home
Když Harry potkal Sally

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Meg Ryan

Je to velmi příjemná romantická komedie, která i přes předvídatelný závěr si dokáže udržet pozornost díky svému zábavnému ději.

16. února 2014
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Zábavná a chytrá romantická komedie - takových není nikdy dost. Meg Ryan mě dokonce přesvědčila o tom, že umí umět hrát.

5. dubna 2011
avatar uživatele
80 %

Romantika

Když si chce člověk odpočinout u filmu, ideální je romantická komedie. Dnešní zástupci tohoto žánru jsou bohužel dost často bezduchá a tupá dílka, na která většinou nemám nervy, proto lovím ve starých dobrých vodách. A ideální romantická komedie, která z vás neždíme potoky slz, která naplňuje obě slova z názvu svého žánru - romantika, komedie (čili se smějete), je právě film Když Harry potkal Sally. Navrch má film uvěřitelný a dobrý scénář, roztomilou Meg Ryan a z filmu čišící inteligenci, ne hloupost. Klasika, jak má být.

14. února 2011
avatar uživatele
100 %

When Harry Met Sally..

Cesty kamarádské a hlavne lásek jsou jaksi nevyspytatelné :-D Každý by se měl snažit nechat plynout co nemůže ovlivnit, no ale to co může tak rozhodně nenechat odplynout jen tak

15. prosince 2010
avatar uživatele
pier
...
80 %

Když Harry potkal Sally

Je pravda že tenhle film jsem film jsem viděl někdy před rokem ale v hlavě mi uvízli dvě věci:Jak heri se Sally čekali na lásku kolem 15 let a ta druhá jak Sally prováděla v kavárně orgasmus to nemělo chybu.

16. března 2007
avatar uživatele
70 %

...

páni - čekat na lásku 14 let (nebo jak dlouho:) ) - to bych nechtěl zažít:) ..na tenhle film jsem se hodně těšil.. .hlavně kvůli vyhlášenýmu orgasmu v restauraci.. .a můžu říct že mě nezklamal, stejně dobře mě pobavila i telefonická scéna mezi halvními protagonisty a jejich přáteli:) krom těhlech dvou výrazbejch scén, sice plynul film celkem volně ale člověk se u něj nenudí..

6. března 2006
avatar uživatele
60 %

Kult mezi romantickými komediemi. Přesto si z něj pamatuju jedině onu legendární scénu v restauraci, kdy Sally "hraje" orgasmus. Ta byla ale dost vtipná. Billyho Crystala nepovažuju za romantický typ, takže možná i proto mě to tak nevzalo.

4. března 2006