home
Rytíři ze Šanghaje

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Moja milovaná komédia. Ale tak dalo sa to čakať - kombinácia môjho obľúbeného Owena Wilsona a Jackieho Chana je vražebná!

14. července 2013
avatar uživatele
90 %

Absolutně skvělý. Myslela jsem si, že už žádný film nedosáhne kvalit Tenkrát na východě a ono jo. Sice jednička byla lepší, ale ani Rytíři neztrácejí své kouzlo.

23. září 2012
avatar uživatele
90 %

Flekatá tyč? :)

Tohle je vážně prča a opravdový herecký koncert. Jackie fakt válí! Owen je nadmíru sexy jako vždycky a některé hlášky jsou naprosto odrovnávací. Vřele doporučuji všem bez rozdílu věku a pohlaví.

29. července 2009
avatar uživatele
100 %

:-)

Je to super film,docela mně překvapil,myslel jsem že to bude nějaká hloupost,a ono ne.Rozhodně je super,že to mělo svůj vlastní humor :-).Nasmál jsem se u toho nezměrně,nejlepší byl hotel Kocour v Botách :-D.100%!!!!

14. července 2009

Jackie Chan je stále ve formě a baví. Choreografie soubojů tohohle snímku jsou opět nezapomenutelné - např. "balet" s černým deštníkem, souboj pod otáčejícím se střílejícím kulometem n. další variace se džbány - tato rekvizita je snad v každém Jackieho filmu, a stále jinak... Moc mě to bavilo - má to náboj, vtipnost během filmu nevysychá, ale stále proudí, veškeré herecké osazenstvo je nezchybné, hudba až na pár výjimek vše skvěle podbarvuje... Tato komedie se povedla.

13. července 2009
avatar uživatele
70 %

Kde je Owen, tak to je záruka, že to bude legrácka. Film je moderní bojové umění spolu se zábavou a zápletkou.

26. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

CO dodat no

Oba tyto herce mám prostě velice ráda. Na tento film se ráda dívám hlavně, když mám špatnou náladu nebo jsem nemocná, protože mě vždycky dokáže rozesmát. Obě dvě pokračování jsou stejně dobrá a originální.Grandiózní výkony herců, skvělá příroda, vyvedené dialogy... Pěju samou chválu a všem srdečně doporučuji na odreagování.

26. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Film skvěle navázal na Tenkrát na východě a dokonce ho v mých očích i o trochu překonal. Oba dva hlavní herci se dobře doplňovali a zajistili, že jsem se ani na moment nenudila. Bavila jsem se i na konci u vystřižených scén. Rytíři ze Šanghaje patří k filmům na které se vždy ráda znovu podívám.

6. září 2008
avatar uživatele
90 %

ok

Svieži, oddychový film, super akcie, vtipné hlášky. Jackie Chan tak ako mu to ide najlepšie. Výborné pokračovanie Tenkrát na Východe.

14. června 2008
avatar uživatele
80 %

Dobrý film plný akce, ale taky nápadů a vtipu. Směle se vyrovná Tenkrát na východě. Velmi doporučuji!

1. března 2008
avatar uživatele
90 %

Musím říct, že pokračování filmu Tenkrát na východě se mi líbilo více než jeho první díl. Ti dva jsou vážně správná dvojka a podle mě spolu tvoří dost dobrou komedii.

21. září 2007
avatar uživatele
100 %

Jackie Chan má brutálne dobré filmy!!!!!!!! Ja neviem, ale mne sa to všetko zatiaľ veľmi páči a s Owen Wilson- no nemám slov, mohli by celý život iba natáčať takéto filmy....

24. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden film lepší než druhej,Jackie a Owen prostě spolu nemají chybu,tohle je snad ten nejlepší film jakej sem kdy viděla .... 100%

10. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Perfektná komédia ktorá sa dá pozerať stále. Má to akciu, humor a vlastne všetko čo komédia má mať. Určite si to pozrite.

24. července 2007
avatar uživatele
100 %

skvělej film, komedie-skvělý situace,hlášky, souboje:), nemůžu uvěřit,že je Jackiemu "tolik" let a pořád takhle skvěle zvládá natáčení filmů a souboje:)-ne že bych ho podceňovala:),Jackie patří k mým nejoblíbenějším hercům:)...

9. července 2007

No tak u tohodle bych mohla i usnout ,ale co komedie je komedie .Není to tak hrozný ,ale mohlo to být i lepší

7. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

blbos ale šlo to

je to p¨rostě komedie...skoukla sem to náhodou ale takco...pobaví to.místama tak trochu zdlouhavý, ale dá se to přežít-.tak jako je to docela dobry..proste filmik pro pobavení!!!!

5. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

FAJNÝ FILM

TEnto film je hodně dobrá komedie. JAckie Chan je fakt dobrý kaskadér a herec. ALe zase se to s tou komikou nesmí až tak předvádět. Třeba když tam dali kulomet z nynější doby. Ale jo jelikož mám rád JAckie Chana tak tomuto filmu dávám 100%

5. dubna 2007

Good

Good filmeček se spoustou vtipných hlášek a skvělym obsazenim. Dobrej je i scénář. Mě se tento film mooooc líbí.

3. dubna 2007
avatar uživatele
Pony
...
50 %

no jo no

No tak celkem to ušlo. Dost jsem se na to těšila, ale když jsem to viděla moc mě to nenadchlo. Pořád tam jen strkali ty rvačky, jakoby to bylo to nejzajímavější. Vtipné byly narážky na Holmmese a Chaplina. Bohužel musím dodat, že jsme zcela fandila zlu, protože jeho představitel byl mnohem zajímavější. Jinak to celkem ušlo.

3. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Myslím, že Rytíři jsou typická americká komedie. Líbí se mi bojové umění, které předvádí Jeckie. Je tady spousta vtipů, kterým se prostě nelze nezasmát, i když se vše musí brát s nadsázkou.

1. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

Docela nudní Rytíři

Tak nevím, mě to přišlo až nepřirozeně nudné. Na komedii málo vtipů (vtipných), na akci zase docela nudné a ohrané bojové choreografie. Děj je klišovitý provaz, který byl natažen pro komediální vystupování Chana a Owena - asi jediném výrazném kladu na tomto filmu. Já se docela nudil.

1. dubna 2007

Jackie se opět předvedl. Sice to není tak vtipné jako "první" díl Tenkrát na východě, ale i tak tu byla spousta gegů, kterým jsem se zasmála. Třeba ta scéna, jak se v Londýně pral s těmi lupiči a stříkal jim šťávu z pomeranče (nebo citronu) do očí. To bylo dobrý, prostě k souboji využije všechno. Je dobrej, ale film byl slabší

1. dubna 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

No je to sice volné pokračování z filmu Tenkrát na východě, ale jako že Východ se mi líbil víc. Rytíři už nebyly tak originální. A některé ty scény už byly horší. Rozhodně ne ty s Jackiem

1. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

Fakt pěkná kravina. Párkrát sem se zasmála, ale myslím že vcelku ztráta času. Víc blbejch vtipů už by bylo asi jen ztráta času. Na tyhle filmy fakt nejsem, ta zábava mi přijde až moc stupidní :)

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

herecká dvojka Wilson+Chan zaručuje film plný kung-fu a vynikajících vtípků. K tomuhle filmu prostě není co dodat. Vždycky se k němu ráda vracím..a vracet budu

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Lol

Moocinky pěknej filmeček.Ti dva prostě patřej k sobě-doufám že zvnikne nějaký další díl kde bude zase plno vtípků jako ted.......miluju ti jejich vtipi jsou senza a dávám 100%

1. dubna 2007
avatar uživatele
pb
...
90 %

JJ pěkná komedie se spoustou hlášek a vtipnejch scének,Chan + Wilson = lahoda, takovejhle film člověku aspoň trochu zpříjemní život. =) takže.... ja si život zpříjemnim ráda.=) a proto tenhle film zkouknu klidně znovu...

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý film.............miluju komedie!!!!!:-) Owen a Jeckie jsou perfektní dvojka. Souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že Rytíři ze Šanghaje jsou lepší než Tenkrát ne východě. Nestává se často, aby pokračování předčilo jedničku. Doporučuji všem, kteří mají rádi akci a srandu.............a Owena :-)

31. března 2007
avatar uživatele
90 %

Výborné pokračování, které ještě o píď překonává jedničku. Dvojice Wilson, Chan je skvěle sehraná a vtipy servírují opravdu po celou dobu filmu. Snad souboje Jackieho Chana na konci filmu jsou pojaty více vážněji. Akce je výtečná. Vypadá to, jako by na Jackieho čas ani neplatil, teda už víc používá dráty, ale i tak klobouk domů. Film má vysoké tempo a téměř ani jednou nezpomalí. Daleko lepší série než Křižovatka smrti, škoda že právě druhý jmenovaný film se dočká třetího pokračování.

7. března 2007
avatar uživatele
90 %

Sladký Owen a vtipný Jackie=fajn komedie...dobrá choreografie bojových scén, vtipné hlášky, celkem i dost děje...jo, asi na to kouknu znovu...

26. prosince 2006

To je ta nejlepsi komedie jakou jsem kdy videla... Owen je fakt bozi a ty nepovedeny sceny na konci filmu jsou absolutne the best. takze pro ty co ten supr film jeste nevideli vzkazuju: urcite se na to podivejte!!!

16. října 2006
avatar uživatele
100 %

Prostě je to totálně nejlepší komedie!!! Vážně jsem se nasmála, protože Owenek to hraje tak dobře. Nezapomenutelná scéna v královském kočáru a pohled na ječícího Owena mě prostě vždy dostane. Jackie je taky super a akční scény perfektně zvládnul. JE to prostě jedna z NEJ komedií!!!!

19. září 2006
avatar uživatele
100 %

Owen je nejlepší....svěkle to zahrál, byl tam uplně roztomilej. A Jacki byl taky supr...Owen je stejně lepší..jo a film???100% fakt třída;o)

18. května 2006

pokračovanie

Tak ako jednotka aj dvojka je naplnená humorom akciou a dejom. Nechýbajú tu typické bojové scény Jackieho a humorné hlášky v ktorejkolvek scéne.

10. května 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá komedie, na kterou se vždycky ráda podívám. I když je jednička lepší, i když jen o kousek, tak druhý díl jde opravdu ve stopách jedničky. Užila jsem si při jeho sledování hromadu srandy.

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Haluska

Vyborna dokonca lepsia ako jednotka a to uz je co povedat.Jackie Chan a Owen Wilson v tomto filme zahrali svoje najlepsie vykony

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

good

Podle mě nejlepší film s Jackie Chanem.Hodně dobrý příběh a vtip+akce je skvělé(hlavně to s těma vázama).všem doporučuju...

29. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Shanghay knights rulezzz

Duo Chan Wilson obsadit do tohohle snímku byl opravdu dobrý tah a já nemužu než poděkovat tvůrcům za tak skvělý výběr herců. Díky tomuto teamu se divák dočká přehršle vtipných situací, gagů a v podání Chana i bojových scének u kterých se také zasmějete. Pokud se chcete opravdu hodně zasmát vřele doporučuji.

30. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Další :)

Další z úžasných akční komedií Jackieho Chana. Jako vždy úžasné bojové umění, prostřídané úžasnými vtipny a vtípky :)

20. října 2005
avatar uživatele
60 %

v tomhle filmu si jednu menší roli střihla moje sestra.. takže k němu mám jistej citovej vztah.. :) ovšem nebýt jí a Owena, asi se na to ani nepodívám..

10. října 2005