1. 7. 2019

Sherlock a jeho sestra jsou fakt skvělí herci

Nejslavnější detektiv všech dob se opět hlásí o své slovo. Tentokrát bude hrát druhé housle.

hlavní obrázek

Pár narážek na nový příběh nejslavnějšího detektiva všech dob se na našem webu již objevilo, ale pojďme si to raději všechno hezky sesumírovat. Nejprve ale musím zmínit, že další film se Sherlockem Holmesem nemá nic společného s dvěma díly, kde si detektiva zahrál Robert Downey Jr. Hra stínů se svého pokračování také dočká, ale o tom až jindy.

Film se bude jmenovat Enola Holmes a pozornost budeme věnovat mladší sestře slavného Sherlocka. Tu si zahraje Millie Bobby Brown , která se dostala do povědomí širšímu obecenstvu díky seriálu Strange Things. Letos jste ji ale mohli vidět v pokračování Godzilly. Tentokrát se vzdálí žánru sci-fi a začne řešit zapeklité vraždy.

Čas od času by ji měl pomoct její větší bráška, sám Sherlock. Kdo si ho zahraje jsme se dozvěděli celkem nedávno. Po seriálu Zaklínač se Henry Cavill upsal právě této roli. Pár lidí bylo touto volbou zklamáno, přeci jen Henry je chlapák jak hora a jeho ambice ve cvičení se nedají přehlédnout. Ale tak proč by Sherlock občas do fitka nezašel, že? :)

Ještě připomenu nedávnou naší bleskovku, kde jsme vás informovali o herečce Heleně Bonham Carte. Ta si zahraje mámu Enoly. Film natočí Harry Bradbeer a scénář píše Jack Thorne. Kdy bude premiéra, to zatím nevíme.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!