avatar uživatele

mrchicken

Jméno
Michal
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Harry Potter a Princ dvojí krve
Harry Potter and the Half-Blood Prince
80 %

Zajímavé...

Tak knížku jse mnečetl a bylo to docela v pohodě, i když čekal jsem víc akce..;) jednou za celý film jsem se lekl a na to, že jse mbyl na půlnoční premiéře, tak jse mdoufam že tam nebudou nudná místa, ale byli..;) prostě nic extra, ale jelikož mám Harryho docela rád, tak si zaslouží těch 80% ;)

19. července 2009
plakát filmu
100 %

Huustyy...

No, tak další film o hulení, flákání, škole a prostě je to bláznivá komedie a moc se mi líbí, takovýhle podobný filmy, se mi moc líběj a rád se na ně dívám i několikrát dokola, všem co neviděli, tak moc doporučuji, určitě se i něco nového přiučej.

7. dubna 2008
plakát filmu
Let’s Dance 2
Step Up 2 the Streets
100 %

Let's....

Tak jsem si říkal, že to bude hodně podobný jako jednička a jako hříšný tanec a tak, ale dobře jsem udělal, že jsem se na ten film podíval, protože je o moc lepší, skvělá muzika, ještě teď poslouchám ten soundtrack, herci...nebo spíš herečky, se mi taky moc líbily a všem který maj rádi filmy jako Honey a podobně, tak doporučuji.

7. dubna 2008
plakát filmu
Román pro ženy
Román pro ženy
70 %

No...

Ani pořádně nevím co si o tom filmu myslet, ze začátku jsem nevděl co mám čekat, ale pk to nějak přišlo a nazvla bych ten film spíš další, Českou, klasickou komedií, v podstatě o ničem. A proč 70%, no protože i další, České, klasické komedie, v podstatě o ničem jsou zábavné a každá je svým způsobem nečím unikátní, a taky proto, že tady hraje Marek Vašut.

7. dubna 2008
plakát filmu
Příběhy obyčejného šílenství
Příběhy obyčejného šílenství
90 %

Zajímavé

Tak na tenhle film jsem se moc těšil, ale uplynula nějaká doba, než jsem ho sehnal a splnil moje očekávání. Je trochu zmatenej, lehce komplikovanej, trocha černýho humoru a to já rád a hlavně Ivan Trojan, další skvělej českej herec, předvedl skvělý výkon, takže dávám 90%, na 100 to není, prostě tak mco se mi nelíbil, ale přesto všem kdo ho ještě neviděli, tak doporučuji.

7. dubna 2008
plakát filmu
Vůně cibule
Cipolla Colt
90 %

Cibulky...

Tak na tomto filmu jsem také vyrostl, skvělá komedie, dobro versus zlo, moc se mi líbí, film je vtipnej a nechyběj v něm ani skvělý hopodský rvačky divokého západu. Film je hodně podobný filmům s Hillem a Spencerem, ale tak nějak je jinej, cibulář není tak "namachrovaný", je spíš skromný a to je na něm to skvělý. Doporučuji všem co ho ještě neviděli, určitě stojí za to!

7. dubna 2008

...

Moc se mi to líbilo, ty efekty, herci, ale celou dobu se mi to zdálo nějaké divné, já jsem nevěděl že je to od tvůrců Sin city, ale během filmu mi to hned doslo, ta krev, a pak na konci takovy komiksovy titulky, a celou dobu to bylo dost šerý, občas jsem nevěděl ani co se tam děje, takže jsem byl mimo mísu, ale moc si mi líbila hudba v tom filmu, takže stejně dávám 100%...

30. března 2007
plakát filmu
Sk8aři
Deck Dogz
100 %

...

Jo tak tento film má něco do sebe, moc se mi líbil. Příběh puberťáků kteří jdou za svým snem, to by chtěl asi každý, ale čekalo je mnoho překážek, a to jsem netrpělivě čekal, jak se s nimi vypořádají. A nakonec Tony Hawk, jako třešnička na dortu, moc se mi líbili ty jeho triky...

12. března 2007
plakát filmu
Sklapni a zastřel mě
Sklapni a zastřel mě
100 %

...

Super film a jelikož je Karel Roden můj velice oblíbený herec, tak se mi líbí dvakrát víc. Film je plný černého humoru, takže jsem se dost nasmál. Je zpracovaný na absolutním zoufalství a to se mi líbí, takže dávám určitě 100%.

12. března 2007
plakát filmu
Sladkých sedmnáct
Try Seventeen
80 %

...

Tak tento film byl docela dobrý, takže tím myslím tak 80%, byl to romantický film, občas jsem se zasmál, ale bylo to jen takové pohnutí koutky, ale Eliah hrál skvělého týpka, který se snažil držet v pozadí, ale moc se mu to nedařilo.

12. března 2007
plakát filmu
Dívčí válka
Gladiatress
90 %

...

Tak tenhle film má hodně společného s filmem Rrrr, hodně jsem se u něj nasmál, i když je to dost primitivní humor. Ve filmu hrají docela neznámí herci a tím pádem jsem nevěděl co od nich můžu čekat, ale předvedli dobrý výkon. Film se mi moc líbil, takže doporučuji všem a dávám 90%.

4. března 2007
plakát filmu
Saw 3
Saw III
90 %

...

Tak třetí díl se jim opět povedl, je znovu krvavý, občas lekavý, herci předvedli bezva výkon a hráli přesvědčivě. Bylo to skvělé zakončení Jigsawova života, jak měl vše promyšlené do největších detailů a to se mi hrozně líbilo. Tento díl jsem viděl už asi čtyřikrát a líbil se mi pokaždé, ale dávám pouze 90%, protože předchozí díly byly lepší.

4. března 2007
plakát filmu
Swingtime
Swingtime
100 %

...

Moc pěkný film, který vám do detailů přiblíží zvrácenost a prolhanost tehdejšího režimu. Celou dobu jsem nevěděl uplně vše, protože je tento film hrozně zapletený a až do konce nevíte na čem jste. Je to jeden z mála českých filmů, kterému dávám 100%.

4. března 2007
plakát filmu
Čert ví proč
Čert ví proč
70 %

...

Pěkná pohádka, dost jsem se zasmál. Ale očekával jsem víc, v některých chvílích jsem se doslova nudil, takže dávám pouze 70%.

4. března 2007
plakát filmu
Apocalypto
Apocalypto
100 %

...

Tak tento film se Melovi hodně povedl a také se mi líbil, sice do filmu zakomponoval pouze špatné vlastnosti Mayů, ale co se dá dělat, jinak by to asi nebylo tak zajímavé. Dost mě překvapilo, že ve filmu nemluvili anglicky, ale nějakým "jiným" jazykem, takže jsem byl stoprocentně odkázán na titulky. No ale dávám filmu 100%.

4. března 2007
plakát filmu
Coach Carter
Coach Carter
100 %

...

Tak tenhle film, jakožto sportovní film, se mi líbil nejvíc ze všech, protože je o basketballu a to je můj oblíbený sport. Takže dávám 100%.

4. března 2007
plakát filmu
Dračí doupě
Dungeons & Dragons
10 %

...

Tak větší blbost sem uz snad ani nevidel, videl jsem asi prvních pul hodiny, ani ne a vypínal jsem to, protože mě to nebavilo, je to hrozná kravina, s fantasy to nemá vůbec nic společného...

4. března 2007

...

Supr animovaný film, animace byly moc pěkné, a ta muzika do toho ta byla ještě lepší, příběh byl skvěle vymyšlený a dost jsem se u toho zasmál. Doporučuji všem kteří ho ještě neviděli.

4. února 2007
plakát filmu
Garfield 2
Garfield: A Tail of Two Kitties
80 %

...

Tak...Tento druhý film o Garfieldovi je oproti prvnímu dost slabej, sice příběh byl docela dobrej, i když v některých chvílích dost ztrácel. Viděl jsem ho s dabingem a ten se mi zas hodně líbil. No vtip...ten tam taky nějakej byl, ale jen chvílema, nebyl to žádnej odvaz, ale šlo to a 80% si to zaslouží.

29. ledna 2007
plakát filmu
Za plotem
Over the Hedge
100 %

Cool

Je to super animovanej film, v poslední době ten nejlepší, chechtal jsem se každou chvíli, od začátku až do konce a dokonce jsem se tomu filmu smál, i když jsem na to koukal podruhý a po třetí, takže ten, kdo to ještě neviděl, tak ať se na to určitě podívá.

26. prosince 2006
plakát filmu
Lovecká sezóna
Open Season
70 %

...

Tak to je dobrej film, už jen pro to, že to je o vyzáblým jelenovi a ujetýmu medvědovi, ale moc vtipný to nebylo, i když jsem se asi dvakrát za celý film zasmál, takže tomu dávám tak 70%, protože víc si to nezaslouží.

26. prosince 2006
plakát filmu
Šestý smysl
The Sixth Sense
100 %

...

Super film, moc se mi líbil, nejdřív se mi zdálo, že to je trochu horor, ale pak se ukázalo, že je to jen skvěle promyšlený film a protože jsem ho zatím viděl jen jednou, tak se na něj s chutí podívám znovu.

4. prosince 2006
plakát filmu
Silent Hill
Silent Hill
100 %

Super

Silent Hill, tak už podle názvu jsem se na to těšil, hru jsem žádnou nehrál, ale slyšel jsem o ní, ve filmu se mi líbili strašně ty efekty, příšerky, bylo to dobře vymyšlený, pro mě trochu neznámí herci to také zahrály dobře a ten konec mi hodně připomínal film Šestý smysl.

4. prosince 2006
plakát filmu
Hory mají oči
The Hills Have Eyes
100 %

...

Bezvadný film, skvělý krvák, občas sem se i lekl. Skvělý děj, je to takový film o souhře náhod, kdy místo letadlem, jedou autem přes poušť atd...
Prostě skvělej film, určitě ho doporučuji.

20. října 2006
plakát filmu
Auta
Cars
90 %

...

Je to další skvělý animovaný film od pixaru, bylo to dost vtipný a občas dojemný, ale hrozně dětský a to mi na tom vadilo, jako že auta uměj mluvit, to mi docela vadilo a proto dávám 90 procent.

10. září 2006