home
Rambo III

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

z celé původní trilogie asi muj nejoblíbenější díl., i když to je asi dano i tím, že jsem to četl v knižní verzi, ktera se s filmem neda srovnavat. Opět dostal nový pohled na Ramba, jeho vztah k plukovníkovi Trautmanovi i k válce v Afghanistanu samotné. Nelíbí se mi, že z rusů opět udělali padouchy, jak to v amerických filmech bývá už trapným pravidlem, ale samotný děj má už něco do sebe. Rozhodně více než v předchozích dvou dílech.

25. července 2012
avatar uživatele
70 %

No tak Afghánistán už fakt není Vietnam a jak říká Trautman na konci, začínají chlapci trochu měknout. Opakuje se to stále dokola: nepřítel, Rambo musí někoho zachránit, pobije všechny kolem, do toho jeho typický rozkrok se samopalem s lítajícími nábojnicemi v jedné ruce, šátek na hlavě a sexy pot na bicepsech... je to vlastně opakování téhož systému... jenže, jak píšu u dvojky, sympatické je to, že ani s modernějšími metodami a zbraněmi a vzsrůstajícím patosem Rambo pořád je ten kluk z Vietnamu, co má šrámy spíš na duši než na těle. Nebojíte se o něj, ale kouká se na to pořád dobře.

27. srpna 2010

Rambo nekončí... ?

Celá série o vietnamském veteránovi Johnu Rambovi má bohužel sestupnou tendenci. Po vynikající jedničce a dobré dvojce je tu horší trojka. Ale i přesto se tu najdou vtipné scény, akce, které sice vzbudí lehký úsměv, ovšem o to přece vůbec nejde! Zda je to reálné nebo ne! Film má člověka rozptýlit, divák se má bavit a užívat si každou minutu snímku a to se myslím povedlo na 65%

30. července 2009
avatar uživatele
100 %

Třetí díl byl v celku zajímavý, i když dle mého názoru nejhorší díl.Děj ujde,ale určité scény jsou víc nesmyslé než u předchozích dvou filmů.A ten závěr mi přišel úplné nesmyslný.Řekl bych takový nezajímavý
Mám ramba aneb Stalona ale byl opravdu trochu chudší asi jsem čekal malinko více od třetího dílu

7. října 2008
avatar uživatele
90 %

Díval jsem se na předchozí komentáře a lidi tento film hodnotí velice slabě.Ale proč?vždyť se na to koukat dá,je to teda o dost akčnější než předchozí filmy.

22. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Nebylo to zase tak hrozné

Nemůžu souhlasit s ostatními co tento film odsuzují jako naprosto nereálný a nevím co ještě. Viděl jsem ho mnohokrát a myslím si, že oproti jiným filmům vcelku uspěl, neříkám že je to nějaký trhák, ale pro fandy Sly je aspoň povinnost se na něj podívat.Myslím, že některé filmy jsou mnohem větší propadák než tento, možná trochu rychle spíchnutý jak se říká.

7. července 2008
avatar uživatele
70 %

Podle mě byl tento díl 2.nejlepší ze všech (ze 4 filmů). Sice měl jak ostatní podotýkají ten samý námět, ale velmi bych ocenil skvělé akční scény a parádní taktiku eliminování nepřátel. S. Stalone nebyl nikdy lepší , rozhodně to stojí za zhlédnutí.

13. června 2008
avatar uživatele
80 %

Film se zase velmi podobal předchozím dílům. Rambo byl zase "nesmrtelný" hrdina, který všechno umí a dokáže si se všim poradit, což se mi zase v mnoha ohledech nelíbilo. Silvester Stallone jako hlavní hrdina i režisér dohromady trochu přetáhl a moc se přechválil.. Zápletka byla zase docela poutavá, ale jinak to bylo v fakt v podstatě to samý jako ve dvojce, jenom zde nebyl v džungli, ale někde v pustině.

11. června 2008
avatar uživatele
80 %

hej hej...veru, už musím aj ja uznať, že hrdina nemôže byť zraniteľný a musí čo-to obetovať...nech si hovoria čo chcú, stále je to vydarený film...neutíchajúca akcia a hlavne je stále na čo pozerať...

12. května 2008
avatar uživatele
3ged
...
80 %

Rambo III

Hodně brutální provedení a zajímavé afekty ;). Americká nesmrtelnost jede na plný pecky, ale John už aspoň není nezranitelný :-D, i když na něm zranění nezanechávají následky :(. Taky se mi líbí, jak se američani bratříčkují s afgáncema, ale nikdo nemohl nic předvídat...

9. května 2008
avatar uživatele
100 %

Ještě "výbušnější", neohrozenější, drsnější, bojovnější a Rambovatější Rambo než kdykoliv předtím! Jsem skutečně zvědavej s čím přijde a co bude ve čtyřce... Drsná krajina, krutý protivníci no už né on sám, ale jeho velitel je zajatec a oběť... Ja si myslím, že nějaké maliny, jahody, ani jiné podobné ceny nezmění fakt na tom, že příznivci a fanoušci akčních hrdinů mají úplně jasnou PŘEDSTAVU jak má SPRÁVNÝ AKČNÝ BOJOVNÍK vypadat : přesně jako John RAMBO. Neohrožený, ničím nevyveden z míry, bráníci chudé, bezbranné, zajaté, děti, ženy, starce a TO dokonce i tehdy, kdy se pevně rozhodl, že už s tím úplně skoncoval. Bojovník celou svou duší,srdcem i tělem, a v něm s jedem kobry a zubami tygra, nesere se s ničím a vždy i proti mnohonásobné přesile vyhraje! Kdo má rád akčné filmy nesmí tenhle šlabikář vynechat…

15. září 2007
avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Po super akční dvojce jsem čekal něco lepšího. Byl to jen slabý odvar předchozího dílu (Scénář je prakticky stejný). Tohle je rozhodně nejhorší díl téhle série. Nuda, klišé a Silvestr se táhnou po celý film a perfektně se prolínají.

21. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Tak jsem čekal trochu té nostalgie. Poprvé jsem viděl Ramba někdy v dětství, černobíle a s rychlodabingem a bylo to opravdu něco. Přesto že jednička a dvojka jsou i dnes zajímavý, tak tady to bohužel již moc nefunguje. . Zajímavý jsou alespoň exteriéry a komický výkon plk. Trautmana. Ale Rambo je prostě ikona akčního filmu let minulých a proto si těch 60% zaslouží. Film je věnován hrdinskému afghánskému lidu...dnes dost úsměvné. Holt důkaz, že časy se mění.

21. srpna 2007
avatar uživatele
20 %

Ach jo...

Narozdíl od předchozích dvou dílů je pro mě trojka ohromným zklamáním. Takovou zápletku bych si dokázal vycucat z prstu taky, možná aji nějakou lepší. Tolik nepravděpodobných scén jsem už dlouho neviděl. Ne druhý, ale třetí díl měl schytat zlaté maliny. Takže takhle ne.

3. března 2007
avatar uživatele
konz
...
10 %

...

Čtyřku už doufam ne!! Trojka byla úplná slátanina čehosy z něčím si co nemělo hlavu ani patu. Film byl úplně strašnej

13. února 2007

uz konec

toto uz je doufam posledni film s Rambem protoze uz se neda nic na tento zanr vymyslet i sebevetsi rozpocet uz to nezachrani ale je to klasika.

7. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

Bleh

Rambo taky nebude patřit mezi mé oblíbené filmy, ale jako filmový fanda jsem se rozhodla sérii zkouknout a ohodnotit. Nijak mě to ovšem nenadchlo, Sylvester není nijak skvělý herec, spíš je neherec, po relativně slušné jedničce a dvojce se na mě vyvalila nudná a blbá trojka a nemíním cokoliv odpouštět. Je to vcelku kravina, na kterou se už nepodívám. Nuda, trapnosti... Co víc si přát?

25. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Sly

Na film bych se díval asi jinak kdyby nešlo o Ramba, ale už podle názvu jsem věděl, že mě žádné napětí nečeká... Ale v Rambovi prostě umírá jen kompars a i když akce nejsou špatné, tak celkově je to nuda.

21. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Pobavilo mě to, je to akční, Rambo opět nezklamal a nedal se přemoci. Také zůstala jeho nesmrtelnost. Proto hodnotím z tohoto hlediska všechny tři díly jako dobrou zábavu a dávám stoprocentní hodnocení. Ale beru to s rezervou, nedovedu si představit takového člověka ve skutečném boji. Jedna zbloudilá kulka a jaký by Rambo byl....... Ne, nebudu kazit iluze těm, kdo takovým filmům ještě věří. Takže to hodnocení je bráno z hlediska toho, jak jsem se momentálně pobavil, kdybych měl hodnotit i z jiných úhlů a trochu o tom přemýšlet, tak by to určitě sto procent nebylo a to mluvím o všech dílech Ramba.

3. října 2006
avatar uživatele
20 %

Jednotka je vynikajúca, dvojka celkom dobrá, ale trojka... Americký vojnový veterán (aj keď od zelených baretov) bojuje s elitnou vojenskou jednotkou - Specnaz... Naozaj trápne. Zjedli by ho na raňajky a už na desiatu by boli hladní. Stallone je fajn herec, všetko zase pokazila ideológia, ako v Rocky IV.

2. září 2006
avatar uživatele
60 %

bylo to hodně podobný dvojce,takže nic moc,sylvester stallone se opravdu nepředřel,stejně jako ve dvojce,to si teda myslim já.

28. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Potřetí a dost

Mno, jakože S. Stalone mi na koni nesedí. Ani jeho mise v Afgánistánu už není ono. Ještě to šlo, když se děj motal kolem Vietnamské války, ale tohle už hold přepískli. Podle mě je to jenom díl, aby měli triologii.

11. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

Tak to už byla i na mě silná káva. Rambo se přesunul z Vietnamu kousek na západ do Afghanistánu. Odporní a zlí ruští utlačovatelé zůstali. Rambo je totálně nezničitelný, kosí všechno co se nepřátelsky hýbe, svaly má napumpované jednou tolik co v předchozím díle a umí jezdit vším co má pohon, počínaje jeepem, helikoptérou a konče tankem. Nejvíc mě rozesmál závěr filmu. Slovo „ulítlý“ je hodně slabé. Ovšem co naplat, pokud by tato dost nepovedená akční slátanina nevznikla, tak bychom se nemohli od srdce zasmát v parodii Žhavé výstřely 2.

8. července 2006
avatar uživatele
90 %

Tak až ve trojce je nakousnut věčný problém USA vs. Rusko - pardon, Sovětský svaz. Zde už autoři filmu hodně přeháněli co do děje i Rambových výkonů, a to je něco, co se divákům nemůže líbít, příp. už z filmu nemohou cítit onu "reálnost". I tak se jedná o výrazně nadprůměrný akční film, dotvářející a s přehledem uzavírající rambovskou trilogii. Jedním slovem: doporučuji!

21. března 2006
avatar uživatele
70 %

RaMBO iii

Třetí díl byl v celku zajímavý, i když dle mého názoru nejhorší díl.Děj ujde,ale určité scény jsou víc nesmyslé než u předchozích dvou filmů.A ten závěr mi přišel úplné nesmyslný.

17. března 2006
avatar uživatele
80 %

Rambo 3

Aj tento posledny diely zatial bol velmi dobry aj ked uz nedosiahol take vysledky ako jeho predchodzcovia ale i tak bol vyborny

3. prosince 2005