home
U pokladny stál

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Vlasta Burian

Starší černobílá komedie, kde se výborně doplňují Marvan s Burianem a hlavně příběh dokáže pobavit i po tolika letech.

4. prosince 2011

U pokladny stál-jeden z nejlepších filmů s Vlastou Burianem. Pojišťovny jsou, jak se zdá, pořád stejné.

23. října 2010
avatar uživatele
80 %

Další klenot mezi filmy pro pamětníky s výbornými herci a poutavou zápletkou, kde nechybí jedno nedorozumnění za druhým.

18. září 2010
avatar uživatele
80 %

Zuby a bahno

Moje další burianovka. Tyto filmy se čím dál více řadí k těm, na které se ráda podívám znovu. Doslova se tluču do hlavy, že jsem komedie a vůbec filmy z první republiky nesledovala dříve, protože tam mezi nimi nacházím opravdu hodně povedených kousků. A film, kdyby byl sebevětší blbostí, Burian dokáže svým komickým mistrovstvím pozvednout. Naštěstí U pokladny stál není blbostí, ale dobrou komedií, a když se k tomu přidají herci jako Burian, Marvan, Mandlová a další, vyleze z toho moc příjemný film.

16. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Z Kutný Hory koudelníka syn..

Jeden z těch starých, dobrých českých filmů, který krásně dokáte rozsvítit můj den. Zas a zas a zas...

18. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

No jo, staré české filmy prostě miluju, zvlášť když v nich hraje Vlasta Burian a film U pokladny stál není vyjímkou. Má to prostě dokonalý skvělý humor a skvělý děj a skvělé všechno.

16. června 2008
avatar uživatele
90 %

Moc filmů jsem s Burianem neviděla, tenhle je vlastně jeden z mála a viděla jsem ho kvůli svému příteli. Musím přiznat, že jsem byla víc než překvapená, jak se mi to líbilo. Vlastně jsem se skoro udusila smíchy. Ten vtip, záměny, prostě všechno, hlavně ty Burianovi hlody, to bylo prostě k popukání. Je to skvělý film a perfektně jsem se u něj bavila.

5. května 2008
avatar uživatele
90 %

Podle mě je toto rozhodně ta nejpovedenější komedie Vlasty Buriana a taky patří mezi nejlepší filmy České republiky, lepší český film jsem snad neviděla. Vlasta Burian je nejlepší český herec a ve spojení s ním, je film jistě zárukou kvality a veliké zábavy. Neuplynula jediná minuta nebo dokonce i vteřina, kdy jsem neumírala smíchy. Vlastovi skvěle sekundoval Jaroslav Marvan a Čeněk Šlégl, který dostal sice na můj vkus velmi malý prostor, ale to se dalo čekat vedle takové hvězdy jako byl Vlasta Burian. Škoda, že Česká republika za tyto skvělé herce nemá náhradu.

14. února 2008
avatar uživatele
90 %

Klasika...

Jeden z klasických českých filmů.
Vlasta Burian, Adina Mandlová, Jaroslav Marvan i ostatní herci zde předvedli krásné herecké výkony.
Hezká zápletka filmu a neopakovatelný humor - česká klasika.

2. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Skvělá komedie, u které jsem se užásně nasmála. Filmů s Burianem jsem moc neviděla, ale tahle se mi opravdu líbila. Líbilo se mi, jak bylo všechno zamotané, všechny ty jeno hlášky a přeřeky a celkově, jak to parádně zahrál.

2. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Bylo to moc pějný. Mně se to moc líbilo, mělo to vtip i zápletku. To jak se vyměnili i když o tom Rozruch nevěděl a všechno ukazovalo na něj na Rozrucha. To se mi líbilo.

1. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

U pokladny stál

Naprosto úžasný film s Vlastou Burianem a Jaroslavem Marvanem na které se vždy rád podívám.Filmy z Buriánem mě vždy perfektně pobaví a polechtaj mojí bránici.Jen je škoda že podobné filmy se netočí i dnes asi na to nemáme toho zprávného komika.

30. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je ta nejlepší komedie s Vlastou Burianem. Už jsem ji viděla mockrát a vždycky mě rozesměje.

19. října 2007
avatar uživatele
100 %

Na tohle bych se snad mohl dívat pořád. Hlavně první polovina filmu exceluje s Burianem a jeho nápady. Jsou spousty komedií s V.Burianem, ale tahle patří si mezi tři nejoblíbenější. co dodat.

29. dubna 2007

Starý film, dobrý film.

Nejsem zrovna milovník českých starých filmů, ale patří to české kinematografie?? Patří. Vcelku zábavné Burianovo herecké utlačování pana Marvana. Na svou dobu výtečné ,,frky'' a nijak zvlášť otřepané fráze či eskapády, typu Chaplin a podobně. Nejvtipnější veselohra, jaká kdy byla viděna. I když..............

18. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

I když starší filmy není můj "šálek čaje" toto je jedna z pár vyjímek, které jsem už viděl několikrát. Musím ocenit, že je to na svou dobu výborná komedie. Dobré herecké výkony a celkem zábavné scény i s několika špičkovými okamžiky k zasmání.

7. října 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektní..

Klasický film pro pamětníky.. Vlastik Burian je vážně perfektní herec.. Jeho mimika je úplně skvelá.. Ostatní herci jsou také dobrý..

31. května 2006
avatar uživatele
100 %

Nejlepší

Tak tohle je naprosto skvěle oddechovej film, vždycky se u něj zasměju, i když jsem ho viděla mockrát. Tenhle film přežije ještě hodně dlouhou dobu.

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

Jak to říct, abych se neopakoval? Jedna z nejlepších komedií celé historie kinematografie, rozhodně 100x lepší než ve skutečnosti zvolená komedie století. Výborný Burian zde exceluje, ostatně jako ve většině jeho filmů, nicméně tento film je jeden z jeho nejlepších vůbec. Doporučuji absolutně všem, jak starší tak hlavně mladé generaci, která se na tomto filmu naučí, jak má správně vypadat komedie.

18. března 2006
avatar uživatele
4dd4
...
100 %

Burian je prostě Burian

Tomuhle filmu se nedá nic vytknout. Prostě naprosto dokonalá komedie s Vlastou Burianem, ale ten je ostatně vždy dokonalý.

31. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Legenda

Komedie, která baví diváky více jak půl století a stále je aktuální a má co říc. Celkově film s Vlastou Burianem jsou velmi nadčasové, jsem zvědav zda dokážou bavit diváky i další půl stoleti.

12. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Burian za jedna!

Výborná komedie s Vlastou Buriánem! Kryštof Rozruch v jeho podání je nezapomenutelný! Scéna popíjení u fontánky, ta je super!

4. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

paniii

mne sice do toho nic neni, ale prskate az semhle

hviezdne hlasky, spickovy vlasta burian a nezabudniutelna komedia, pozeratelna stale dokoloa a v ktorukolvek rocnu dobu...

scena ku koncu filmu, kde robi "amputaciu" ruky, patri snad k tomu najpesiemu, co bolo natocene

30. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Vlasta Burian...

... ve vrcholné formě. Scény přes šedesát let staré, ale dokáží rozesmát tak jako málo co! Jednoznačně patří do zlatého fondu Československé kinematografie. To se snad ani nedá hodnotit nějak špatně.

19. listopadu 2005