home
Králové ro(c)ku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tenacious D: The Pick of Destiny

Jack zase jednou dokázal že i z totálný kraviny se přinejmenším můžeme ... zasmát... na radost moc energie nemám a na jásot už teprve ne a musím podotknout, že rock bude asi krvní skupina většiny mých kámošů a tenhle film rozhodně nepoznají :-D nevadí jak píšu výš dalo se na to celkem dívat a v některých pasážích sem fakt měl co dělat aby jsem nevybuchl smíchy... pointa ale vcelku ušla mít sen, jít si za ním i přes všechny trapasy a být oddanej kámoš na život a na ROCK :-D

15. prosince 2010
avatar uživatele
70 %

Jack Black

Je to rockový nářez plný energie, ale samotný děj filmu už není zas až takový nářez a vtipných scén je jen pár.

3. října 2010
avatar uživatele
90 %

Děj filmu nemá moc hlavu a patu, ale je to celkem fajn podívaná na zabití času a odreagování. Na zasmání dobré, hudba fajnová, přesně dle mého gusta.

3. října 2010

Miluju

Na tenhle film sem se podívala z donucení... Ale nelituju toho!! ...Je to skvělej film a všem ho doporučuju!!.. Jack a Kyle jsou opravdoví rockeři!.. Jejich hudba je přímo skvělá! Film si pouštím pořád dokola a ještě mě to neomrzelo!.. DOPORUČUJU!!

20. února 2010

Heh...

The Pick of Destiny jsem viděl asi před rokem...od té doby jsem ho viděl asi 7x...od té doby dost často a rád poslouchám Tenacious D...taky je rád hraju na kytaru a zpívám...taky jsem rád když je zpívá kdokoliv kdo je okolo mě...Útěk z Kickapoo je můj nesplněný dětský sen. není co řešit - 150% a ještě výš!

6. října 2009
avatar uživatele
60 %

No teda nic moc. Určitě jsem si to představoval úplně jinak, protože jsem taky viděl jenom konec, kterej jsem si mimochodem pouštěl pořád dokola ještě než jsem viděl celej film, a proto jsem si taky myslel, že film se bude držet této linie, a že nás zanese do výšin rocku. Já teda rock, jako hudební žánr moc nemusím. Takhle soundtrack z Prince of Persia Warrior Within jo, ale když se do toho začne zpívat... Úplně mi to rve uši. Jack Black už něco podobného dokázal ve Škole ro(c)ku, sice to nebyl takovej odvaz, ale pořád mě fascinuje jeho zápal pro muziku. Zní to trapně, když tu máte školu a teď najednou krále ro(c)ku, ale jelikož je to jen trapný překlad pro nás, musíme se držet toho správného názvu, jímž je trsátko osudu, což mě přivádí k námětu, kterej byl teda pořádně ujetej. Film sice měl pointu i zápletku, ale celej průběh filmu se mi zdál strašně trapnej, zejména, když se měl film držet spíš muziky, ale scénář napsaný samotnými herci obsahuje i dost vedlejších a do jisté míry vtipných scén. No scény se sněžným mužem mě úplně dostaly. Když už tu šlo o trsátko osudu, čekal jsem, že se k němu hrdinové dostanou trochu dřív a že si budem užívat slávy nastávajících králů rocku, ale pořádnej rock se ozval až úplně na konci, kde jsme slyšeli jedinou pořádnou písničku. Co je další věcí, která mě hodně zaujala, bylo zapojení i dalších známějších herců. Sice to byly prakticky zbytečné role, ale vidět třeba Bena Stillera s trochu odlišným vlasovým stylem, nebo Tima Robinse v pěkně traně vtipné postavě, no to už byl nářez. Celkově je film ale úplně o ničem. Čekal jsem od Jacka víc.

25. února 2009
avatar uživatele
70 %

Pick of destiny

Tak nevim no. Já jsem první bohužel viděl konec filmu a na zbytek jsem se podíval jen tak ze zájmu. Ta závěrečná "bitva" s Belzebossem byla perfektní a právě proto jsem si myslel, že takový bude i zbytek filmu... Mělo to být ztřeštěné, vtipné, neokoukatelné, ale nebylo. Celým filmem provázely písničky, to mi bylo jasné, je to vlastně něco jako tvrdší obdoba Once. Jack Black a Kyle Gass si asi jenom chtěli udělat reklamu pro svojí hudební tvorbu a stejně jako Markétě Irglové a Glenu Hansardovi, se jim to povedlo. Písničky by se jistě dali poslouchat hezkých pár hodin dokola, o filmu to říct ale nemůžu. Námět tomu sice dodával na poutavosti, trsátko osudu se vážně vyvedlo, všechno okolo ale bylo moc jednoduché. Pouze to spočívalo v tom, že museli trsátko ukrást a to bylo všechno, protože to s ním nevalně dopadlo, však uvidíte sami. Pak nastoupil už ten zmiňovaný konec. Hned to bylo o něčem jiném, konečně se Jack se svým kolegou pořádně rozjeli, ale jak to rychle začalo, tak to rychle skončilo. Aby se u toho člověk nenudil, chtělo by to rozhodně víc takových situací. Takhle je to „pouze“ nadprůměrný bláznivý výtvor třech vtipálků. Říkám třech, jelikož se na tom podíl i Ben Stiller, božský to komik, jeho role ale byla neuvěřitelně utnutá, vůbec jsem neměl čas na to, abych si ho pořádně užil. Nejvíce prostoru tady dali Jacku Blackovi, spíše si ho vlastně dal on sám, on to vymyslel, on zpíval, on hrál, je to jeho výtvor. Filmy, ve kterých hraje, mám rád a většinou se mi velmi líbí, tady to ale říct nemůžu.

28. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

dobrej film...Fakt sranda od začátku do konce...Trsátko osudu ze satanovýho zubu...NO nechápu jak tohle mohl někdo vymyslet, ale fakt mooog goood

1. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Tenacious D-The Pick of Destiny

No něco šíleného může udělat jen Jack Black. Ten herec je blázen, ale všichni ho žerou. Ono je geniální napsat něco co je vlastně o ničem, a přitom je to vtipný. No prostě buď je to takový génius a nebo blbec.

13. dubna 2008

Tak po škole rocku tady máme další snímek s touto tématikou a tím jsou králové rocku a ač za sebe musím říct, že Škola Rocku se mi líbila určitě víc ani tento snímek mě určitě nezklamal!Tím hlavním co táhlo opravdu celý film byla prostě ta hudba...a určitě si stáhnu soundtrack!Bohužel to není rozhodně film bez chyb...hlavně scénář je dost přitaženej za vlasy, ale konec konců tak to u komedií chodí takže co naplat, ale na druhou stranu se to celé určitě dalo udělat o trošičku líp a opravdu nebýt té muziky...jako samotná komedie by nebstála ani náhodou, ale nutno říci, že i tady se najdou scény u kterých jsem se nepokrytě smál takže za to taky musí nějaká ta procenta padnout!Dále bylo pro mě obrovským plusem, že jsem zde spatřil opět mého oblíbeného Jacka Blacka který mě opět nezklamal!Tudíž sečteno podtrženo...myslím si, že se tento snímek určitě bude líbit a když na něj kouknete rozhodně tím nic nezkazíte...ovšem nečekejte od toho nic světoborného!Za mě..hlavně kvůli muzice...

9. března 2008
avatar uživatele
pier
...
60 %

Králové ro(c)ku

Začínám si myslet že Jack Black je rockový zpěvák...Už ve Škole rocku nám předvedl jak to umí roztočit...v Králech rocku to roztáčel stejně šíleně ale tížený úspěch prostě nepřišel, né že by hrál špatně ale nějak obyčejně, a prostě nepředvedl nic nového...zasmál jsem se mu ale připadalo mi že se to neustále opakuje...Zbytek filmu zachránila hudba která byla opravdu hustá nevim jestli to byl punk nebo metal :) ( já to neposlouchám ) ale rozhodně to mělo grády a mě se to vážne líbilo...ale jenom hudba prostě nestačí a tak dávám 60

9. března 2008
avatar uživatele
100 %

Nejvíc mě na tomle filmu upoutala hudba, děj se mi tak moc nelíbí, není nejhorší, ale čekala jsem něco lepšího a zajímavějšího. Jinak musím říct, že je tam spousta vtipných scén a hlášek, takže jsem se celkem bavila. Hudba byla ovšem, jak říkám, super, není nic, co bych tu vytkla.

26. října 2007
avatar uživatele
70 %

Mám rád tuhle hudbu, a proto se mi ten film líbí. A tomu, kdo jí rád nemá, se asi líbit nemůže. Holt film není filozofie, ale zábava. Začátek je naprosto fantastický svou formou, ale bohužel to nevydrželo a následují občas dost zbytečné pasáže, ale konec to trochu napraví. Takže "Rock Is Not Dead!"

4. září 2007
avatar uživatele
40 %

Nechutná blbost. Přijde mi to jako Klub sráčů křížený s.. no, jednoduše s něčím o začínající kapele. "Triky" mi ani nevím proč připomínaly Dogma, jakékoliv herecké výkony žádné, jen ta hudba se občas dala poslouchat, když jste nevnímali text, jehož nedílnou součástí bylo slovo "fuck".

29. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Zábavná bláznivina, kterou si Black pro radost napsal a zahrál si v ní hlavní roli. Hudba je vážně až nečekaně solidní. Hvězdná obsazená camea dodávají filmu správný říz. Zkrátka nenáročná a celkem zábavná jednohubka. Nic víc, nic míň!

20. července 2007
avatar uživatele
90 %

Úžasná oddechovka

Jack Black ve své další rockové komedii. Tentokrát ho ve filmu doprovodil jeho kytarista Kyle Gass a natočili společně opravdu bláznivou komedii za doprovodu své vlastní rockové hudby... Při sledování se opravdu nebudete nudit, nejen, že film neztrácí na tempu, naopak jeho tendence je vzestupná. Přijemné je také hostování Bena Stillera, coby prodavače s hudebními potřebami, nebo dokonale zahraný, nedostižný Tim Robbins (pochopíte po shlédnutí :). Pro mě osobně zábavnější a daleko více odreagující než Škola rocku. Jen tak pro doplnění Kapela Tenacious D opravdu existuje a oba hlavní aktéři filmu jsou její součástí.

11. července 2007

Bez chyby

Úžasný Jack Black a Kyle Gass v úžasné komedii o jejich vlastní kapele. Tomu nemám co vytknout, tenhle druh humoru prostě miluju, texty těch songů rovněž nemají chybu a samotný druh hudby, čili Rock, to je taky moje. Navíc tomuto filmu vděčím, že mě navedl k nové kapele, kterou jsem neznal, dokud jsem tento film neviděl.

11. července 2007
avatar uživatele
70 %

Tak...Bylo to pěkné:)) Hudba byla uzasna, slovo "fuck" tam zaznělo nespočekrát...Jack Black nezklamal, jako vždy úžasný...Sice kdyby tam pár věcí nebylo, mohlo to být ještě lepší...ale nic není dokonalé:)

3. července 2007
avatar uživatele
100 %

Gr8

Jo super tenhle film myslim ani nebyl v kinech ale měl tam byt. Možna byl ale ani sem si nevšim každopadně to bylo supr. Jack Black a Kyle Gass byly skvělý! Je pravda že je lepší se na to divat Anglicky protože oni tam hodně zpívají a kdyz je to spojené s čestinou je to takové nic moc. Jack Black protože je dobrý v hudbě a dobrý herec tak smozřejmě za to 50% a Kyle Gass není sice herec ale skutečný nějáky kytarista a za to dalsích 30% a 20 je děj, vtipy a další.

30. června 2007