avatar uživatele

baterka

Jméno
Tereza
Věk
34 let
Bydliště
Brno-Vinohrady
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
90 %

Moc hezký film, rozhodně stojí za vidění. Skvělý scénář i herecké výkony, prostě nemám co vytknout. Jen to, že máte u obsahu filmu chybu, v Anglickém pacientovi nehrál Joseph Fiennes, ale Ralph Fiennes.

18. ledna 2009
plakát filmu
King Kong
King Kong
80 %

Filmová klasika. Tehdejší efekty už dneska bohužel působí jako groteska, ale s ohledem na dobu, kdy film vznikl, sou dost nápaditý. Byl to prostě průlom a to si zaslouží vysoký ocenění.

3. března 2008
plakát filmu
Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna
The Librarian: Return to King Solomon's Mines
60 %

První díl sem neviděla, takže nemám s čím srovnat, ale moc mě to nenadchlo. Film mě vůbec nevtáhl do děje a efekty se mi taky nezdály povedený. Nic moc.

3. března 2008
plakát filmu
Kat
Punisher, The
60 %

Docela se to dalo, asi bych to označila za lepší průměr. U pár scén sem se docela zasmála. Jenom ten konec mi připadal typicky komiksovsky "trapnej". Nelituju, že sem to viděla, ale znova si to asi nepustim.

2. března 2008
plakát filmu
Kvaska
Kvaska
30 %

Tenhle film je prostě ztráta času. Hroznej scénář, hrozný obsazení. Ráda bych něco pochválila, ale fakt mě nenapadá co.

1. března 2008
plakát filmu
Matrix
The Matrix
90 %

Matrix považuju za kultovní film, pro mě je to jeden z nejlepších sci-fi, co sem viděla. Rovnat se mu může jedině Equilibrium. Určitě by bylo i co vytknout, například na začátku věta Trinity, kde říká sama sobě, aby vstala, je dost trapná, a takovejch případů bych našla i víc. Ale vzhledem k tomu, jak super je námět filmu, tak mu tohle klidně odpustím a dám 90 %.

11. února 2008
plakát filmu
Zloději paměti
Forgotten, The
50 %

No nic moc, začátek mě docela zaujal, ale pak to šlo dost z kopce, bylo to přehnaný i na sci-fi. Nejvíc mě zklamal ten konec, čekala sem zajímavější rozuzlení, bohužel scénáristům se asi nechtělo nic vymejšlet, tak to hodili na ufouny...to je vždycky nejlehčí, ti přece zvládnou všechno.

10. února 2008
plakát filmu
8 MM
8 MM
70 %

Tenhle film je opravdu pro silný žaludky, což já nejsem, proto doufám, že už ho neuvidim. Byl to dobrej film, nemám mu co vytknout, ale na můj vkus byl až moc brutální, u několika scén sem byla fakt ráda, že můžu zavřít oči. Dávám 70 %.

9. února 2008
plakát filmu
Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší!
60 %

Po spoustě pozitivních ohlasů na tenhle film sem šla k televizi celkem s očekáváním. Bohužel musím konstatovat, že se nenaplnilo. Nebyl to špatný film, jen sem se prostě nebavila tak, jak bych to u komedie čekala. Jediný, u čeho sem se opravdu zasmála, byly scény s tetičkou. Nelituju času strávenýho u telky, ale vim, že se na tohle znovu už nepodívám. Dávám 60 %.

28. ledna 2008
plakát filmu
70 %

Tahle komedie mě i přes zajímavý obsazení nějak nenadchla. Bylo tam sice několik vtipnejch scén, ale bylo jich poměrně málo, takže celkově sem docela zklamaná. Viděla sem i o dost horší filmy, proto hodnotím 70 %.

20. ledna 2008
plakát filmu
Objekt mé touhy / Objekt mé lásky
Object of My Affection, The
40 %

Že by toto byla komedie? A kde byly ty vtipy? Asi sem divná, ale žádný sem nezaregistrovala. Jinak co se týče filmu, spíš mě nudil než bavil, i přes dobrej námět a zajímavý obsazení to zkrátka neni žádnej zázrak, jen dlouhá nuda.

14. ledna 2008
plakát filmu
Tristan a Isolda
Tristan & Isolde
60 %

Koukat se na to dalo, ale znova už bych si to nepustila. Na můj vkus to bylo dost natažený, chvílema sem se i nudila. Na historický filmy se vždycky dívám dost skrz prsty, především pak na ty americký, protože mě vytáčí překrucování starejch pověstí a knižních předloh a přemíra sentimentálních a dojímavejch scén. Bohužel i tady z původní báje o Tristanovi a Isoldě zbyly jen zlomky, většina byla úplně předělaná. Musim ale uznat, že to bylo rozhodně lepší než Muž se železnou maskou, Alexandr Veliký nebo Trója.

13. ledna 2008
plakát filmu
70 %

Z tohohle filmu mám rozporuplný pocity. Válečný filmy nesnášim, páč tam z vojáků dělaj hrdiny a většinou je tam spousta sentimentálních keců, tomu se bohužel nevyhnul ani tenhle film. Dost mě udivilo, že do se elitní jednotky dostane astmatik a epileptik, kteří tam podle mě nemaj co dělat, ale nevim, jak to v takovejch jednotkách chodí. Další věcí je, že sem v průběhu celýho filmu nepochopila, čeho ti amíci chtěli dosáhnout a proč se do takové zběsilé akce vůbec pouštěli, ale zas je pravda, že oni se moc rádi pouštěj do všeho, co se jich netýká. Tomu filmu jinak nemám, až na ten sentimentalismus, co vytknout. Můžu pochválit zajímavý obsazení - McGregor a Bremner mě potěšili. Dávám 70 %, ale už se na to asi nikdy nepodívám.

12. ledna 2008
plakát filmu
Ratatouille
Ratatouille
50 %

Rozhodně bych neřekla, že tohle patří k nejlepším animákům, viděla sem lepší a zábavnější. Hlavně ta zábava mi tady chyběla nejvíc, nezasmála sem se myslim ani jednou a ani ten příběh mě moc nenadchnul. Tříletej syn mojí kamarádky, kterej v kině přímo hltal simpsny, se u tohohle dost nudil. Řekla bych, že je to průměr, možná i trochu slabší, u mě 50 %.

12. ledna 2008
plakát filmu
Věk nevinnosti
The Age of Innocence
40 %

Nemůžu si pomoct, ale nějak mě tenhle film neoslovil. Nechci tím říct, že by to byl špatnej film, jenom ve mě nezanechal žádnej hlubší dojem a trochu sem se i nudila.

9. ledna 2008
plakát filmu
Podzim v New Yorku
Autumn in New York
60 %

Byl to takovej cajdák s předem dost odhadnutelným koncem, ale koukat se na to dalo. Citlivější dušičky na konci určitě uroní i slzičku.

9. ledna 2008
plakát filmu
Beetlejuice
Beetle Juice
80 %

Zajímavej a vtipnej filmík, na kterej se vždycky ráda kouknu. Doporučuju pro pohodový večery, kdy nechcete moc přemýšlet a ničím se stresovat.

9. ledna 2008
plakát filmu
Pod povrchem
What Lies Beneath
80 %

Dost povedenej thriller, chvílema sem se fakt bála. Michelle mi sice tady připadá hrozně vyhublá, ale jinak neni co vytknout, jedině pochválit Forda za hereckej výkon.

9. ledna 2008
plakát filmu
Revizoři
Kontroll
100 %

Úplně super film, viděla sem ho už před časem, ale fakt mě nadchnul. Zařadil se s Trainspottingem k mejm oblíbenejm. Doporučuju, myslim, že si tam každej něco najde a zatím sem na tenhle film neslyšela jedinej negativní ohlas. Chvílema je to sice krapánek drsnější, ale lidi odkojení na Pulp fiction to hravě zvládnou.

8. ledna 2008
plakát filmu
Síť
Net, The
90 %

Řekla bych, že tohle je nejlepší film Sandry Bullock. Dneska už sice ty IT technologie vypadaj poměrně směšně a zastarale, ale vzhledem k tomu, jak zajímavá je hlavní myšlenka, to filmu na kvalitě nijak neubírá.

8. ledna 2008
plakát filmu
Sahara
Sahara
40 %

Docela lituju, že sem u tohohle filmu mrhala časem. Je to fakt blbost, obzvlášť mě nadzvedly ty technický vychytávky. Od těch dvou maníků by se měli co učit i McGyver s Jamesem Bondem. Až na zajímavý exteriéry neni co chválit.

6. ledna 2008
plakát filmu
Mechanik
Maquinista, El
90 %

Jo, nakonec dobrý, akorát mi to dost připomínalo Tajemný okno a tajenka na papírku mě napadla už když se tam objevilo první písmeno. Jinak ale nemám co vytknout, obdivuju a zároveň nechápu, jak někdo pro roli může takhle zhubnout, řekla bych, že se málem vyhladověl k smrti. Zajímavý, doporučuju k vidění.

5. ledna 2008
plakát filmu
Kokosy na sněhu
Cool runnings
80 %

Povedená komedie, spousta zajímavých a vtipných situací, klidně bych to viděla i znovu. Nelze než pochválit.

3. ledna 2008
plakát filmu
Bod zlomu
Point Break
60 %

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě do stavu vytržení a extáze teda nedostal. Nebylo to zas tak zlý, ale ten neoriginální děj mě celkem unavoval, jediný, co mě překvapilo, bylo dost nelogický chování dvou hlavních postav (hlavně teda Bodhieho) v druhé půlce filmu. Ale bohužel to nebylo překvapení v pozitivním slova smyslu. Nicméně koukat se na to dalo a pokud hledáte jen oddechovej film, dá se to doporučit. Dávám 60 %.

2. ledna 2008
plakát filmu
Proč právě já?
Commandments
30 %

Důrazně tenhle film nedoporučuju, je to hloupý, až to bolí. A naprosto nejhorší je ten konec. Je to prostě jen ztráta času, další zbytečnej film. Dávám 30 %, což je celkem hodně, ale vzhledem k tomu, jak sem hodnotila jiný filmy podobné úrovně, tak to sedí.

2. ledna 2008