home
Sedmý hřích

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Original Sin

Nádherná podívaná s překrásnou Angelinou o pomíjivosti štěstí a taky o tom jak ženská může chlapa zblbnout, když sám chce a nechá se ... Láska a touha je zázrak, no vyléčení je někdy kruté...

15. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Angelina Jolie

Je to tajemný, mírně erotický thriller, se zajímavou zápletkou kolem krásné ženy a peněz bohatých mužů. Děj je plný lží, podvodů a lásky.

6. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Tento film je docela zajímavý a herecké obsazení je opravdu skvělé. Děj a atmosféra filmu je opravdu strhující a atraktivní pro každého diváka.

6. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Veľmi dobrý film. Naozaj zaujímavý. Perfektné obsadenie hercov, a preto aj kvalitné scény. Perfektný dej, u mňa naozaj na jedničku s hviezdičkou...veľmi sa mi páčil a odporúčam vám ho. Mám rada aj Antonia Banderasa aj Jolie takže u mmňa niet čo vytknúť. Fakt pecka:)

20. května 2008
avatar uživatele
90 %

Original Sin

Velmi dobře natočený film, Antonio Banderas i Angelina Jolie ze sebe vydali všechno co šlo a podali vynikající výkony. Angelina se mi tady vážně moc líbila, i když jí jako herečku moc nemusím. V některých scénách jsem se tak trošku ztrácela a nevěděla jsem na čem jsem, ale jinak se mi to doopravdy velmi líbilo. Akorát jsem nějak nepochopila jak vlastně na konci filmu Angelina dokázala přemluvit toho kněze, aby si s ní vyměnil to oblečení, to jsem vážně nějak nepochopila, ale celkový dojem mi to nijak nezkazilo, takže pro mě je to je za 90%.

Tento film je opravdu velmi dobrý, fakt se mi moc líbil, ale akorát jsem na konci nepochopila jak přiměla toho kněze aby si s ní vyměnil oblečení... Ale jinak sečteno podtrženo fakt dost dobrý

20. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Hodne hezký film. Mám ho moc ráda, ta atmosféra a herci. No skvele obsazení. Konec nemel chybu. Moc dobrý.

19. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Velmi dobré

Tento film je podle mě velice dobrý, zajímavý a dobře promyšlený. Angelině i Antoniovi role padla skvěle.. Nemám co bych dodala.

14. ledna 2008
avatar uživatele
40 %

Antonio Banderas není tím, kdo by dokázal pozvednout po všech stránkách průměrný film. Angelina Jolie by to kdysi asi svedla, tady určitě ne a v budoucnu uvidíme. Takže tenhle film je prostě zbytečnost.

24. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Příjemné překvapení

Na tohle jsem koukal vážně z nudy a ejhle co se z toho vyklubalo. Krásně zamotaný příběh o opravdové lásce a co jsme kvůli ní podstoupit. Musím říct, že Angelinu moc nemusím, ale tady se mi líbila, no a Antonio, to je borec.

29. března 2007
avatar uživatele
100 %

SUPER FILM

Podľa mňa to je úžasný film, dej bol stále zamotanejší a nepredvídateľný, čo je super. Takto som mala vždy prekvapenie. Aj obsadenie je super. Ten film skrátka nemá chybu.

28. února 2007
avatar uživatele
80 %

Je to celkem pěkný film. Dobří a herci a celkově moc hezké prostředí... skvělý je hlavně konec, který jsem absolutně nečekala...!

24. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Sedmý hřích je moc krásný film o lásce, který se mi líbil hned, když jsem ho viděla. Až do konce nevíte, jak to vlastně skončí. S Angelinou a Antoniem je to dost dobrý film.

29. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Pohoda

V kútiku duše som čakala niečo lepšie, ale nie som ani nejak extra sklamaná....o hereckých výkonoch ani nehovorím - jednoducho bezchybné. Osobne ma veľmi uchvátilo toľko citov, film bol plný vášne, lásky, sklamania, bolesti, nenásytnosti, túžby, ................... Film si teda určite ešte niekedy pozriem.

5. července 2006
avatar uživatele
50 %

Kostra filmu

Tento film je hodně postavený na výkonu hlavních hrdninů. Nebýt obsazeni Banderas a Jolie, asi by film zůstal bez povšimnutí. Tvoří kostru filmu, což je láska.
Výkon Angeliny mě ani zvlášť nepřekvapil, už mnohokrát hrála andílka, ze kterehého se vyklubala dračice, to ale neznamená, že bych zpochybňovala její herecký výkon, a vůbec jeho přesvědčivost.

25. června 2006
avatar uživatele
50 %

Nuda

Příliš mě to nebavilo a bylo to téměř o ničem.Zápletka je nedomyšlená a trapná a Angelina Jolie je v téhle roli obzvlášť divná až to není hezké.

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Dva skvělí herci obsazení ve skvělém filmu...co dodat...Angelinu miluju a Sedmý hřích to jenom potvrdil. Tomu se říká láska

30. března 2006
avatar uživatele
80 %

Zajímavý

Hodně zajímavý film, ale je pravda že je hodně (možná až moc) založený na hereckých výkonech a erotických scénách, kdyby tam nebyli, tak by ten film půbev nezanechal onen zážitek. Je pravda, že se dalo čekat, co se stane, ale na druhou stranu bylo i pár "překvapení". Akorát bych trochu víc propracovala ten konec.

26. března 2006
avatar uživatele
80 %

Hodně dobře

Poněkud tajemný i zajímavý příběh, ne zcela tradiční zpracování a především hvězdné obsazení. Angelina je opravdu kus baby a v dravých některých scénách je to zvlášť vidět. A ke všemu je i dobrá herečka, což jak je vidět je vražedná kombinace, která zničí i ostříleného Tondu Banderasovýho, který mimochodem hraje rovněž skvěle. Je pravda, že se postupně příběh trochu zidealizuje a lze i leccos předpovídat a možná ani nepatří k nejoriginálnějším, přesto je film nevšedním zážitkem, který by si především fanoušci Angeliny neměli nechat ujít.

24. března 2006
avatar uživatele
70 %

Angie

No moc ji nemusím, ale začíná mi být sympatičtější než byla předtím. Hraje vcelku dobře. Děj docela v klidu, ale připadá mi, že film je postavený hlavně na výkonech herců a postelových scénách, které opravdu nic nezakrývají...

26. února 2006
avatar uživatele
70 %

a znova je to len o hercoch...

...A znova...a znova...a pre zmenu znova...Už miliónty film, ktorý si pod vyýrobou USA robí alibi len obsadením. Na začiatku filmu som si myslela, že to ani len nedopozerám a skončím to ešte pred tým, než ma porazí...vydržala som...ku stredu ma to začalo celkom zaujímať, no potom začal byť film "americky" priehľadný ale koniec celkom potešil. Jedná vec čo ma ešte maximálne irituje, je Angelinino prehnané sebavedomie. Nemyslím teraz istú nemenovanú scénku, ktorá myslím si, že zapríčinila práve tie tržby ktoré tento film dosiahol, ale tie jej dosť blbé reči o tom, aká je ona pekná a... no pointu tu prezradzovať nesmiem, ale každopádne, ak už tento film budete mať doma a prekúsite ten začiatok, snáď sa vám bude páčiť.

2. února 2006
avatar uživatele
60 %

víc jak šedesát procent tomu filmu dát opravdu nemůžu.. je pravda, že ta vášnivá atmosféra se jim skutečně podařila, banderas a jolie jako pár fungovali báječně, ale svým dějem mi to připomíná spíš nějakou latinskoamerickou telenovelu.. hodně drahou telenovelu..

1. února 2006
avatar uživatele
80 %

Tak především zajímavý děj, přestože možná malinko ohraný. Angelina s Antoniem vytvořili skutečně nepřehlédnutelný pár a ve filmu odvedli solidní práci. Občas se film potýkal s těžkopádností, ale jen trochu:) Ještě by bylo namístě zmínit krásné dobové kostýmy...

31. ledna 2006

...

Super film s Angelinou Jolie v hlavní roli...Je to upaa děsně moc hezzký... Sem to viděla hnedka několikrát a vždycky to má to kouzlo..

31. ledna 2006

...

Super film s Angelinou Jolie v hlavní roli...Je to upaa děsně moc hezzký... Sem to viděla hnedka několikrát a vždycky to má to kouzlo..

31. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Nejvíce z tohoto filmu se mi líbila jeho vášnivá atmosféra a kostými. Ale ani herecké výkony nebyly špatné a navíc nahý Banderas....

31. ledna 2006