home
Mexická jízda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Diego Luna

Je to zábavná mexická road-movie plná mladické bezstarostnosti, která má poutavý děj s velkým exotickým kouzlem.

31. října 2010
avatar uživatele
joda
...
80 %

Road movie

Tohle je opravdu zajímavý film. Myslím, že se mi vyplatilo čekat takovou dobu a o kvalitě filmu svědčí i to, že jsem neusla a vydržela ho do těch dvou hodin ráno sledovat. Začátek mě sice moc nebavil, ale o to lepší byl zbytek. Herecké výkony se fakt povedly. Luna mi tu překvapivě nevadil, ačkoli jinak ho nemusím, ani ho nepovažuji za dobrého herce. Bernal ukázal už několikrát, že hrát umí. Pěkná ukázka toho, jak může skončit zřejmě dlouholeté přátelství. Myslím, že ten konec udělal film ještě zajímavějším a člověk o tom i popřemýšlel.

23. září 2008
avatar uživatele
ivin
...
90 %

Začal film a v hlavě mi visel velký otazník....otazník se proměnil ve velké překvapení a nadšení. Super roadmovie od super mistra Cuarona.

12. května 2008
avatar uživatele
0 %

Mexická jízda

mě velice hluboce zklamala.K tomu filmu jsem se dostala jen náhodou a podle názvu jem očekávala něco na způsob komedie.Ale místo toho to byla jedna z nejvěčích kravin když budu slušná.Pořád jsem čekala kdy se začne něco zajímavého dít a pořád nic začátek byl hrozný prostředek nudný a konec příjmo strašný.Jedním slovem jedna velká NUDA !!!!!!!!!!!!! Bez pochyb je to jeden z nejhorších ne -li nejhorší film Alfonsa Cuaróna.A abych řekla pravdu tak Diego Luna tam tedy taky moc nezazářil.Připadal mi tam jako malé dítě co mu kluk na písku sebral hračku.Tenhle film pokud se tak dá nazvat je jen obrovská ztráta času a není na něm nic vůbec NIC zajímavého.

12. května 2008
avatar uživatele
70 %

Y tu mamá también

Je to skvělý film, sice se mi to zezačátku moc nezdálo, ale postupem času jsem se do toho dostávala a nakonci jsem pak nemohla uvěřit, že už je konec. Gaela a Diega mám hrozně ráda a jsem ráda že jsem se v nich nezklamala.

13. února 2008
avatar uživatele
100 %

Tvou mámu taky ...

Roadmovie jaxe patří (((; perfektní zápletky, vynikající dialogy a výkony hlavních protagonistů propletený ještě pikantnějšími historkami vypravěčě...

15. července 2007
avatar uživatele
80 %

Velmi silný filmový zážitek z dílny mistra Cuaróna. Už tady je patrná jeho záliba v dlouhých záběrech bez střihu. Krom režie se podílel i na scénáři a ten je velice dobrý. Příběh zdánlivě silného přátelství, které je podrobeno zkoužce pevnosti je natočený zábavným a nekonvenčním způsobem. Zážitek navíc umocňují dovětky "vypravěče". Ano, kouzlo je právě v tom, že ne vše musíme vidět, ale rádi domýšlíme. Cuarón navíc film zpestřil až nebývale odvýžými erotickými scénámi. Zahrané je to perfektně a jestliže Diego Luna je velice dobrý, pak o Bernalovi musím napsat, že byl výtečný. Jsem celkem přesvědčený, že až to skouknu podruhé, zvednu na 90 %.

14. června 2007

Nechcete svést??...

Alfonso Cuaron, je znám spíše jako režisér rodinných filmů (Malá princezna), fantaskních příběhů (Harry Potter) a perfektních road-movie (Ano, Mexická jízda). A Mexická jízda se opravdu povedla, perfektní film, perfektní herci, perfektní vše. I love mr. Cuaron.

8. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

...

Film mě dost překvapil...nezapommenutelný výkony a taky pointa. Hlavně mě překvapily sexuální scény :) a ten konec. Moc se mi to líbilo a docela bych se podívala znova .

17. listopadu 2006

Upřímný film o životě, sexu, přátelství s docela slušným vykreslením psychiky všech tří zúčastněných. Je to inteligentně a vkusně natočený snímek o dospívání a problémech s tím spojených, ale přesto jsem nebyla tak oslněna, abych si dovolila dát víc, než 80%

3. září 2006
avatar uživatele
kovi
...
80 %

NAJLEPŠÍ "EROTICKÝ" FILM

Klasická road movie s dvoma (skvele zahranými) kamošmi a jednou holkou. Je evidentné, čo sa udeje... Silný nádych erotiky, skvelý voice-over rozprávača a pekný záver.

25. července 2006
avatar uživatele
90 %

Připadá mi, že tenhle film není až tak klasická road movie, protože v tomhle filmu na té cestě úplně nestaví, základem je spíš silný příběh a skvělé herecké výkony... Jasně je to komedie, ale po tom konci to vyzní trochu jinak, protože je dost smutnej, takže se to trochu vykompenzuje =).

24. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

60%

Mexická jízda ta mě teda moc nechytla jako film jako humor a už vůbec jako akce film se mě zdá tak trochu nepovedenej.

25. března 2006
avatar uživatele
90 %

Nebeská brána

Než Julio a Tenoch s Luisou vyjeli, šla na mě nuda. Ale hned jak začala jejich jízda, byla jsem hotová. Líbilo se mi to čím dál tím více. Scénář má tenhle film vynikající a herecké výkony jsou přesvědčivé. Nasmála jsem se i zamyslela.

6. března 2006
avatar uživatele
90 %

Je to sice slabší než většina filmů co znám..ale neni ani nejhorší..je docela pěkný. Má tam hezký herce..i když ne tolik pro mě známé..

21. února 2006
avatar uživatele
90 %

Mexická jízda

Výborná Road movie, která staví na strhujím výkonu hlavních hereckých představitelů a originálním scénáři.

15. února 2006
avatar uživatele
100 %

Mexická jízda

P E R F E K T N Í!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nevím co jiného napsat :-) Film staví hlavně na skvělých hereckých výkonech, ale s dobrým příběhem jde všechno samo :-)
Nevíte někdo náhodou jestli u nás bude uveden film Motocyklové deníky i jindy než v projektu 100???

15. února 2006

Jo jo je to fakt dobrej film, sice neni špičkovej, ale rozhodně stojí za to ho vidět. Dávám dobrých 80%

15. února 2006
avatar uživatele
80 %

Y tu mama tambien

Moc dobrej film,neni sice úplně perfektní,ale dobrý výkony herců a celkově stojí za víc jak jedno shlídnutí.opravdu fajn film;)

15. února 2006