny spád. Obsazení herců dodalo ještě pěkné pozlátko takže z toho vznikl kvalitní snímek.

31. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Constantine

Solidné adpatace komiksu Hellblazer. Výborný Keanu Reeves v hlavní roli. Peter Stormare jako asi nejlepší filmový satan. Peklo ztvárněné sice pěkně, ale možná spolu z dalšími potvorami je až moc předigitalizované. Jinak je tam možná až moc akčních scén, které nejsou nijak zvlášť originální a příběh není moc přehledný a logický.

30. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Když jsem film viděla poprvé, tak mě dost nudil, ale podívala jsem se podruhé a není to tak hrozný, jak se zdálo... Keanu je v té roli dost přesvědčivej a občas bych se ho i bála, Rachel Weisz je taky hodně dobrá... Ztvárnění démonů a pekla bylo super, no všechny efekty byly super... Z postav mě zaujal archanděl Gabriel, byl zajímavej a ďábel byl dobře zahranej. To vymítání byl slušnej začátek, potom mě to začalo zajímat ještě víc, ale trochu mě nudily scény z baru. Jenom mě moc nepřesvědčilo, když mluvili latinsky, protože pochybuju, že by v dnešní době mluvil někdo tak plynně...

20. prosince 2005
avatar uživatele
konz
...
70 %

?

Nevim co si o tom filmu mam myslet! Je to povedeny film s Keanu Revsem ale nějak mě nenadchl dej!Bylo to celkem přehnane!

14. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Dobry filmecek

Konecne sem si mohl vychutnat Keanu Reevese v nejakem poradnem filmu.Postavu exorcisty zahral velmi verohodne. Ja proste rikam,ze je to jeden z nejlepsich soucasnych hercu.(mozna sem to trochu prehnal)Skvele graficke efekty me proste uchvatily a zpracovani pekla jako skladky na auta bylo tak skvele.

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Změna

Podíval jsem se na Constantina znovu a konečně jsem pochopil, o co go :)) Keanu byl skvělej a Lucifer ještě lepší! A ten autobus :D To jsem se leknul nejvíc.

8. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Po vizuální stránce se filmu snad nedá vůbec nic vytknout, efekty byly brilantní a nápadité (nikdy jsem si nepředstavoval, že je v pekle vítr), další plus je za jistou okultnost, která mě k filmu vždy trošku víc připoutá (podobně jak u Deváté brány). Nevšedním nápadem také bylo Nebe, Peklo i Svět v jednom místě, ale rozděleno do různých sfér (tady mi to mírně připomenulo Noční hlídku - udržování rovnováhy atd.); proto mi je třeba líto, že jsme neviděli skoro nic z Nebe. To nám ale vynahradil velice nevšední 'Lu' a sbírka naprosto ukázkových démonů (nejlepší scéna s nimi byla asi na potemnělé ulici). Takže už je jasné, že vizuální stránce nelze skoro nic vytknout. Mírné díry a nesrovnalosti ale byly v ději, ze začátku chvíli trvalo než nabral děj na obrátkách a pohltil Vás. Občas mi taky už vadilo Conastantinovo kouření, které Keanu tak trošku přehrával a zbytečně zdůrazňoval. Každopádně se ale na film vyplatí se podívat, rozhodně se nejedná o ztrátu času.

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Keanu Reeves OK!

Keanu Reeves hraje suprově! Mám rád filmy, kde hraje. A tento se velmi povedl! Scény z pekla jsou parádní! Neměl jsem šanci se nudit, prostě odvaz!

1. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Tenhle film patří k jednomu k nejlepším filmům který jsem kdy viděl. Nechybí tomu prostě nic dávám 100%. Kdo ho ještě neviděl tak se na něj určitě mrkněte.

20. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Keanu

Veľmi sa mi páči Keanu Reaves, nie je to len nejaký herec, veď zahral Nea dnes v už kultovom Matrixe.
Myslím si však, že práve táto postava poznačila jeho ďalšie počiny, ako možno vidieť aj na tomto snímku. Typicky "matrixovský štýl", ktorý tu hrá veľkú rolu sa sem proste nehodí. Ale aj tak, Keanu je best.

18. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Supr

Tak tenhle film mi příde fakt povedenej. Nejenom vizuálně, ale celkově u něj člověk vydrží od začátku až do konce. Ta ponurá atmosféra, která se vleče po celou dobu filmu mě dostala. A to Peklo!:-)

8. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Jo

No tak zase dokonalý film a navyše s dokonalým hercom, neviem si nikoho iného predstaviť v úlohe Jonna ako Keanu, s nim ten film dostáva iný rozmer, preto si zaslúži vašu pozornosť :)

1. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Fakt super

No na tenhle film jsem se moc těšil a nesklamal mě i když je divné že se Longinovo kopí ve filmu najde mimo uzemí Německa když jako poslední vlastník je uváděn Adolf Hitler a po druhé světové je Longinovo kopí navráceno do Rakouska. Ale i přes tuhle malou chybku jsem s filmem velmi spokojen. A jsem rád že byl natočen.

29. října 2005
avatar uživatele
80 %

Tenhle film je dobrej.Skvělí herci,skvělé efekty....skoro by se chtělo říct že ten film je úplně skvělej...bohužel,není.Malinko obehranej příběh ale jde to.Efekty a herci to vytahují na slušnou úroveň.

26. října 2005
avatar uživatele
100 %

kedze

som pred zhliadnutim filmu niekde cital nan nie prave pozitivne ohlasy, pristupoval som k nemu s emnym despektom....chyba laaaavky...pre mna to bol absolutne super filmy, s vynikajucim napadom, perfektnym hlavnym hrdinom, horucim peklom, a hlavne, satanom ako zo skatulky..ten nemal najmensiu chybu :-)

fakt vydareny film...teda ak nie ste priamym odporcom fantasy :-)

25. října 2005
avatar uživatele
100 %

Constantine varuje: Kouření škodí

Film byl, skvělý. A na závěr kdy si Constantine
vrazil do úst místo cigarety žvejku, tak to mě
dostalo už úplně:-)

24. října 2005
avatar uživatele
90 %

Keanu Reeves se mi líbí už dlouho, ale v tomto filmu dokázal, jak dobrým je hercem.Hlavně mu to v něm sluší.Film byl pěkný a vydařený.

20. října 2005
avatar uživatele
100 %

pytlik1

Constantine ja uplně skvělej film libi se mi protoze takovyhle okultni filmy proste miluju.A Keanu Reves mi tam hodne sedi ty jeho hlasky sou super.GOOOOD.

16. října 2005
avatar uživatele
osel
...
90 %

...

na tomhle filmu se něčí fantasie hodně vyřádila, od teď už nekouřím, nechlastám a nic si nezačínám s ďáblem.

16. října 2005
avatar uživatele
90 %

VELMI DOBRÝ

Já osobně horory moc nemusím, ale myslím, že tenhle film má do hororu daleko. Řekl bych, že je to velmi dobrá směska více žánrů. Není to nějak přehnaně akční a to je dobře. Taky děj je velice solidní. Nejlepší herecké výkony určitě odvádí Constantine a Archanděl Gabriel. Ve filmu je také perfektní kamera a vynikající zvuk.

15. října 2005
avatar uživatele
80 %

__--__

Jo, celkem dobrý, ale hrozně přehnaný a přeplácaný. Film se mi chvílemi hrozně moc líbil a chvílemi jsem se tomu smál - a to nevím jestli je u tohoto filmu dobrý. Ale i tak dávám filmu 80%.

11. října 2005
avatar uživatele
80 %

Constantine

Dobrý námět a herecké obsazení. Filmové triky jsou tu udělané přesvědčivě a peklo s nebem se tu opravdu povedlo. Nevím, jaký herec tu zahrál Lucifera, ale moc se mi líbil jeho výkon.

11. října 2005
avatar uživatele
80 %

John Constantine

tenhle film si myslím že se docela povedl. Měl dobře vymyšlený děj a byl docela slušně napínavej a akční.

8. října 2005
avatar uživatele
90 %

Constantine je cool!

Na Constantinovi jsme byly predvcerejskem v Edinburku. Comixovy John Constantine je sice uplne neco jineho, ale jako film to vubec neni spatne, hlavni hrdina priroste cloveku hned k srdci... (a archandel Gabriel s ohorelyma kridlama je proste genialni) Rozhodne stoji za to na to jit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Cool je, ale...

...není tak cool jak by mohl být. Co víc si přát? Keanu Reeves v hlavní roli a film který silně zavání duchařinou. Vždy´t na tom se snad nedá ani nic zkazit a přesto se to režisérovi povedlo. Velmi přímočarý děj, kde se, když se nad tím pořádně zamyslíte, vůbec nic neděje. V čem je tedy problém? V samotném Reevesovi. Pořád si ho ještě moc dobře pamatujeme z Matrixu a role, která se jeho vyvolenému charakterově velmi podobá ho ubíjí a to i přesto, že hraje perfektně, ale pořád je tu ten Matrixovský stín. Tak či onak nevidím důvod, proč na film nevyrazit, mile se pobavíte a přítelkyně bude mít zajisté radost, že uvidí film se svým idolem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Constantine

Tohle je špičkový film pro ty kteří se učí jak vymítat ďábly z těla nebo duší zvířat nebo jiných živočichů.Perfektní zpracování ještě lepší děj.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Výborný film

Váhal jsem mezi 80 a 90 procenty, ale díky Reevesovi výkonu, který byl naprosto dokonalý, dávám 90%. Líbil se mi jak propracovaný děj tak i hudba. Všem, kteří mají rádi scifi-fantasy a Reevese, vřele doporučuju!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Vše v 1 větě.

Čeho je moc, toho je příliš. Tak by se dal charakterizovat tento film. Po prvních minutách mi přišel místy jako velmi kvalitní jak příběhově, tak i po stránce zpracování tématu. Na některých pasážích film všák přímo ulétává až k příšernému filmu typu "B". Po sestříhaní by vzniklo sice krátke dílo, co nedává smysl ale zas bychom byl ušetřeni některých velmi opravdu zběsilých až moc částí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

zkušenost

nedávno jsem měla se sebevraždou tu zkušenost (ne mou) a ten film pro mě byl trochu zavádějící a dost to se mnou hlo. Jinak je to pěkný film ale dábla bych si představovala jinak. I boj o lidstvo. Ale keanu se tady ukázal

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Keanu JE Constantine

Keanu v zatím své nejlepší roli (ani v Matrixu nehrál tak dobře) hrdiny, který kašle úplně na všechno... Zdatně mu pomáhá i Rachel Weizsová a oba tvoří skvělí pár, mezi kterým to jiskří už od první chvíle, ačkoli se ve filmu ani jednou nepolíbí... Tak nějak si představuju správnou komiksovou adaptaci.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Výborný

Nemůžu si pomoct. Zábava jako vyšitá. Podle mě Reevesova nejlepší role (sbohem Neo). Teď jsem zvědavý, jak se s tím vyrovná odmítnuvší Cage a jeho Ghost Rider. Ale už se "pekelně" těším. Francis Lawrence překvapil a hudba zní rozhodně líp ve filmu, než na soundtracku. Ale pokračování bych raději nedoporučoval (kvůli kritikům). :-/

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Čekal sem míň i víc

I když jsem viděl trailer, tak jsem měl jen mlhavou představu o co ve filmu půjde. Čekal jsem střílečku bez pořádného příběhu. O to více jsem byl překvapen po shlédnutí. Akce mi tam (narozdíl od mého očekávání) lehce chyběla - prostě sem čekal našlapanější střílečku. Na druhou stranupříběh mě mile překvapil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Už si nezapálím

Constantine se mi vcelku líbil, ale není to film, po kterém by mi něco zůstalo.Viděla sem ho minulý týden a už si z něj mnoho nepamatuju(a paměť mám dobrou). Zdál se mi být spíš o efektech, ale jinak pěkný antikuřácký film.Už si asi nezapálím.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super filmík

Jeden z nejlepšík filmů co jsem kdy viděla....Byla jsem na něm s kamarádkou a máme z něj super hlášky, které prakticky pořád používáme....Keanu byl v té roli skvělý, dokonale mu sedla, opravdu jsem věřila, že je to Constantine....I Rachel Weisz byla dokonale přesvědčivá....a tak mi nezbývá nic jiného než dát tomuto filmu 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Překvapující

Film mě velmi překvapil. Čekal jsem duchařskou slátaninu. Děj i provedení je pěkně propracované. Dlouho jsem neviděl takhle vydařený kousek. Všem mohu jen doporučit. Nezbývá než dát 90%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vážně super

Tenhle film je vážně bomba.Čekala jsem jenom nechutnosti,ale Constantine měl super smysl pro humor a navíc Keanu je hezkej chlap

Kdysi dávno

super!!!!!!!!!!!!!!!!

nejlepší film v této době a možná ze všech, které jsem kdy viděla.Příběh je super a ty hlášky-není co dodnat je to fakt hustý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Čekal jsem lepší

3el jsem na to, že jsem myslel, že to bude bitva dobra a zla, ale bohužel. Bylo tam dost hezkých scén, ale celkově poměrně chladné. Jediné co se mě fakt líbilo, byl Constantinův klídek a chladnokrevnost. Cigárko, prostě pohoda.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

To je ono...

Cista komiksovka, hrdina, Zloduch, krasavica.Vynikajuce efekty, super herci (je vidieť že Keanu si úlohu Constantina doslova užíva no a samotný Satan je zábavnejší ako Ace Ventura). Super film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

budu hodná holka...snad..

Po skončení tohodle filmu, sem si řekla, že už nikdy nebudu zlá...budu hodná...no, jasně nedodržela sem to, ale tim sem chtěla říct, jakej na mě ten film měl vliv..velkej. Když sem odcházela s kina, byla sem jako omámená..musela sem na to myslet, stále sem kombinovala situace....ten film byl jedinečnej, a na mě má stále vliv. Pro mě to bude jeden z těch nejlepších filmů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Nebe vs Peklo

Celkem slušný film, ale příliš jednotvárný.
Zajímaví herci, hlavně Tilda Swinton jako archanděl Gabriel.

Kdysi dávno
avatar uživatele
kuku
...
100 %

Constantine

Ten film ma celkom zaujal hlavne svojim príbehom a zápletkou a taky zvrat by som na konci nečakal. Keanu sa teda vie vžiť do role, hlavne tym fajčením...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Paráda

Zatim nejlepší film s Keanu Reavsem. Matrix muže jit někam do ..., prostě úžasnej film.Chce to pokračování.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Celkem jo :)

Od tohoto filmu jsem cekal trochu vic, presto se mi moc libil a v necem me i prekvapil... Milovnikum scifi a comicsu to urcite doporucuju a nenechte si ho ujit... Hlavni hrdian Reeves nezklamal.. zahral super ...

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
40 %

No nič moc

Akoze nebolo to vobec to co som cakal..Budem asi nesmierne kriticky ale robit film iba na baze efektov atd..To je hlupost.Prvy krat ked som si to pustil tak som to po 40 minutach vypol s tym ze to uz ide min hodinu a pol takze nuda nuda nuda, cista fantasmagória,pekne spravene peklo akurat inak dost fantasy na moj vkus

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Kuř - bude hůř!

Perfektní film. Na téma zabíjení těch "špatnejch" a to ve velkým je Keanu Reeves opravdovej expert. Při sledování filmu jsem si sice chvílema myslel že je to spíš protikuřácká reklama, ale závěr to jakštakš vyvrátil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Constantine

Mal som vyššie očakávania. Tento film je proste čudný. Nápad je dobrý, spracovanie nie je. A keby tam nehral K.Reeves (postava mu sadla, výborný výkon) tak by film skončil vo filmovom pekle. Režisér nám ponúkol asi hodinu nudných scén, pekné efekty a hlúpy koniec...

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Dost hustý

Docela hustej film. Naštěstí jsem nikdy neviděl komix, pak by se mi film asi nelíbil, ale jelikož na "americké" komixové filmy moc nejsem ale na filmy typu Vymítač ďábla jsem hodně tak jsem byl docela nadšen.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

constantine

Skvělej film, originální téma: vymítání...žádný super moderní zbraně, ale pěsti+bible=konec démonů :) keanu se svojí role zhostil fakt skvěle...moc doporučuju

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Humor

Na Constantinovi jsem byla v kině...a musím uznat že to byla úžasná podívaná. Ale největší dojem na mě udělal Constantinův černý humor, jímž opravdu jen sršel:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

no,,hmmm..

V kině jsem viděl ukázky a hned jsem si řekl...to musím vidět hned v premieře..Premieru jsem sice propásnul..ale nakocen par dní poté jsem kino navštívil..V ukázkách bylo asi opravdu vše - co ve filmu stálo za to..Pravdou je, že jsem opět na chvilinku usnul..Efekty bych hodnotil velice kvalitně..ale je to podobný styl jako byl Matrix - Re..Nyní má i film doma..Ještě jsem se na něho sice znovu nekounul...ale určitě je lepší než Válka světu - to je pěkná blbost..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Sladký Keanu

Na Constantina jsem šla s kamarádkou do kina a musím říct,že jsem byla velice mile překvapena.Fakt úžasnej filmeček

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Goood!

Když jsem ten film viděl doma na počítači, tak to bylo fakt užasný.A jen co se to dostalo do kin, tak sem o tom slyšel na každém rohu.Všem ho doporučuji!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Hmmm....:-)

Super, mám rád komiksové filmy, takže bez prodlužování totálně skvělé! Nejlepší scéna z celého filmu je - ta kdy mu Lucifer pročistí plíce vlastníma rukama a vytáhne veškeré to svinstvo z cigaret a po chvilce si Keanu vytáhne místo cigarety žvýkačku goood :-D!!!

Kdysi dávno

Démoni vs. Andělé

Tento film mě opravdu nadchnul....náš známý Neo (Keanu Reeves) v kabátku církve v boji proti zlu na všech frontách. Dokonce ani všichni andělé, zde nejsou svatí.. Doporučuji zhlédnout každému..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

I love hell....

Constantin byl naprosto úžasný! Neuvěřitelně stylový. Ta černá, to peklo, ten úžasný Keanu, Peter Stormare jako jeden z nejdokonalejších Luciferů a konečně ta mrcha Gabriel... Vracím se k němu zas a znova... Constantine je neuvěřitelně charismatická postava. Celá ta myšlenka rovnováhy je úžasná... Nebe, Peklo...všechno okolo. Johnův příběh je docela komplikovaný, ale všechno do sebe krásně zapadá:) Keanu a černá je taky dokonalá kombinace:)

Kdysi dávno

Constantine

Hlavnu postavu Johna Constantina zvladol Keanu Reeves jednoducho so vsetkou eleganciou. tak isto aj Rachel zvládla postavu Angely. Cely film vynikajuco spracuva tému Boh a Diabol, Dobro a Zlo. Dokonca aj diabol si nie je isty svojou poziciou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
hani
...
90 %

BOMBA

Constantin je moc povedenej film.Herecký obsazení ujde.Kdo film neviděl měl by ho skouknout. Vřele doporučuju. Filmy s náboženskou tématikou nemusím, ale když se ktomu přidá duchařina - dobrá kombinace.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

výborné...

Výborný, mírně zamotaný příběh, skvělý efekty, herecký výkony a vůbec všechny postavy dokonale vymyšlené. 100% nemůžu dát, páč Constantine neni nejlepší film z komiksového prostředí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Nevím

Byl sem na tenhle film hodně natěšenej a musím říct že z něho mám smíšené pocity čekal sem rozhodně víc akce což mě zklamalo kdyby tam nehrál Keanu tak nevím jestli bych dal ty procenta co dávam ale na druhou stranu ztvárnění postav zvlášt Satana a Gabriela bylo fantastický stejně jako zbraně a efekty .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Hustý

Hrozně jsem se na ten film těšila,ale musím říct že jen protože tam hrál Keanu.
Je to vážně skvělej film! Dobrej děj, nečekaný konec, sice bez líbačky ale to se dá přežít.....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

hodně nikotinu

film plnej počítačovejch efektů a mezi tim chlápek s brokovnicí loví démony, co tomu chybí? P.S.: s kouřením sem nepřestal:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
100 %

super film

Tento film mě fakt dostal, skvělý Keanu Reeves, výtečný příběh a technický zpracování...a navíc skvělá protikuřácká reklama...nemůžu jinak než za 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžas

Úžasný film., skvělé efekty, výborné herecké výkony, především se mi líbila postava Satana. nejspíš si ten film pořídím do sbírky

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

opar dýmu

Constantine patří k nejlepším hororům, které jsem viděla.Má spád, žadné dlouhé trapné řeči.Skvěle vizuálně zpracováno.Ještě těď cítím zápach cigaret.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Constantine=superklasa

Jeden z najlepších filmov ktoré som vydel tento rok.Super herecké výkony a špičková produkcia,vrelo odporúčam!

Kdysi dávno