avatar uživatele

mrchicken

Jméno
Michal
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Legenda o Zorrovi
Legend of Zorro, The
90 %

...

Tak tento film se moc povedl, Antonio je tam vtipnější, akčnější, otcovější a romantičtější, než v předchozím díle, moc se mi líběj ty akční scény, jak je to propracované a ta muzika k tomu, no prostě užasný, ale dávám pouze 90%, protože to zase nebylo dokonalý...

9. září 2006
plakát filmu
Líbánky
Just Married
50 %

...

A je tu další ujetá americká komedie, o americké lásce, a takovejch těch ostatních věcech, co jsou běžně v amerických filmech, moc sem mi ten film nelíbil, a dost jsem se u něj nudil, takže dávám 50%...

9. září 2006
plakát filmu
Loupež po italsku
The Italian Job
100 %

Super...

Super skvělá jízda, loupeže, trezory, muzika a herci. Loupež po italsku je skvělý film, takovej trochu napínavej a moc se mi líbil i ten škodolibej humor, o který tam nebylo nouze, takže dávám 100% a všem kteří ho ještě neviděli, tak doporučuji se na něj podívat, protože stojí za to...

9. září 2006
plakát filmu
60 sekund
Gone in 60 Seconds
100 %

...

Mno, tady ten film je úplně skvělej, patří do přední linie mých nejoblíbenějších filmů, protože tam hraje Nicolas Cage s obrovským nasazením, a hraje to skvěle.Mooc se mi tam líbi Angelina a její blond vlasy, a hlavně ty auta a občas ten skvělej humor.Takže dávám 100%.

21. srpna 2006
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
100 %

Jack...

Joo, sice jsem ten film videl naposled asi pred pul rokem, ale názor na nej mam furt stejnej, super film, kterej srší vtipem, kde neohrožený Jack Sparow zesměšní skoro každý okamžik, i kdzž jsem viděl už i druhy dil, tak stejně jsou tady ti Piráti skvělý.

4. srpna 2006
plakát filmu
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
100 %

...

Na tady ten film sem se moc tesil, a taky jsem se dockal, i kdyz jsem myslel ze tam Vin bude vice než poslednich 10 sekund filmu, ale uzil jsem si to, ty drifty... A taky jsem se obcas i zasmál některým scénám.No prostě můj verdikt je že tady tomu filmu dávám 100%.

4. srpna 2006
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
100 %

Super, super, super...

Super film, tak tady u těch pirátů jsem se smál od začátku do konce, myslím si že je o hodně lepší než jednička, hlavně v tom že je o hodně akčnější, jsou tam lepší vtipy a záseky a herci ze sebe vydávají více... No prostě kdo to neviděl, může jen snít o bezvadném filmu.

3. srpna 2006
plakát filmu
Superman se vrací
Superman Returns
80 %

Mohlo to být lepší.

No v ukázkách ten superman vypadal lépe, ale doopravdy to bylo takový zdlouhavý, akční scény jen občas a začátek se hrozně táhnul.I když alespoň trochu musím ten film pochválit, Superman, když už něco vyváděl, tak to stálo za to a to se mi líbilo, třeba jak zastavoval to letadlo, to bylo super.

3. srpna 2006
plakát filmu
X-Men: Poslední vzdor
X-Men: The Last Stand
100 %

...

Tento třetí díl, je, řekl bych nejlepší, ze všech X-menů, je o hodně akčnější, je pestřejší, než dvojka, která byla o hoodně nudnější, jsou tady dobré efekty a je to velice napínavý film, všem velice doporučuji.

3. července 2006
plakát filmu
Rafťáci
Rafťáci
90 %

Supeer

Tak muj verdikt je, že Rafťáci jsou o hoodně lepší než Snowboarďáci, je tam více toho humoru, a není to tak trapný.Muj názor je, že se jim to tentokrát povedlo.

17. června 2006
plakát filmu
Lovci myšlenek
Mindhunters
100 %

Skvělý psycho-horor, kde se postupně objevujou zvraty v odhalení masového vraha, který je strašně chytrý, hrozně se mi ten film líbil, jak je propracovanej, a dobře vymyšlenej.Dávám 100%

14. května 2006
plakát filmu
Doba ledová 2 - Obleva
Ice Age: The Meltdown
100 %

Super veverka

Tak další pokračování prvního dílu se povedlo velice moc, více než v prvním díle se objevovala veverka a její uplně nejšílenější pokusy získat oříšek, pak byla skvělá Ellie a malí bráškové vačnatci a Many se svým malým kamarádem lenochodem taky hráli uplně suprově, byli tam skvělé animace, humor, atd... už nevim co říct.

23. dubna 2006
plakát filmu
100 %

Vcelku výborné

Vcelku výborný trochu sci-fi horor, kde si Vin zahrál nekompromisního zabijáka, ochránce a drsňáka, na kterého se bojí kdokoliv špatně podívat.Jsou tam skvělí herci, dobrý příběh a samá tma.

23. dubna 2006
plakát filmu
Gothika
Gothika
100 %

Zajimavy

Zajímavý psycho-horor, kde jsem nevěděl co je co, ten film mě celého zmátnul, ale nejlepší byl konec, jak se vše vyjasnilo. Hraje tam skvěká herečka, která do toho filmu padne jako ulitá.

23. dubna 2006
plakát filmu
Spider-Man
Spider-Man
100 %

bezva

Bezva film podle komiksu, který měl a má stále ůspěch, kde nechyběl akční hrdina, kterým se budou chtít malé děti stát až budou velké.Moc se mi to líbilo, takže dávám 100%.

22. dubna 2006
plakát filmu
Addamsova rodina
Addams Family, The
100 %

_-_-_-_-_

Skvělý film, trochu hororová komedi, kde nechybí černý humor, skvělí herci, no prostě sranda u které se pobaví celá rodina.

22. dubna 2006
plakát filmu
Addamsova rodina 2
Addams Family Values
100 %

Continue

Úspěšné pokračování skvělé, srandovní komedie.Kde nechybí navázání na předchozí díl.Mooc se to režisérovi Sonnenfeldovi povedlo, který režíroval Muže v Černém atd...

22. dubna 2006
plakát filmu
Adéla ještě nevečeřela
Adéla ještě nevečeřela
100 %

Kytiti mytiti

Skvělá česká, klasická komedie, jako Tajemný hrad v Karpatech, taky velice úspěšné, budete se smát až na půdu.Nechybějí tajemní detektivové a zloduši a samozřejmně Adéla.

22. dubna 2006
plakát filmu
Ali G in da House
Ali G in da House
100 %

Šílenost

Úplně šílená americká komedie, ve které nechybí ani vtip, ani trochu toho skrytého sexu, ani dobříherci a ani skvělý nápad.

22. dubna 2006
plakát filmu
Americká krása
American Beauty
100 %

Tolik kráse je okolo nás...

Poslední a zatím nejskvělejší film jaký jsem viděl, nic lepšího jsem do včerejška, ani od včerejška neviděl, je to tak procítěný film, do kterého se zakoukáte od začátku až do konce.Mooc se mi líbil a v hlavě mi ulpí hoodně dlouho.

22. dubna 2006
plakát filmu
Armageddon
Armageddon
100 %

Tak dojemný

Je to strašně dojemný film, no dojemná je jen ta druhá půlka filmu, ale stejně...Rád se na něj dívám znovu, protože ten film je jako kdyby k vám mluvilo vaše svědomí.No prostě DOJÁK.

22. dubna 2006
plakát filmu
Asterix a Obelix
Astérix et Obélix contre César
100 %

Římani!!!!!!!

Není co dodat, myslím si že Asterixe a Obelixe zná asi každý, od těch nejmenších, až po ty největší, takže si myslím, že se všem zalíbil.Prostě švanda.

22. dubna 2006
plakát filmu
Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
100 %

Ó Césare

Joo tak to se jim povedlo ještě lépe než jednička, jsou zde Egipťani a Římani a samozřejmně Galové, kteří jsou to nejlepší na celém filmu, já to prostě miluju.

22. dubna 2006

Taky dobrý, konečně zfilmovaný, podle mě Pan Trouba, který zkazí vše co může, ale vše se mu zas záhadným způsobem naštěstí podaří napravit, takže šťastný to člověk.

22. dubna 2006
plakát filmu
Válečník
The Warrior
100 %

Nádhera

Nádherný film do kterého jsem se vžil už od začátku, skvělé prostředí a děj, i když toho herci moc nenamluvěj, tak to je stejně skvělej film.Všem doporučuji.

16. dubna 2006