avatar uživatele

Hatca

Jméno
Věk
30 let (Panna)
Bydliště
Prahá, zlatááá Praha jedna stověžatá :-)
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory

Scary Movie

Můžu se potrhat smíchy a přesto to nebude dost. Prosto jeden z filmů, kde se jen a jen směju. A nemají komedie takové být? Parodie a ironie jsou fakt super!

13. ledna 2006
plakát filmu
Pán prstenů: Návrat krále
The Lord Of The Rings: The Return Of The King
90 %

Asi nej ze všech LOTRŮ

Na Návrat krále jsem se těšila už půl roku dopředu. Po dvou předchozích díle jsem byla fakt zvědavá, jak to dopadne, a protože sem moc líná, nepřichází v úvahu, že bych si přečetla knížku :) Hodně dobrý zakončení celé trilogie, všichni se zase předvedli jak nejlíp mohli. A nakonec dojemná scéna, při které i mě upadla slzička.

31. prosince 2005
plakát filmu
Sběratel kostí
The Bone Collector
70 %

Nic extra

Sice zajímavá zápletka, ale sám o sobě je film nic moc. Konec taky není z nejpřekvapivějších. Ale zase to nebylo úplně nejhorší.

27. prosince 2005
plakát filmu
Tajemné okno
Secret Window
70 %

Ale jo

Ze začátku se mi tento film líbil, ale když jsem půl hodiny před koncem tušila, jak to dopadne, tak mě to začalo trochu nudit....Ale pořád tam byl Johny Depp, takže se to dalo v pohodě vydržet:-)

27. listopadu 2005
plakát filmu
Telefonní budka
Phone Booth
90 %

Supr

Fakt dobrý filmec, u kterého jsem hltala rozhovory a byla napjatá, jak to vlastně vše dopadne...A takovýhle konec jsem opravdu nečekala!

27. listopadu 2005

Blbost

Nemůžu si pomoc, ale tenhle film mi příjde fakt divný. Asi nejhorší ze všeho je scénář. Zdlouhavý, na konci něco, co "opravdu nikdo nečekal" a samozřejmě musí zůstat nějaké to tajemno na závěr. Ale zase aby to nevypadalo, že je to nejhorší film, pokud se nudíte, tak to tak akorát zaplácne čas.

27. listopadu 2005

Bean jako vždy

Jelikož jde o komedii s mistrem Beanem, není co dodat. Člověk se u toho pořád směje a taková scéna, jako je předělávání obrazu je opravdu originální!

27. listopadu 2005
plakát filmu
Samotáři
Samotáři
100 %

Prostě český film

Samotáři jsou jedním z nej českých filmů. Možná, že to není po technické stránce nejlepší, ale dějově naprosto vede. Hlášky jako "No tak to každopádně" a další jsou prostě nezapoměnutelné a používají se i v běžných rozhovorech. Pro mě to je prostě filmová jednička:)

25. listopadu 2005
plakát filmu
Záhada Blair Witch
The Blair Witch Project
70 %

Dokument

Skupinka mladých filmařů se rozhodla "zničit" Hollywood a povedlo se. Ale za jakou cenu? Že natočili dokument, ve kterém předstírali, jak se bojí a toho se má bát i divák. Proč ne, ale přijde mi to trochu nudný, rozhodně jsem nebyla vyděšená tak, jak jsem se těšila.

25. listopadu 2005
plakát filmu
Království nebeské
Kingdom Of Heaven
70 %

Čekala jsem víc

Jelikož název Království Nebeské je všemi hlásán, neodolala jsem a taky sem se na to jukla. Musím říct, že mě to trochu zklamalo. Po technické stránce to je dobrý, skvěle udělaná válka apod., ale z dějové stránky mě to vůbec nenadchlo. Je mi to líto, že z tohohle filmu nemám žádný citový zážitek.

24. listopadu 2005
plakát filmu
Příběhy obyčejného šílenství
Příběhy obyčejného šílenství
90 %

Zvláštní, ale dobrý

Po shlédnutí tohohle filmu jsem měla hodbě zvláštní pocity. Ale rozhodně jsem věděla, že se mi to moc líbilo a že nebude trvat dlouho a zařadí se to mezi takové klasiky jako jsou filmy Samotáři nebo Jedna ruka netleská. Žeby je spojoval Ivan Trojan:)?

23. listopadu 2005
plakát filmu
Ospalá díra
Sleepy Hollow
90 %

Super atmosféra

Moc jsem od Sleepy Hollow nečekala, ale fakt mě dostal. Skvělou atmosféru ani nekomentuju, kostýmy, temné záběry... No prostě celý to bylo super. Akorát mě trochu zklamalo, že se to nevyřešilo "normálně", že tam byla ta magie...Ale dobrý zvrat na závěr.

22. listopadu 2005
plakát filmu
Texaský masakr motorovou pilou
Texas Chainsaw Massacre, The
50 %

Krev, krev a krev

Nic proti, ale tenhle film mi příjde fakt na hlavu. Nedá se to nazvat horor, vůbec tu nejde o nějaký psycho! Prostě se někomu něco uřízne a to je celá logika. Příjde mi spíš nechutný, a to ne nechutný jako ostatní gút filmy. Prostě jen vyvražďovačka...Nemůžu dát víc jak 50%.

20. listopadu 2005
plakát filmu
Ti druzí
Others, The
80 %

Tajemný dům

Chvílema psýško, super kamera, která si vyhrává s odrazem světla (kterého tam moc není) a stínem. Kidman provedla dobrý herecký výkon. Sice sem tak půl hodiny před koncem tušila, jak to dopadne, ale jinak se mi tento filmík celkem líbil. =)

20. listopadu 2005
plakát filmu
Interview s upírem
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
90 %

Super!

Brad Pitt je úžasnej, úplně jinej než normálně, což se dá říct i Tomovi Cruisovi:)...skvělá atmosféra, děj a vyvážení všeho. moc se mi to líbilo (stejně jako knížka) =)

15. listopadu 2005
plakát filmu
Blízká setkání třetího druhu
Close Encounters of the Third Kind
70 %

prostě Spielberg

na tehdejší dobu docela dost dobrej filmík, skvělá kamera a samozřejmě ufonský příběh, který je docela propracovanej a nesmím zapomenout na typický dojemný konec.

15. listopadu 2005
plakát filmu
Bláznivá střela
The Naked Gun - From the Files of Police Squad!
100 %

Komedie s velkým K

U tohohle filmu se prostě smějete od začátku do konce...bezva fórky a Leslie nemá chybu! prostě jeden z nejvíc vychechtaných filmů. určitě nejlepší z trilogie!

15. listopadu 2005
plakát filmu
Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu
The Naked Gun 2 1/2 - The Smell of Fear
90 %

Další Komedie

Vůně strachu je dalším pokračováním bláznivé střely a myslím že moc nezaostává za jedničkou, ačkoliv se mi tento díl zdá nejslabší, ale stejnak to je jedna z největších komedií, které jsem viděla :)

15. listopadu 2005
plakát filmu
Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas
Naked Gun 33 1/3 - The Final Insult
90 %

Do třetice všeho dobrého

Všechny bláznivé střely jsou super, to musí každý uznat! a trojka tomu nasadila korunku. škoda že už nejsou další díly, určitě bych se u nich nasmála jakou u všech dílů.

15. listopadu 2005
plakát filmu
Cesta z města
Cesta z města
100 %

Jedna z českých jedniček

Cesta z města je nepochybně jeden z nejlepších českých filmů, nejen komedie, zanechá v člověku něco víc...možná to je ke kenci trochu nudnější, ale scénky jako "IČO, DIČO..." je rozhodně nahradí :-)

15. listopadu 2005
plakát filmu
Čistá duše
A Beautiful Mind
100 %

J. Nash

Čistá duše je ohromný film s velkým F. Skutečný příběh velkého nemocného člověka, který dokázal postavit svůj život na číslech a matematice. Není nic co bych mohla vytknout.

15. listopadu 2005
plakát filmu
Červený drak
Red Dragon
80 %

Jehňata ???

Red Dragon se mi hodně líbil, herci byli skvělý (samozřejmě zvlášť Anthony Hopkins, alias Kanibal Hannibal Lecter), ale já v tom viděla celé Mlčení jehňátek.....akorát místo Clarise Starlingové tam je mužská role a místo sbírání kůže to jsou zuby...ale nedá se to porovnávat. jehňata mi přišli mnohem lepší, ale tohle taky stálo zato. :-)

14. listopadu 2005
plakát filmu
Můj soused zabiják 2
The Whole Ten Yards
80 %

Na relaxaci

Já osobně mám hodně ráda Zabijáka jedničku. O dvojce sem slyšela jen samé zápory, tak jsem se nemohla dočkat, až si ho konečně shlídnu...Na první díl sice nemá, ale je taky vtipný, a rozodně bych neřekla že je nudný! prostě skvělý filmík na odpočinutí ;)

14. listopadu 2005
plakát filmu
Armageddon
Armageddon
80 %

Romantické sci-fi

Musím přiznat, že po zhlédnutí tohoto filmu jsem byla naměko. Bruce je zase neodolatelný...propojení romantiky+sci-fi+vtipu=dobrá kombinace...ale vytkla bych, že je to zase jenom a jenom Amerika, kdo zachrání svět...co bychom si "bez ní počali"?

14. listopadu 2005
plakát filmu
21 gramů
21 Grams
90 %

21 gramů duše

Hodně zajímavý snímek, ze kterého si každý něco odnese. Někoho zaujme příběh Cristie, jiného Jackova oddanost Bohu. Musíte se ídvat skutečně pozorně, abyste pochopili, co je za čím schováno a co je řečeno....

zmatek, ale není to snad život???

14. listopadu 2005