home
Noční let

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Moc moc se mi líbil. Dokonce i to chování hlavní hrdinky mi přišlo logické, což se většinou v takových filmech nestává. A nejlepší byl závěr, fanoušci Vřískotu jistě poznají mnoho podobností:-) Wes Craven se nezapře:-) Fakt dobrý film.

19. června 2009
avatar uživatele
80 %

Brian Cox

Dobrý film, který vždy rád shlédnu. Je vcelku napínavý a patří do toho lepšího nadprůměru co se týče akce. A ještě k názoru pode mnou. Jodie Foster v tomto filmu rozhodně nehraje. Hraje v něm Rachel McAdams. Jenom tak na okraj:-)

6. června 2009
avatar uživatele
70 %

Dobrý, napínavý, trochu zamotaný thriller. Jodie Foster je dobrá herečka, tahle role jí podle mě docela dobře sedla. A všechno se to odehrává v super mega letadle....co víc si přát?

8. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Nadprůměrný thriller, od kterého jsem nic nečekala a mile mě překvapil. Byl sice předvídatelný, ale také napínavý a hodně tomu pomáhali oba herci.

3. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Hezký film. Pobavilo mě to, druhou půlku filmu jsem byla doslova přilepená k obrazovce. Hlavní hrdinka se sice v průběhu filmu změnila (z naivky na někoho, koho tlačí vpřed pud sebezáchovy ale i pomsty (?)). Musím se přiznat, že jsem s úsměvem tajně doufala, že záporňák bude probodnut nejen tužkou a botou, ale i dřevěnou násadou deštníku, který Lisa dřímala v ruce. :-)

3. srpna 2008
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Film se mi dost líbil. Dobrá akce, děj i zpracování. Opravdu se mi to líbilo. A celkové zakončení taky nebylo špatné. Jo některé scéy byly trochu přehnané, ale co. 70%

3. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Noční let

Noční let mě docela překvapil. Děj byl svižný a napínavý. Cillian Murphy zahrál svou roli na jedničku! Byl klidný a svým způsobem i zábavný...Navíc přechod od sympatického mladíka k bezcitnému vrahovi zvládl dokonale! Rachel McAdams předvedla, že umí hrát, i když bych skutečně chtěla vidět, tak bojovnou mladou ženu:) Dobrá podívaná!

1. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Dokud se sedí v letedle a tíha zodpovědnosti leží na Murphym, jde režie Cravenovi pěkně od ruky. Jenže ke konci dochází staříkovi dech a mění psychologicky dusivou atmosféru na snůšku kravin aneb jak děvče s proporci modelky k odvaze terminátora přišla. Cillian Murphy a Rachel McAdams jsou fajn a první polovina filmu bezvadná. Škoda toho závěru, přesto stravitelný film na nudný večer.

1. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

...

Nebyl zrovna úžasnej, ale dalo se na něj koukat od začátku do konce. Myslím, že žádná scéna nebyla moc přehnaná, takový akorát. Byla to docela dobrá zápletka, ale podle ukázek jsem čekala víc.

31. července 2008
avatar uživatele
80 %

Noční let (red eye)

V ukázkách se mi tento film velmi líbil,pak samotný film byl ještě lepší! mooc se mi to líbilo herecká dvojice je také dobře obsazena a celkový film byl velmi napínavý!!!!


*GOOD!!!!*

31. července 2008
avatar uživatele
50 %

Thriller

První část v letadle postrádala trochu tempo - kniha a zrcadlo je na tak dlouhý úsek filmu přece jen málo. Konec byl ve stylu Vřískotu a je pravda, že slizoun C. Murphy zde ztratil své kouzlo. Ale celkově takový průměrný thriller, na který se dá kouknout.

25. prosince 2007
avatar uživatele
LOST
...
60 %

Noční let

O tomto filmu jsem na internetu četl samé dobré názory a tak jsem se ho rozhodl pučit. A Noční let mě nezklamal, i tak ale můžu říct, že mě nějak zvlášť nepřekvapil. Co bylo velmi dobré byli herecké výkony, zasadit film jenom do letadla byl určitě dobrý nápad, ale děj nebyl nijak dobrý, už od začátku se vědělo jak celý film dopadne. Navíc asi tak posledních 15 minut je naprosto jak z jiného filmu a musím říct, že už dlouho jsem neviděl takhle nepovedený závěr. I tak se ale jedná o průměrný film na který už se podruhý asi nekouknu.

30. března 2007
avatar uživatele
70 %

Cillian

Musím souhlasit s předchozími názory, které vytýkají závěrečnou honičku. Opravdu působila jako z nějakého jiného filmu (kam se podělo to napětí?). Nicméně, film se mi přesto líbil a ráda si ho zase někdy pustím. Musím hlavně pochválit Cilliana Murphyho. Když se tam poprvé objevil, tak jsem se tak nějak začala usmívat (ano, Snídaně na Plutu:-), ale rychle mě přesvědčil o tom, že on OPRAVDU zahraje cokoliv. A to takovým způsobem, že vás mrazí.

19. února 2007

Křivky

Film bych rozdělil na dvě křivky, které ve mě po dokoukání filmu zbyly. Křivka napínavosti a adrenalinu se postupem času zvyšuje a zvyšuje, což jako divák samozřejmě oceňuji, ale tato křivka stoupá na úkor zajímavosti a poutavosti příběhu. Ze zajímavého klaustrofobního dramatu v letadle, se stává obyčejný boj o přežití, který je v každém druhém průměrném filmu. Nicméně jsem si tento film velmi užil a potěšilo mě, že není postaven na nějaké závěrečné megapointě, kterou se snaží dnešní tvůrci filmů zlepšit svá průměrná díla.

27. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Podařený minimalistický thriller, který táhne ústřední herecké duo, hlavně padouch Cillian Murphy stojí za to. Nejpůsobivější je určitě pasáž v letadle, ale snímek funguje perfektně jako celek. Je pravda, že závěr už na originalitě trochu ztrácí, ale napětí tu zůstává, takže nějaké drobné chybičky lze snadno odpustit.

20. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Nízkorozpočtový,ale celkem povedený thriller.Prvních tři čtvrtě filmu se odehrává v klaustrofobní atmosféře paluby letadla což dodává příběhu stísněnost.Pomáhá tomu také na poměry dotažený scénář a výborné herecké výkony.Rachel McAdams působí inteligentně a sympaticky,takže nemáte problém držet jí palce,naproti tomu Cillian Murphy vás snadno přesvědčí,že je dost nebezpečný úchyl.Bohužel v poslední třetině se příběh přesouvá ven z letadla a v ten moment je veta po veškeré atmosféře.Je sice sympatické,že tvůrce nechtěl spadnout do klišé finále uprostřed noci a nejlépe za bouřky,ale to co předvedl tady je dost ubohé.Sýpající padouch honící hlavní hrdinku po domě,to bylo vyloženě směšné a navíc toto chování vůbec nekorespondovalo s předchozím vykreslením jeho charakteru.Takže doporučuji vypnout televizi před koncem a budete mít docela slušný zážitek.

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

Nevím...

Mě osobně tento thriller nijak zvlášť neuchvátil. Neříkám, že je špatný, ale u thrillerů se ráda bojím a tady to napětí pro mě nebylo takové jak má být. Tím nechci říct, že by mi tam chyběla krev nebo tak něco, to naopak, jsem ráda že někdo umí natočit i thriller bez litrů krve, ale už bych se na film asi znovu nepodívala. I když jak říkám-špatný film to rozhodně není.

26. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

wow!

Film je naprosto úžasnej!Jeden z nejlepších, jaký sem kdy viděla.Neustálé napětí a krása mojí velmi oblíbené herečky Rachel Mcadams tomu dodává šťávu.Je dobře, že film není nijak zdlouhavý, což bývá častá chyba jinak vcelku dobrých filmů.Ani minutku jsem se nenudila a neustále jsem čekala s čím dalším na nás Rachel přijde.Supr supr!!

13. července 2006
avatar uživatele
100 %

Myslim si,že tento thiller neměl chybu.....hlavní postavu hraje velmi pěkná herečka,ma to hlavu a patu.....úžas....

29. června 2006
avatar uživatele
100 %

WOW

Čekal jsem od Wese všechno možný, jen ne takhle povedený film. Klobouk dolů. Napětí, strach, skvělé nápady (knížka, zrcadlo...) a hlavně skvělá herecká dvojice. No co vytknout?? Snad jen tu závěrečnou "honičku" ;))

29. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Wes Craven je opět na nohou! Famózní podívaná bez nějakých efektu a bez krve. Výborný triller, doopravdy mně tenhle film překvapil. Nejlepší je, ale herecký výkon Cilliana Murphyho!

6. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Měl jsem již možnost shlédnout tento film a doopravdy se mi líbil od začátku až do konce.Skvělý děj,akce a napětí až do samého konce.Super

29. listopadu 2005