home
Koupili jsme ZOO

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Sama by som si tento film asi nepozrela, ale keďže som bola k tomu donútená okolím, čo už. Nebolo to zúfalé, réžia bola podľa mňa dobrá, len samotný scenár presladený a už tisíckrát videný, ľahko predvídateľný.
Keď som na konci zistila, že je to podľa skutočného príbehu, niečo tak "nereálne", ostala som zaskočená.

15. srpna 2015
avatar uživatele
80 %

Zoo

Moc příjemný film na večer. Sympatické postavy, s nimiž soucítíte, překvapivě civilní Scarlett Johansson, krásné venkovské prostředí, děti a zvířata - dvě velká lákadla filmů obecně. Má to vtip, šmrnc, emoce, ale ne laciné... Tušila jsem, že se mi to bude líbit, někdy je potřeba i takových filmů, a taky se mi to líbilo. Těch osmdesát procent je sice na spodní hranici, ale je.

16. července 2013
avatar uživatele
80 %

Príjemný, pohodový rodinný film akých sa už dnes točí veľmi málo. Niekto by povedal možno, že nuda ale je to aspoň obyčajný príbeh obyčajných ľudí, ktorí nie sú ničím extra výnimoční akurát tým, že sa rozhodli kúpiť Zoo a zachrániť ju pred bankrotom.

9. července 2013
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Pro Croweovy nakažlivé emoce a vytříbené soundtracky mám očividně větší slabost, než jsem myslel. We bought a Zoo je v mnoha ohledech až otravny film (sledování jsem si zpříjemňoval pátráním po nejbrutálnějším způsobu, jakým by mohla ta holčička zemřít), ale když Crowe vystrčí růžky, pořád to stojí za to.

6. dubna 2012