home
Po čem ženy touží

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Na nepríjemné daždivé popoludnie, ktoré som musela stráviť so žehličkou v ruke, to bolo celkom fajn.

14. července 2013
avatar uživatele
80 %

Film jsem viděla dávno, ale pamatuju si ho hodně dobře. Vtipné hlášky, dobrý děj, myšlenky žen byly skvělé. A Mel Gibson se mi tu líbil... Hlavně, jak byl zmatený, když začal slyšet a prostě celkově v druhé půlce filmu.

6. srpna 2011

Tak tohle je jediný film, ve kterém snesu Mela Gisbsona. Ten herec je mi hrozně nesympatický, ale tady se mi docela líbil i film hodnotím, jako velmi zdařilý.

14. ledna 2011
avatar uživatele
k1k1
...
70 %

V poslední době jsem projížděla některé filmy na DVD a tenhle byl mezi nimi. Nebudu se moc rozepisovat, prostě si nemyslím, že by si Po čem ženy touží zasloužil stoprocentní hodnocení. Ne, protože mi hlavní hrdina po chvílí strašně lezl na nervy a jeho rozmazlená dcera mi náladu nijak nezlepšila. Přesto mě však hlavně její role zaujala. Jen je mi líto, že se ve filmu objevovala tak málo a závěrečný ples mi tam přišel moc jen jako mimochodem. Takže se film bude muset spokojit s 70%

13. ledna 2011

Nevím, jestli Mel Gibson je tak dobrý herec nebo ani hrát nemusel. Tenhle film ukazuje jak je skvělé, že číst myšlenky není tak snadné.

21. října 2010
avatar uživatele
20 %

Tato komedie mě nijak zvlášť nezaujala,zajímavá je jen Helen Hunt a celkem i Alan Alda v lrtrch vypadá dobře.

5. května 2010
avatar uživatele
60 %

Jedna z těch lepších komedií o napraveném proutníkovi hajzlíkovi. Mela Gibsona až tak moc nemusím, ale Helen Hunt mám ráda, a navíc mě baví samotný námět filmu - hergot, to by chlapi koukali, na co všechno musí myslet průměná žena! A dívat se, jak si ten prevít ve filmu depiluje nohy voskem, je dostatečná satisfakce za všechny ženské bolestivé koupelnové výkony (občas vyhrožuju manželovi tímtéž, když mě rozčiluje). Jen závěr filmu se mi zdá takový odfláknutý, nedotažený, nijaký...

4. září 2009

Na mě tato romantická komedie tolik nezapůsobila. Připadá mi zbytečně roztahaná, s méně opravdu vtipnými okamžiky a zapamatováníhodnými scénami. Nemůžu se zbavit pocitu, že z vlajkového nápadu - čtení ženských myšlenek - šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. Navíc Mel Gibson zkrátka NENÍ sympaťák Nakonec mi z toho vychází průměrná (ovšem ne špatná) komedie

12. července 2009
avatar uživatele
60 %

Příjemný nápaditý film, který, když jsem jej viděl poprvé, tak mě několikrát pozesmál a celkově pobavil. S každým dalším opakováním na Nově nebo na Primě se však jeho kouzlo postupně vytrácí, ale jako kulisa přeci jen není špatný. Mel svou roli zvládl výborně, ale už nám kluk pomalu stárne. Marisa Tomei a Helen Huntová podaly průměrné výkony.

19. června 2009
avatar uživatele
70 %

Docela příjemná podívaná. Film nijak nevyniká, ale myslím, že ani nikoho neurazí. Prostě taková oddychová komedie s dobrým hereckým obsazením.

23. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Tenhle film mi přijde takový ledabylý...není nijak moc úspěšný, ale je naprosto fenomenální. Moc se mi líbí celý nápad a děj a to nemám moc ráda ani Helen Hunt ani Mela Gibsona. Zahráli to oba hodně dobře a určitě je to jedna z těch lepších komedií. Takový ten film, kde nemusíte moc přemýšlet...jenom se bavíte.

14. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Fakt parádní film. Ze začátku jsem si myslel, že to bude obyčejná romantická komedie pro holky. Z části jsem měl pravdu, ale z části taky ne. Obyčejná komedie to totiž rozhodně není, liší se super námětem a zajímavým průběhem děje. M. Gibson ukázal, že je velmi vhodný na všechny druhy filmu a zrovna tento se mu vlemi povedl. H. Hunt ho také velmi slušně doplňovala, docela jim to spolu slušelo. Jinak humor v tomto snímku byl také perfektní, nejlepší byla scéna, kdy Mel zkoušel kosmetické výrobky na sobě, opravdu úžasně jsem se u toho pobavil.

25. září 2008
avatar uživatele
100 %

Toužím

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Výtečný film, romantický a plný krásných scén. Výborný film pro dámy všeho věku, které se příjemně chtějí bavit u televize. Vřele doporučuji.

17. července 2008
avatar uživatele
70 %

Cukají mi koutky už i u představy, co by se stalo, kdybych skočila s fénem do vany...Třeba bych věděla "co si muži myslí" :o) Ale v tom reálnějším případě by mě odváželi nohama napřed ! Takže zůstane u snění. Báječný film, s Melem Gibsonem, který je i jako komik dobrý !

12. července 2008
avatar uživatele
100 %

Hm, Mel Gibson, pro mě jeden z nejlepších herců vůbec a tady v tom filmu byl prostě skvělej. Film měl hlavu i patu.

7. července 2008
avatar uživatele
90 %

Po čem ženy touží

je skvělá komedie kterou skvěle natočila Nancy Meyers s neméně skvělími hlavními představiteli. Mel Gibson je tady velmi zábavý,působí tady na mě mile podle mě je to jedna z jeho lepších rolí.A také je tady ještě Helen Hunt která je tady přímo vynikající spolu s Melem tvoří výbornou dvojici a skvěle se doplnují.Po čem ženy touží je skvělá komedie co potěší každého.Mohu jen doporučit.

29. června 2008

Jedním slovem - skvělé. Nevím co víc k tomu dodat, rozhodně by mělo být více chlapů s těmito schopnostmi, škoda že to tak není, ale má to i své proti, a to tehdy.. že my ženské by jsme byly na druhém místě očima druhých, jak se nakonec ukázalo i ve filmu. No co víc k tomu dodat? Snad jen, že doufám aby se nenalezl nějakéj ziskuchtivý člověk který natočí tento film stejně s tím, že ten, kdo bude mít tuto schopnost bude ženská, což by bylo už fakt uhozené :-D

27. června 2008
avatar uživatele
90 %

Skvělá komedie. Můžu tady prohlásit, že Mel Gibson byl skvělý a i kdyby mě za to kamenovali, neustoupím. Ten nápad, že švihák a idol žen dostane schopnost číst jim myšlenky. Je pravda, že bylo silně předvídatelné, jak to dopadne, ale což. Dobře jsem se bavila. Navíc bylo milé, že si hlavní hrdina všímal té dívky, která pracovala jako poslíček. Doporučuji.

23. června 2008
avatar uživatele
70 %

Nancy Meyers se podařilo namíchat tu správnou dávku romantiky a humoru aniž by cokoliv výrazně převažovalo. Gibson se v tomto žánru zatím moc neobjevoval ale myslím že od svých brutálních úchylek a averze k židům by si občas mohl natočit něco podobného a ze scény "Chce to Franka..." je vidět že i něco hudebnějšího by pro něj mohla být zajímavá zkušenost. Helen Hunt tady nepředvedla svoje maximum ale i tak se jí Darcy povedla. Za mě hezkých 70

22. června 2008
avatar uživatele
80 %

Zase po dlouhé době kvalitní romantický film :) Na tomto filmu oceňuji především originalitu, výborný soundtrack a kvalitní herecký obaszení :) dobrej filmik

21. června 2008
avatar uživatele
80 %

Romantic comedy

Romantických komedií je nespočet, tentokrát ale Američtí scénáristé dokázali, že přece jen něco umí. Hodnotím především (i když laciný) nápad, vniknutí do ženské mysli - hold v jednoduchosti je síla. Jsem rád, že zkusili dát hlavní roli Melu Gibsonovi, chlapíkovi, který víc září v akčních snímcích, působí tam netradičně, přesto dobře. Dávám 80%, kdybych byl nadšenec pro romantické filmy, dal bych i víc.

21. června 2008
avatar uživatele
80 %

no, obvykle nemám ráda tyhle filmy, ale tento se mi zalíbil... zápletka a nápad, jo, dobrý, chválím... vždycky jsem snila o tom že bych četla něčí myšlenky.. :) a tenhle film ukazuje "jak by to asi fungovalo"... jinak, herecké obsazení, k tomu snad není co dodat, to také chválím, neumím si v určitých rolích představit někoho jiného než ty, co tam teď jsou..,.

20. června 2008
avatar uživatele
80 %

Jedna z mých oblíbených romantických komedií. Vtipný film s dobrým nápadem. Rozhodně jsem se dobře bavila. Hlavně Melu Gibsonovi a jeho překapení když zjistil co ho potkalo.

15. června 2008
avatar uživatele
80 %

Jeden z mých prvních "dospělackých" filmů. Doslova nostalgicky vzpomínám...už jsem ho dlooouho neviděla, ale tehdy jsem byla fakt nadšená:) Mel Gibson je prostě světaznalý...a nápad scénaristů, nechat ho, ať rozumí ženám, byl prostě povedený:) Byla jsem fakt úplně uchvácená:) Film má skvělý děj, člověk se zasměje...a je tam Gibson:)

13. června 2008
avatar uživatele
100 %

Člověk v danou chvíli i Melovi záviděl. Jaká by to byla sranda, kdyby opravdu člověk věděl co si myslí ten druhý. Film se povedl, Mel to zahrál tak, že sem se i zasmál.

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

no veeelmi som bol milo prekvapený...úplne sa mi tento film páčil, Mel to zahral výborne a ešte aj vedel "po čom ženy túžia" no tak proste supernééé spracované :)) heh a nebolo by od veci, vedieť fakt po čom túžia :)

27. února 2008
avatar uživatele
80 %

What Women Want

Film se mi líbil, je to opravdu povedená komedie, s originálním nápadem. Chvílema mě jen Nick lezl na nervy, když Dracy úmyslně přebíral její nápady (taková sviňárna), ale na druhou stranu to bylo základem děje. Dále tvůrci zajímavě pozvedli děj příběhem Erin. Prostě stojí to za to, se na to podívat, já sám bych to zkouknul klidně znova.

15. února 2008
avatar uživatele
100 %

Super!!! Tenhle filmek nema chybu... Nejlepsi je ta scena v koupelne, to je fakt bomba! Kdo to nevidel, doporucuji! Fakt se u toho nebudete nudit!

8. února 2008

3W...WWW

Mno tak tahle komedie se mi vážně líbila! ;) Taky by se mi líbilo, slyšet, co si chlapi myslí. ;) Ale zase by se mi nelíbilo, aby někdo slyšel moje myšlenky! ;) Ale nápad na film to byl vážně skvělej! ;)

29. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

What Women Want

wwwaw tohle by jsem fakt skutečně úpřimně chtěl reálně zažít... super adrenalin komedie úplně fantasticky zpracovaná, jsem se nasmál hlavně když poslouchal Mel Franka, pil víno a oblékal se jako žena...

25. prosince 2007
avatar uživatele
Lafi
...
80 %

Nick Marshall

Suprová komedi s vynikajícím Melem Gibsonem. I když ne jeho nejlešpí fim, učitě lepší průměr Gibsonovi herecké kariéry!

19. října 2007
avatar uživatele
70 %

Kterému muži by se nelíbilo občas vědět, co si žena myslí. Určitě by to nejednomu z nás ulehčilo situaci. Druhá otázka ovšem zní: jak dlouho by to šlo vydržet, než bychom z toho zešíleli. Abych se dostal i k filmu. Myslím, že jde o docela dobrý nápad, který je i celkem dobře ztvárněn. Mel Gibson zahrát umí, takže není o čem se hádat. Ke svým oblíbeným bych ho asi nezařadil, především díky docela předvídatelnému ději, jakoby nalajnovanému podle klasických hollywoodských předloh. Dívat se na něj určitě dá. Takže příjemnou zábavu přeji. 75%.

12. října 2007
avatar uživatele
100 %

Viděla jsem ho tak 5x a budu příště koukat zas. Směju se u něj pořád dokola, Gibsona mám ráda, Helen Hunt zbožňuju. Legrace, příjemná atmosféra, dobrý nápad a podtrženo Frankem Sinatrou. Skvělé prostředí od bohatých pracovníků v reklamě, příběhy lidí milé. Očekávala jsem malinko a dostala mnoho. Prostě se mi to líbí.

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Tehle film měl moc dobrej děj, takovej zajimavej a pro někoho možná i trochu "poučnej", i když někdy nudnej. Každopádně i sranda byla a herci dobrý. =80%

27. září 2007
avatar uživatele
70 %

Je to taková oddychovka - průměrný film, ale dobře natočený, má to zajímavý děj a spád. Za podívání to stojí.

31. srpna 2007
avatar uživatele
arar
...
70 %

Ušel...

Tyhle filmy mám docela ráda, ale konkrétně tenhle nebyl zrovna nic moc...Herci možná dobrý, ten nápad, že se chlap naučí číst ženský myšlenky taky, ale jinak děj docela špatně zpracovanej...U mně je to na 70%.

25. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Další romantická komedie, která podle mě patří k těm lepším. Hráli tam moji oblíbení herci - hlavně Alan Alda. Všem doporučuju

3. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Vtipný!!!§

Tenhle film s Melem Gipsnem je dost vtipný.
Mě se moc líbí jak je slišet co si zrovna myslí nijací lidé.
Tenhle film sem zrovna mockrát naviděla,ale byl celkem dobrej mě se moc líbil.

19. července 2007
avatar uživatele
80 %

:)

tohle bylo skvelý. Mel tady vynikal i téma na spracování nebyla okoukana. Doják s komediálnymi prvky je to pravé orechové. Konec nebyl až tak skvelej, ale jako celek to ušlo.

5. července 2007
avatar uživatele
70 %

Tato komedie byla pro mě vcelku příjemným překvapením, zaujalo mě především neobvyklé téma, na kterém se dalo dobře stavět, ale konečných asi 15 minut film úplně zazdily - velice zajímavý děj, který se ke konci změní v kýčovitost tradičních romantických filmů. Kvalitě určitě pomohlo dobré herecké obsazení Mela Gibsona a Helen Hunt, kterým to mezi sebou "ladí". Tento film bych doporučila lidem, kteří chtějí strávit příjemný večer nad vcelku dobrým filmem, který je dokáže občas pobavit, ale pochybuji nad tím, že se zde dozví, po čem skutečně ženy touží... :)

8. března 2007
avatar uživatele
90 %

Super

Pokaždé když to vidím, bavím se jako poprvé, príma oddechovka. Vše co člověk může chtít, od lásky rodičovské až po dospěláckou, akce, pracovní ryvalita, ale hlavně krásný, romantický šťastný konec.

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Mel

Po čem ženy touží je pro mě milý a harmonický film, chvílemi i vtipný. Dobře se u něj odpočívá a myslím, že vůbec není špatný. By naopak, jedna z nejlepších komedií tohohle druhu.

27. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

What women want

Originální, svěží a neotřelá komedie. Je zábavné sledovat Mela Gibsona jak zjišťuje co si ženy myslí. Vtipných scének není mnoho, za to jsou přirozené, nepodbízivé a legrační. Herecké duo Gibson-Huntová bylo vybráno taktéž skvěle. Škoda jen, že na konci komedie docházejí nápady a začíná se utápět v klišovitosti všech těch ostatních podprůměrných slaďáků.

25. prosince 2006

Tak po tomto teda netoužim..

Stop!! Dost!! To už stačilo, romantických komedií už bylo dost, ne tak to ne ta paní Nancy nás (klub antiromatic) začíná štvát, komedie o tom jak se chlap naučí číst ženské myšlenky??? Trapné. A mrzní nás (celý klub AntiRomantic a polovina členů z Antiantifeminist) že se tam nachomýtl i Mel Gibson. Vrať se do skotska ty Statečný srdce, tam ti to slušelo víc.

25. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Na to ze je to americka komedie, je to dobra komedie, coz je co rict. Vetsina je jich uplne z jineho sveta. Tato sice taky ale takovym zpusobem, ktery se mi libi

24. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělej film! Čekala jsem, že mě moc nezaujme ale právě naopak :) Některý scény bombastický. Obsazení taky fajn! :)

17. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

slušný

Po čem ženy touží je podle mého názoru taková průměrná komedie s vtipným námětem, která mě překvapivě i rozesmála

12. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Prostě průměrná romantická komedie,která vás neurazí ani nenadchne.Místy je to dokonce docela vtipné,takže není větší důvod,proč se na to nepodívat.

30. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Co říci!

Romantická komedie,která se podobá všem ostatním romantickým komediím.Jsou tam momenty,kdy se opravdu zasmějete.U tohoto filmu si říkáte jaké by to bylo kdyby opravdu muži slyšeli naše myšlenky.Mě osobně by se to líbilo spíše naopak.Jinak doporučiji pokud se chcete trochu uvolnit a popustit svoje myšlenky od běžných starostí.

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Hezká komedie se směsí romantickýho filmu u kterého se vůbec nenudíte. Noo je to prostě super filmeček a i když se na něj dívám pořád do kola no zatim mě neomrzel!

28. června 2006
avatar uživatele
80 %

Parádní komedie, u které se vždycky nasměju. Byl to rozhodně skvělý nápad. Taky dost dobře tůrci vystily, co si ženy myslí, bylo to hodně vtipné. Děj byl klasicky americký, ale ty hlášky tomu dávají šťávu. Bylo jasné, že tam museli zamíchat lásku, ale už jsou celí Američani. Hodně se mi líbil i vztah meti otcem a dcerou, to bylo dobře vystihlé.

7. května 2006
avatar uživatele
70 %

Co si o nás muži myslí?!:)

Zajímavý nápad a zajímavé zpracování. Není to trhák, ale pro pobavení je tenhle film stvořen. Postavy jsou charismatické a Mel je prostě nezapomenutelný. Je to podáno tak trošku z mužského nadhledu, a bylo by zajímavé pozorovat jak by se s Melovým darem(nebo prokletím?) vyrovnala žena...:)

3. května 2006
avatar uživatele
50 %

*

Týmto filmom určite Mel Gibson stúpil vedľa. Táto komédia ani moc nie je komédiou lebo je miestami dosť trápny a mňa osobne vôbec nezaujal.

22. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Originální námět, dobrý herecký obsazení + kopa vážně vtipných scén. Navíc náhled do ženské duše se jim docela povedl. Kvalitní komedie, která stojí za podívání.

7. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Tenhle film mě teda moc nenatchl. U mě je to tak půl na půl i když tyhle filmy miluju tak tenhle moc mě nepobavil. Nic moc.

6. dubna 2006

Super legrace

Tohle se tedy opravdu tvůrcům povedlo!
Už jsem se dlouho takhle nebavil, myslím, že to můžu všem jen doporučit!

4. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Super nápad!!! Taky bych chtěl (velmi zřídka) mít takovou schopnost jako Gibson. Moc jsem se nasmál a tak všem vřele doporučuji!!!

26. března 2006

TOUHA

Tato komedie je supr dupr bezva. Docela dost sem se zasmála při většině scén. Je to komedie nejvyššího kalibru. Prostě úžasný!!!!!!!!!

16. března 2006
avatar uživatele
90 %

:)

Dost pěkná s dobrou zápletkou a nádherným hercem jako Mel Gibson....Kdo by nechtěl slyšet to co si protějšek myslí ??? Já teda určitě ano...

14. března 2006

Abych řekl pravdu romantický filmy nesleduju a ani je nevyhledávám.Takže vlastně ani nevim, jak sem se k tomu dostal, ale jsem OPRAVDU rád, že jsem se k tomu dostal.Protože je to parádní komedie, která je originální a vtipná.Myslím si, že i obsazení obou herců do hlavních rolí se povedlo.Prostě a jednoduše doporučuji všem i mužům.Opravdu stojí to za to!

25. února 2006
avatar uživatele
80 %

Mel a Helen

Tvůrci této komedie přišli na vcelku originální a zajímavý nápad, na americkou komedii to bylo dobré, ale po chvíli sledování jsem věděla, jak to celé dopadne, kdo s kým bude... Je tam průhledný konec, ale celkově to bylo vtipné, leč výkon Mela Gibsona ani Helen Hunt mě moc nezaujaly.

19. února 2006

...

Jo, tohle je fakt moc dobrej film!!Ten námět je dobrej sám o sobě, a film celkovej-no zkrátka super!!

26. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Povedená komedie, na kterou se milerád znovu podívám. Je vtipná (což se od komedie očekává...) a i myšlenka je vyvedená...90%

16. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

PO CEM MUZI TOUZI..

..to by se mi libilo vedet!! Jinak myslim, ze tento namet je velice originalni a cely film je i velice vtipne pojat, coz mi pekne sedlo. Moc se mi libil, az na par urcitych scen, ale to ted vynechme.

2. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

To kdybych věděl...

Tahle komedie mě překvapila. Když jsem slyšel o filmu, ve kterém hlavní hrdina slyší, co si ženy myslí, hned jsem udělal ukvapený závěr - blbost. Ovšem Mel Gibson nehraje ve špatných filmech a tady to jenom potvrdil. Film je plný neokoukaných gagů a hvězdně obsazen.

7. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Mel Gibson 1

Vynikající odpočinková komedie! Mel Gibson je skvělej! Porozumět ženám, to bych potřeboval také:-) Při sledování jsem se velice dobře bavil! Fakt stojí za to skouknout tento snímeček.

4. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

hurraaaa

Musím přiznat, že to bylo mnohem lepší, než jsem čekala. Helen s Melem byli kouzelní a strašně moc mi do hlavních rolí seděli. Nemusím ano říkat, že jsem se smála jak divá při Melových pokusech s firemní krabičkou:-D

3. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Fajn

Tenhle film s naprosto originálním nápadem je fakt bomba. Zábava od začátku až do konce, hlavně, když se Mel Gibson v koupelně snaží navlíknout do dámskejch stahovacích punčocháčů.:)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Dobrý:)

Dobrá komedie, není moc přehnaná ani nudná. Herecké výkony jsou na jedničku, děj i hudba taky slušný, takže 80procent:)

26. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Super film. Já osobně byh si to chtěla vyzkoušet a slyšet co si všichni chlapi okolo myslí. I když když se nad tím zamyslím tak nevím jestli bych chtěla poslouchat dokola (ta má pěkný velký p..., ta má ale pěkný malý za...) Nic proti mužské populaci :-)

17. října 2005
avatar uživatele
50 %

Mele, Mele...

Nemůžu si pomoct, ale pomněnkovým očím Mela Gibsona jsem nikdy nepropadla a jeho herectví nepovažuji vůbec za jakkoli kvalitní. Naopak má podle mne tak moc nepříjemných hereckých manýrů jako málokdo. Proto mě jeho filmy, kde hraje hlavní mužskou roli (tj. všechny s výjimkou Smrtonosné zbraně) moc neberou, jelikož zážitek mi kazí právě jeho většinou s prominutím debilní výraz, a Po čem ženy touží není výjimkou. Herecké manýry má podle mě i Helen Hunt (V Lepší už to nebude mi dokonce hodně vadila), už vůbec ji nepovažuji za krásnou ženu-. A tak mi v tomhle filmu nefunguje nejen jejich vzájemná "chemie", ale ani celková zápletka, protože je klišácká až na půdu. Vrcholem je rozuzlení v podobě Melova zbavení se záhadně nabyté schopnosti.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:)))

tady toto mě ze začátku pobavilo ale pak ke konci už se mi to nelíbilo ale i tak se musím přiznat že se na to dá dívat

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pekna myslienka

Na tomto film sa mi najviac pacila asi myslienka ze moze chlpa citat zenske myslienky.Mel dodal tej postave taku iskru ktora tento film este vylepsila.Bravooo

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pudlice

Romantická komedie plná humoru. Vědět na co ženy myslí má kladné, ale i záporné stránky. Ani nevim jestli bych po tom toužil, ale ve filmu to pobaví.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:::___:::

Je to taková průměrná americká komedie. Na to, že zde hraje Mel Gibson, tak jsem od ní čekal víc. Samozřejmě jsem se u ní zasmál, ale zase tak suprová komedie to nebyla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

stupidita

docela nesmyslný, chvílemi vyloženě stupidní americký, zcela zbytečný, film.. Nevim.. tahle sranda mi vážně nepřišla zrovna dvakrát vtipná..

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Proč tak špatně...

...hodnotíte? Mě se tedy Mel jako herec celkem zamlouvá a Po čem ženy touží mě docela pobavilo. Neříkám, že je to nějaký úžasný film, ale jako odreagovávačka proč ne? Možná by se tedy dala lépe zpracovat psychologie hlavní postavy, ale co... je to vtipné a nenudí to...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Docela jo...

Nebylo to nic extra, ale zasmát se u toho dalo... Mel a Helen to podle mě ztvárnili celkem v pohodě, a režisérovi rozhodně ostudu neudělali=)...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

ach ta Helen

Hodně dobrej film s velice netradičním příběhem. Herci ztvárnili své postavy dokonale a Helen tam je opravdu k sežrání. Fak stojí za to :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

BOMBA

No prostě skvělí film.Od začátku až do konce jsem se bavila a ani na chvilku mě nepopadla nuda.koukněte na to!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Prvý film Mel Gibsona...

... v ktorom dostane na držku len jeden raz. Vydarená komédia s dobrým hereckým obsadením nezaujme len chladných a mrzutých. Doporučujem !

Kdysi dávno