home
Ochránce

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Super komedie :D sice nemám moc v lasce americké komedie, ale tahle má svoje kouzlo i celkem normální inteligentní humor. Jen se mi zdalo přehnané to zabezpečení trezoru.

13. února 2012
avatar uživatele
70 %

Ale jo

Jednoduchá zápletka, předvídatelný děj, fajn postavy, prostě kombinace, která trochu překvapivě funguje. Minimálně na jedno zhlédnutí. Taky bych brala chůvu jako je Vin Diesel.

12. února 2012
avatar uživatele
50 %

Brittany Snow

Je to dětská akční komedie s jednoduchou zápletkou, který těží z obsazení Vin Diesla, ale ani on se svojí komickou rolí z tohoto filmu neudělá nadprůměrný film.

19. září 2010
avatar uživatele
40 %

Vin Diesel OK

Vin Diesel hraje dobře, ba výborně, ale slabý je scénář. Námět není špatný, ale dvě tři místa za celý film, kde jsem se zasmál (např. pohádka o elfech přeměňujících žampiony na nukleární palivo), jsou na komedii docela málo. Ale jako oddechovka zahánějící nudný večer - proč ne...

30. listopadu 2009
avatar uživatele
80 %

Velice mě překvapilo obsazení Vina Diesela do takovéhoto filmu, i když to možná dělá ten film právě takovým jakým je.

25. června 2009
avatar uživatele
90 %

Docela se mi tento film líbil. Na to že je člověk zvyklý vídat Vina spíše v akčních filmech, u tohoto nešlápl vedle. Je tam vtip,akce má to děj. Je vidět že tato role mu sedla. mimochodem není sexy když má v ruce prcka?

27. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Cekal sem vic

U tohoto filmu je napad dobrej ale to provedeni nejni nejlepsi. Pride mi to trapne. Ale mam rad Vina tak dam 70%.

19. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Tak zase, jak jsem potřeboval předtím drama, jsem vyzkoušel další rodinnou komedii. Ty mi zrovna moc nejedou, protože někdy je to tak trapné, že se z toho můžu akorát svalit na podlahu. Ani Ochránce nebyl Bůh ví jakej zázrak. Stejně jako Arnold Schwarzenegger v Policajtovi ze školky, tady se tvůrci pokusili o podobný film tentokrát s Vinem Dieselem. Nic moc extra to sice nebylo, ale nedá se říct, že to byla ztráta času. Příběh samotnej tu trval dohromady maximálně 15 minut. Protože jsme hned na začátku byli seznámeni s okolnostmi a pak najednou nastoupila hlavní část filmu. A to právě ta, kde se hlavní postava pokouší "přežít" v normální americký rodině. Je to asi dobře, protože kdyby tu byly jenom ty scény z hlavního příběhu, nevyklubalo by se zo toho nic jinýho než úchylnej akční film. Děj mě zrovna moc nepřitahoval. Byl děsně přímočarej a hlavně předvídatelnej. Začátek byl jenom o tom, jak se hlavní postava seznamovala s okolím a jak si nedokázala s ničím poradit. Pak to pomalu postupovalo až to vyvrcholilo ke konci, kde se nakonec hlavní postava s ostatními vžila a jak to šlo všechno jak po másle. Podle mě si to trochu zkazil úplný konec, kdy nastoupila ta část hlavního příběhu, kde se akorát projevovalo, co se svěřenci naučili a kde to záporáci jenom vorali. Vin Diesel zrovna moc chválihodnou postavu neměl. Jeho role byla úplně stejná jako Arnieho, takže prakticky nic novýho. Jemu spíš patří ty role v akčních filmech. Já si absolutně nedokážu představit v jakýmkoliv dramatu nebo romaňťáku. Pak jsem si všiml ještě Lauren Graham a to bylo tak všechno. I přes všechny ty infantilní scény film za to aspoň malinko stojí.

29. listopadu 2008

Vin Diesel *THUMBS UP* :o)

Asi je to zásadní nedostatek, ale do tohohle filmu, jsem Vina Diesela viděl jen v jednom jedinym filmu - xXx... A zafixoval jsem si ho, jako herce akčních filmů. Nedávno jsem ale shlédl film Ochránce. A totálně z toho nemůžu :oD Vin Diesel má i na komediální role a to s naprostým přehledem... Opravdu bomba, film doporučuju :o)

27. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Ochránce

Můj pohled na tuto komedii by byl určitě jiný, kdyby v ní nehrál Vin Diesel. Já ho mám jednou pro vždy zafixovaného jako Richarda B. Riddicka, takže jsem si film absolutně neužil a nesledoval ho tak, jako bych koukal na jinou komedii. Nemůžu na ni ale říci špatného slova protože některé hlášky mě vcelku dostaly: ''Sem vám říkala, že má obrovský kozy''. Třeba budete mít větší štěstí než já.

1. srpna 2008

Ochránce ??

Jako tohle jsem nečekala, dejte takového drsňáka hrát chůvu.. no tak to je fakt dost.. trochu jsem se obávala, aby z toho nebyla patlanice jako Policajt ze školy, což bylo naprosto divý.. ale tohle je jiná :-D. Hodně mě to překvapilo, a hlavně pobavilo, bylo to naprosto super.. fakt třída .-D

27. června 2008
avatar uživatele
100 %

Ochránce

Tak tenhle film mě naprosto dostal... Myslela jsem, že to bude nějaá blbost, ale bavila jsem se celou dobu... Opravdu super

16. března 2008
avatar uživatele
70 %

Člověk by řekl, že drsňák jako je Vin Diesel nemá v komedii co pohledávat ale podle mě roli pečovatele dětí zahrál docela věrohodně. Je pravda, že jsem viděla lepší rodinné filmy, než je tenhle ale koukat se na něj rozhodně dalo a chvílemi byl i docela zábavný.

13. února 2008
avatar uživatele
100 %

Super film, strašně se mi líbil. Hodně vtipných scének, vynikající Vin Diesel a pro mě tedy docela překvapivé vyvrcholení zápletky. Doporučuji všem.

26. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Pěkná komedie a hlavně netradiční obsazení. Vin Diesel se na tuto roli docela hodí. Dětičky jsou naprosto super a zástupce ředitelky , který učí bojové umění je dobrej kolík. Komedie, která určitě nezklame, ale existují i lepší.

24. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Ochránce

Super, super, super...víc snad ani netreba dodat...dosud ste si nevedeli predstavit Vina Diesela ako opatrovatelku?...Po zhlédnutí tohoto filmu to už nebude žádnej problém

31. října 2007
avatar uživatele
70 %

Chůva

Vidět Vin Diesela jako chůvu pro malý holky, který se mu smějou, že má prsa, to byl vážně zážitek. Film nebyl žádný zázrak, ale stejně mi to sedělo. Jojojo, dávám 70%. A stačí.

19. října 2007
avatar uživatele
70 %

Film není až tak strašný, jak to na první pohled vypadá. Normální, oddychová, rodinná komedie. Není třeba v tom hledat nic víc, než pobavení pro celou rodinu, na umění jsou jiné filmy. Já se docela bavila, na rozdíl od jiných komedií z americké produkce.

9. října 2007
avatar uživatele
100 %

No tak tohle si zaslouží i sto deset. vidět Diesela v takové roli - prostě paráda. Sranda, dětičky úžasné, s maminkou neskončil, takže taky dobrý, říkanka skvěla. Prostě rodinná komedie jak vyšitá.

6. září 2007
avatar uživatele
100 %

Film by na jedničku. Bylo roztomilé vidět Vina Diesela v jiném než akčním filmu. Zahrál svou roli na jedničku. Líbily se mi i scény s kachnou. Hlavně ten konec: Až řeknu jdi mu po rozkroku:D. To Bylo skvělý. Ráda se na něj kuknu znovu. Vřele doporučuji lidem kteří mají rádi komedie;)

12. července 2007
avatar uživatele
100 %

The Pacifier

Tenhle film mě fakt dostal ať už tím, že tam hraje Vin Diesel kterého jsem si vůbec nedokázala představit jako ,,Chůvu" ale i tou lehkostí vtipu a vším co tam bylo. No na toho kačera nemá nikdo, ale co se týče příběhu, myslím, že jakmile někdo příjde ze školy popř. práce a chce si pustit nějaký v pohodě naladěný komediální film tak Ochránce jedině doporučuji.

24. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Nějak mi to připadá, jako kdyby se Vin Diesel zabezpečoval na důchod. Já ho vidím jako jasného akčního herce. Komik není moc dobrý a nějak mi do komedie ani moc nezapadá (stejně tak to dopadlo, když to zkoušel s charakterním herectví v osamělém mstiteli, ale pořád to bylo lepší než Ochránce). Děj je po celou dobu předvidatelný, gagy jsou milionkrát provařené a charaktery jednotlivých postav nepřináší nic nového. Zkrátka jedna z těch rodinných komedií, které ze šedivé průměru táhne nahoru jméno Vina Diesla (a je to opravdu jen to jméno, protože svaly a drsnej pohled má dost herců).

2. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Super filmík, hodně se mi to líbilo, doporučuju , je to taka lehká dobrá komedie, mají krásny dům :-P . Zástupce ředitele je vtipný :D . Hezký filmík...

11. března 2007
avatar uživatele
50 %

Slušný filmek, který určitě nikomu neublíží!Velmi vtipné scény a chvílemi aj pro VINa DIESELa typické akční scény (ne ovšem takové na které jsme zvyklí), jsou stavebním kamenem tohoto filmu.Líbí se mi pokus DIESELa o vymanění se ze škatulky čistě likvidátorských rolí v regulérních akčňácích a myslím si, že se mu to celkem podařilo ... :@)
Takže tato akční komedie pobaví každého, určitě!!! :@)

25. února 2007
avatar uživatele
mabo
...
80 %

Film ako celok má dobrý zaujímavý dej. Aj keď vidieť V. Diesela v takejto roli je minimálne zvláštne (skôr mi sedí ako čisto akčný hrdina). Ako dobrý herec nesklamal... Je to zaujímavá akčná komédia, plná humoru aj napätia. Je to film, ktorý sa dá pozrieť aj druhý krát...

22. února 2007
avatar uživatele
80 %

Proč ne..

Mně se to i celkem líbilo, Vin Diesel hrál v netypické roli, která mu však ale sedla, nezahrál to špatně... docela jsem se i zasmál, když se musel starat o ty děcka, prostě se mi to líbilo a dávám 80% ...

22. února 2007
avatar uživatele
50 %

Ochránce

...byla to sranda...Klidně bych se na to koukla znova, protože sem se bavila...Vin byl super a chůva - škoda, že tam moc dlouho nebyla...Sice předvídatelnej americkej konec, ale jinak fakt dobrý.

21. února 2007
avatar uživatele
70 %

Zase taková hrůza to nebyla. Když srovnám komedii A. Schwarzenegera a V. Diesela, je Vin jasný vítěz. Filmem prochází dobré písničky, některé dobré záběry, a do rodinné komedie se dostalo i "násilí". Mnohem více jsem čekal od L. Graham, která je psána hned za V. Dieselem, ale objevila se tam jen párkrát. Samozřejmě, když zase fušoval do všeho, tak to taky moc nesedělo. S tím divadlem například. Ale jako na závěr, pěkný konec, slušně zahrané, pěkná, odpočinková a i zábavná komedie.

6. února 2007
avatar uživatele
100 %

Akční komedie

Zprvu vypadá film jako akční střílečka,ale pak se projeví,že je to srandovní film.Moc se mi líbil,když zapojoval akční scénky s žertovnýma.

2. února 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Ten Vin Diesel co hrál Riddicka nebo Xandra?Tak to je drsný.Tady se stará o děti.Přebaluje miminko.Nejlepší byl stejně , když tančil tanec Petera Pandy!

21. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Toto je super film=) Mooc se mě líbil. Je to sranda..Dobrý smisl toho filmu. Je tam akce, komedie. Fakt se jim po

21. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Tuhle komedii jsem už párkrát viděla na HBO a musím říct, že byla docela dobrá. Nejlepší bylo, jak Vin Diesel pojmenovával děti "Rudá 1", "Rudý 2" atd.
Prostě skvělá komedie pro chvilky, když se chcete zasmát.

11. ledna 2007

:)

Mně se teda tato komedie moc líbila sice už nená vin diesel takovej krutej akčňák ale aspoň je sranda

10. ledna 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Super komedie,super Vin,Super hlášky,no prostě super pohodovej filmík na kterej se pokaždé ráda podívám!

24. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Vin Diesel a chůva?

Vin Diesel a chůva? Už to neni, super akční hrdina kterýho znam z jiných filmů, ale přebaluje děti čte pohýdky před spanim atd. Je to povedená rodiná komedie a mě se zalíbila.

16. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Tahle komedie celkem ušla a líbila se mi svým vtipným námětem , hláškama a především některejma scénama takže ji každému vřele doporučuju.

16. září 2006
avatar uživatele
80 %

Vin je sladkej..

Tenhle film se teda celkem líbil.I když jich sou všude stovky, ale možná kdyby tam nehrál právě Vin, tak by se mi to tak nelíbilo. Mno kdoví.

14. září 2006
avatar uživatele
dris
...
80 %

Vin Diesel jako chůva a komik? To je jako kdyby Jim Carry hrál Jamese Bonda.Ale kupodivu se toho Vin zhostil docela důstojně, jelikož hrál takovýho nabouchanýho drsňáka což mu jde. Lauren Graham odvedla sympatický výkon.No a děj? Typická Rodinná komedie.Která mě nenadchla ani nezklamala,takže dávám 80%.

1. září 2006
avatar uživatele
griw
...
100 %

tak a né jinak!

Film je fakt dobrej.Vin je prostě super.Co k tomu ještě dodat.Nikdy sem nic podobného neviděl a dostalo mě to do situace kde sem začal řvát smíchy.

31. srpna 2006
avatar uživatele
20 %

Vin Benzin

Tak tenhle film byl naprostej škvár. Pár legračních momentů nemohlo zachránit celkový děj filmu. Vin Diesel tu předvedl, že za peníze by vzal roli i v telenovele. Pokud máte chuť se podívat na to, jak se akční hrdina stará o Partu malých dětí, tak si raději pusťte Policajta ze školky s Arnoldem terminátorem.

26. srpna 2006

Tento film byl zábavný, ale během chvíle jsem přišla na to, že pochází od Američanů. Jde to docela lehce rozlišit. V Americe do filmu přidávají i věci, které vůbec nejsou možné. Později jsem na to už nebrala dohled a když jsem se s tím smířila a potom ten film by i docela vtipný. Doporučuji se podívat.

22. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Pěkný film, akorát mi přišel hrozně americký... Víc než je zdrávo. Dyť některé scény byly naprosto nemožné a některé mi přišly trapné. Ale celkový dojem je dobrý. Zas tak špatný film to určitě není a navíc V. Diesel je mazec herec takže o.k

28. července 2006
avatar uživatele
90 %

Stejně jako ostatní jsem se divila, že Vin Diesel hraje v komedii (ale něco podobného se stalo když hrál Arnold Schwarzenegger v Policajtovi ze školky), ale tenhle film je fakt zábavnej a kupodivu sem Vin skvěle zapadl

9. července 2006
avatar uživatele
90 %

Vin v komedii?

celkem mě překvapilo, že bude Vin hrát v komedii a moc jsem nevěřila tomu, že do tohohle žánru bude sedět. Ale mile mě to překvapilo, on je prostě roztomilej naprosto všude:))

18. června 2006
avatar uživatele
30 %

Film mi nepřišel nějak zvlášť dobrý. Řekla bych spíš nedobrý. Všechny ty scény mi přišly křečovitě vtlačené aby se zasmál i ten největší suchar. Já se ovšem smála jenom při hlášce na adresu Vin Diesela: "Máte ruce jako když vám z ramen rostou nohy." Toť vše

8. června 2006
avatar uživatele
40 %

Film hlavně pro malé děti, směšný scénář, víceméně nuda, trapný konec. Rodinné komedie nebudou parketou pro Vina Diesela. Jako akční herec je lepší, avšak i tady bych polemizoval, protože poslední pořádnou akční nadílku nám předvedl naposled před 4 lety – XXX, ale od té doby spíš přežívá. I přesto všechno se některé hlášky a scénky povedly, tomu odpovídá i hodnocení.

23. května 2006
avatar uživatele
80 %

Povedná komedie, která se mi hodně líbila. Sice jsem ze začátku pocbybovala o tom, že Vin zvládne něco takového zahrát, ale byla jsem mile překvapena. Je to vážně dobrá komedie, hlavně šarvátky mezi dětmi a jejich Ochráncem.

14. května 2006
avatar uživatele
80 %

Ochránce

Nečekala jsem, že by Vin Diesel zvládnul zahrát roli chůvy a přitom zůstat nezesměšněným hrdinou. Ale jeho výkon byl perfektní. No řekněte sami, kdy zase uvidíte akčního hrdinu držet mimino v náručí? Příznivci komedií určitě nesmí vynechat:)

12. května 2006
avatar uživatele
gt23
...
90 %

Dobrá komedie, nečekaně solidní výkon předvedl Vin.
Byla to sranda, jde vidět, že jde o rodiný film, protože akce je pojata formou srandy...ale není to špatný.

30. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Vin chůvou

Komedie, u které jsem se opravdu zasmála. Vin vyměnil pistole za dětské láhve a všichni na to byli děsně zvědaví. Co vznikne, když akčního hrdinu přetvoříte v chůvu? Usměvavá komedie, která stála za to - říkám já. V některých pasážích jsem si říkala, že mu role, při níž má být vtipný, sedí vlastně víc... Tvůrci filmu určitě dosáhli, čeho chtěli. Rozesmáli všechny u televizních obrazovek a utvořili vtipnou komedii, která se bude líbit nejen Americe, ale i celé Evropě, protože téma dětí je věčné.

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Da

Keď som to prvý krát videla, bol to nezvyk vidieť Vina Diesla medzi haldou detí. Už samotný obal DVD-čka ma zaujal - Vin Diesel, moj obľúbený herec, vyzbrojený fľaškami s mliekom. A tak som poprosila svoju známu, či by mi tento film nepožičala. Naozaj veľmi kvalitný film, čo sa pri amerických nestáva veľmi často. Hlavne ma prekvapilo, že do úlohy otca všetkých tých detí, ktorý na začiatku umrie obsadili herca známeho z O.C. California. A Keďže je Vin Diesel môj obľúbeý herec a tento film sa mi naozaj páčil, môžem s kľudným svedomím dať plných 100%.

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Další good americká komedie u které jsem se moc nasmál a kde nechybělo ani trochu akčnosti, trochu lásky atd... A tak to mám rád, takže dávám 100.

10. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jakmile jsem viděla plakát k tomuhle filmu, řekla jsem si, co to asi bude, když v něm hraje Vin Diesel a je to komedie? Po shlédnutí jsem měla jasný názor, tak to je opravdu dobrej film a kdyby se dal Vin na komedie, tak se taky uživí...

6. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Ochránce

Myslela jsem si, že Vien snad ani nemůže hrát v komedii, ale opak je pravdou! Velmi mu tahle role sedla. Líbí se mi potyčky mezi ním a dětmi a jeho rafinované použivání různých druhů hraček při boji s nepřáteli.

29. března 2006
avatar uživatele
50 %

sklamanie

Ako sa tak pozerám na informácie o tomto filme tak som asi jedna z mála ktorej sa tento film nepáčil. Nečakala som od toho veľa ale videla som ešte menej!!! Jediným pozitívom je Vin Diesel ale inak totálny prepadák a sklamanie. Tento film mám na DVD a videla som ho raz a už sa k nemu asi nikdy nevrátim. Škoda

26. března 2006
avatar uživatele
90 %

Ježiši to je hustej film, Vin Diesel hraje taky v něčem jiným než v akčním filmu(i když tam hraje suprově).Díval sem se na to s mamkou a ségrou a všem se nám to líbílo.

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

skvělí :-)

Docela dost dobře jsem se u toho pobavila a na víc je to docele změna, protože Vin D. hraje většinou ve vojenských filmech a tahle role mu sedla taky moc dobře.

13. března 2006
avatar uživatele
100 %

Hodně dobrý, sice mě trochu štvalo že na začátku dával moc najevo že je voják, ale nakonec vlastně to tam bejt muselo, aby se mohl tak pěkně změnit. Vin Diesel je výbordelnej.

7. března 2006
avatar uživatele
80 %

Vin

Hm, tak tady nedokážu být moc objektivní...Vin je totiž můj nejvíc nejoblíbenější herec:)....já myslím, že holky mi plně rozumí:)...
Ochránce, no, zezačátku jsem se, přiznám se, moc nebavila, ale pak se Vin rozjel a byla to fakt sranda, MILUJU scénu, kdy zpívá peter panda:)
Viděla jsem s Vinem lepší filmy, taky lepší komedie vůbec, ale určitě tuhle doporučuju, na odreagování a pobavení, jako stvořená...

19. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

yl jsem docela zvědavej na vin diesla s komedie, protože jsem si tam nějak neuěl představit, ale nakonec se ukázalo, že fakt může hrát ve všem. Vážně super komedie,a to né jen kvůli němu. Doporučuju

8. února 2006
avatar uživatele
konz
...
100 %

super

Tak vubec jsem nečekal že by Vin mohl zahrát tak dobrou komedii!! Zatim jsem ho vidě v samých akčních scénách! Ale tahle komdie se opravdu povedla!!

28. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Konečne Komédia s Vinom Dieselom

V tomto filme Vin Diesel dokázal, že nie je len akčný hrdina ale univerzálny herec. Bol to dobrý film a dalo sa tam na niektorých scénkach aj zasmiať a to je hlavné.

24. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Znal jsem Vin Diesla pouze z Černočerné tmy a Riddickovy kroniky. Vůbec mě nenapadlo, že dokáže tak skvěle zahrát v tak skvělém filmu, který se bude tak moc lišit od těch předchozích. Příliš nadšení sice škodí, ale tenhle film si ho zaslouží. Spousta jemného i drsnějšího humoru, akce i romantiky skvěle namixovaná a výsledek hodnotím jednoznačně pozitivně.

13. ledna 2006
avatar uživatele
Matt
...
90 %

No dobree to bolo :))... Vin bol fakt super, vtipne scény boli fakt super, bolo lepšie ako som čakal. Dávam 90%

13. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Ochránce

V dnešní době samých krváků a thilerů je to oddech a perfektní odreagování. Vážně, film pro celou rodinu. Vin Diesel v opravdu pro něj nezvyklé roli, ale perfektně odvedené. Velkým kladem je také perfektní český dabing.

31. prosince 2005
avatar uživatele
20 %

Hmmm. Vin Diesel mi v té roli absolutně nesedí. To byl pravděpodobně záměr. Vin měl raději zůstat u akčňáků, tohle ní nic pro něj. Celý to je směšný.

6. prosince 2005
avatar uživatele
pepe
...
100 %

Best

Tak todle je podle mě jeden z nejlepších filmů z Vin Dieselem. Dost hustá komedie řezal se u toho jak já ani nevim co.

30. listopadu 2005

Vin Diesel je prostě dobrej ten snad zahraje úplně všechno dobře. Je to opravdu dobrej film, je tam úplně všechno. Dávám 90%

27. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Good

Fakt supr rodiná komedie se skvělím hereckým obsazením v čele s Vinem Dieselem pro něho trochu v netradičním obsazení!!! Ale český dabing se mi nelíbil známe herce dabují úplně jiní dabéři než indy...fakt děs!!!

26. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Jedem na diesel!

Vina Diesela můžu! Sice jsem zvyklý v jeho podání na trošku jiný druh filmů ale v tomto filmu předvedl skvělý výkon, který mě úplně překvapil. Pobavil jsem se jako už dlouho ne! Bezvadná chůva!!! Dávám 100%

24. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Skvely

Musim uznat aj ked som vto nedufal ale tato uloha padla Dieslovy ako usita.Cela komedia bola skvela.

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Ochránce

Skvělej zábavnej film...Hodně jsem se u toho nasmála..Vin Diesel je prostě skvělej herec:o)Nejlepší bylo jak zachází s tim prckem:)

14. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Sám jsem si nejdřív myslel, že to bude takový průměr a díval jsem se na to spíš s tím, že to bude nic moc. jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že to je něco úplně jiného než jsem očekával. Prostě super.

22. října 2005
avatar uživatele
90 %

Pěká komedie

Po těžkém dni, proč si nedát pěknou komedi, kterou Ochránce určitě je. Ze začátku jsem se divil, že Vin Diesel upustil od akčního filmu, ale clkem mu to šlo (nakonec dokázal i přebali mimino). Děj je celkem jednoduchý a pěkně odsejpá. Vřele doporučuji.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

baby

no trapárna ale dobrá trapárna. jen to není film do kina ale doma do křesílka. ale další voják a to ve škole to je trošku moc i když je to jedna z gilmorů

Kdysi dávno

Rodinný film

Na to, jak to všichni hned odsoudili, to není tak špatný. Komedie se tomu asi moc říkat nedá (k zasmání je tam toho opravdu málo), ale jako takový normální film pro celou rodinu na nedělní odpoledne to není špatný...

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Celkem dobrý

Film se mi celkem líbil. Hodinu a půl jsem se nenudil, ale docela bavil, takže jo. Akorát by mě zajímalo, jak dlouho museli Vina Diesela přemlouvat na tuto roli. Je takovej drsňák a tady hraje drsnou chůvu :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

aaa

...no tak když se nudíte, potřebujete se zabavit, tak to přijde vhod, ale znova bych to vidět nemusela...:)

Kdysi dávno

Slušná komedie

Hrdina akčních filmů Vin Diesel se předvedl v dobrém světle i v komedii. Že by v sobě měl i trochu hereckého talentu? Ve filmu by mohlo být méně částí, ve kterých se Vin rád poslouchá.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Juj...

Tak tohle jsem nečekala..Vin Diesela známe trošku jinak, takže tohle opravdu překvapí=)..nevím, jestli se mu to povedlo nebo ne, podle mě mu ale komedie moc nesedí..možná to ale nevidím objektivně..no co, celkem to ušlo...

Kdysi dávno