18. 4. 2018

Birds of prey - Margot Robbie na palubě a víme kdo film natočí

DC opět sází na týmovou práci. Co o filmu víme? A uvidíme Harley Quinn i v jiných filmech?

hlavní obrázek

Sexy, vyzývavá, ale vyšinutá a zabijácká. Taková je Margot Robbie aka Harley Quinn. V Sebevražedném oddíle (2016) byla krásným zpestřením, možná i tím nejlepším, co film nabídnul. Pokud byste ji rádi viděli znovu, budeme mít spoustu příležitostí. Margot Robbie nechce totiž svou postavu oživit jen pro jeden film, ale má rozjednáno hned několik projektů. Nikoho asi nebude šokovat její účast v Sebevražedném oddíle 2, který by se měl natáčet v roce 2019. Dále jí možná uvidíme po boku Jokera ve filmu Harley Quinn Vs. The Joker a taktéž se připravuje další týmovka Gotham City Sirens. Tím ale nekončíme. Povede další superhrdinky ve filmu Birds of Prey.

Birds of Prey, možná se tak film bude i jmenovat, vychází ze stejnojmenného komiksu a je o bandě superhrdinek, kde můžete například vidět již zmíněnou Harley Quinn, ale také Black Canary, Huntress či dokonce Batgirl. O herecké sestavě či příběhu nic zatím nevíme, ale dozvěděli jsme se, kdo film natočí a kdo napíše scénář.

Jméno scénáristky je přeci jen známější, tak začneme s ní. Tou je Christina Hodson. Že vám její jméno je povědomé? Přesně tak! Nedávno jsme ji u nás zmiňovali. Kromě tohoto projektu byla vybraná i pro připravovanou sólovku Batgirl a napsala scénář k spin-offu Bumblebee (série Transformers). Co se týče režie, tak do křesla se posadí Cathy Yan, kterou asi moc znát nebudete. Studio ale chtělo, aby režisérkou po vzoru Patty Jenkins byla žena a Cathy Yan se stala nejlepším kandidátem. Tak snad se bude opakovat historie jako u Wonder Woman.

Birds of Prey by se mělo začít natáčet příští rok, podobně jako Sebevražedný oddíl 2, a taktéž premiéra možná bude v roce 2020. Dali byste další týmovce od DC, tentokrát s „křehkým“ pohlavím, šanci?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
faithxwebsites
před 120 týdny
No, tak pokud se všechny zmíněné hrdinky ve filmu opravdu objeví, pak dám určitě šanci. Jediné, co...
Atticus
před 120 týdny
No, o tom taky pochybuji. Já to měl stejně s Flashem. Mám rád herce Granta Gustina,...