home
Zamoření

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Taková hovadina! Skoro jako film o zombíkách až na to, že místo zombíků tam byly děti... Super film (ironie)... Never more...

14. června 2009

Horor s takovým velkým potenciálem, ale natočen tak diletantsky, až z toho zamrazí. Celých těch zhruba 85 minut děje, se dá strhnout do jediného slova, "nuda" ! Herecký kolektiv pravděpodobně už předem věděl do čeho jde a tak nechal své charizma a um doma. Taková ostřílená hororová herečka jakou je Dee Wallace (Critters, Cujo, Kvílení vlkodlaků) klesla v mých očích po shlédnutí tohohle paskvilu ještě níže. Civilní atmosféra první poloviny snímku přejde v té druhé na rádoby zajímavou akční spleť různých úniků, prostřelených hlav a filozofováni ve smyslu "Coby, kdyby ?!". Co se týče podivného závěru, ještě jsem asi nedospěl na takovou intelektuální úrověn, abych byl schopen jeho pochopení ! Jako celek, působí film spíše jako televizní snímek těch nejmenších kvalit, než jako atmosférické "gore" béčko, které doslova vyznívá ze všemožných recenzí různě po internetu. A fakt, že se pod něj podepsal Clive Barker jako producent, spisovatel a režijní tvůrce dnes už legendárního "Hellraisera" zamrzí ještě víc.

21. února 2009
avatar uživatele
50 %

Horor bez hrôzy

Tento film sa tvári ako horor, no je bez veľkého napätia, množstva krvi či hrôzy. I napriek tomu ho doporučujem nielen fanúšikom hororu, pretože tento film sa dá vidieť a názor na tento film si musí urobiť každý sám.

10. prosince 2006