home
Těžce zamilován

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Strašné. Film pro tu oplácanější polovinu Amíků - poselství ve smyslu "Jen si klidně dál žerte hamburgery s hranolkami a tloustněte! Když budete jinak hodní, partnerské štěstí vás nemine..."

24. srpna 2010
avatar uživatele
k1k1
...
60 %

Kdyby nebyl ten tradiční americký H

Ano, další americká romantická komedie. S Happy-endem. Ovšem narozdíl od jiných takových filmů je tenhle alespoň příběhově originální. A proto ho budu do jisté míry bránit před...několika z vás, kteří mu dáváte úplně nízké hodnocení. Zvlášť když větším krávovinám dáváte 100 procent. Jestli si někdo čte moje názory, ví, že tohle zmiňuji vždycky. Skoro. Já vím, a rozhodně na tom nic nehodlám měnit. Film mě dokonce i nenásilně pobavil, takže ho nechci a nebudu rovnou odsuzovat kvůli mé nesympatii k těmhle happy-endům. Přesto mu ale nedám víc, než 60 procent.

2. května 2010
avatar uživatele
30 %

Shallow Hal

Je pravda, že Jack Black nepatří k mým oblíbencům. Ze všech komiků dnešní doby ho mám asi nejméně v oblibě a Gwyneth Paltrow se taky na mém žebříčku nedrží moc vysoko, takže obsazení této dvojice bylo u mě už jasné mínus. Film je prostě trapně šílený. Neříkám, že není vtipný, ale prostě podle mě je na hodně nízké úrovni než další jiné komedie. Je tam hodně vtipných scén, to se musí uznat, ale už bych se na to asi nechtěla podívat. Nápad byl skvěle originální, ale film nebyl tak dobře provedený jak by asi být mohl.

17. září 2009
avatar uživatele
90 %

Úžasná komédia,super dej,aj ked herci mohli byť iní ale hlavne, že je to vtipné,dalo sa na tom zasmiať a aj koniec bol dobrý.Myslím ,že toto je jeden z tých lepších filmov od Gwyneth.

2. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

moc dobrá komedie :D originální ... skvělý děj a všechno. :D strašně se mi líbila ta pointa toho filmu :) Super

24. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělá komedie, tohle se moc povedlo. Něco takového tu prostě ještě nebylo - a že už se těch komedií něco natočilo. Mělo to šťávu a líbila se mi i ta myšlenka. Chválím. Kdo neviděl, ať se podívá

13. září 2008
avatar uživatele
60 %

Tento film se mi líbil po vtipné stránce,ale jinak celí film byl podle mě taková slátanina,bylo to vše dohromady a spíš to bylo jako by ti ten film chtěl říct vybírej podle zevnějšku než podle obylčeje.
Já si ale myslím že Oblyčej je taky důležitej
Jińak film ušel

13. září 2008
avatar uživatele
50 %

No, bylo to tak půl na půl. Z části se mi film líbil, ale na druhou stranu se našlo i něco co mě otrávilo. Třeba ten konec mě už vyloženě nudil.

27. července 2008
avatar uživatele
40 %

Motiv tohoto filmu je sice zajímavej, ale mě přijde dost nepropracovanej. Celkově na mě působil trochu zmateně a neinteligentně.

14. července 2008
avatar uživatele
40 %

Nápad se sice upřít nedá, ale výsledek je nudný a neatraktivní film. Jindy sympatický Black působí otravně a Gwyneth je v obou svých polohách dost nevýrazná.

12. července 2008

JJ tak americký romantický komedie fakt dost můžu....tak jako celej americkej tuctovej život. Jasně...tohle by se v životě prostě nestalo, tak to prostě neni...ale film neni jen o tom, jak ot v životě je...to by byla nuda. Tohle teda fááákt nuda nebyla...jako jo mě se to líbilo. ;)

7. července 2008
avatar uživatele
60 %

Film se mi líbil. Především bych vydvihl zajímavý námět a zábavný děj. Ve filmu použili podobných technik jako v "Zamilovaném profesorovi" a to se mi velmi líbilo, bylo totiž opravdu zajímavé sledovat G. Paltrow s 200kg.

7. července 2008
avatar uživatele
70 %

páni obdivuji práci maskérek..dost zvláštní film, ale líbil se mi. ke konci jsem se sice už moc nebavila, ale celkově se mi film docela líbil.

7. července 2008
avatar uživatele
10 %

Ehm, ehm

Další americká romantická naprosto debilní komedie.Bože!!!To je tak primitivní a povrchní film, že to snad ani nemá obdoby.Jediný co se mi na tom filmu líbí je, že i když je fakt hodně tlustá, tak si jí nakonec veme.Jo to je hezký, jenže bohužel to není realita.Asi jen v té Americe no.Jinak vážně stupidita!!!A Jack Black?Nesnáším ho!Trapák jeden?Gwyneth?Má na lepší filmy než na takové břečky!

4. července 2008
avatar uživatele
100 %

fakt skvělá komedie,Jack Black je suprovej komik,Gwyneth Paltrow byla taky dobrá,spousta absurdních situací:)( např. pod zdánlivě hubenou Gwen praskne lavička):)

9. března 2008
avatar uživatele
30 %

Nechutné...

Moji neoblíbení bratři v kalhotách natočili další romantickou komedii, kterou bohužel nezachrání ani skvělý Jack Black... nechutný film, s ohranými vtípky a také nám nepřinesl nic nového... trapný a nevkusný film!

13. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

:-)

Po prvním shlédnutí jsem byla nadšený fanoušek tohohle dílka...po druhém shlédnutí už to tak akutní nebylo...jsou tam skvělé scénky (skok do bazénu, hození kalhotek, projížďka na lodičce) a na ty prostě nedám dopustit, ale když mám shrnout film jako celek,tak z toho zase až tak dobře nevyjde. Opravdu, mimo těch několika vtipných (a hodně) okamžiků celý film vyzní tak trochu všedně a nudně...

13. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Ušlo

Začalo to slibně, ale vyklubala se z toho tak trochu nudná podívaná, která není ani moc komedie a drama už vůbec ne. Samozřejmě, Jack Black je senza, námět taky nebyl špatnej, ale celé to vyzní tak nijak a já osobně jsem skoro všechno zapomněl (jsem ale sklerotik).

10. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Těžce, ale nadprůměr.

Milá, svěží komedie, jež potěší některými úsměvnými scénkami či dialogy. Z šedé díry současných průměrných komedií ji vytahují zejména Jack Black s Gwyneth Paltrowovou a svižně napsaný scénář.

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Myslím, že tenhle film byl alespoň pro mě něco víc než dobrá komedie. Film ukazuje jak většina lidí vnímá ostatní a nad tím, by se někteří měly zamyslet. Jinak jsem se docela dobře pobavila a taky trošku zamyslela..

28. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Nic nového pod sluncem. Obsazení sice zavánělo jistou novotou a neokoukaností (a taky byl film díky ústřední dvojici na vyšší úrovni, než by byl s jiným hereckým obsazením. Black tam opravdu padne "jak prdel na hrnec"), ale celkově to opět spadlo do šedi průměru. A to hlavně kvůli nekonečným pokusům dát jistým scénám určitou filosofickou hloubku. Občas jsem si u nich trhal vlasy, protože byli strašně klišoidní a už milionkrát viděné. Klasický víkendový odpolední film, ale v hlavním vysílacím čase jen zabírá místo.

28. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

No nic moc. Cekala jsem neco trosku jinyho. Je to uz pekne ohranej pribeh, ale v kapku jinym zpracovani. Nuda...

28. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

:) haha

Tak tahle komedie mě dost rozesmála..ty hlášky a taky scény, kdy třeba Rosie skáče do vody :D..to je prostě super. Navíc happy end..no nemá to chybu.

28. prosince 2006
avatar uživatele
10 %

Američané si již všimli, že většina jich je opravdu hoooodně tlustých a že to hraničí se vším... a tak natočili film o tom, že i když má holka 200kg tak může být skvělá...tím že je hodná, milá, pomáhá dětem... Hm, jasný, je to pěkný...ale na co si to hrajou?? Podle mě je to hodně trapné, ztráta času! Absolutně!

28. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Zajímavý nápad, které ale častokrát sklouzávak k trapným scénám a dialogům. Na komedii málo více-vtipných scén, ale zato jako vždy senzační Jack Black.

27. prosince 2006

Ne,! to snad ne....

Hal, dementní povrchní idiot a taky trochu namyšlený.
jeho kamarád, s prodlouženou míchou, dalo by se říct, ten samý idiot jako Hal. A Gwyneth, jako vždy krásná a to je tak všechno. Tento film, vám nic jiného nedá a možná je to i záměrně, bůh ví.
Další přihlouplá romantická komedie, ze které je mi na spaní.

27. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Super..

Fakt povedeně vtipnej filmeček. Náhodou sem se dost zasmála, sice Jacka jako herce moc nemusím, ale tady to bylo fajn. Škoda, že to nemůže být skutečný. Jinak Paltrow byla taky excelent, i když jako tlusťošce ji to fakt nesedělo. Jinak výborný hlášky, ty fakt stály za to !

27. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Na téhle "komedii" jsem byla kdysi v kině. Přesně si už nepamatuju, o čem to bylo. Detaily člověku časem vypadnou, ale zhruba na děj bych si vzpoměla. Je to taková ta klasická komedie, ve které si všichni snaží být nad míru vtipní, ale opak je většinou pravdou. Sem tam se člověk poprvé zasměje, ale to je tak všechno.

25. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Musím uznat, že tenhle film je více než průměrná romantická komedie. Herecký výkon Gwyneth Paltrow je obdivuhodný a Jack Black je taktéž výborný... Film má opravdu výborný styl humoru a i když mi tam úplně všechno nesedlo, mám zážitek:) Ale toho moralizování je tam na můj vkus opravdu až moc... Skoro jsem čekala, že tam začnou říkát zprofanované Exupéryho: „Co je důležité, je očím neviditelné“. A skoro to tak bylo... Děkuju bohu za to "skoro"...

11. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Velice zajímavý nápad jak dát najevo,že nezáleží jen na vzhledu.Jack Balck je dobrý komik,takže svojí rolií v tomto filmu opravdu okouzlil.Děj je takový nic moc,ale jinak úplný propádák to není.Takže sečteno podtrženo je to 60%.

14. září 2006
avatar uživatele
50 %

Jen tak...

Tak tohle mi připomíná Zamilovaného profesora. Americká komedie, která nám říká, že máme člověka soudit nejen podle vzhledu. I když to má zajímavý nápad, zpracovnání podprůměrné. 50% dávám jen proto, že to byl první film, na který sem do kina vyrazila po boku svojí ségry. Tzn, první film na kterém sem byla dalo by se říct sama =)

12. září 2006
avatar uživatele
60 %

Dobrý nápad

Nápad dobrý, zpracování trochu pokulhává... Téma filmu mě zaujalo při nějaké televizní upoutávce, musím se ale přiznat, že film samotný mě až tolik nezaujal - a řekla bych, že čím se to blíží ke konci, tím je to horší (hlavně scéna se služkou...). Ale na druhou stranu - převlek Gwyneth za tlusťošku je skvělý. Takže za námět, za snahu a za masky dávám 60%.

13. července 2006
avatar uživatele
50 %

Komedie na nic. Námět na nic, zápletka na nic. Jediné co za nšco stálo, byla Gwyneth Palltrow, což je nádnerná a skvělá herečka.

13. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

je to jako zoufalé volání o pomoc americké kinematografii.. no co, hlavně že maj pořád nápady, čím nás krmit.. tohle jsme tu vážně ještě neměli :)

6. března 2006
avatar uživatele
50 %

Hm

No tohle byla typická americká slátanina a rádoby komedie. Musím říct, že mě to teda moc nezaujalo. Zápletka možná je originální, ale neskutečně trapná, tudíž ji to sráží k zemi. A Gwyneth jako tlustá teda nebyla moc přitažlivá, třeba to odradilo nějaké diváky:-) Ne, tenhle film není nic moc, šedý průměr s pár světlými okamžiky a koncem na jedno brdo.

5. března 2006
avatar uživatele
60 %

Souhlasím, že je fakt poznat, že je to americký... Sice tam pár vtipných okamžiků bylo, ale pak to zase splynulo do stereotypu... Zápletka byla sice neobvyklá, ale bohužel to byla fakt blbost... Takže myslím že Farellyovi už natočili mnohem lepší filmy...

22. února 2006
avatar uživatele
60 %

Typický americký výchovný film s typickým americkým výchovným posláním: Miluj člověka proto, jaký je uvnitř, ne jak vypadá! No, nevím, jestli bych mohla milovat Gwyneth Paltrow v její velrybí podobě... ovšem, co tady hlavně nesedí, je samotná zápletka. Ten film si hraje na vážný romanticko-komediální, a přitom je to spíše taková fantasy pohádka. Ano, pokud lidé chtějí, jsou schopni pohlížet na ostatní z jiného úhlu, hledat dobré stránky za těmi špatnými - ale že by šlo, aby nás někdo zhypnotizoval tak, že by naše očka prahnoucí po dobru vykouzlila v našem pohledu z obézní dívčiny štíhlou krasavici á la Gwyneth? To by se mi líííibilo! Až na to, že v dnešním světě bychom místo těch krasavic kolem sebe viděli spíš čarodějnice a baby jagy. Nebylo to trapné, ovšem ten dojemný konec á la "zrada a odpuštění" si mohli nechat pro jinou rádobyromanci

16. února 2006