12. 1. 2021

Netflix nabídne divákům každý týden nový film

Na Netflixu nás čeká hvězdně obsazený filmový rok 2021!

hlavní obrázek

Netflix zveřejnil filmové plány na tento rok a je toho opravdu hodně, na co se těšit. Odhalené tituly lákají na největší celebrity stříbrného plátna i na nejlepší režiséry. Novinky můžeme očekávat v každém žánru od komedií až po horory. Zkrátka se bude každý týden na co dívat.

Rok 2021 začíná na Netflixu ve velkém stylu. Letošní nabídka nových filmů překvapí a potěší milovníky kinematografie po celém světě, a to bez ohledu na to, jaký žánr zrovna preferují nebo koho a co na plátně rádi sledují.

Pokud někdo například holduje zombíkům, dostane ho plánovaná novinka Army of the Dead. Fanoušky westernů potěší filmy The Harder They Fall nebo Concrete Cowboy. V plánu jsou i nové romance ze střední školy, a to včetně závěrečných dílů populárních trilogií Všem klukům: Navždy s láskou a Stánek s polibky 3. V nabídce se znovu objeví i horory pro náctileté, třeba trilogie Fear Street nebo film There's Someone Inside Your House. Netflix uvede také řadu dalších filmů natočených podle oblíbených knih, například Žena v okně, Munich nebo Last Letter from Your Lover. Objeví se také další trháky plné adrenalinu, jako jsou třeba očekávaný akčňák Red Notice nebo filmy Sweet Girl a Kate. Zkrátka ale nepřijdou ani rodiny, které se na filmy rády dívají společně. Ty potěší plánované kousky Yes Day, Back to the Outback nebo 'Ohana: Rodina je poklad.

Největší jména ve světě filmu

Netflix přinese každý týden nový film s největšími hereckými hvězdami jako jsou Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson, Idris Elba, Meryl Streep, Zendaya, Jennifer Lawrence, Ryan Reynolds, Jennifer Garner, Gal Gadot, Dave Bautista, Naomi Watts, Jake Gyllenhaal, John David Washington nebo Octavia Spencer.

Mezi novinkami se objeví kousky od oceněných tvůrců jako jsou například Jane Campion (The Power of the Dog), Paolo Sorrentino (The God of Hand) a Adam McKay (Don't Look Up).

V nabídce se objeví i filmy od oblíbených režisérů jako jsou Zack Snyder, Nora Fingscheidt, Joe Wright, Antoine Fuqua, Shawn Levy, Robert Pulcini a Shari Springer Berman Berman a také režijní debuty od Halle Berry a Lin-Manuela Mirandy.

Každý týden zkrátka na Netflixu přibudou nové filmy, které zaručeně potěší řadu diváků. Doporučujeme také sledovat kategorii plánovaných titulů a označovat si ty, které zaujmou. Až budou připravené ke zhlédnutí, zájemcům dorazí notifikace. A podívaná může začít!

O Netflixu:

Netflix je světová jednička mezi zábavními streamovacími službami. Ve více než 190 zemích světa si přes 195 milionů předplatitelů užívá televizní seriály, dokumenty a celovečerní filmy v široké paletě žánrů a v řadě jazyků. Členové služby si můžou svoji podívanou vychutnávat podle libosti, kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Přehrávání můžou zastavit a znova spustit – bez reklam a bez závazků.

(zdroj: TZ)

ragelly
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
ragelly
před 163 týdny
Všechny filmy budu postupně přidávat a házet vám sem odkazy, ať si je můžete přidávat do Chci...
ragelly
před 163 týdny
Všechny filmy jsou v databázi, odkazy najdete uvnitř článku :)