home
Táta na plný úvazek

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

To bylo ale hezký, jak kvůli úsměvu dcerky a radám Willa Smitha obětoval Ben Afleck lukrativní místo! Doufám, že to holčičce bude stačit jako vysvětlení, až nebude moct jít na vysokou, protože její tatínek je popelář a idiot... 50 % a doufám, že otravné děti a průhledné agitky už Kevin v životě nebude potřebovat.

23. února 2013
avatar uživatele
80 %

Tak nevím, tato komedie mi zrovna nesedla, ale nemohu jí dát nízké hodnocení, protože by to nebylo správné vůči hereckým výkonům.

18. září 2010
avatar uživatele
100 %

Nemožem si pomocť tento film som fakt hltal. Nemyslel som si, že je Ben tak dobrý herec ale tu ma presvedčil. Dokonca aj úlohu smetiara som mu uveril :D. Škoda, že Liv Tyler nedostala viac priestoru. Pekný film.

1. února 2010
avatar uživatele
20 %

Z očekávané lehce romantické komedie se vyklubal takový kýč až to bolí. Ben Affleck, Liv Tylerová, Jason Biggs a ostatní podávají neuvěřitelně strojené výkony (o Jennifer Lopezové ani nemluvě) a vypadá to, že i oni sami si uvědomují do jaké pitomosti se to pustili. Nechápu jak dokázal Kevin Smith sehnat pro tento projekt tolik slavných jmen, ledaže by jim vyhrožoval smrtí... Samotný děj je nudný a od začátku směřuje k jedinému očekávanému cíli - velkému rodinnému objetí, stmívačce a závěrečným titulkům. To, že se vás po celou dobu snaží v jednom kuse dojmout snad ani nemusím zmiňovat. Klidně řekněte, že jsem odporný cynik, když nedokáži ocenit morální kvality tohoto filmu, ale mě to ustavičné kecání o lásce otce k dceři, doplněné o tklivé melodie, otravovalo.

3. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Jersey Girl

No taxmutné i romantické, i bláznivé... taková komedie samozřejmě jaxe patří na sobotní večer (; člověk který někoho má rád a miluje a pak ho ztratí náhradou z aněkoho jiného, má v životě velkou zodpovědnost a je vcelku důležité, net ho se ztracenou osobou... Musí se vyrovnat s danou situací ať už je jakákoliv, život jde dál a slunce zítra zase musí vyjít, jinak TO už prostě nebude a se životem se nebojuje,,, ten se žije, a mnoho lidí ho vzdává dřív než pořádně začne. asi nejlepší scéna byla s načapáním ve sprše (; a pak ty následky (; Ben vytvořil s Liv perfektní dvojku

15. července 2009
avatar uživatele
100 %

Tohle s emi moc líbilo, bylo to vtipný, smutný a nakonec moc hezký! Ben je skvelej herec s Liz jim to na plátne moc sluší!

11. července 2009
avatar uživatele
joda
...
60 %

Další Smith

Konečně další film od Kevina Smithe! Hned na začátku jsem se poměrně vyděsila, neboť Jennifer Lopez opravdu nemůžu a Afflecka snesu jen ve filmech Smithe. Příjemným překvapením je Liv Tyler v jiné roli, než jsem zvyklá.. Potěšili také tradiční štěky Smithových oblíbenců. Malá Gertie byla neodolatelná drzá opice, bavila mě. Tohoto filmu jsem se dost bála, už pro ten hrozný český název. Nelíbil se mi tolik jako ostatní Smithovy filmy, ale nezklamal, čekala jsem mnohem horší a najdou se tu situace, které Smithe nezapřou!

11. července 2009
avatar uživatele
70 %

Affleck a ti druzí

Nakonec jsem byl spokojen, miniroličky jako Matt Damon nebo Will Smith, to bylo fajn. Malá Gertie byla zahrána s noblesou jak to málokdy dokáže i dospělý herec. Párkrát jsem se i zasmál, pohodový filmeček.

1. května 2008

Mě se tenhle filmík líbil, ale je to věc vkusu a názoru. Já protě romantický slaďárny miluju, i když všechny dopadnou stejně a všechny jsou na jedno brdo. Ale i tak je každej z těch filmů něčim jinej....

26. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Průměrná americká 'komedie'

Nic než obyčejná, tuctová, americká ve všech ohledech, romantická komedie. Už na začátku musí každý, kdo viděl alespoň jednu takovou to tuctovku, vědět jaký bude děj a jaký bude konec. Nemá absolutně čím překvapit, občas dojde k nějakému žertu, ale už dost těch milostivých hodnocení.

1. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Bylo to hloupé. Nevím jestli to bylo myšleno pro děti, ale bylo to fakt jednoduchý a ten závěr tak dojemnej, že jsem to musela vypnout.

9. února 2008
avatar uživatele
50 %

Tohle je film od Kevina Smithe? Sentimentální rádobydojemná slátanina plná těch nejklasičtějších klišé!Jestli to Smith dělal pro své děti, nebo jako poctu svému otci (kterému je film věnován)?

9. ledna 2008
avatar uživatele
20 %

Bena Afflecka nemám rada, ani jeho filmy... Sú také strašne nudné a newem, celkovo ma to vôbec nezaujíma....

31. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Na můj vkus to bylo ke konci až moc sentimentální. Taky jsem čekala, že film bude víc romantickej, to nějak nevyšlo. Ale Liv byla skvělá

10. listopadu 2007
avatar uživatele
50 %

Tento film mě rozhodně nedojal. Dalo se na to dívat, ale tak nějak jsem měla pocit, že ten film ani nevnímám. Průměrní herci, děj nic moc. Tohle mě opravdu zklamalo.

4. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Hezkej film, moc se mi líbil hlavně malá Gertí byla prima. Zápletka moc jednoduchá ale hlášky dobrý. :o)

4. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Pěkný filmík, plný zvratů a dojemných situací. I když jich tam bylo docela hodně, nezdálo se mi, že by byly nevhodné nebo přehnané.

30. července 2007
avatar uživatele
Matt
...
100 %

Kevina Smitha som poznal iba ako rezisera a scenaristu blaznivych komedii a preto som mal trosku obavi pred zhliadnutim ale nakonec som bol velmi milo prekvapeny. Velmi vtipny, miestami dojimavy film pre celu rodinu, ktory si dufam tak ako ja zamilujete. Jednoznacne 100%

18. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Tak na tenhle film jsem se těšila, dočkala a byla pořádně zklamaná... Ben Affleck v roli zoufalého otce - to by mohlo fungovat, ale nefunguje... Film má pár opravdu velmi vydařených scén (viz školní představení Sweeneyho Todda či rozmluva s Willem Smithem o publicistech a dětech), ale některé jsou opravdu až zoufale nevydařené...

10. října 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Pěkný snímek o tom, jak si umí chlápek na vrcholu kariéry poradit s hrátkami osudu!!! Zpočátku mě to sice moc nebavilo, ale všechno se změnilo rozhovorem otce s malým batoletem. Malá Gertie je moc miloučká a film krásně ukazuje, jak si dcery umí tatínky omotat kolem prstu, aniž oni sami něco tuší!!!

28. září 2006
avatar uživatele
60 %

Naprosto průměrná záležitost,která neurazí ani nenadchne.Na to,že tam hraje Affleck se to ještě dalo docela dobře snést.Nejlepší z celého hereckého ansámblu byla představitelka malé Gertie, Raquel Castro.Ta předvedla skutečně neodolatelnou směs roztomilosti a dětské drzosti.Nicméně doufám,že to byla jen taková malá odbočka v karieře Kevina Smithe,a že nás co nejdřív opět poctí nějakou svou typickou filmovou úchylností.

28. září 2006
avatar uživatele
80 %

Pěkný.....

Kvůli jisté události jsem se na film bohužel nedodívala.....a myslím, že je to škoda!!!! Od začátku byl vtipný a roztomilý díky dětem, pak se najednou ale úplně převrátil v drama, které vás rozesmutní. Ben s Jennifer tvořili krásný páreček (ačkoliv jen deset minut) a není nic, na co bych si ve filmu postěžovala. Takový pěkný nadprůměr.

28. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

No koukala sem se na ten film u kamarádky a tak bych o něj ani jinak nevěděla,taky mě to moooc neuchvátilo takovej mooožná trochu lepší průměr jinak niic mooc

13. července 2006
avatar uživatele
50 %

Jersey Girl

No já nevím, už je toho asi trochu moc... Malá Gertie je jistě roztomilá a když finálně se všemi ostatními představiteli hlavních rolí zpívá svou "důležitou píseň" na školním představení, je to dojemné, skoro k pláči... Klasický, romantickými komediemi mnohokrát odzkoušený, Ben Affleck a dobrá, naopak zase ve vyjímečné roli, Liv Tyler zajistí klasickou rodinnou romantickou komedii a jako vždy to tu zachraňují děti, protože nebýt jich, v žádném případě by to nemohlo být tak roztomile sentimentální... Tento snímek je ale jen dalším v řadě a vlastně nijak nevyčnívajícím... (Snad jen vedlejšími rolemi - Matt Damon, Will Smith atd.)

11. června 2006
avatar uživatele
40 %

Fakt nechápu, proč někdo takový filmy točí, protože je jich hrozně moc, a zrovna tenhle film za moc nestál. Liv Tyler je sice dobrá herečka, ale v tomhle filmu se mi moc nelíbila, no a Bena Afflecka teda moc ráda nemám, ale asi on bude důvot, proč na tenhle film šlo tolik lidí...

9. května 2006
avatar uživatele
20 %

tak tohle byla děsná pitomast. Kdybych na to nemusela jít povině se školou, nikdy bych e na to nepodívala. Hrají tam dvy herci, které výslovně nemusím. Ben a Jenifer už svěčí o tom, že ti bude blbost a měla jsem pravdu.

8. května 2006
avatar uživatele
10 %

Kdybych na tenhle film enmusela jít se školou nikdy bych se na něj ani nepodívala. Děj žádný, herecké výkony žádné a konec, radši se ani nebudu vyjadřovat.

12. dubna 2006
avatar uživatele
10 %

od kamaradek sem slyšela , že to je pěkna romanticka komedie tak sem se musela přesvědčit a važně mně to zklamalo!

12. února 2006
avatar uživatele
100 %

.....

mám ráda romantický sladárny...ale to musí vždycky někdo umřít?:-Dale tahle romantika se fakt povedla

15. ledna 2006

Takovejch filmů je a tajten patří mezi ty horší. Podle jiných podobných filmů je vidět že se to dá udělat mnohem líp.

5. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

pěkné

Pěkný filmeček... Takový pohodový, hezký, prostě film pro celou rodinku. Jen sem se chvilkama trochu nudila, ale jinak super!

31. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

jde to

Ale jo, docela to ujde, takový sladký romantický film u kterého se i trošku zasmějete. Kdo to neviděl o nic nepřišel

15. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Šlo to

Dobrá vtipná komedie. Místy to sice bylo trochu přehnané a nelogické, ale jen málo a film to výrazně nenarušilo, takže mě se to docela líbilo...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pekny

Velmi pekna rodinna komedia.Aj ked tam nemusela hrat prave Jennifer Lopez ale aj tak film nestratil pozornost divaka.

Kdysi dávno