home
Slunce, seno, erotika

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Asi najslabšia časť tejto trilógie. Dej v Taliansku ma vôbec nebavil. Trochu sa to zlepšilo po príjazde do Hoštic no potom to znovu zabili tou nudaplážou a to konkrétne prehliadkou holých báb. Netvrdím že je to zlé ale z pohľadu na film, na jeho dej a scenár sa mi tam vôbec tá "nudapláž" nehodí.

6. července 2011
avatar uživatele
40 %

To je hnus, velebnosti :D

Změna prostředí je většinou tah správným směrem. Zájezd Hoštických "buranů" je také nejlepší, co film nabízí. Po návratu do rodných Hoštic následuje už jen nuda.

26. února 2011

Burani jedou do města. Myslím, že nebylo nutné, aby se děj odehrával v Itálii, tahle parta by se neuměla chovat ani ve větším českém městě.

23. října 2010
avatar uživatele
90 %

Pan Troška je skvělý režisér a podle toho vypadají i jeho filmy všechny jsou báječné a vždycky pobaví takže dávám 90%

30. srpna 2010
avatar uživatele
0 %

Tenhle díl snad už ani nebyl nutný. Je ještě primitivnější než ty předchozí. Snad nebude pokračování stylem po dvaceti letech....

13. května 2010
avatar uživatele
100 %

Komedie

Je to super komedie.Jedna z mála,na kterou se dá koukat.Výborné výkony herců,výborné hlášky.
hlavně při slavnostní večeři v Itálii,jak všichni s odporem koukaj na všechny ty mořský příšerky(smích),co maj sníst.No prostě supeer filmeček.

20. července 2009
avatar uživatele
100 %

Nej, nej, nej

Tento film je opravdu to nej, nej, nej - nejposlednější (bohužel), nejvtipnější, nejrozmanitější a můj nejoblíbenější. Konečně v tomto díle jsme se podívali i jinam než do jihočeské vesničky a viděli i něco odvážnějšího. Pokračování nabízí opět koňskou dávku humoru, celý dlouhý seznam hlášek a Troška doladil své filmové umění a herci zase své umění herecké. Tento film by si zasloužil Oscara!

27. května 2009
avatar uživatele
70 %

aneb jak Miluna své štěstí našla

Tak oproti předchozím dílům se někam vytratila atmosféra svérázné vesničky a částečně i přirozenost, která pohladila po duši. Erotika je namísto hlazení pěknou ránou klackem přes hlavu. Přesto se bude nenáročný divák a milovník trilogie skvěle bavit, dočká se spousty perfektních hlášek, starých zámých Hoštičanů a přibude i pár nových postav v podobě Taliánů Kaisera s Dejdara. Jak už jsem ale zmínil, nahrazení decentní erotiky o dost tvrdšími záběry nebyl Troškův nejlepší tah a až na nahého Lábuse mi ve filmu spíše vadila. Toť vše.

18. dubna 2009
avatar uživatele
50 %

Erotika

Tak takhle už ne. Moje obavy se potvrdily, a i když si třetí díl pamatuju ze všech nejméně, protože jsem ho viděl všehovšudy 2x, jsem si jistý, že už tenkrát se mi zdál slabší a když jsem film viděl teď, no... řekněme, že stál za zlámanou grešli. Dějově se to moc ostatním dílům nepodobá. Je sice logické, že děj potřebuje změnu a taková Itálie není zas až tak hrozná, ale není to zkrátka pravé ořechové. Film chytil jiný směr a zábava se nedala srovnávat s předešlými díly. Vtípky už nebyly ty proslulé, žádné velké kameňáky a celkově to na mě dělalo dojem vyčpělosti, jednoduše vařili z ničeho. Na druhou stranu lokace nepostrádali rozmanitost - hlavně díky scénám z Itálie, takže film utíkal rychleji, aspoň že tak, nemusel jsem se nudit tak dlouho :-). Herecky také žádná sláva. Svou troškou do mlýna přispěli nový Dejdar a Kaiser, jinak ostatní stejné, spíš horší. Škopková už nebyla ta svérázná baba, takový na mě dělala dojem. Také Kelišová dostala více prostoru, dřív bych byl tedy rád, zde však už působila trapně. A navíc... Možná největší výtka. Co si asi myslet o tom podtitulu "Erotika". Jistá lechtivost k létu patří, ale až tak přehnané. Když vám cpou, nebudu říkat co, pořád a to u pánů i dam, není to hezké, spíš pobuřující a otravné, hlavně teda u pánů. Abych to už uzavřel. Suma sumárum, kdyby byl film samostatný dostal by ode mne 60%, jelikož ale vím, že před tímto byly ještě dva skvělé díly, takže to šlo dolů, co se týče kvality, dám 50%. Díky Bohu, že už se Troška nepouštěl do dalších pokračování a tak může být můj zážitek z trilogie uspokojivý.

17. dubna 2009

:D:D jo moc dobrý film... Zdeněk Troška opět nezklamal...:-) ten veeelikej humor stále zůstal vybrali skvělé herce a děj no prostě skvělý=)..

31. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Trojka slunce sena je určitě jiná a originální a tvůrci se dobře snažily udržet nové nápady. Už to sice není úplně ono ale pořád je to super psina.

15. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

No nic moc oproti prvním dvěma dílům. Už je to trochu Kameňákovité, takově přisprostlé a už to nemá ten správnej nápad a tak celkově ne úplně ideál.

2. prosince 2008

i když mám slunce seno...tak slunce seno erotika se mi abych pravdu řekla moc nelíbí jako taky sem se u toho nasmála ale už to neni vono..

13. září 2008
avatar uživatele
100 %

Slunce, seno, erotika

Nezapomenutelná i když svojská Helena tady se synem a ostatníma vytvořili poslední asi nejodvážnější (i když už vlastně porevoluční) Slunce ... Nejvíce samozřejmě okouzlila promenáda bez plavek a taky nudapláž se psem... v poho byli i "mafiáni" (ošetřovatelé kraf), kterým svůj crazy styl (Olda a Martin) úplně vyhovoval a ty hlášky!

15. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Do tretice

Erotika!! I v temto díly nás Zdeněk Troška nesklamal. Natočil to uplne báječne :) Jako i celú trilogiu :) Len škoda, že už strašne moc hercú pomrelo. Ale do Hoštice sa určite zajdu podívat :)

12. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Tretia časť úspešnej trilógie Zděňka Trošky nie je už taká skvelá aká je prvá alebo druhá časť. Páčil sa mi len ten nápad, ktorým chceli privítať tých hostí, ale aj tak skvelá podívaná, povedané po česky.

4. března 2008
avatar uživatele
90 %

no... pořád mi přijde lepší než druhý díl... jenže... už to není jen o tom jak to chodí na české vesnici, ale o tom jak se jí snaží změnit... a to mi na tom hodně vadí... přesto je to film na kterém jsem vyrůstala a mám ho moc ráda...

2. března 2008
avatar uživatele
50 %

Myslím si že tenhle díl je ze všech třech absolutně nejslabší, jediný kouzlo co pro mě měl bylo, že sem tenhle díl narozdíl od těch prvních měla v dětství zakázanej a tak sem se těšila až budu větší a budu si ho moc pustit, ale kouzlo očekávaného bylo zlomeno a zážitek se nekonal.

7. února 2008

Neni lepší než jednička, ale je lepší než dvojka. Je to ozvláštěný hlavně těma "italama" atd.! Taky je to moc fayn film a vůbec celá trilogie je super a doporučuju....podívejete se na to, stojí to za to...i když nevim, jestli vůbec ještě existuje někdo, kdo to neviděl! ;)

20. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Fajn

Tohle je pro mě prostě klasika. Vzpomínka na dětství. Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. I když už jsem tenhle film viděla nejmíň dvacetkrát, pořád se na něj ráda dívám a znovu a znovu se směju neskutečným hláškám.

19. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Nefim...

Já beru všechny díly Slunce seno jako jeden velký díl a těžko se mi hodnotí zvlášť... Každopádně i tento díl mám moc ráda, vtipný je, pořád je v něm originalita... mám ho ráda stejně jak dva předchozí...

13. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Ze všech tří dílů se mi líbí nejmíň. Už to není takový vtipný a přijde mi to až moc komický. Pro mě je to skoro FANTASMAGORIE.

8. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Ze všech sluncí a taky z celých těch kop sena, které jsem zkouknul a že jich nebylo moc(mám takový dojem, že 3), mně erotika připadnul jako nejslabší. Přesto se ale jedná o dobrou českou komedii, takže dávám 70%.

22. října 2007
avatar uživatele
80 %

hmmmmmmm

no třetí díl už je slabší než dva předchozí, ale pořád je čemu se smát...Růžičková prostě umí zaujmout

9. října 2007
avatar uživatele
100 %

Skuetčně třetí díl už nemá ten správný náboj jako ten první nebo druhý. Bohužel se jedná už o dojezd rychle rozjetého vlaku, ale přeci jen něco pozitivního zůstalo.

14. září 2007
avatar uživatele
70 %

Slunce, seno, erotika

Sice se říká 'Do třetice všeho dobrého' ovšem zde to moc neplatí. Né že by to byla nějaká hrůza, ale kvalita předchozích dílů zmizela. Nebylo asi z čeho pořádně čerpat, a tak je Erotika spíše propadákem a zůstane pouze ve stínu svých předchozích velikánů. Oběvuje se zde více a více známých herců, kteří zahráli role fantasticky, ale úspěšnost tu bohužel není tak velká.

6. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Táto časť sa mi páčila najmenej a neviem prečo ju začali zrazu dávať neskoro... Predtým im to nevadilo, keď to začínalo o 20.00...

30. července 2007
avatar uživatele
90 %

Erotika!

Třetí díl této série slunce, seno... je vcelku povedený. Trošku mě na něm vadí, že se z poloviny odehrává v Itálii oproti předchozím dvěma dílům, které se odehrávali pouze v Hošticích. Ovšem děj z Itálie je taky dobrý a humorný. Ale děj filmu na téma nudistická pláž mi o proti předchozím dvoum dílům připadá jako by scénáristům došli nápady a bylo to jediné co mohly vymslet. I tak se ale na celou sérii vždycky rád podívám a zasměju se u toho...

2. července 2007
avatar uživatele
60 %

Ta erotika se do komedie vůbec nehodí, je to děsně trapné. Srandy si zde užijete dosyta, ale na facky to nemá.

1. července 2007
avatar uživatele
70 %

Zdá se mi to jako nejslabší díl z celé triologie. Možná celkovou atmosféru zkazila Itálie. Už to pro mě nebylo to "hezké české"... Ani po návratu do Hoštic už to nebylo tolik ono a tvůrci nedokázali vymyslet takové vtipné momenty jako u předchozích dílů.

27. června 2007
avatar uživatele
90 %

Připadá mi to jako snaha za každou cenu pokračovat v úspěchu dvou předchozích filmů. Podle mne je to nejslabší film z trilogie. Asi proto, že se centrum dění přeneslo trochu někam jinam než na klasické vyobrazení venkova...

10. června 2007
avatar uživatele
80 %

"Erotika" mě už tolik nebaví, hlavně kvůli tomu, že se děj hlavně věnoval Miluně, Evíkovi a jejich italským nápadníkům, takže se člověk už tolik nenasměje jako v předchozích dvou dílech. Ale přece jenom je to Slunce seno.. se svým hezkým českým humorem.

11. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Možná to není tak dobré,jako ty předchozí díly,ale má to něco do sebe,prostě čeští vesničani jsou najednou v kapitalistické cizině,a háží vyděšené pohledy na mořské potvory.
Dávám 90%

1. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

I když většinou další pokračování něčeho bezvadného dopadá většinou o dost hůře, mně se "trojka" docela líbí. Je tam spousty scének, které nemají chybu. I když hodnocení se musí udělat z hlediska nenáročné zábavy.

6. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

ok

Film považuju již za klasiku. Nemá na předchozí díly, ale nějak takhle se dá utvořit film na téma "češi u moře". Hlášky z filmu zlidověli, poučívá je kde kdo a co dělá dobrý film? Právě toto. Co na tom, že to jako celek není nic moc. U mě slušných 70.

30. října 2006
avatar uživatele
70 %

Asi nejméně povedený díl plný absurdit, a když si představím, že měl vzniknout díl čtvrtý - Slunce, seno a ufoni - tak by to byl (už jenom podle názvu) úplný propadák. Asi už by se tu nejednalo o komedii, ale o blbost typu Blázni ze stadionu - - jedna absurdita za druhou.....Ale jinak film ujde

15. října 2006
avatar uživatele
40 %

Tak na trojku už se spíš dívám jen tak z nudy,protože film o nuda pláži a prostě erotice,který ještě k tomu je komedie..Mno nevím,prostě mi to moc nejde do hlavy.

23. září 2006
avatar uživatele
50 %

Jen tak...

Tak tady se potvrdilo, že ne všechna pokračování musí být stejně úspěšná jako předešlé díly. I když jsem za nejslabší díl dala jedničku, stejně budu hodnotit i tenhle díl. 50%

13. září 2006

Ujde to ...

Ne vždy se vyplatí pokračovat. Třetí díl není v tomto případě asi na místě, i když se na něj dá koukat. Ale první dva díly jsou perfektní...

12. září 2006

...

Musim myslet i na předešlé dva díly, které byly rozhodně lepší, takže dávám 50%. Člověk se párkrát zasměje, ale celkový dojem z filmu nic moc

9. září 2006
avatar uživatele
70 %

no tenhle díl nebil tak dobrý ale dávám asi..hm.. 70% je to bezva komedie a ráda se na ni kouknu. :)

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Trojka byla nejlepší z trilogie,u trojky sem se dost nasmál,což se u prvních dvou dílů často nestalo,proto tomuto dílů dám 100%.

1. září 2006
avatar uživatele
50 %

Hlášek je tam opět hodně, ale dějově za prvními dvěma díly hodně zaostává. Už mi to připadá hodně přehnané...50% postačí

17. července 2006
avatar uživatele
0 %

nevkus...

Jakkoliv byli ti předchozí díli hezké tento posletní je vrcholem nevkusu a sprostoty.Nejde mi o to nudistickou pláž,ale o pojetí celého filmu,který se od těch předchozích líší tak,že by to víc ani nešlo...

6. června 2006
avatar uživatele
30 %

Poslední film z celé trilogie Slunce, seno, ... A taky nejhorší z celé trilogie. To co bylo na předchozích dvou dílech vtipné a originální už se vytratilo a přechází to až do trapnosti. Myslím, že tohle byla Troškova předehra ke Kameňáku.

20. května 2006
avatar uživatele
80 %

Škoda, že to není taková sranda, jako ty díly předtím. Navíc jako by se snažili to těma nahatinkama vytáhnout výš, což se podle mě moc nepovedlo. Naštěstí postavy (Cecilka, Škopková,...) zůstali stejně svérázné.

20. května 2006
avatar uživatele
100 %

Bezpochyby nejlepší díl celé trilogie. Všechny díly jsou sice skvělé, ale tenhle je nejlepší. Znám ho nazpamět, ale vždycky se u něho směju jako blázen. Mým kamarádům jsme vždycky museli hrát jednotlivé pasáže z tohohle filmu a proto ho mám ještě radši.

20. května 2006
avatar uživatele
100 %

Další skvělá část trilogie, na kterou se nezapomene a budeme jí se smíchem sledovat i třeba za 50 let a pořád se nám bude líbit:);)

18. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Poslední díl triologie, ale i tak povedený. Klasický český humor se nezapře. Zdeňku Troškovi se to povedlo. I když tento díl za těma prvníma dvěma trošku pokulhává...

16. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Zbytečně zkažené zakončení série filmů Slunce, seno... Gagů výrazně ubylo, naopak přibylo trapnosti. Tento díl nezachraňují ani krásná nahá těla některých protagonistek. Bohužel!!!

18. března 2006
avatar uživatele
70 %

Trojka

Zase nabrala tahle komedie dech po podle mě nejslabší dvojce. V mládí jsem se nejvíce těšila na scény s naháči:-D Dneska se dívám i kvůli něčemu jinému, to zase jo. Skvělí herci, situace, hezký obraz české povahy lidí - když maskujou co se dá, protože mají dorazit Taliáni...

27. února 2006
avatar uživatele
100 %

Úspešné pokračování. Tuhle serii filmů prostě miluju. Mohla bych je viděta třeba i stokrát. Jsou naprosto super.

28. ledna 2006

Již

třetí a úspěšné pokračování Slunce, sena.:-) Hodně jsem se nasmál a dost se mi líbilo jak jeli do Italie a co tam všechno vyváděli, hlavně že mají zásoby z domova...:-) a pak jak se vrátili zpátky domů a vesnice těsně před rozpadnutím. Myslím si že je to plnohodnotné pokračování a zapsalo se to jako předchozí díly do klasiky český filmů.

26. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Celkom dobry

Velmi dobry film aj ked uz trojka neni tak dobra ako tie predosle diely ale i tak tam boli velmi dobre hlasky

22. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Slunce, seno, konec

Nic se nemůže dařit do nekonečna. A pár skvělých hlášek typu "Táto ty ses zul" film nezachrání. Aspoň že se netočily další díly. Jo a Dejdar s ledvinkou přes bermudy je vtipnej Ital.

15. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

slunce, seno po třetí..

celá triolgoie je skvělá.. je pravda, že trojka už pomalu ztrácí od svých předchůdců úroveň, ale i přes to se u ní výborně pobavíte..

13. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

Bída

Trojky jsou všeobecně již hodně špatné a silně ztrácí dech. Je sice pár světlých vyjímek, ale mezi ně "erotika" rozhodně nepatří. Je tu několik vtipných momentíků, ale více je těch nucených a trapných. Tady už počal Troškův přechod na filmy kameňákovského ražení. Škoda.

13. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Seno

Je to jeden z nejlepších českých filmečků. Skvělý obraz vesnice a vesnického života s všudepřítomnými zvědavými babičkami( nechci psát drbnami). :-)

9. ledna 2006

slunce, seno...

Tak jak už to bývá, třetí díl podle mě dosti zaostává za předchozíma dvěma....Už to nebylo takový moc vtipný, taková nucená legrace - nic moc

9. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

...

i když je to pořád ještě dobrá sranda, souhlasim s tim, že erotika je ze všech sluncí nejslabší..

8. ledna 2006

Poslední a takovej trochu slabší díl. Ale dá se na něj koukat. Sice to neni nějákej peckovej film ale ujde.

8. ledna 2006