home
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Nuž, občas vyjde na svetlo sveta aj snímok, ktorý vám zničí detské ilúzie a tých akčných hrdinov ranných animovaných rozprávok.

14. července 2013

Zdá se mi lepší než jednička. Jen mi vadí, jak moc se snažili vykreslit postavy podle kreslené verze, tak, že vypadají dost uhozeně.

22. října 2010
avatar uživatele
100 %

super film

Mne sa páči aj táto časť.Herci sú skvelí no nemám čo dodať je to taká oddychovka nič náročné a myslím že to nieje zábava len pre tých mladších Scooby pobaví celú rodinu.

20. července 2009
avatar uživatele
70 %

Scooby podruhé?

Tak tohle bylo oproti jedničce naprosto děsný. Vtipný, chytlavý, ale přesto to nebylo ono. Tenhe díl si určitě tak často jako jedničku pouštět nebudu.

23. září 2008
avatar uživatele
10 %

Scooby!Necháš to?

Jestli jsem kdy něco milovala, tak to byl právě Scooby.Hafánek věčně něco žroucí a podělanej až za ušima :-D.Ale radši mám tu komiksovou a starou animovanou verzi.Zajímalo by mě, který prznitel tohle se Scoobym udělal.Naprostá trapárna.Ano, skoro živý Scooby je hezký, ano, ale nijak moc to nemění fakt, že se to nepovedlo.U mě tenhle film propadl, ale smiluji se a dám aspoň 10% abych tu nebyla za bestii.

1. července 2008
avatar uživatele
70 %

Je to slabší než první díl, ale pořád je to zábavný a užijete si u toho srandu. Ty příšery jsou moc dobře udělaný.

24. května 2008
avatar uživatele
60 %

Tento film byl dobrý, ale podle mě byla jednička mnohem lepší. Líbil se mi děj a byl jsem rád, že zůstalo stejné herecké obsazení. Bylo to vcelku vtipné, taková lepší oddechovka. Taky bych ještě vystihl ztvárnění příšer, které bylo sice kvalitnější, ale už neměly takovou atmosféru jako ty v jedničce. Nemám co dodat, dávám 65% a znovu doufám, že se rozhodnou natočit alespoň ještě jeden díl a také doufám, že bude dosahovat lepších kvalit než tento film.

5. května 2008
avatar uživatele
10 %

Scooby-Doo 2

Podle mě zbytečné mrhání finančních nákladů na film, a zbytečné plýtvání času, jak pro natáčení, tak pro shlédnutí. Víte, co se říká o druhých dílech (viz můj názor na Slečna Drsňák 2), tak to samé platí i o tomto pokračování, a to doslova. Děj neměl žádný smysl, spousta rádoby se líbivých a rádoby vtipných scén. S předchozím dílem to nemělo nic společného. Kreativnost tvůrců šla tentokrát zcela stranou, a ztvárnění nestvůr bych do kteativní tvorby taky vůbec nezahrnoval. Film mohli natočit věrohodněji, aby navazoval na první díl, tzn. boj proti Hnojnému duchu, který terorizuje London, a rozhodně bych do děje přidal Mary Jane, která mi tam tentokrát moc chyběla. Tohle je buď film, natočený pro 3-leté děti (doslova) kteří se smějí vtipným scénám i přesto že je nechápou, a nebo je to totální propadák. Posuďte sami, ale jestli si chcete zachovat aspoň trochu pozitivní smýšlení o SD 1, tak vám tohle nedoporučuji.

17. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Scooby-Doo 2 je povedená komedie se skvěle udělanýma příšerkama a dobrou hudbou.Krásně sem se u něj nařehtal.Slaggyho a psa Scooby-Doo můžu.

2. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Hi Shaggy!

Pokračování, obsahové blbiny. Já oceňuji výkon režie, herců, hudby. Splácali komedii na první pohled.

1. ledna 2008
avatar uživatele
30 %

Jednotka sa mi páčila oveľa viac, oveľa... Toto bolo strašne nudné, kravina, úplne brutálne... Oveľa radšej mám klasickú rozprávku ako film, ale už ani tá ma nebaví...

31. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Opět musím chválit,tohle byla super komedoška,Shaggy se Scoobym sou super,ale Daphne má zase super problémy :D :D :D ,prostě za tenhle bezva filmík dávám 100%

9. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

100%

Tak tady je vidět,jak člověku vzroste sebevědomí po úspěchu prvního dílu.Druhý díl je už moc přehnaně vtipný a možná až moc nabytý akcí.ALe to neznamená ,že to není hezká podívaná .Naopak

21. června 2007
avatar uživatele
90 %

Scooby Doo 2

Nevím proč, ale dvojka se mi líbila více jak jednička. Zajímavý to bylo dost jako ta jednička, ale ta dvojka mě prostě dostala víc ikdyž to tak většinou není dvojky bývají horší a to o hodně.

5. května 2007
avatar uživatele
90 %

Pěkně střelená komedie, která mě ale hodně pobavila. Dvojka se mi zdála lepší a pro m tam bylo více vtipů než v jedničce.

27. února 2007
avatar uživatele
10 %

Proč proboha něco takového vůbec vzniká???Akorát nás to okrádá a cenné minuty života ... tato hloupost, dokonce o celých 88minut!!!A to nepočítám ostatní díly ... prostě k tomuto filmu nemám vůbec nic pozitivního!!!A opravdu je ztráta času se na to dívat ... :@)

15. února 2007
avatar uživatele
70 %

Ujde...

První díl jsem neviděla, ale druhý mně moc nenadchnul... ale líbí se mi zápletka a ujetý postavy, díky nim má film 70% ;-)

30. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

...

Dost super! Scooby je prostě boží ťululum, ale hlavně je ftipnej:)Tahle kravinka se mi strašně líbila, protože zaručeně zvedne náladu:)

25. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

nic moc

fakt ujetej film..nejhezčí na něm byl Freddie Prinze. Docela pěkný mi přišly všechny ty nádherný a zářivý barvy, které byly v okolí. Dělalo to film veselejší. Občas to bylo i celkem vtipný, ale mám pocit, že už to vidět znovu nemusím.

20. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Nuda!

Tak abych pravdu řekla, tak tenhle film mě dost nudil, děj nic moc a nějaké scény vyznívaly dost trapně. I když se mi vždycky kreslené příběhy Scooby- doo líbily, tohle má do toho hodně daleko. Jediné, co mě celkem zaujalo byl soundtrack k filmu.

1. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

SUPER

Scooby-Doo 2 je dobrý film já ho miluju a jednička ještě lepší.Mohli by udelat scooby doo 3

27. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Náhodou...

Je pravda, že tento film není bůhví jak kvalitní a fantastický, ale myslím že po určitou věkovou hranici může být vážně zábavný... I když si myslím že já už do té věkové skupiny nepatřím, tak se mi film celkem líbil a s kámoškou sme se celkem pobavily :)

30. září 2006
avatar uživatele
40 %

No nevim. co mám říct Byla to sice taková blbost ale dětem se to asi líbí. Je to prostě pro ty menší . Jinak mi to přišlo hodně barevný. takový umělý jako z plastelíny .Ale koukat se na to dalo. myslim že bratránkovi(6) by se to hodně líbilo ale pro mě už to neni.

12. září 2006
avatar uživatele
30 %

Od druhého dílu jsem očekával už trochu něčeho zajímavějšího, tak trochu něco normálního, ale zase jsem se nedočkal. Dobří herci byli obsazeni do špatného filmu. Možná jediné na tomto dílu a předešlém se mi trochu líbil Scooby-doo. Film podle mě byl na "stejné brdo".

25. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Ještě horší než jednička. Ale dalo se na to koukat, akorát to není zrovna můj šálek čaje, jinak příznivce si to určitě našlo.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Když jsem na tom byla v kině, tak jsem tam ze všech těch dětí byla nejstarší (nepočítám rodiče, které je doprovázeli). Dvojka je stejně dobrá jako jednička. Já sem prostě fanda Scoobyho.

8. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

...

Mno, je to taková pohádka. Hodně barevný, tolik barev v jednom filmu jsem neviděla hodně dlouho. Děj nic moc teda. Celkově takovej průměr no. Jediný co se mi na tom opravdu líbilo byl Seth Green:)

26. února 2006
avatar uživatele
10 %

Ne, to ne...

Tak tohle je fakt úplně mimo... Je to hodně trapný, možná by se tam pár vtipných hlášek našlo, ale stejně... Strašně vyumělkovaný, prostě děs!

5. února 2006
avatar uživatele
10 %

Já vůbec nevim, co na to mám říct. Na jednu stranu je to docela podobné seriálu, ale na druhou stranu to bylo naprosto příšerné (otřesné dialogy, akce... ). A ta Welma v koženém oblečku měla být jako vtipná?

26. listopadu 2005
avatar uživatele
30 %

Když sedíte v pátek večer

doma a nevíte čím se zabavit, vezmete zavděk čímkoliv co je barevné a hýbe se... Kdyby mi bylo šest tak se jistě mlátím smíchy, takhle se můžu jen smát gagům, které jsou tak trapné, že mi nic jiného nezbylo. Na druhou stranu nikdy bych nevěřila, že je Matthew Lillard schopen zahrát ještě většího pošahance než ve Vřískotu... ale on JE...

29. října 2005
avatar uživatele
30 %

Nehorázná blbost

Po shlédnutí jedničky jsem si říkal kdo může natočit tak trapný film a tak jsem si myslel, že žádné pokračování nebude. A hle je to tady totální blbost v podání tohohle filmu. Nechápu jak někdo může natočit něco takového. Dokonce i můj bratranec, který půjde do 3. třídy říkal že je to totální ptákovina. No nic proti ale film o ničem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
50 %

Děs

Už to nemělo tzen vtip, švih a zkrátka nebyl to scooby-doo. Charakteristika postav nebyla dobrá a vůbec. A v porovnání s jedničkou je to totální propadák.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

dost špatně

Ač se mi filmy tohohle druhu líbí, musim přiznat, že Scuby Doo mě zklamal na celé čáře. Jednička ještě šla, tohle se mi ale zdálo naprosto bezduché a bez příběhu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

ach jo

první díl se mi docela líbil ale tento už ne byla to prostě nuda lepší by bylo kdyby nedělali žádný druhý díl

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Dalo sa

Tento druhy diel uz nebol tak dobry ako bola jednicka ale dal sa pozriet.aspon som sa nasmial na tych potvorkach

Kdysi dávno