NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Celkem dobry akřční film. Předlohu přesně neznám, ale tenhle film se mi líbí. Travolta, co by mafián byl dost dobrej a přesvědčivej. Akční scény neměly chybu. Ovšem té akce jsem čekal poněkud více. Delší dobu se nic nedělo, jen se chystal a planoval věci na pomstu, ktera vyvrcholila až na konci. Pomsta byla povedená, ale na muj vkus zdlouhava a konec s auty byl trochu přehnaný.

16. listopadu 2011
avatar uživatele
90 %

The Punisher

Tento film mě mile překvapil a nezklamal. Hodně povedený film podle komixu. Skvělí děj i herecké obsazení. Nevím co dodat asi to že mu dávám 100% protože si to zaslouží.

15. května 2010
avatar uživatele
50 %

No jo, co taky čekat od filmu z názvem Kat. Tadyk se to bude točit pouze o pomstě a mnoho litrech krve. Na odreagování je to celkem dobrá volba ale film jako takový nenadchne

3. ledna 2010
avatar uživatele
0 %

Šílená komiksová slátanina, které chybělo snad všechno. Tenhle Punisher namá se svojí skvělou předlohou nic společného je krotký jak beránek, nezajímavý a John Travolta jako záporák úplně debilní. Tenhle film je prostě hnusnej.

21. září 2009
avatar uživatele
100 %

Super film aj herci. John Travolta zahral svoju rolu bravurne, velmi sa mi tento film lubi. Už som ho parkrat videl a este par krat pozriem. Vrelo odporucam.

29. dubna 2009
avatar uživatele
50 %

Mix různých filmů a hrdinů

Film sám o sobě není špatný, příběh je docela dobrý, ale pokazil ho špatný závěr, nebo spíš poslední třetina. Začátek vypadal velmi slibně, pointa se velmi slibně rozvíjela a první půle byla celkem koukatelná, ale ten závěr, najatý zabiják na Franka jako s El Mariachio a dobývání Travoltovy pevnosti, scéna jak vystřižená z Ramba. Frank se proměnil ve více hrdinů, dokázal bych si v tom představit Ramba, El Mariachiho a nakonec Batmana. Naštěstí film zachránil John Travolta jako mafián, povedené akční scény a scéna s vytrháváním Pearcingů.

2. března 2009
avatar uživatele
joda
...
50 %

Průměr

Podle názvu mi tento film nic neříkal, ale po zhlédnutí několika scén jsem si hned vzpomněla, že jsem ho už viděla. V první řadě ten název - myslím, že i neznalec komiksu a filmový fanoušek ví, že existuje nějaký komiks The Punisher, takže překlad mi přijde zbytečný a ještě takový nijaký... Komiks jsem nečetla, ale že existuje vím! Hlavní role byla vybrána podle mě celkem dobře, Travolta svého slizouna také zládnul. Nějak mě to nechytlo, za vše mluví to, že ač jsem to již viděla, mnoho jsem si nepamatovala - pamatuji si snad jen scény se sousedy Castlea, Rusem a tu s piercingy, ale to hlavní se mi vykouřilo. Neříkám, že to stojí za starou bačkoru, ale rozhodně to není nic extra a našla bych spoustu lepších filmů podle komiksu, takže průměr. Docela se mi líbila hudba.

1. března 2009
avatar uživatele
80 %

kat

No mne sa tento film nahodou velmi pacil, od Marvel-u v poslednej dobe jeden z najlepsích. A je ovela lepšie spracovaný ako prvý film z 89-teho s D.Lundgrenom. Silný dej a vela akcie. Preto dostáva odo mňa vysoké hodnotenie. A uz sa tesím na druhý diel, aj ked, neviem či najlepšie s iným hercom v hlavnej úlohe.

1. ledna 2009
avatar uživatele
50 %

To jsem byl teda hodně naivní a myslel si o filmu, že by mohl skrývat něco originálního. Akčních thrillerů plných namakaných grázlů, kteří postřílejí všechny, co jim stojí v cestě, mám už akorát po krk. Nikdy, povídám nikdy se tu neukázal akční film, který by neměl nejméně jednu věc společnou s těmi ostatními. Vždycky v tom hrajou roli emoce, a když se napíše scénář, který je mimochodem opět o krvelačné pomstě za vraždu svých nejbližších jako je třeba rodina, nikdy z toho není žádný filmový trhák. Co mě k filmu přivedlo? No asi jediné co na mě udělalo dojem, byla ta lebka na obalu a hlavní hrdina. Thomase Jana zrovna moc neznám, ale po tomhle debaklu a trapnou rolí z filmu Mlha, u mě hodně klesl. Nemůže za to, ale na nic jiného se nehodí. Kdoby to byl čekal, že v tom budou opět hrát roli i prachy? Prachy, které nepatří nikomu jinému, než mafiánskému bossovi. Bossovi... no nikomu jinému než Johnu Travoltovi. Je to herec, který je jako stořený pro záporné role, ale úplně stejnou roli měl i ve Swordfish a Tváří v tvář. Takhle charismatická osobnost si zaslouží i jiné role a ne furt ty stále dokola se opakující! Nejhorší na tom je, že to s tímhle filmem myslí vážně. Komiks od Marvelu jsem nečetl, ale zfilmování si nezasloužil, protože vraždícího chlápka s tunou střeliva a výbušnin se svým egem si užijeme kdekoliv jinde. Hodně vtipné mi tu přišlo vidět "Mistigue" Rebeccu Romijn stejně jako Hellboye bez tuny make-upu. Moje kritika skončí u zakončení filmu, které bylo nejhorší a nejodfláknutější z celého filmu - opravdu originální... To jsem vážně nečekal...

28. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

Za scénář by někdo zasloužil nakopat kamsi, ono vlastně za celej film. Nechápu, jak někdo může něco tak špatného pustit do světa.

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

Treba uznať, že natočiť film podľa komiksu sa v súčasnosti stalo veľkou módou, bohužiaľ, utrpel skoro vždy príbeh. Tak je to aj s týmto filmom. Fakt skvelá akcia, plná vybuchujúcich áut, smrti a zabíjania, ale akosi sa stráca v tom mori krvi myšlienka pomsty.

15. dubna 2008
avatar uživatele
fafo
...
20 %

Absudná krvavá zápletka, keď si nejaká sliepka niečo zmyslí, žiadná myšlieka, len pomsta, pomsta... Film nemá žiadnú reálnu výpovednú hodnotu, iba násilie, bezprávie, anarchiu. Akčné scény su neraálne, hlavný hrdina mal byť a nielen on viac krát mŕtvy.Travolta senilnie, inak by to asi nezobral.Jasné, prachy. Okrem neho, biedné herecké výkony. Veľmi povrchný dej, pripada mi to ako keby režisér film točil bez línie, za pochodu, na náhodu. Aj fikcia, komix sa dá urobiť lepšie. Ak takto by mala pokračovať svetová kinematografia tak ľudstvo zbohom. Nesúhlasím s prístupnosťou od 15 rokov. Učme mládeň sadizmu. Pre všetkých ktorí tento film zbožňujú, nech im je odpustené, lebo nevedia čo činia.

12. dubna 2008
avatar uživatele
40 %

The Punisher???

Kdo by to byl řekl, že zrovna John Travolta se pustí do natáčení podobného snímku. Já bych to do něho rozhodně neřekla. Další z dlouhé řady snímků, které nemají skoro žádný děj a když už, tak to tvůrci snímku nějak zpackají. Mě se ten film moc nelíbil, většina věcí byla strašně neuměla udělaná a odfláknutá. Režisér filmu, jistý pan Jonathan Hensleigh se taky nepředvedl zrovna v růžovém světle, aby také ne, když to byla jeho režisérská premiéra. Navíc co se dá čekat od režiséra, o kterém se vůbec nemluví a skoro nikdo nic o něm neví. Tenhle film se prostě nepovedl. Původně jsem chtěla dát 60%, ale když jsem se podívala jaké filmy většinou hodnotím šedesátkou, tak jsem to radši ještě přehodnotila a myslím že jsem dobře udělala.

4. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

The Punisher

Když bych měla Kata ohodnotit jako celek, bez většího rozebírání, tak bych mu dala takových sedmdesát procent. Jestliže se ale nad ním trošku více zamyslím budu muset o nějaké to procento snížit. Tak například mě docela dělalo problémy zkousnout hlavní postavu. Řekla bych, že by udělal Hensleigh o hodně lépe kdyby místo málo známého Thomase Jana zvolil do role Kata kohokoliv jiného, prostě někoho kdo by dokázal alespoň trochu víc diváka zaujmout, což podle mě Jane zrovna moc nedokázal. Další věc, která se nedala jen tak přehlédnout byl stále se opakující jeden a ten samý děj. Vždyť kolikrát už tu bylo tohle téma? Milující manžel a otec přijde o svou rodinu nějakým zlounem (v tomhle případě si ho zahrál Travolta), sáhne si na dno a vzápětí pochopí co musí udělat-musí se pomstít! Vlastně to nebyla přímo msta či odplata ale trest jak Frank toto jednání označil. Musím ale na druhou stranu ocenit efekty. Rvačky byly celkem věrohodné a taky na mě zapůsobil ke konci ten lebkooheň na parkovišti. Ta scéna, kde Glass trhá kleštěmi Davovi pearcing je docela nepříjemná až jsem se musela otřást. Punisher patří k těm lepším komiksovým příběhům a proto ho budu hodnotit jako lepší průměr.

31. března 2008
avatar uživatele
60 %

Docela se to dalo, asi bych to označila za lepší průměr. U pár scén sem se docela zasmála. Jenom ten konec mi připadal typicky komiksovsky "trapnej". Nelituju, že sem to viděla, ale znova si to asi nepustim.

2. března 2008
avatar uživatele
60 %

Tak po tomhle filmu sem si řekla, že piercing NE. Jinak to byl celkem solidní film. Občas, ano řikám občas nějakej ten vtipek, hodně násilí a žádný potoky krve, což je pro mě celkem odeální. Líbil se mě ten symbol na konci z těch aut. Rozhodně je docela neštěstí tohle přežít a pak chodit po světě, a dělat co "chcete" pač o nic už vám nejde, teda to už asi tak těžký neni, ale to nevim. Já realista, tam postradala policejní jednotku, který by okamžitě oblíčila jeho dům, ale kdo ví jaká je skutečná praxe. Nemůžu říct, že sem se nehorazně bavila, ale celkem se mě to líbilo, ale bez toho abych na to po měsíci musela koukat znova. Možná ani po dvou ne, se uvidí.

3. října 2007
avatar uživatele
70 %

good...;-)

Tohle byl dobrý filmík... Třeba moje mamča by se na něj nemohla dívat páč je to teda pořádná vyvražďovačka..ne že by to bylo ňák nechutný, ale těch mrtvol je tam až až :) Jsou tu sympatičtí herci, některý scény fakt dobrý, ale zase výjmečný film to pro mě není...ale rozhodně patří k těm lepším ;-)

28. září 2007
avatar uživatele
Budy
...
100 %

THE PUNISHER

Je to dobrý film,má to dobrý děj a také dobrý obsah.Obsazení bylo také výborné,Thomas Jane a John Travolta.

14. června 2007
avatar uživatele
50 %

Tohle je takový ten film, u kterého se nemusí přemýšlet, jen tak si sednout a koukat, aniž se u toho musel nahámat mozek, myslím si, že je to takový průměr.

20. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

PRŮMĚR

TEnto film je takový průměr. Je tam pár dobrých scén ale jinak příběh pomsty je takový nic moc. VYhlazení celé rodiny a nikoho nezatknout tak to je fakt blbost. Jinak dobré herecké obsazení

5. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

jeden nenormálny film....toto tu chýbalo na oživenie. takýto supeeer film som už dlho nevidel, som veľmi rád, že sa mi dostal pod nos prostoooo supeeer

25. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Bylo to hezky dějově poskládaný, takže se mi to líbilo a bylo tam co sem čekal, ale že si je nakonec tak moc ''povodí'' to sem nečekal. Přišlo mi, že na Travoltu ta záporácka role sedla jak ulitá :)

8. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Mne sa to páčilo, aj keď to nebolo to pravé, čakal som viac. Ale dobré scény, nikdy neprestávajúca akcia filmu pomohli. Škoda, že takýchto filmov je veľa, ináč by sa tento vryl do pamäti divákov.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Jejda...od takové společnosti jakou je MARVEL je to velký hnus.Na druhou stranu THE PUNISHER není zas až taková slátanina když vezmeme v úvahu stálou akci, pár opravdu dobře vyvedených hlášek a hlavní postavu (THOMAS JANE) s perfektním tělem.Pravdou ale je, že jsem si od KATa sliboval mnohem více (už jen kůli tvůrci JONATHANu HENSLEIGHovi který se podepsal pod scénáři mnoha opravdu vydařených smínků)
, více jsem si také sliboval od JOHNa TRAVOLTY a počítal jsem s významější rolí pro REBECCU ROMIJN-STAMOS.Na film se ale dívat dá a o zábavu není nouze ... :@)

15. října 2006

waaau

Viděl jsem, slyšel jsem, zíral jsem a byl jsem dost spokojen. I takto se dají řešit rodinné problémy.

24. září 2006
avatar uživatele
60 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Filmy s námětem, kde hlavnímu hrdinovi (nejlépe policajtovi) někdo vyvraždí celou rodinu a on se potom po zbytek filmu mstí je víc než dost a já je mám hodně v oblibě. Stačilo vidět trailer s komentářem na tenhle film a mě bylo jasné jedno - tohle prostě za každou cenu musím vidět! Už začátek diváka hodně chytne, po dost krutém vyvraždění celého Frankova příbuzenstva jen čekáte, kdy se polomrtvý Frank dá dohromady a vezme zákon do svých rukou. A potom to stojí za to! Netečou tu sice hektolitry krve, jako třeba jinde, přesto je na co se dívat. Několika nudných pasáží se ale film nevyhnul, což je škoda. Výhradu určitě budu mít ke scéně s Rusem, protože ta je vážně přehnaná. Trochu jsem si představoval více akční konec, ale ono je asi lepší, když hrdina sám postřílí dvacet nepřátel než když jsou jich stovky... to potom jen člověk nechápavě kroutí hlavou. Thomas Jane, představitel Franka Castla, se mi v roli mstitele moc líbil a ani záporák, v podání Johna Travolty se naztrácel. Tohle akční béčko se docela povedlo a já ho můžu jen doporučit.

31. srpna 2006

mstitel neberoucí ohledy na nikoho a už vůbec ne sám na sebe... americký drsňák s lebkou na tričku (dorované jeho synem)... to tu už dávno bylo.. Snad jen proto, že je to další sfilmovaná komiksová postavička tomu dávám 70%

27. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Kravina

Na film jsem se dost těšil, přestože zápletka i děj byl dost předvídatelný, tak filmy o pomstě (zde o trestu) patří holt mezi mé nejoblíbenější. Tento film ovšem dokázal, že i s dobrým hereckým obsazením a scénářem jde celkový výsledek pokazit, a to ne málo. Z filmu vůbec nečiší Katova osobnost, resp. de facto dostává na držku. Taktéž postavy jsou jakési ploché, vůbec se divák nemůže do nich vžít. Vrcholem byla např. Travoltova žena, která byla jednou větou vylíčena jako mrcha, nicméně celý film de facto nic neprovedla (snad kromě "upřesnění" požadavku na pomstu v autě na hřbitově), a přesto se Kat zabýval takovými složitými výmysly, aby ji znemožnil a nechal zabít vlastním mužem. I Travoltova postava byla sama o sobě divná; na jednu stranu super boss, na druhou připosránek z jakýchsi dvou bráchů, kteří se ve filmu spíše mihli asi jen proto, aby tam bylo víc postav. Kdo tento film neviděl, O NIC NEPŘIŠEL, a kdo ano, tak přišel o dvě hodiny svého drahoceného času a mezi tyto se bohužel řadím i já. Otevřený konec sice zavdává myšlenky na volné pokračování, ale moc moc doufám, že ho nikdo nezrealizuje. Jedním slovem: proč?

21. května 2006

Zbožnuji akční filmy ale tnto film byl opravdu nudnej ,sice se v něm hodně střlelo ale neměl tento film pořádnej děj. Skrátka obyčejný film na dlouhé večery.

11. května 2006
avatar uživatele
80 %

FILM-HRA

Celkom dobrý film na nudné večere. Je to jeden z tých filmov, pri ktorých netreba premýšľať, len si sadnúť a pozerať. Typický americký akčný film. Na dobrej úrovni je spracovaná hra (The Punisher), ktorá nadväzuje na film.

24. března 2006
avatar uživatele
30 %

Kat nekat...prostě blbost

hrůza!!!!miluju akční filmy ale tak jak byl podán tento...rád se podívám na střílečku, ovšem s nějakým logickým příběhem.tohle mi přišlo opravdu ubohý když se hlavní hrdina mstí kopě nepřátel úplně sám a se skvělou bilancí 20 sejmutých nepřátel za minutu.prostě nedoporučuji pokud by jste rádi nějaký duchaplný příběh.tohle jsou jatka

10. března 2006
avatar uživatele
100 %

Ušlo to

Řekl bych že tento film docela ušel ,ale některé scény jsou až moc přehnané.To s tím Rusákem dost přehnaný ,ale film se mi docela líbil

4. března 2006
avatar uživatele
100 %

GUT!!!

Výborný akční biák. Skvělý herec Tom Jane, okterém jěště určitě uslyšíme. Výborné akční scény a trochu truchlivý děj a touha po pomstě - což je skvělá kombinace!!!

28. února 2006
avatar uživatele
100 %

chvala,jinak to nejde

skvelej film,chvilkama vtipny sceny a hlasky...sice sem udelala tu chybu ze sem to sledovala s dabingem,ktery nebyl moc emotivni...ale film byl proste bezva...!!!

11. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak konečně dobrej trhák s Travoltou.Ma to bohatej děj i dobrou zápletku.Herecke obsazeni se podařilo.Na tehle film sem mužu kouknout i 3x a neomrzí.

7. ledna 2006

je to dobré spracovanie komixu. aj herecké obsadenie je skvelé. john travolta ako ten zlý je super tah. vtipné hlášky hlavne sarkastické pri castelovi.

4. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Jde to

Ten film jsem neviděl celý, ale asi až od 20-té minuty. Původně jsem ani nevěděl o co go, a tak jsem neměl žádný očekávání. příběh nic moc, ale akce je dost dobrá, přesně takový filmy mám rád. Na co nějaké okecávání lepší je hned někoho zabít (teda ve filmu, v reálu je lepší kecat a ne zabíjet).

13. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

PROpadák

Cože??? Tohle že je od Marvelu?! Je to jenom obyčejná střílečka. Děj mizerný. (Byl tam vůbec nějaký? Ani jsem to mezi těmi výbuchy nepostřehl.) Asi nejvíc mě naštvalo, že hlavní, věčně polonahý, hrdina přežil snad všechno! Zmlátili ho praví nefalšovaní mafijáni, střelili ho do plic, hechali vybuchnout u kanistrů s benzinem, pak mu nějaký přerostlý exibicionista vrazí nůž do ramene atd... Napadá mě, jestli se režizér nepřihmátnul a nejel náááhodou podle scénáře "Nesmrtelný ala zabij koho můžeš".

11. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Předbídatelný

Film ujde, i když je děj dost předvídatelný. Hodně lidí umře, ale hlavní rdina furt dejchá. Taky bych chtěl vydržet, to co on. A závěr? Závěr je fakt "bomba".

23. října 2005
avatar uživatele
10 %

Pohadka....

Tenhle film se mi zdal byt navydarenou komiksouvou predelavkou plnou nasili...Nic jinyho se od toho ani cekat nedalo...Další do zbírky "filmy dobré pro brzké zapomenutí"

23. října 2005
avatar uživatele
70 %

Punisher

Kat(punisher-originální název je mnohem lepší) je nadprůměrné akční béčko o pomstě.Nic víc v tom neni.Hercké výkony slabé,akční scény průměrné,ale celkový dojem na mě působí nadprůměrně.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

The Punisher - Mstitel

Kat - čekal jsem dlouho na uvedení tohoto comicsového dílka a abych řekl pravdu "nic moc". Kam se hrabe na původní filmové zpracování s Dolphem Lundgrenem v hlavní roli, který byl opravdu akční. Myslím si, že Thomas Jane byl dobrá volba (nabušenej sympaťák - i když Lundgren je Lundgren) a ani John Travolta nebyl špatnej, jak bylo uvedeno v recenzi. Ani neměl moc prostoru, aby si zahrál Dalšího Vincenta z PULP FICTION.
Ve finále ale dobrý, protože jsem uchýlenej na comicsový filmy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Geniální

Tento film se mi hodně líbil, některé scény jsou sice přehnané, ale tomuto filmu to neuškodí. Nevíce se mi líbila scéna s Rusem:-) Doporučuji všem fanouškum comiksových filmů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Je to lepsie ako vyzera!!

Ked som to zazrel v pozicovne uputal ma obal, film ma uputal este viac!!! Bol smo milo prekvapení.Povedal som si, ze ppo dlhej dobe som videl dobry akcny film. Sice zo zaciatku som nechapal preco je nazov filmu kat, neskor som pochopil preco:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Hm

je to pěkná podívaná. Je to prostě takovej odpočinkovej film pro nenáročného diváka. Skvěle zahrané, dobrej, i když trochu ohranej příběh, kterej už nikoho nepřekvapí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Docela dobrý...

vždy se mi líbili příběhy s nějakou fajn zápletkou....tady to tak úlně zapletené nebylo ale ta pomstichtivá síla je fakt něco...docela to vypovídá o člověku...Docela fajn film... Grafika ušla a celý zpracování bylo "půvabný" :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Šílene!

Opravdu šílene!!Sice chvilkama dost přehnané!Třeba jak ho rus bodne ta ženska mu to zašije a on je skoro v pořádku!Nebo nepochopím jak mohl přežít takovou ránu s takové blízky!Ale jinak skvělý film!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Moc přehnaný

Je to moc akční a moc přehnaný. Nenudil jsem se, ale asi bych to znovu nepotřeboval vidět. Hlavní hrdina měl být así 5x mrtvej, ale on vždycky vstal a bojoval dál.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Kat

Viděl jsem ukázky a čekal jsem skvělou akční podívanou ale je to moc přehnaný.Tohle je nejhorší film od Marvelu měli do toho vrazit víc než 33 mil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Kat

Film je naplněn akcí ,Tom Jané zahral kata dobře jen bylo přehnaní když ho na molu střelili a přežil film sem viděl a doporučuju.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Bída!!

Čekal jsem slušnou podívanou a vyklubala se z toho pěkná pohádka kde hlavní hrdina se zdá být nesmrtelný. Námět je slušný, ale to provedení je naprosto katastrofální. Jediná scéna, která stojí za to je, když jde po Punisherovi Mariachiovsky (ruská hora masa), jinak celý film -až zbytečně dlouhý- nuda.

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
100 %

Kat Midlář

Tendle film se mi líbil hodně, hlavně ty drsný záběry. Třeba ten, jak poleje Kat hlavu hromotluka vařicí vodou a skočí s nim ze schodů.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Thomas Jane

Predpokladal som, že komiksovka s hrdinom bez špeciálnych schopností bude oničom aj ked so vedel, že tam má hrať Veľký Johny Travolta.Mýlil som sa. Kat je výborným filmom aj bez super špeciálnych efektov. Dobrý dej, obsadenie ale aj komiksová predloha určila tomuto filmu 90%. Aspoň odo mňa.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

"Drsnej" film

A tohle opravdu "drsnej" film je a mínímto v tom nejlepším smyslu slova. Všichni v něm sou "drsný". Je to podle fakt dobrýho komiksu takže u mě už jen za tohle bodíky navíc. Myslim, že by se to obešlo i bez Johnyho T., ale tím nijak nechci snižovat jeho výkon. Řemeslně je to dobře zvládnutý, akční scény maj spád a já se u nich královsky bavil. V příběhu to občas zaskřípe, ale to právě doháněj ty akční scény. Já se velmi bavil až do samého konce...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

dalo sa

oddychovka ktora sa na nic nehrala....hrdina dostaval, hrdina daval..ziadny ubermensch...dobr akcak, pri ktrorom sa dal vypnut mozog a pozerat bez toho, aby cloveka trapila daka nelogickost vo filne a konani..fakt celkom podarene :-)

Kdysi dávno