home
Prci, prci, prcičky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Legendární teen komedie. Nechápu lidi, co to tu komentují, že se nezasmáli a jaká to byla ztráta času. Nejspíš to je tím, že když v tom nehrajou dnešní diskotékové "dupačky" a kozy se neobjevují pravidelně každých 5 minut (i když se jich tam taky pár objeví) tak to ti dnešní diváci neocení, ale nebýt Prciček, tak žadný projekty X neslaví úspěch. Určitě by si zasloužili lepší hodnocení než se jim tady od některých dostalo. Parta kolem Jimba a večně hláškujícího Stiflera rozesměje i mrtvého, dále si přidejte klasické problémy středoškoláků a o srandy není nouze. Michelle a její storka o tom co prováděli na hudebním táboře, Jimbo a jableční koláč, Casanova a jeho "vykuř mi ho krásko"nebo původ slova "MILF" a spousta dalších, to je to, co činí Prcičky skvělou teen komedií, ale jsou tu i vážnější temáta, která nám servíruje Noah Levenstein. Tehdy slavili úspěch a i dnes po několika shlédnutí neurazí, ba naopak stále dokáží pobavit.

7. prosince 2014
avatar uživatele
E Š
...
80 %

Prvý z legendárnej série si podľa mňa zasluhuje pozorosť, i keď nie nejakú prehnanú. Sú filmy pre teenegerov, ktoré si pozriem radšej, určite pozretie nebudem opakovať, ale čakala som horšie.

6. dubna 2012
avatar uživatele
30 %

Setkal jsem se s názorem, který říká, že by tento film měli lidé přehodnotit, jelikož se za ta léta stal klasikou. Takže se natočí stupidní film, na kterém kdysi ujížděla parta nevyzrálých puberťáků, ti ho nyní prohlašují za klasiku a asi chtějí, aby ho všichni přijali se stejnou nálepkou a hodnotili ho vysoko. Takže bych se měl asi cítit blbě, když s vkusem několika tisíců expuberťáků nesouhlasím. Ten film nemá žádné kvality. Snůška nevtipných scének a nudných balících řečí. Možná to nastartovalo novou vlnu teen komedií, ale co? Nebudu chválit start, když si můžu daleko víc pochvalovat jízdu. Takto to funguje s kažodu zajetou "klasikou". Nebo to tak fanoušci chtějí. Je to klasika, dejte stovku. Některé postavy mají plus (otec), škoda, že jim nebyl dán prostor v něčem cennějším pro lidi s alespoň průměrným intelektem a vkusem.

22. října 2011
avatar uživatele
70 %

Legendární teen komedie

filmové jedničky jsou vždy nejoriginálnější a nejvzpomínanější, zde tomu není jinak. Dalo by se pochybovat o úrovni fórků a nejrůznějších gagů, ale ruku na srdce, kdo z nás nemá někdy náladu na totálně úletový film, při kterém nemusí hledat hlubší smysly a jde tam pouze o pobavení? Tak vidíte, tato série jiný cíl ani nemá. Takže se bavte :)

19. prosince 2009
avatar uživatele
90 %

Prva cast je super. Najlepsia scena "s kolacom" a ako Jim a Nadia v izbe sami buntosia :) inak klasicka komedia :)

14. května 2009
avatar uživatele
100 %

První díl téměř nekonečné série snad nemá vůbec žádnou chybu. Na rozdíl od filmů, které přišly po něm, nebo dokonce, které tu už byly se tento pyšní nepřeberným množstvím hlášek, z ních řada se stala už kultovními, silným a zábavným příběhem, který není podáván vtíravě, ale spíše mile a nenuceně, čímž nabírá na přirozenosti. Sázka na neherce se evidentně vyplatila a film de facto rozjel hereckou kariéru většiny z nich. Soundtrack také nemá jedinou chybu, skvěle doplňuje a oživuje jednotlivé scény. Abych to shrnul: nestárnoucí klasika a nehorázná zábava.

17. března 2009
avatar uživatele
90 %

prci

Film se mi moc líbil. (hlavněto s tím koláčem).
Strašně jsem se u filmu nasmál.
No prostě film hodnotím pozitivne.

14. února 2009

Super filmík, u kterého se vždycky dobře bavím. Nejlepší je samozřejmě Jim, Stifler a taky Jimův táta :-)

26. prosince 2008

Naprosto skvělá komedie tolik humoru je v málo filmech....na tento film se vždycky tak těšim protože se taaak nasměju:-)sou tam fakt dobrý hlašky.Dobrý děj.Herci taky dobří.prostě no skvělý:-)

25. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Fajn

Trochu přihlouplá a chudá teenagerovská komedie, plná skvělých hlášek a hlavně úžasných a tolik pravdivých trapasů. Dobrý film z klučičího prostředí, který stojí za zhlédnutí...alespoň u lidí, kteří tenhle humor neberou příliš vážně.

21. prosince 2008

Naprostá klasika :o)

Tak první díl série pro mě už znamená naprostou klasiku - vtipné a nadržené, tak jak má být :o) Byť je tento díl nejstarší, v sérii patří k nejlepším. Výborné je také herecké obsazení... Zkrátka tenhle film stojí za to ;o)

21. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

Mena Suvari

Byla to jedna z prvních teenage komedií, měla velkou reklamu a stala se i dost populární..., ale kvalitu nemá o nic větší než ty ostatní podobné komedie.

20. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

No nevím

Ano, je to vtipný a zasmál jsem se u toho, ale nijak k popukání to nebylo a bylo to celkem i nechutný a občas i zvrhlý. Příběh byl naprosto o ničem, herecké výkony taky nic závratného. Je to komedie pro puberťáky a ty já moc nemusím, ač jsem taky puberťák...

24. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Nejlepší z prciček...

...úžasné obsazení postav, zábavný děj a šťastný konec....nejlepší postava - Stifler....nejlepší z prciček...proto 100%

7. června 2008
avatar uživatele
60 %

Prostě skvělá americká komedie. Vtipných scén tu bylo opravdu hodně a některé mě fakt dostaly. Bylo zde i spoustu sexy ženských a děj byl dobrý. Jestli se chcete zasmát a "nezůstat pozadu", podívejte se na tenhle film.

13. května 2008
avatar uživatele
100 %

prci prci prcičky můj nejoblíbenější film na světě můžu se na něj dívat celý den a zasměju se u toho pořád

7. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Už hned ze začátku jsem si říkal že by to mohl být dobrý film a to se pak také ukázalo. Tento film byl hodně super hlavně jsem se u toho hodně zasmál!!!

5. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

American Pie je prvopočátkem všech podbných filmů. které se sice prcičky snažily napodobit, ale úroveň je někde úplně jinde. Tento film má vtip, sympatické herce, skvělé originální a přitom velice vtipné nápady a scény. Začíná jako skvělá komedie, čímž pokračuje nakonec celý film. Konec je mírně romantický což dokonale završí již tak dobrý start a průběh. 92%!

26. března 2008
avatar uživatele
100 %

Prci, prci, prcičky

Tak toto je teda určite jedna z naj častí prcičiek, typická teen komédia, výborný herci, hlášky, vtipné scénky.

14. března 2008
avatar uživatele
60 %

Je to ujetý, celkem o ničem, trapný. když mám ale srovnat tuto ubohou sérii, tak jednička s dvojkou ještě se sebezapřením ujdou. Zbytek už vůbec.

13. března 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Prcičky jsou super komedie, u které se vždy pobavím, je to sice pro puberťáky, ale i lidé co z puberty už vyšli (předpokládám)se na ni rádi podívají. Hlavním tématem je sex, ale není to vulgární, a proto se mi to líbí :-D.

24. února 2008
avatar uživatele
100 %

Prci prci prcičky patří k nejlepším americkým komediím nejlepší je děj a herecké obsazení taky není špatné. Je to velice zaujímavá komedie.

24. února 2008
avatar uživatele
50 %

American Pie

Tohle je dobrá komedie, taková pro teenagery, o čemž už vypovídá samotný děj filmu. první díl mi nepřišel zas až tolik záživný, ale i tak je to vtipné, a chvílema obscéní-jako v každém filmu, kde se děj točí kolem teenagerů (Harry Potter je snad vyjímkou).

23. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Matka (Stifflerova) žánru obhroublé teenagerovské komedie. A Matka dosud nepřekonaná (neviděl jsem Superbad). Ačkoli jde o vyloženě komerční a popkulturně založené dílo naprosto zkreslující realitu, z kterého intelektuálům spadne baret, já se skvěle bavil! Výborné vtipy, hlášky, postavy, perfektní muzika, spousta nádherných holek a geniální Eugen Levy!...Samozřejmě to ale není nic převratného a chvilkama to je až trapné, převážně vtipy ve kterých figuruje nějaká tělní tekutina. Přesto ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení jsou Prcičky bezkonkurenční.

17. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

hezkéé

Povedený film, vtipné akce i herecké obsazení se mi líbí. Film je tak správně americky ulítlý. Přesněji řečeno..další americký film.. :D Každý ať si to přebere po svém. Já osobně mám tyhle filmy ráda,takže hodnotim kladně :o)

16. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Komedie mých pubertálních let. Rozhodně se na to dá dívat - na rozdíl od později vzniklých teenagerovských komedií. První díl je podle mě z celé série nejlepší. Mám na něj své vzpomínky. Jak dobré, tak špatné, ale to sem nepatří. Vždycky se na film podívám rád znovu, i když každý den bych ho taky vidět nemusel. Pokud se ale ukáže jednou za čas v televizi - je to jasná volba. Tahle partička je už nesmrtelná. A jejich trable pubertálních let si jistě každý rád užije s nimi. Pokud jste neviděli, vřele doporučuji. Myslím, že film snese i starší publikum. Dávám 80%.

12. října 2007

nesmí chybět

Tak tenhle film by podle mě neměl chybět doma.:-)

Já mám zkrátka ráda tyhle bláznivý teenagerovský komedie. Pro chlapi je prostě hlavní je se pořádně střískat a zasunout.
Tanto film je jeden velkej trapas za druhým. Někdo má holt smůlu a dějou se mu takovýhle věci..

Zkrátka je to boží film a stojí za to ho vidět a mít ho doma aby když jednou budete taky střískaný, abyste si ho mohli pustit :)

30. září 2007
avatar uživatele
20 %

? :-/

Nevím, co na tom každý má. Jasně, že jsem se párkrát zasmála, ale připadá mi to takové...laciné. Nevím, občas trapas a to se normálně řehním takřka furt. Holt tady nepatřím mezi tisíce slepých fandů. Pardon.

28. září 2007
avatar uživatele
100 %

Dost dobrej film...fakt mrtě sranda(hlavně ty trapný situace, ktery si asi prožilo už hodně lidí), super herci. Myslela sem, že to bude klasická praštěná americká komedie, ale je ještě víc praštěnější než sem si myslela.

27. září 2007
avatar uživatele
100 %

KULTOVNÍ FILM

Přesně tohle to vystihuje, je to best teen komedie a ostatní díly taky. nedokážu si představit, že by někdo natočil něco podobnýho a ještě lepšího než sou prcičky.. je to nepřekonatelná série.:) všechny 3.. další pokračování bez hlavních hrdinů (finch, oz, STIFFLER, jim.. ) to už prostě není ono..:)

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tento film som si zamiloval pretoze odraza presne to co robia mlady ludia.... Nedava si servitku pred usta a to sa mi paci.... Je to jeden z mojich oblubenych filmov....

22. září 2007
avatar uživatele
70 %

Když mi bylo sladkých 17, tak jsem na tom byla 3x v kině jak jsem to zbožňovala! Tehdy to byla bomba, a myslím, že právě Prci prci byly průkopníkem filmů o ztrátě panictví, či panenství , které pak následovaly (Holky to chtěj taky, atd.. ) Takže kdybych to hodnotila tehdy, dám jasných 100%, když to vidím dnes, říkám si "tak za tuhle volovinu jsem tehdy obětovala 210,- Kč?" Dnes už je takovýma filmama až přepanicováno, ale myslím, že Prci byly stejně nejlepší. jako stará vysloužilá teenagerka dávám 70%.

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

nooo,kultovní teen-komedie:),kdo by neznal Jimba,Stiflera...nebo Sherminatora:D...fakt vydařenej kousek americký kinematografie....Stifler is best!!!:D

19. září 2007
avatar uživatele
80 %

Klasická ukázka toho jak se dá název filmu přeložit aby se udělal magnet na tu správnou věkovou skupinu. Na "koláč" by to asi tolik netáhlo. Jestli vypadá začátek mého komentáře negativně tak nikoliv vážení. To nejlepší co je v tomhle žánrů k mání odstartovalo mánii za kterou by se tenhle originál asi dost styděl. Výborně napsané postavičky a k tomu "krajanka" Nadia. Bavte se!

18. září 2007
avatar uživatele
100 %

Steve Stiffler

Fuck. To je to správný oblíbený slovíčko Stephena Stifflera. Ne opravdu, kdo je teenagerem, tak nelze než si zamilovat tuto komedii. Kdo jednou vyroste, láska k tomuto filmu taky vyroste. Steve Stifler, Finch, Jimbo, a další.

10. září 2007
avatar uživatele
20 %

20%

Jsem asi jedna z mála lidí, kterým se tento film nelíbil, zrovna nemusím tyto puberťácké komedie. Místo aby mě to pobavilo, tak to na mě působilo docela trapně. Po zhlédnutí tohoto filmu jsem jeho další pokračování raději vynechala.

31. srpna 2007
avatar uživatele
arar
...
100 %

100%

Nebyl z těch pěti dílů nebo kolik jich je nejlepší, ale nejhorší určitě taky ne...Vtipnej, zajímavej, prostě 100%!!!

25. srpna 2007
avatar uživatele
N.CJ
...
100 %

hafec film moc drsny frajeris asi jeden z nejlepších americkejch filmu doporučuju kouknout a ne jednou

6. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Prci, prci, prcičky

Jak už název napovídá, všechno se točí jenom kolem toho jednoho, ale je to strašná sranda. A ten Stifler je fakt hustej.

22. července 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Dost hrubý. Je to zábavný film pro celou rodinu. Hrubý hlášky. Hodně srandy a vtipných scén. Jo dobrý film ale chce to vidět pokračování jinak se na to nedívejte...

9. května 2007
avatar uživatele
90 %

Jednička tak nějak odstartovala plejádu lepších, či horších teen komedií. A u mě vychází jako král. Smál jsem se tehdy opravdu hodně. O nejlepší momenty se starali looser Jim a jeho opak Stiffler. Ti ostatní byli spíš takoví nadhazovači, i když měli své momenty. Nejméně zajímavý mi v tomto ohledu přišel Kevin. A ten kdo to viděl jistě nemůže zapomenout na Stifflerovo mámu :)

4. března 2007
avatar uživatele
100 %

supernáá komédia, ktorá sa celým filmom zaoberá iba jedným :-D áaano vy viete čo to je. superná komédia na voľný čas...ale takého fotra ako mal Jim...no ďakujem pekne :D

19. února 2007
avatar uživatele
90 %

Již podle názvu filmu jsem měl vždycky dojem, že se nejedná o komedii. Jak jsem byl rád, když jsem to konečně viděl. Neuvěřitelné trapasy, spojené s vynikajícím scénářem dělají z filmu špičkovou komedii, když navíc přičteme výkony J. Biggse a S. W. Scotta, tak je to velmi kvalitní podívaná, u které vůbec nejde o kvalitu.

10. února 2007

super film

Je to skvělej film.I když se na něj koukám po 150tý tak se vždycky zasměju...Viděla sem ho hodněkrát ale v mkině sem na tom nebyla teď už to nedávaj a když to bylo v premiéře tak by mě na to asi eště nepustili...

26. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Sice komedie točící se kolem "tamté věci" :-) nějak moc nemusím... tak Prcičky se mi lbíli...skvělá je scéna s jablečným koláčem!! Další díly jsem už neviděla...ale musím uznat, že e film opravdu povedl!!!!

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

prcičky mě nikdy nesklamali. Ten kdo to natočil byl fakt borec a věděl co dělá. Tento fuiolm nikdy neomrzí. Ještě že má pokračování=)

15. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

wlcekkk

Podlemě je to nejen nejlepší ze všech prciček, ale taky nejlepší film tohodle žánru. Prostě nemá konkurenci.

7. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Hm...

Celkem se mi ten film líbil....jsou v něm vtipný hlášky a hustý situace. Je to good film na nudnej večer.

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

ŘÍKEJ MI RADŠI STIFLEROVA MÁMO!!!
A taky je skvělá ta hláška s flétnou.
Celkově film-dost krutá komedie s docela černým humorem.Na tom filmu mi něco nesedělo,ale nevím co,takže to bude stovka:)

29. prosince 2006
avatar uživatele
paia
...
90 %

Fakt super

Tak jednička prciček je zaručeně nejlepší, zatím jsem neviděla prcičky na táboře, ale myslím, že lepší jak jednička, dvojka a trojka nebude. Musím uznat, že thole je fakt bezva komedie.

15. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

FUJ!

To mě teda docela zklamalo. Čekal jsem normální komedii a ne takovouhle trapárnu. Jo, chápu, někomu se to líbí ale mě teda zrovna NE! Moc se mi to opravdu nelíbilo, spousta jiných komedií je více normálních a stokrát lepších!

11. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Nebudu psát názor ke všem prcičkám, napíšu jenom k jedničce. Tyhle filmy byly všechny skvělý, nejradši mám trojku. Skvělí herci, hlášky, trapný situace... Prostě paráda...

1. listopadu 2006
avatar uživatele
konz
...
100 %

pohoda

hodně dobrej film svitříbeným sice trošku brutalnejším, ale za to vyborným humorem. Nečekal jsem že by se mi až tak líbila takova americká komedie. opravdu v poho

22. října 2006
avatar uživatele
100 %

Komedie u které jsem se opravdu skvěle pobavil. Nesmí se ale nic brát vážně a nesmí člověk být moc prudérní. Potom by ho mohly některé scény urazit a znechutit. To ale není můj případ a proto dávám nejvyšší hodnocení - i když tedy nic pro náročného diváka!

5. října 2006
avatar uživatele
90 %

Hodnocení: 5 z 5 (*****)

Pro teenagery asi nejlepší komedie svého žánru, co je k mání. Žádné z jejích mnoha pokračování už nedokázaly navázat na její úspěch. Už jsem tento film mohl vidět odhadem tak třicetkrát a baví mě stále tak skvěle, jako když jsem se na něj díval poprvé. V mých patnácti letech jsem dokonce i tajně chodil za školu, jen abych se na něj mohl v klidu doma sám podívat. Dodnes znám téměř všechny vtipné dialogy nazpaměť. Některé scénky jsou opravdu moc povedené a je vidět, že samotní herci si natáčení museli pořádně užít! Docela chápu starší generaci, které asi tento film připadá místy dost nechutný a naprosto o ničem. Koneckonců, Prcičky se ale také přece natáčely především pro mladší generaci a nutno dodat, že v kinech byly hodně úspěšné. Téměř maximální hodnocení jim dávám čistě z nostalgie a v dohledné době ho snižovat nehodlám.

5. října 2006
avatar uživatele
90 %

Klasa

Tenhle díl je asi nej ze všech...JIné herce si už ani nedovedu představit a trapasy, které zaívají mě vždycky pobaví a dostaou...Jednoznačně klasa.

5. října 2006
avatar uživatele
100 %

tahle komedie byla dost hustá a zábavná,první díl byl prostě nejlepší,všem kdo to neviděli to doporučuju,je to dost dobrý.

10. září 2006
avatar uživatele
100 %

MCBP!!!!!!!

No tak tenhle první díl Prciček prostě neměl chybu!!!!!!!! Jedna z těch best teenagerovských komedií i přes to, že se tu opět řeší jak přijít o panictví. Ukázal se nám tu nezapomenutelný Seann William Scott jako Stifler, který zářil i v dalších dílech, bohužel ne v Prcičkách na Táboře, kde ho ale věrně napodobil jeho kolega. Je to prostě komedie s velkým K, na kterou se dá dívat pořád. K tomu skvělá hudba a parta lidí jak má být!!!! No neber to...

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Prostě Prcičky noooo:) kdo by neznal tuhle teenagerovskou komedii, jako by ani nebyl.. super hlášky ( MCBP - zasvěcení jistě pochopí:) ), super herci, super scénky ( s koláčem, se Stiflerovou mámou, apod:) ) zkrátka a prostě klasika.

15. července 2006
avatar uživatele
80 %

Tady to všechno začalo...

Když jsem si před třemi dny Prcičky pustil, překvapilo mě, jak se na nich podepsal čas. Ta první scéna v Jimově pokoji je sice hodně dobrá, ale pak jsem koukal, jak je to studijní prostředí a lidi v něm nereálné, dialogy na mladíky podivné. To ale naštěstí brzy opadlo a já se mohl bavit stejně jako před lety, tehdy ještě jako žák základní školy, pro kterého vše bylo naprosto vzrušující. (vyjadřování, scénky a tak) Od té doby jsem to samozřejmě párkrát viděl a obrázek o filmu si trochu poopravil. Ovšem Prcičky nejsou pouze teen komedií, k vůli nim to vlastně všechno začalo. Když budu hodně přehánět, řeknu, že oni jsou kult. Bez nich by žádné Sexy párty či Snowborďáci nevznikli. Zároveň také to není žádné intelektuální dílo založené na skvělých výkonech. Hrají zde mladí lidé, které by mohl nahradit kde jaký jiný herec, ale jako celek to působí skvěle, protože oni byli první. Navíc se tvůrcům podařilo natočit i dvě skvělá pokračování a ne nějaké úplné stupidity, které by se přiživovali na prvním dílu. (i když trochu jo)

26. června 2006
avatar uživatele
lsk
...
90 %

Namakaná komedia, ktorá sa točí okolo sexe a pri tom je to dobre podané, výborné obsadenie, množstvo srandovných scén a neuveritelných trapasov, myslím, že jedna z najlepsích komedií svojho druhu. Za pozretie určite tiež stoja dalšie diely a to nie len jeden krát.

23. června 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie, jedna z prvních a proto je dobrá. Je ta spoustu skvělých s cén a když jsem to viděla poprvé, byla jsem mrtvá smíchy. Je to v mnoha scénách i nechutné, ale do se to přežít. A i když se film točí kolem sexu je to tam podáno v přiměřené normě.

16. května 2006
avatar uživatele
60 %

Musím uznat,že to je sranda,ale mnohý vtip,který ja v tomhle filmu je založený na trapasu hlavních postav a to já nemám ráda.Proto ani tenhle film nijak nevyhledávám.

1. května 2006
avatar uživatele
90 %

Super film z prostředí americké školy. Je tam plno srandy, ale nejlepší je stejně Stifler. Je to plný bezvadných hlášek a zábavných situací.

14. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Filmy, kde se banda nadržených teenagerů snaží "ohnout" kohokoliv a jakkoliv mě neberou, ale tento film si zasloužil můj obdiv i pozornost. Nejde ani tak o děj, ten je předem daný i jasný, ale to zpracování a hlavně mimika jednotlivých protagonistů je famózní a dodává filmu takovou míru humoru, kterou nikde jinde moc nenajdete. Mé doporučení zní: i přesto, že teenagerské (mnohdy rádoby) komedie nemusíte, zde udělejte výjimku a já vám garantuji, že se budete skvěle bavit.

26. března 2006
avatar uživatele
100 %

1,2 a 3

Mě pořád táhnou a úžasně se zasměju, jako když jsem to viděla poprvé. Nic hlubokomyslnýho, zato perfektní oddechovka. Žádnej film jsem dosud neviděla tolikrát jako jedničku a pochybuju že to někdy něco trumfne. Pro mnoho lidí pošetilé či odporné, pro mě dokonalá zábava na nudné odpoledne.

22. března 2006

Podprůměr

Filmy typu tohoto,se mi hnusí.Jak herecké výkony,tak děj.Musím ale přiznat,že párkrát to přijde člověku úsměvné.Jinak ubohost.

17. března 2006
avatar uživatele
100 %

Prostě bezva

Je to prostě bezva film, na svou dobu i celkem revoluční, k úspěchu mu ale nepomáhá jenom to. A postavy Jimovy táty a Stiflera jsou prostě dokonalé. Skvěle vymyšlené, skvěle zahrané. Ještě štěstí, že Stifler dostal v dalších dílech mnohem víc prostoru. A když si člověk vezme, že ty lidi tam nejsou žádný herci...

16. března 2006
avatar uživatele
70 %

Jednička

První teenagerovská komedie, která odstartovala boom podobných filmů. Když Prcičky přišly do kin, bylo to něco nového, u čeho se minimálně puberťáci váleli smíchy. Já se nasmála taky a doteď mi jsou Prcičky sympatický. Ale s každou další teen movie s tématem "Jak o panictví přijít" si říkám, že snad ani žádný Prcičky vzniknout neměly a byl by klid.

16. března 2006
avatar uživatele
80 %

Komedie

Tohle je hustá a vtipná komedie, dobrý film, kultovní scény a hlášky. Stefler je opravdu nejlepší. Ale good je i táta:-) Zasmějete se, pobaví vás to, jeden z mála dobrých amerických počinů.

25. února 2006
avatar uživatele
100 %

Výborná komedie. Člověk to může vidět několikrát a pokaždý se zasměje. Každý tam zastupuje určitý typ teenagera.Nejlepší je Stifler.

19. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

A máme tu další trilogii, která se hodně moc,moc povedla. Budete se smát od začátu až do konce. Fakt super

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto úžasnej film. Vtipnej a herci super..prostě 1* Jen se to podle mě chvílemi vymikalo normálu.

4. února 2006

Když

jsem poprvé četl informace o tomto filmu, nějak mě to nenadchlo. Ale po první shlídnutí, jsem byl nadšen. Celej film jsem se smál a u některých scén jsem skoro brečel smíchy. Konečně nějakej filmeček pro mladý!:-)

26. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Nic pro rodiče

Konečně něco pro mladý lidi, kteří maj smysl pro humor a snesou recesi. Tenhle film mohli natočit jedině Američani, protože kdyby s tim samým přišel Karel Janák, byl by nejspíš vypískán. Naše země ještě bohužel není připravena natáčet podobné filmy....
Taky je škoda, že filmový kritici jsou dospělí, takže jim jsou tyhle filmy generačně vzdálenější. Nic pro rodiče....Ještě by vám chtěli vysvětlovat co a jak.

13. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Supr

Tak tahle teenagerovská komedie má něco do sebe. Jsou tam dost mazec scény, hlavně ty trapné situace, do kterých se Jim neustále dostává... Taky je tam, hlavně na konci pěkná hudba... Někomu se zdá být tento film trapný, ale mně rozhodně ne... Naopak...

30. prosince 2005

...

Super!Kam se na tohle hrabouHolky to chtěj taky a tak podobně!Tohle je naprostá bomba, a ty německý náhražky nemaj šanci!!!

28. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Supeeeeeeeeeeeeer

Vydarena komedia na ktorej sa clovek smeje od zaciatku az do konca.Takto teda vyzera nase dospievanie.To je super

3. prosince 2005
avatar uživatele
Nix
...
100 %

American Pie

pecka výborná americká komedie o sexu a dospívání ,viděl jsem ho tolikrát že ho znám skoro naspaměť, hukot ............

5. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

JO JO

Tento film jsem viděla nespočetněkrát, a vždy mě rozesmál. Opravdu, na jejich místě bych často být nechtěla... Jenom český překlad se mi nelíbí... Co mají Prci, prci, prcičky společného s American Pie? Jinak super movie.

30. října 2005
avatar uživatele
50 %

Zase blbý hodnotit

Film jsem viděla asi od prvních 20 minut (nebo kolika) v tv (peníze bych do něj skutečně nevrazila), no a popravdě: byla jsem překvapená jeho normálností. Po všech těch recenzích, v nichž se hemžily výrazy fekální humor atp. jsem čekala větší nářez. Fakt je, že onanovací scéna s americkým pájem je dost ujetá (a vůbec ne směšná) - no řekněte sami, strkali byste jakýkoli svůj orgán do jakéhokoli jídla? - mně to připadá dost vzdálené všední realitě... spíš takový ten rádobyvtip pro vtip... Ale jinak - zvláště zbytek filmu - nebyl ani nijak zvláštní, ani - a to je snad horší - originální. Takže ani nevím, kolik procent vlastně mám dát. Není padesát moc?

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

mhm

Prostě teenagerská komedie jak má být :op Možná je tenhle filmek podle kritiků nevalné kvality, ale nám puberťákům to newa ( :-)) ), protože spustil novou vlnu komedií, které máme všichni tak rádi:))

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

První

Prcičky přišly jako první s odvážným, neotřelým a místy hodně nechutným humorem... ostatní teen komedie jsou už jen takové kopie. Do kina bych na to rozhodně nešel, ale celkem jsem se u Jimových trapasů pobavil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý film pro určitý věk

No. Já už jsem trošičku starý pro tento druh filmu. Ne, že bych se snad vůbec nepobavil, ale pobavil bych se jistě více, kdybych byl v době shlédnutí snímku puberťákem nebo posťpuberťákem jako jsou hlavní hrdinové tohoto snímku, kteří by to/míněno to nejdůležitější, co každý, aspoň doufám, že každý, muž má, ze zoufalství strčili třeba do zásuvky, byť by to samozřejmě nejraději zasunuli právě tam a přesně tam , kam to doopravdy patří, byť právě to je varianta, jež se zprvu, a nejen pouze zprvu, zdá nejméně reálná. Ale je to film, který evokuje mládí a dospívání téměř každého z nás, byť ne úplně každý z nás měl to štěstí, že se nakonec podařilo.
Jinak k filmu nemám nic příliš negativního, snad jen to, že hlůvní hrdinové vypadají trošičku fyzicky starší než by vzhledem k obsahu dílka odpovídalo, ale to asi souvisí s puritánstvím Ameriky, která by holt skutečného 18-letého v roli 18-letého neakceptovala.
Ale nejvíc se mi stejně líbila záležitost zcela nefilmová- krásná (češka?)Naďa.

Kdysi dávno

To je možné jen v Americe

Velice zajímavě pojatý pohled na dospívání a první sexuální zkušenosti. Ale to by nebylo ono, aby film neobsahoval patřičnou dávku trapných situací a nechutných scén. Viděla jsem to jednou a nehodlám se splést znovu s výěrem filmu, na který se chci podívat. A všem aspoň trochu normálním lidem doporučuji, aby se na to nedívali! Ale protože i já jsem se s úšklebkem zasmála, nezůstanu u nulového hodnocení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)

Skvělá teenegerovská komedie...fakt sem se řezala smíchy...u nás pořád koluje MCBP.... je to nezapomenutelný a máma Stiflerová se u nás zapsala do dějin....fakt dost dobry!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Poprvé

První z řady prciček. No co k tomuhle říct, tenhle díl jsem viděl vlastně jako druhý, protože jsem šel do kina až na dvojku a jednička se mi před tím nedostala do ruky a co k ní říct. No něčemu se zasmějete něčemu ne, to je na vás, ale je to tak komedie pro 12 leté až 14 leté , protože starší už to fakt nebaví a mladší na to nepustí :-)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

JO JO SUPER KOMEDIE!

Vsechny 3 dily se mi STRASNE libili a mam je hodne radTo je fakt sranda se na to koukat,jsou tam hezky a vtipny scenky!Takze strucne:PROSTE JE TO SUPR FILM!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

puberťácká komedie

Nic víc než puberťácká komedie ovšem velmi vtipná.Jimbo je vynikající stejně jako stifler(ten má ve svých letech neuvěřitelně mnoho zkušeností).Film nemá sice nějaký příběh ale to plně vynahradí vtipné hlášky a scény.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

SUUUUUUUUUUPER!

Je to vinikajuce!! Naj lepsie je to ked je ta hm terz si nespomeniem v tej izbe a sleduju ju cez internet a on tam pride a spita sa jej ci nepotrebuje pomoct. No je to super tolko som sa na tom nasmial!! odporucam si to pozriet!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

American Pie

Na svoji dobu to bul husty film, vsude se o nem mluvilo. zrovna v ty dobu jsem ho videl a prisel mi fakt dobry. samozrejme ze dnes mame lepsi filmy jako Road Trip, Euro trip, Dude wheres my car atd. Kazdopadne ten film se zapsl do historie a neznam nikoho kdo by ho nevidel a malokdo ho hodnoti negativne...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Teenagerovská komedie

Ale dobrá. Je to docela drsný a starším lidem se to nebude líbit (no starším, nelíbí se to mé matce a tý je 40, takže slovo starším by asi bylo bráno jako urážka. Ale jak to říct? Nemladým), ale pro lidi okolo 13-20 je to dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Prostě super

Já myslím, že k této komedii ani k celé sérii není co dodat. Každý ho už viděl několikrát. Je to prostě nejsprostší světová komedie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

funny :o)

je to sranda :-) nemá to chybu,taková pohodovka na odreagování :-)) a neomrzí to hnedka...a navíc Stiffler je i přes jeho chování prostě sladkej a k sežrání ;-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

***

tady asi nic nemusím říkat prostě je to stará dobrá teenagerská komedie což se mi na tomto líbí a která postava je nejlepší samozřejmě stifler

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

když měl tenhle film premiéru chodil jsem do devítky a všichni jsme na něj byli hrozně nadržený..teď už se na něj koukám s trochu chladnější hlavou ale pořádmě baví:) hlavně to není tak fekální humor jako v těch ostatních filmech co se snažili prcičky napodobit..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

prci

Dobrá lechce perverzní komedie pro puberťáky. co víc dodat? Možná tak ještě, ti co to neviděli tak si to sežeňte!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pohodovka

Tohle má docela drsnej humor.No co můžete čekat od party středoškoláků.Mě se to docela líbilo, až některý trapasy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
90 %

Nova era

Film zacal asi novu eru komedii ktorej asi prischne meno Teen komedia. Jednotka je asi najlepsia ale aj dvojka a trojka sa oplati pozriet. Samozrejme nedoporucujem nejakym intelektualom ale ludom co sa vedia prisposobit aj na trochu blaznivejsi humor a odviazanie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

Opravdu skvělá americká komedie pro teenagery...Obsahuje skvělé scénky, hlášky a gagy...Občas přehnaně komické scénky naštěstí dokreslují film do jeho současné kvality. Jimbo a nezapomenutelný jablečný koláč...Určitě vřele doporučuju

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

prcičky

tento druh filmu tady ještě nebyl a musím uznat, že se to docela slušně povedlo. Herci to hrajou úžasně a je úžasně co vše musí udělat pro natočená jedne nechutné scéna. doporučuji to omrknout!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

jejej..

Americký humor se mě zrovna dvakrát nedotýká.. Ovšem Prcičky jsou klasika mezi filmy pro teenagery.. co nadělám, tomu se člověk někdy neubrání.. : )

Kdysi dávno