home
Prázdniny pana Beana

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Klasického Mr. Beana mám ráda a myslela jsem si, že tenhle film bude v podobném duchu. Čekalo mě však jen obrovské zklamání. Samotný Bean by ještě šel, ale příběh okolo něj byl hrozný. Zápletka s Rodenem a jeho synem byla asi nejhorší. Samé trapné náhody a vtipy skoro žádné. Jediné, co se mi líbilo, byla scéna, kdy začíná premiéra filmu a Beanovi se povede místo něj ukázat diváků svůj film. Jinak je to ale ztráta času a už bych se znovu nepodívala.

2. února 2011
avatar uživatele
50 %

Beana mám rád no toto nebolo ono. Pár vtipných momentov tam bolo ale nie až tak dobrých aby som mohol hodnotiť lepšie. Aspon že film je pekne spracovaný s pekným scenárom.

14. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

wow

Tento film je velmi příjemný a vtiný. Mr.Bean vždy uměl něčím okouzlit.Mám ho ráda i přes ten jeho ztřeštěný pohled a film zahrál na 1 :)*Byla sem šokovaná jak zde přišel pan Roden :D:D

18. listopadu 2010

Nejlepší Bean jaký byl natočen. Takový pohodový film, nic náročného-5 postav,to bohatě stačí. Není to tak absurdní jako předchozí „filmová katastrofa“.

21. října 2010
avatar uživatele
50 %

Zkrátka klasický Bean. Dá se na něj dívat, i když se nemůžete soustředit. Vůbec nevadí, když zaznamenáte jen kousky. Za vtipnost hodnotím 50%.

17. září 2010
avatar uživatele
70 %

Jediný film pana Beana, který se mi líbil. Pořád je to pan Bean ale není tak pitomý (jako třeba v Největší filmové katastrofě ale i seriálu).

13. května 2010
avatar uživatele
100 %

Mr. Bean's Holiday

WAW paráda... i když nemluví.. stále neztrácí dych! vzhledem k faktu, že už je na scéně trošku delší dobu, zdálo by se že Mr. Been je okoukaný a nudný neustálým opakováním podobných situací... No opak je pravdou... mnohokrát totiž situace né příliš pravděpodobné ze života běžného člověka, když se nad tím zamyslím podrobně, zjistím že něco sice vzdáleného, ale určitě né míň trapného se stalo i mně (lístek ulétající z před autobusu, zapomenutá peněženka, nebo jenom taková banální věc jako je únava za volantem)... Mr. Been TO samozřejmě trošičku vyhrotí, okoření svým výrazem a smích je zaručen! (((; nejlepší scéna je celý film, ale super bylo jaxi zfalšoval VIP kartu (((; tam mu TO v tý paruce slušelo

15. února 2010
avatar uživatele
80 %

Tohle byl náhodou roztomilej film. Při jedné z úvodních scén s krevetami jsem si říkala - áá, další prasárnička, dke bude ten šášula všechno kazit, šklebit se, dělat voloviny, ze kterých je vám na blití a nejradši byste ho přerazili... ale vyklubala se z toho milá komedie o rodinných vazbách, citech - a ještě k tomu se Bean ukázal taky v tom přívětivějším světle. Mně se to náhodou líbilo dost, a potěšil mně i Karel Roden. Klidně bych si to zopakovala.

13. ledna 2010
avatar uživatele
60 %

nic moc

Jako mr.Beana mám ráda, ale tohle se mi moc nelíbilo.už jenom proto, že na ty záběry jeho kamerou se nedalo dívat.Jako není to nejhorší, ale už to není tak vtipné.Překvapil mě ale KArel Roden, to sem měla fakt šok =)

14. července 2009
avatar uživatele
70 %

No, tento film byl pro mně spíše zklamáním, ale dívat se na to dá. Sice bych si ho nevybral pro večerní sledování, ale na pobavení docela dobrý. Pokus o film o legendárním Mr. Beanovi tu již byl a byl lepší. V tomto i předchozím filmu o Beanovi je jedna zásadní chyba. Pan Bean patří do serálu, do několikaminutových scének. Tam se dá všechen nápad přeměnit v humor, ovšem ve filmech se to musí všechno natahovat a doplňovat zbytečnostmi, které už kazí úřední postavu. V tomto filmu jsem už toho Mr. Beana trochu postrádal, byl až moc "rozjetý". Skutečný Bean je o moc usedlejší. Kdyby hlavní myšlenkou nebyl právě Mr. Bean, byla by to jen podprůměrná komedie bez fantazie. Sice je zde pár dobrých pasáží, ovšem původní myšlenku Beana to postrádá.

27. května 2009
avatar uživatele
70 %

no... film má něco do sebe... ale asi jen to, že mnohokrát tam bylo použito něco z jeho předchozích krátkých skečů... ale i tak, Bean vždycky pobaví.. :)

15. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Auvej.... Myslím, že tady měli zůstat u původních krátkých epizodek s mr. Beanem. Sice je už každý viděl už nejmíň stokrát, ale mají vetší kouzlo než celý film:)

22. října 2008

Bean

Mám ráda Beana. Dost. Někdy si říkám, že je to hloupost, že nemá cenu se smát takovým laciným vtípkům, ale Rowan Atkinson je ve své roli perfektní. Film jsem viděla už pěkně dávno, ale vzpomínám si, že přes všechny ty tisíckrát zopakované grimasy a pohyby, jsem se zasmála. Některé pasáže vyzněly méně vtipně, jiné více, ale přesto mě film celkově pěkně pobavil. Dávám mu 8 z 10.

12. října 2008
avatar uživatele
100 %

...

Mne sa to celkom pacilo. Aj ked treba povedat ze Rowan Atkinson nebude nikdy nikto iny nez Mr.Bean...Davam 6/10

29. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Neni to klasika

Tento film už nemá v sobě to kouzlo, které mají staré kousky s tímto hercem. Z toho důvodu některé vtipné scény jsou zasazené do součastnosti a v těch mi už Mr. Bean tak vtipný nepřijde.. Jako lhal bych, když bych řekl, že sem se nezasmál, ale už to není co to bývalo. Přes 70% to být u mě nemůže

25. srpna 2008
avatar uživatele
40 %

Simpsonovi si udělali výlet na plátno jednou a doufejme, že to v blízké době vícekrát nebude. Mr. Bean si s jednou návštěvou plátna nevystačil a trochu si možná pokazil reputaci. Krátké epizodky jsou prostě krátké epizodky. Jako u žluté rodinky. Největší filmová katastrofa s Beanem byla poměrně dobrou podívanou, na kterou se kouknu rád i opakovaně (i přes mých nynějších 60%), což je hodně překvapující. Ojediněle dobrý scénář zde dokázal celkem divy, ale podruhé se úspěch nekoná. Prázniny pana Beana Jsou místy silně ředěné klasickou nudou a nějakou tou velmi trapnou scénkou. Pár scén mě ale velmi pobavilo a jestli to mělo být poslední dílo s Beanem, tak za to buďme alespoň rádi. Jak za to rozloučení s ním, tak za trochu jistoty, že nevznikne úplný hnůj v podobě dalšího dílu, což je u většiny sérií velmi časté. Jelikož nejsem skalní fanoušek Beana, tak je mně to vlastně i trochu jedno. Hodnocení je spíše ke čtyřicítce, s náklonem k padesátce.

14. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Tenhle film mě upřímně řečeno znudil. Nebýt skvělého finále, tak bych to oškubal o procenta jako kuře. Prakticky mě rozesmála jen scéna z kadibudkou, to ostatní jsme už viděli, jen dřív a líp. Bylo to zklamání. A Karel za to nemůže.

26. července 2008
avatar uživatele
60 %

Hm....hm....

No....Abych pravdu řela....Líbí se mi víc ty díly co dávají v neděli v TV.Tohle byla celkem nuda.Jinak musím pogratulovat panu Rodenovi.Úspěch pro českého herce spolupracovat s někým jako je Rowan Atkinson.Každopádně to nemění nic na tom, že je to vážně nuda.Viděla jsem lepší filmy.Njn.Pan Atkinson nám začíná stárnout a podle toho vypadají i jeho filmy.Beanovský humor nechybí,ale už to prostě není to co bývalo.

24. července 2008
avatar uživatele
30 %

Nuda

Nene, takhle to vypadat nemá. Po dost dobré jedničce, kde jsem se fakt bavil a občas byl i napjatý (co teď asi Bean udělá s tím obrazem...?), tohle byl děs a hrůza. Jediné, ale HODNĚ povedené bylo to, jak se pokusil ukrást tu motorku. To jsem se válel smíchy po zemi. Ale jinak? Bože...

14. června 2008
avatar uživatele
100 %

Celkem dobrý film, pobavilo mě to, ale štvalo mě, že jsem pořád byla napjatá a doufala, že aspoň jednu věc mr.Bean nezvorá, ale zbytečně :D vím, že to bylo schválně, ale všecko se mu sesypávalo jen kvůli sekundovým nepozornostem :D ale fajný filmek!! ;)

1. června 2008
avatar uživatele
40 %

Mě film skoro vůbec nenadchl. Ze začátku to vypadalo docela slibně ale pak už to za moc nestálo. Bylo zde až moc trapných scén. Díly v televizi jsou určitě zábavnější hlavně proto, že v dílech nebyl Bean tak dementní jako v tomhle filmu. Bohužel jsem se skoro ani jednou nezasmál a proto dávám jenom 45% i když nemůžu vytknout scény, kde měl Bean strašnou smůlu.

9. května 2008
avatar uživatele
70 %

Myslím že jeho seriály jsou lepší ,ale nejvíce mě v tomto filmu pobavilo jak tancoval to se hodně moc povedlo to tam bylo fakt nejlepší

7. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Je pravda, ze film je taková míchanina Beanových scének a že vlastně nepřišel s ničím novým. Jenže je to všechno pohromadě a odehrává se to ve Francii, v létě, no nádhera. Už jenom to sluníčko, co tam stále svítí, mě dobře naladilo. Nic pro náročné diváky, ostatně se mezi ně nepočítám, takže jsem s filmem spokojená.

7. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

slaby odvar mr. beana.dalo sa na tom zasmiat ale nie je to, co kazdy ocakava,ked sa povie bean.davat 60 za to,ze je to mr.bean.inak bol predosly lepsi.

18. března 2008
avatar uživatele
60 %

Nevím...

Prázdniny pana Beana jsou sice vtipné, jako vždycky je tam spousta vtipných scén, ale zároveň je tenhle film něčím dojemný, až smutný. Jako by ten chlápek už ani tak nebavil, jako spíš vzbuzoval lítost.

28. ledna 2008
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

No čekal sem že to bude lepší, ale i tak sem se velice nasmál. Rowan Atkinson dokazuje že Bean je prostě jeho. Sice ty krátké díly co jsou v televizi se mi zdáji lepší ale určitě se mi líbil víc než jeho první film ( Největší filmová katastrofa ). 99%

9. října 2007
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Předchozí Beanovka byla rozhodně lepší. A i když sem se dost smál, něco tomu chybělo. Vtipy byly sice povedené, ale žádný opravdu nový. Panu Beanovi rozhodně sluší víc seriál, do filmu by se pouštět neměl. Takhle mě akorát zklamal.

9. října 2007

Nic moc

Podle mě jsou ty díly z televize víc zábavnější. Tohle je jenom o tom, že je to velký smolař, ale žádná velká sranda.

1. října 2007
avatar uživatele
kopy
...
80 %

Jo celkem to jde

Mr.Bean co dodat. Skvělé podaní Rowana Atkinsona jeho postava je s Panem Beanem neodmyslitelně spjata. Ale k filmu, nebýt toho, že v něm hraje Pan Bean tak by to snad ani nestálo za to. Jeho neodmislitelný smysl pro humor filmu dodává tu správnou "šťávu". Jinak je to celkem ucházející.

15. září 2007
avatar uživatele
80 %

Poslední Bean?

Časem začíná být vše zastaralé a opakované gagy přestávají bytí směšné. Ovšem Rowan Atkinson dokáže dát všemu nový náboj a i když ukazuje ze začátku to, co už je každému známo, postupem času přidává víc a víc. Film je komedií na odreagovaní, nemusí se nijak přemýšlet, pouze koukat a smát se.

23. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Nevim no, ty seriály se mi líbili víc, nebo jinak, byli vtipnější, tohle bylo zase něco jinýho, taky to mělo něco do sebe. Ale myslel sem, že to bude o něco lepší, ale i v tomhle filmu, sem se zasmál.

9. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Pan Bean byl takovy jak jsem cekal. Srandovni pohyby, neuveritelne grymlasy. Nezklamal, ale ani moc nezazaril. Bylo tam par vydarenych scenek. S tím předchozím dílem je tak na stejne urovni, mozna o neco vis. Nejspis to bylo posledni ucinkovani Mr. Beana na platne. Dal bych nejradej 75%.

1. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Bean.

Natocit film od Beanovi je dost tezke, rozhodne necekjete tezke dialogy (krome tech od egoistickeho rezisera /Defoe/). Presto scenarista odvedl skvelou praci dialogy zde nikomu chybet nebudou protoze misto nich je tu plejada perfektnich scenek. A Atkinsom prestoze uz starne predvadi opet sve umeni. A co bych jeste u filmu vydzvihl je hudba tak je uzasna. 80%

30. července 2007

Hrozné

Scény byly originální, ale Rowan Atkinson už neumí zahrát pana Beana. Je to tak, každý stárne a po těch letech se vrátit do té staré dobré role, to asi vážně nešlo. Při tomto filmu jsem se párkrát upřímně usmál, nikdy jsem se ale nesmál. A od Beana bych čekal, že mě pořádně rozřechtá. Bohužel.

11. července 2007
avatar uživatele
100 %

Bean je prostě jednička

Tenhle film je fakt skvělý! Vůbec sem se u něj nenudila a ještě několikrát ho chci zhlédnout! Žádné ohrané scénky, i když ten méďa tam opravdu trochu chyběl! :)

5. července 2007
avatar uživatele
100 %

Prázdniny pana Beana

Geniální film - skvělý scénky atd...Tenhle film mě vůbec nezklamal a určitě se na něj kouknu ještě jednou...Mr. Bean je prostě kůň na kterého se dá vždyckyvsadit :o)

3. července 2007
avatar uživatele
60 %

Bean na odstřel

Tak tento film je bohužel naprostá katastrofa. Dvě nebo tři dobré scény, přehluší naprostá většina těch trapných, ať už se jedná o obvolávání čísel... a... No film je opravdu tak kvalitní, že jak vidíte, nemůžu si vzpomenout na žádné další, protože mi děj naprosto vyprchal z hlavy. Šílený zážitek s retardovaným Beanem, u kterého se naopak v televizi bavím, byl umocněný ještě neustálým chlámáním rodiny s dětmi, která seděla za mnou. Filmu dávám 60% a jsem ráda, že se na stejném hodnocení shodují i recenzenti filmových serverů či časopisů.

14. června 2007
avatar uživatele
70 %

Atkinsona mám rád a pana Beana taky. Jeho druhé filmové dobrodružství mě potěšilo a rozesmálo víc než to první. Není to ani zdaleka tak zábavné jako klasické Beanovo skeče, ale zase na druhou stranu to rozšiřuje charakter postavy. Pár scén je vynikajících (například krádež té babety) a zbytek je fajn a mě to prostě potěšilo. Nádherně pak působili francouzské exteriéry, které umocňují zážitek. Karel Roden je pro nás čechy takový bonus. Sice nemá prostor pro předvedí jak skvělý herec je, ale i tak je jeho účast fajn, stejně jako celé tohle dobrodružství.

7. června 2007
avatar uživatele
80 %

tento film trochu žije z předešlých dílů, ale i tak se člověk nasměje. Sice jsem čekal něco jiného, ale je to dobrý snímek.

4. června 2007
avatar uživatele
60 %

Mr. Bean se změnil

Mr. Bean už prostě není tím, čím býval. Změnil gesta i svůj vztah k lidem (zdá se, že je má rád a záleží mu na nich), dokonce to vypadá, že zmoudřel. Navíc někde zapomněl svýho nerozlučnýho medvědího kamaráda a to je velká škoda. Prostě mi připadá, že z Mr. Beana udělali úplně jinýho člověka, kterej kromě vizáže a jména s tím původním nemá moc společnýho. Škoda. Netvrdím, že sem se nepobavila, bylo tu několik vtipných scén, ale na ty původní krátký filmy tohle nemá, navíc se mi po starým Beanovi stýská a proto ode mě tenhle dostane "jen" 60 %.

1. června 2007
avatar uživatele
70 %

Kde jsou ty časy....

Na tento film jsem se hodně těšil jelikož pan Bean je nejlepší komik. Ale v tomto filmu už ztrácí svoje kouzlo. Kde jsou ty časy, kdy jsem se u Beanový dobrodružstvích smíchy každou chvíli válel... Tento film měl pár scén kdy jsem se pobavil ale na celý film to rozhodně nestačilo.

26. května 2007
avatar uživatele
100 %

Opět vynikající film s fazolí. Očekával jsem, že to bude celkem nuda a že bude opakovat různé scény z minulosti. Opak byl pravdou. Konec, jak jde na pláž přes "po schodech", je vynikající.

21. května 2007
avatar uživatele
80 %

Osvědčený Mr.Bean

Mr.Bean opět nezklamal!Našli se scénky co moc vtipné nebyli,ale převládali ty komické.Mezi ty best bych zařadila např. zpěv Beana na trhu

17. května 2007

Pěkné

Musím říct, že jsem od tohoto filmu čekal méně. Velice mě překvapila role Karla Rodena, který se jí ujal osobitě a dobře mu sedla. Výkon Rowana Atkinsona byl mírně nadprůměrný, nic víc se od něj v takovéto roli čekat nedá. Jinak film byl udělán dobře, nápad s kamerou byl ojedinělý, pěkný. Film stojí za zhlédnutí.

4. května 2007
avatar uživatele
90 %

Opravdu dobrá komedie. Ukázka, jak i beze slov se dá vytvořit něco vtipného, ba k popukání. Stalo se mi, že jsem si říkala, že už je to přehnané, ale vyústilo to ve vtipný průběh, takže nakonec přišla jen salva smíchu. Délka je tak akorát, být to delší, tak už se asi začnu nudit. Nejlepší scéna byl asi tanec na ulici:)))

3. května 2007
avatar uživatele
100 %

good

na to že mr. beaa moc nemusim tak tenhle film se fakt povedl!!!!on je totiž tak blbej, až je to hezký:-D....cvílema při sledoání tohodle filmu sem fakt smíchy už nemohla....všem doporučuju:D:D:D:D:D:D

1. května 2007
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Jakožto příznivec Rowana Etkinsona jsem byl zklamanej nejn tím, že je to jeho poslední film, ale taky že neodpovídá takovejm kvalitám jako předchozí filmy s ním natočené. Podívaná v kině = zbytečně vyhozené peníze.

29. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Mr. Bean

Tento film jsem viděla v kině a moc se mi líbil. Byl velmi legrační hlavně, jak tancoval k hudbě. Obsazení herců bylo dobré. Film bych všem doporučila.

29. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Byl jsem na tom v kině a moc jsem se nasmál - hlavně jak zpíval tu operu:-D ale musím říct, že jednička byla lepší. Škoda, že to ale byl poslední Atkinsonův film.

23. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

MR. BEAN´S HOLIDAY BY 2MIG1

už u beanovy filmový katastrofy jsem psal, že filmový plátno panu beanovi příliš nesvědčí.. v prázdninách slavnýho nešiky se to jenom potvrdilo.. beanův humor se posunul víc na zíápad a stal se nudnějším.. nebejt rowana atkinsona, člověk by snad ani málem nepoznal, že se jedná o mr. beana.. netvrdim, že ve filmu nejsou místa, kde bych se nezasmál, ale spíš mi bylo líto, kam se mr. bean posunul.. vždyť on byl vždycky tak roztomile zákeřnej, sobeckej, ale jeho spojení s malym klukem vyvolalo to, co spojení malýho kluka s takovýmto dospělákem vyvolává, viděli jsme to v koljovi, v jak na věc, v tsotsim.. no hezký no, ale sem to nepatří, stejně jako muzikálový číslo na závěr filmu... český publikum potěší určitě přítomnost karla rodena, kterej je nepřehlédnutelnej a jen zamrzí, že se na plátně neohřál víc..

22. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Nic nového

Na nového Beana jsem se opravdu těšil. Asi proto bylo mé zklamání o to větší. A proč? Žádná inovace, která by přinesla nové vtipné scény. Ano, staré dobré scény byly trochu pozměněny, ale přesto postrádaly vtip a jakousi lehkost. Ten kluk, se kterým Bean cestoval, byla pohroma pro celej film. Snad nejtrapnější scéna byla, jak po něm na nádraží dělal ksichty. Několik světlých momentů ve filmu jsem našel, třeba jak si hrál na německého vojáka a kazil jeden záběr za druhým, nebo jak se Willem Dafoe snaží prosadit ve svém filmu... Avšak je tu ještě jedno, pro mě ohromné pozitivum. A to je hudba k filmu. Ať už hudební ukázky, na které Bean tančí, nebo kapela hudebníků, kteří ho celou dobu tak nějak doprovází. Tím u mě film stoupl o desítky procent nahoru. Dost jich ale zase ubylo po naprosto příšerném konci, který byl opravdu přehnaný... ten snad scénáristi už úplně vypustili. Takže když vše posčítám a odečtu, vychází mi horších 60%.

16. dubna 2007
avatar uživatele
Sedo
...
70 %

Tento film sa samozrejme podľa mňa nemôže rovnať s tými krátkymi časťami, čo je pochopiteľné, lebo ak chcete urobiť aj nejaký súvislý dej, ktorý v tých krátkych častiach chýba, nikdy nedosiahnete film plný iba humoru, ale musia sa tam nachádzať aj tie nudnejšie časti. Na mňa to pôsobilo dejovo slabšie ako najväčšia filmová katastrofa, ale zase tam bolo vloženého viac typického Beanovského humoru. Čiže zhrniem to tak, že ak by sa tento film riadne zostrihal, vznikla by s neho asi najvtipnejšia polhodinová časť Beana bez deja zo všetkých .

16. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

V mém hodnocení bude taky notná dávka nostalgie, protože samotný film není příliš vydařený. Najde se sice několik vtipných scén a momentů, ale nemohla jsem se zbavit pocitu, že všechno, co Bean předvádí je strašně ohrané nebo to na mě už zkrátka tak nefunguje.

15. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Jo, nový Bean byl zážitek !!! Sice tam byly staré vtipy (kterým jsem se stejně zasmál) ale byly tam i nové vtípky (u kterých jsem se smál ještě víc. Třeba ten film kde hrál jen William Defoe :-D. Pokud máte Beana rádí a zasmějete se i vtípkům, které už znáte, tak na film běžte, já nelitoval a směju se ještě teď. Samozřejmě, že Rowan Atkinson podal brilantní výkon a dokázal, že je komik, kterému to myslí a hraje srdcem. Karel Roden ve filmu není až tak důležitá osoba a tak si tam ani nezahraje. William Defoe je super coby herec co se snaží dostat mezi herecké hvězdy. Jediné co mi na filmu vadí je ten kluk, co tam vystupuje s Beanem. Já jsem, čekal ze začátku, že někde zabloudí a bude se snažit dostat se na místo, kde má být. Ale nevadí, stejně se ten kluk ve filmu nějak herecky neprojevil. Ten happyend mi přišel hoodně přehnaný a tvůrci ho ukončili nejblbněji jak mohli, ale to se taky dá překousnout. Nový Bean (na kterém je mimochodem vidět, jak už je starý) je velký komediální zážitek s novými i starými vtípky s přehnaným happyendem a s předpokládatelným dějem. Z pohledu diváka 70 %.

14. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

????

Byli jsme fčici na stejným filmu??? Beana mám docela rád ale to co předvedli scénáristi v tomhle kuse nestálo za nic-dobrej nápad, dobrých pár scének ale to je vše... dyť to poplivalo všechno to co jsem o Beanovi viděl... krom toho, kdo viděl trailer, viděl prakticky celej film, protože tam nic navíc nebylo....

5. dubna 2007

Bean?

Rozhodně bych řekla, že to bylo lepší než Největší filmová katastrofa... spousta úsměvných vtipů, včetně zážitku s kadibudkou... přesto konečný "happyend" mi přišel poněkud přehnaný.. A co je nejdůležitější a vážně smutné? Nebyl tam medvídek Teddy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Hezky...za 100%

No na začátku to vypadalo tak normalne.Pak byly scény, na kterých bylo vidět co se stane, dalo se to předpokládat.Poté se mu jenom smůla lepí na patu, až vás to už začne štvát, no a happyend jako vždy.Ale protože je to moje oblíbená figurka, zasmála jsem se nad starýmy, ale i novými vtipy.
Rowan zůstane vždy Beanem.Tento film mu moc Beana nezvýší, ale ani nezklesne.:-D Pořád je to ten samej Mr.B.

2. dubna 2007

Bean

Perfektní komedie. Opravdu Bean forever. Sice už to nejsou starý zlatý časy, ale i tak se mi Bean hodně líbil. Líbí se mi hlavně, že za těch deset let přišel na nový nápady. Rowan Atkinson je prostě génius a to mu nikdo nevezme.

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

perfektní

dlouho jsem se takhle nenasmála, je to dokonalý film.. všechny scény mají vtip, opravdu dokonalé.. smála jsem opravdu skoro všemu, bylo to neuvěřitelně dobré. až vyjde na dvd, budu první, kdo si ho koupí!

1. dubna 2007

Stojí to za to . . .

Pokud se chcete dobře pobavit není co řešit . . .
Tehle film Vás nezklame. Sám jsem si nebyl jistý, jestli mám jít, ale teď toho vážne nelituju. Prostě klasika od Mr. -B-.

30. března 2007
avatar uživatele
SDX
...
90 %

Skvele

Prazniny Mr. Beana nemaju chybu. 10 rokov bolo dost na zozbieranie vela skvelych vtipov. Je sice pravda ze vacsina kina sa moc nesmiala, ale mna to uplne dostalo, miestami som mal uplny zachvat smiechu az som plakal. Trochu mi vadil zaver - taky tu uz par krat bol. Mam dojem ako keby bol narychlo spraveny a nebol cas na dotiahnutie. Ale napriek tomu - ak sa chcete pobavit jednoznacne chodte!!!!

28. března 2007