avatar uživatele

Hatca

Jméno
Věk
30 let (Panna)
Bydliště
Prahá, zlatááá Praha jedna stověžatá :-)
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
New York 3D
Across the Sea of Time
30 %

Jen to ne...

Totální ztráta času, úplná! Celou tu hodinu v kině sem se pronudila, jediný co bylo dobrý byla jízda na horské dráze. Jinak opravdu nic moc!

31. března 2006
plakát filmu
RRRrrrr!!!
RRRrrrr!!!
80 %

Totální komedie

Jo tak nečekala sem, že se u toho tak nasměju. Opravdu jsem se smála v kuse, od začátku do konce! Senzační scénář!

31. března 2006

Čekala jsem víc

Pravda, čekala jsem od Garfielda víc. V kině se mi to sice líbilo, ale když se nad tím zamyslím zpátky, tak to zas tak supr nebylo. Komixy jsou prostě nejlepší =)

31. března 2006
plakát filmu
Gothika
Gothika
70 %

No...

No popravdě mě Gothika tak nějak moc nezaujala. To vyřešení mi prostě přišlo divný. A Halle mi připadala jako totální histerka, akorát nevím jestli to hrála nebo nemusela...

27. března 2006
plakát filmu
Sedmý hřích
Original Sin
80 %

Zajímavý

Hodně zajímavý film, ale je pravda že je hodně (možná až moc) založený na hereckých výkonech a erotických scénách, kdyby tam nebyli, tak by ten film půbev nezanechal onen zážitek. Je pravda, že se dalo čekat, co se stane, ale na druhou stranu bylo i pár "překvapení". Akorát bych trochu víc propracovala ten konec.

26. března 2006
plakát filmu
Táta v sukni
Mrs. Doubtfire
60 %

Dřív...

Když jsem byla malá, tak se mi to opravdu hodně líbilo, ale teď.... Poněkud dnes už ohrané a zdlouhavé téma..

23. března 2006
plakát filmu
Hannibal
Hannibal
90 %

(Ale) Jooo

Sice se to nedá srovnávat s Mlčením Jehňátek, ale taky to má něco do sebe. Hannibal kanibal A. Hopkins zase září. Akorát mě trochu zklamalo, že režisér se snaží dohnat pocit hrůzy nechutnými scénami, ale to k dnešním filmům asi patří. Možná, že by film byl více jako pokračování, kdyby Clarise zase hrála Jodie Foster...

23. března 2006
plakát filmu
Román pro ženy
Román pro ženy
80 %

Proč ne :)

Na první pokus se mi to sice líbilo, ale něco mi chybělo. A při druhém shlédnutí sem to "něco" našla...Fakt sem se hodně bavila. Sice nenáročný, ale na zábavu rozhodně dobrý =)

17. března 2006
plakát filmu
70 %

Škoda

Nemůžu si pomoc, ale nějak mě tenhle filmík zkalaml. Zajímavá zápletka, ale začátek tak zmatený, že až při druhé puštění sem ho pochopila... Kdyby tam nebyla ta romantická zápletka, nebylo by to moc zajímavý....No co se dá dělat, každý má jiný názor.....Ale velké plus mají animátoři za záběry scén v očích.

14. března 2006
plakát filmu
Bazén
Swimming Pool - Der Tod feiert mit
60 %

Zase...

Zase další vyvražďovačka... Je to sice zajímavý nápad, ten bazén, ale jinak mi to nijak extrémní nepřišlo. Někde pobíhá vrah, který nakonec ani pořádně nevysvětlí proč vraždí... No a leknutí taky nějak moc nebylo...nevim nevim......

4. března 2006
plakát filmu
Hodiny
Hours, The
80 %

Musí se myslet

Po dlouhé době konečně film, na který se nedá jen tak čučet a musí se i zapojit mozek. Velmi zajímavé zpracování, herecké výkony jsou fakt senzační. Jen sem trochu nepochopila roli Virginie. Ale možná to časem dojde :-) A ten závěr sem opravdu nečekala!

5. února 2006
plakát filmu
Harry Potter a Ohnivý pohár
Harry Potter and the Goblet of Fire
80 %

???

Zajímavý, ale ... (!) Já sem nečetla knížky a musím přiznat, že jsem místy celkem tápala. Kdyby člověk viděl jen tento osamocený díl, pořádně by ho nejspíš nepochopil...Například se používají výrazy, které jsem úplně nepochopila, nebo možná časem odhadla co to mělo být. Asi určitě bych neřekla, že tohle byl nejlepší díl. Ale jinak docela dobře zpracovaný.

30. ledna 2006
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
90 %

Útok na Černou Perlu

Sice tak trochu pitomost, ale fakt se mi to líbí! Zvlášť dobrý jsou ty efekty, jak se posádka Perly mění v kostlivce. A plány a kecy Johnnyho jsou taky neodolatelný:-) Ale je pravda, že s jinými herci by to asi nebyl tak vynikají film...

28. ledna 2006
plakát filmu
Hartova válka
Hart's War
80 %

Rasová nesnášenlivost???

Hodně se mi líbila zápletka, že se celou dobu myslí že jde o rasovou nesnášenlivost, ale nakonec vyjde najevo něco úplně jinýho....Jo, celkem to šlo, hlavně byli dobrý herecký výkony, ty z toho dělaly film...

20. ledna 2006
plakát filmu
Scary Movie 2
Scary Movie 2
70 %

Odvar

SM 2 je o hodně slabší než jednička, nejslabší ze všech tří Děsnejch Bijáků. Už to sice není ono, ale taky se u toho dost nasměju, kdykoliv si to pustím:-)

20. ledna 2006
plakát filmu
Den nezávislosti
Independence day
60 %

UFO a Amíci

No co dodat...Ufoni jsou špatní, Američani nejlepší a zachrání svět. Opravdu jen "trocha" nadsázky...Ale ti ofonci byli sladcí :-D

20. ledna 2006
plakát filmu
Kostka
Cube
90 %

Hukot

Jo, tak to je fakt dost dobrý film. Možná není po techniský stránce nejlepší, ale zato děj to naprosto vynadhradí. A to co se natočilo v tak malým prostoru je vlastně taky úžasný. Taktika je skvěle vymyšlená a prostě to fakt stojí za to!

20. ledna 2006
plakát filmu
Zrůda
Monster
80 %

Změna člověka

Když jsem šla na Zrůdu do kina, vůbec jsem netušila o čem to je a naprosto mě to dostalo. Jak se člověk dokáže tak rychle změnit a co dokáže udělat pro lásku. A dobrý herecké výkony.

20. ledna 2006
plakát filmu
Lví král
The Lion King
80 %

Pohádka

Super pohádka, kdo by nedokázal odolat krásnému Simbovi? Kdykoliv Lvího krále vidím, vzpomenu si, jak jsem to jako malá zbožňovala :-P

20. ledna 2006
plakát filmu
Den poté
The Day After Tomorrow
70 %

Amíci "dokonalí"

Co mi na tomhle snímku vadí jsou zase ti Američani...Jsou dokonalí a se vším si ví rady...Ale dívala jsem se na to v zimě a byla mi docela zima. Ale nejzajímavější na tom je, že to všehcno může nastat. Ale ty scény s vlky byly už přehnaný ;-)

17. ledna 2006
plakát filmu
Úžasňákovi
The Incredibles
60 %

Kravina

Kravina, kravina a kravina. Možná kdybych byla o nějakých pět let mladší, tak bych byla nadšená, protože po grafické stránce je to dokonalý. Ale po dějový...No nic, tohle nebylo zrovna něco, co by mě dvakrát nadchlo, ale docela dobře se u toho usínalo.

17. ledna 2006
plakát filmu
Nuda v Brně
Nuda v Brně
80 %

Standa je nej!

Standa byl dokonalý, Olinka taky ušla :-) Ale ze všech nejvíc se mi líbil Jarda... Ale celý to je hodně pochmurný a asi bych se na to potřebovala podívat znova, možná by to na mě působilo jinak... Ale oceňuju super nápad s kamerou!

17. ledna 2006
plakát filmu
Fotr je lotr
Meet the Parents
70 %

Překvápko

Jelikož jsme ani pořádně nevěděla o čem to je nečekalajsem nic extra, velmi mě Fotr Lotr překvapil! Fakt úžasný trapasy, skvěle vymyšlený! Sice ta průměrná komedie, nic moc seod ní čekat nedá, ale celekm se u ní dá dobře zasmát

17. ledna 2006
plakát filmu
Dannyho parťáci
Ocean's Eleven
70 %

Danny a spol.

Napoprvý mi to přišlo naprosto skvělý, ale napodruhý už mi to nepřipadalo tak úžasný. Přesto se ale na Dannyho ráda podívám a zasměju se. Hodně se mi líbí, jak j e všechno promakaný a vymyšlený a všechny oblafnutí bezpečnostních systémů.

14. ledna 2006
plakát filmu
Kalhoty v pozoru
Harte Jungs
60 %

Pubertální komedie

Kdysi mě tenhle film hodně pobavil, ale teď mi to příjde jako kravina a taky je to podle mě stejný jako Kluci to chtěj taky, dokonce stejní herci.... Tak moc nevím co si mslet.

14. ledna 2006