home
Dokonalá partie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Tento kúsok rozosmial môjho otca. A to je, veru, čo povedať. Inak by zrejme dostal päťdesiatku, no za toto má u mňa obrovský dojem!

22. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Wedding Date

Netušil jsem že pod tímhle snobským názvem se skrývá docela dobrá snobská komedie (((; spříjemnilo mi TO cestu autobusem i když jsem slyšel slabě a taky blbě viděl na tv 10x10 cm i tak myslím že filmík stojí za tO skouknout z více důvodů... člověk by ho minimálně před svatbou (ne ale vlastní) měl brát jako inštruktážní film co se má a co nemá pokazita taky jaxe s určitýma věcma ale hlavně informace má nakládat... nejlepší scéna asi byla ta s tím večírkem ...

15. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

ano a ještě jednou ano. Je to pouhá hloupá romantická komedie, která nevyřeší absolutně žádné světové problémy a nezapíše se do dějin kinematografie, ale já osobně jsem si jí zařadila do svých oblíbených filmů, které mi vždycky stoprocentně zvednou náladu. A to je přece to nejdůležitější, ne?

12. listopadu 2008

25%

Problém nastane až po úvodních titulkách, do té doby vše probíhá překvapivě hladce. Potom ale přichází na scénu Pretty Men, aby se po vzoru své velké inspirace Roberts zamiloval do své zákaznice... Po dvaceti minutách máte chuť křičet "Vraťte mi můj život!!!" nebo přemluvit člověka, který stojí nejblíž u stojanu na nože, aby vaše trápení ihned ukončil. Upřímně doufám, že budete mít víc štěstí než já a onen dotázaný vaší žádosti vyhoví.

10. července 2008
avatar uživatele
30 %

Romantický hnus, který je typickou ukázkou scénaristické bezradnosti, trapnosti, neoriginality a korunu tomu nasadili neuvěřitelně mdlí herci.

21. června 2008
avatar uživatele
70 %

Romantický film mě nikdy nezklame a už vůbec ne, když je trochu šmrnclý komedií. Dokonalá partie, dokonale natočená, s dokonalými scénami, u kterých tečou slzy smíchy a samozřejmě dokonalá romantika a nejdokonalejší hlavní hrdina, to i já se stihla za tu hodinku a půl co ten film cca trval zamilovat :o) Prostě o tom, že Dermot Mulroney žije a hraje jsem věděla, ale tohle byl první film, který jsem s ním viděla a doslova mi učaroval, sháním se po dalších ve kterých hraje. A navíc, mít jistotu, že když si objednám společníka a dorazí někdo takový, tak bych do toho i šla :o) Debra Messing je moc příjemná herečka s krásným úsměvem, co ten film opravdu prozářila. Takže všem veskrze romantickým duším doporučuju a i těm, kdo se chtějí zasmát a odpočinout si u příjemného filmu. Za návaly smíchu, Dermota Mulroneyho a Debru Messing a za tak nádherný konec dávám 70%

18. června 2008
avatar uživatele
100 %

:o)

tak tenhle filmík se mi moc líbil a hlavně představitel Nicka :o) myslela jsem že to bude nic moc film ale celkem se mi líbil a určo se na něj podívám znovu :o)

17. června 2008
avatar uživatele
70 %

Tápám, tápám, vůbec nevím, kolik procent dát. Na jednu stranu se mi film docela líbil, ale nevím proč. Na druhou stranu mám spoustu výtek. Za prvé, docela o ničem (to je zásadní minus). Za druhé, jsem nepochopila, kdy se do sebe ti dva zamilovali. Podle mě je to dost nepromyšlené. Tvůrci se měli více zaměřit na Katiného bývalého. A na to, jak Kat postupně přestává mít zájem a má ráda Nicka. Ale tohle tam vůbec nebylo. Prostě žádný přechod od obchodního vztahu k lásce. Hned na to hupsli. Jinak dost klišoidní atd. Takže tak 75 %.

16. června 2008
avatar uživatele
60 %

Typicky typická americká romantická komedie. Tentokrát neříkám, že to bylo úplně špatně. Docela mě to zaujalo... Budu se na to muset kouknout znovu.

16. června 2008

Docela hezkej filmík. Doma bych ho nutně mít nemusela, ale v telce bych se na něj klidně zas někdy koukla....;) Prostě taková normální romantika...;)

15. června 2008
avatar uživatele
80 %

Dokonalá partie

je pohodový a milý film na zahnání nudy.Skvěle jsem se pobavila film se mi velmi líbil.Byl velmi milý,přijemný,takový jak má být.Nic jsem od něj neočekávala tak nejsem zklamaná spíše naopak .Debra Messing byla kouzelná velmi se mi jako představitelka hlavní role líbila a skvěle jí doplnoval i Dermot Mulroney.Dokonalá partie je skvělá komedie do tak hnusného počasí jako je to dnešní.Tak zaslouženě dávám 80%

18. května 2008
avatar uživatele
100 %

SUPER

úžasný mě se to hrozně líbilo, konečně něco co mě dokázalo odpoutat od reality. Ale hlavní roli mohl hrát radši Jude Law:)

19. března 2008
avatar uživatele
60 %

Jednou a dost!

No myslím,že tohle byl fakt průměrný film, na který asi brzo zapomenu. Bylo ošklivý, co tý hlavní hrdince provedl její bejvalej, ale zase to není nic novýho. Celkově v tomto filmu nebylo nic zajímavýho ani nic k zasmání. Znovu už bych to vidět nemusela.

19. června 2007
avatar uživatele
100 %

Dokonalá partie je příjemný, zábavný romantický film. Kdybych mohla, dívala bych se na něj každý den:) Dermot Mulroney je taky moc příjemný chlapík.

16. října 2006
avatar uživatele
90 %

Měla sem tenhle film na DVD a tak sem se rozhodla, že se na něho mrknu...čekala sem, že to bude "nic moc" ale mýlila sem se... je to dobrý film, tak se na něho koukněte :)

4. července 2006
avatar uživatele
100 %

Pěkný oddych

Tenhle film jsem sháněla docela dlouho, takže ani bych teď nemohla napsat, že se mi nelíbil. Jako že romantické filmy k smrti nesnáším, tak tenhle jsem si naprosto vychutnávala. Romantiku skvěle vyvažoval příjemný humor. A tak nechci dát o nic míň, než 100%...(Pro ty z vás kteří by chtěli vědět, proč jsem sháněla romantický film když je nesnáším, tak kvůli Jacku Davenportovi)

4. července 2006