home
Jackass: Film

NÁZORY K FILMU

To tální masakr. Po pár minutách mě to složilo. Je nuvěřitelný, co dokážou udělat. Kdo neviděl, doporučuju. Ale pozor, občas to může být pro silnější povahy.

29. května 2010
avatar uživatele
90 %

Bezva biják

Co na to říct? Spíše speciální díl pořadu, nežli film, to ale neznamená, že se u toho nebudete válet smíchy po zemi. Zvláště pak reakce sestřičky a doktora na autíčko, to mě zrušilo. Tohle musíte vidět.

23. června 2009
avatar uživatele
70 %

Nechutný? No a co!

Tihle chlápci můžou být rádi že ještě žijí. Někomu to může připadat zvrácený, ale podle mně nikdy nepřekročili hranici trapnosti a každá scénka pobaví, narozdíl od dvojky..... bohužel.

31. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Banda bláznů

Někdo si může říct, že je to jen banda magorů, který už nevěděj, jak upoutat pozornost, jinýmu se nelíbí, jak demolujou svět kolem sebe, ale já se musím přiznat, že je obdivuju, jejich scénky nepostrádají dobrý nápad a smysl pro humor. U tohohle se člověk dozajista odreaguje.

24. srpna 2008
avatar uživatele
T!mo
...
100 %

Parta borců, kteří kvůli zábavě, nebo jen čistě proto, že to ještě nikdo nezkoušel dělají věci, které by napadly jen naprostýho magora nebo je. :)
K tomu se nedá moc co říct, to prostě musíte vidět! Jackass rulezz

11. května 2008
avatar uživatele
100 %

Parta cvoků, co dodat? Zahrávaj si se svým zdarvím, vyhazují spoustu peněz, spoustu jich tím taky vydělávaj, možná i pohoršují i ty co se dostanou dopřímého styku s jejich žertíky...Ale, že jim to jde, co? Za 100%

6. května 2008
avatar uživatele
50 %

Jackass. Je to zajimavy sledovat jak si lidi zahravaj se svym zdarvim. Jsou tam nejaky sceny nechutny, nejaky k zasmani a z nejakejch se i taji dech, ale nejvic se mi libilo, jak si nechal vytetovat tu fotku svyho "uzasnyho usmevu" na ty zada, to byla fakt super.

25. září 2007

Parta magorů co vymýšlí samé kraviny. Jackass se mi moc líbí, od začátku do konce jsem se smál. Baví mě se dívat na takové filmy, kde si lidé zahrávají se životem. Za jejich výmysly jim dávám 90%.

22. září 2007
avatar uživatele
90 %

No tomu sa neda ani hohoriť film ale bolo to super ked som to kukal z kamošmy tak sme sa narehotali ale niektore sceny boli strašne až my bolo špatne.Ty chalani asi neboli zdravy ale sranda musi byť.

12. srpna 2007
avatar uživatele
Feet
...
80 %

Wau tak tahle banda udělá skoro všechno i když to může byt zdraví i životu nebezpečné!Nad některými zábery se musíte smát a nad některýmy se vam dělá blbě třeba fetování wasabi a následné zvtacení rovnou do talíře to bylo opravdu nechutné ten film jsem pouštěla svým kamarádum a dost jsme se u toho nasmály!

23. června 2007
avatar uživatele
100 %

I když to není zrovna můj šálek čaje, musím uznat tu originalitu, že nic jinýho člověk nezná. To jak si zahrávají se životem a berou ho silně s humorem, je perfektní. Mají obdiv.

9. května 2007
avatar uživatele
100 %

nemožný

Tak tohle je tak nemožný, jako kdybych se nechala předělat na chlapa, ty lidi sou úplný paka, ale když se na ten film dívám tak mě potom tak bolí huba jak se pořád směju, teď sem to dokoukala asi po 3 a nejlepří je, jak tam maj hned na začátku ty posilovače svalů, tak nic horšího sem fakt neviděla. Tak na tohle se musí člověk podívat aspoň jednou v životě, tady v tom filmu snad neznaj hranic.

11. února 2007
avatar uživatele
80 %

Celkem solidní film...no ono se nedá říct moc film, ale jenom pár střeštěných scének sebevrahů:D. Zasmál jsem se většině z nich, ty nápady někdy nemají chybu, ale některé byly celkem dost přehnané a nechutné. Třeba to převrácení golfového vozíku mohlo docela solidně bolet.

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Neskutečně vtipný. Je to pořádná dávka humoru u které se bude řezat smíchy snad každý, který má smysl pro humor. Opravdu stojí za to se na to podívat, a kdo neviděl, ten přišel o nejvtipnější zážitek v životě. Jestli se chcete divně zabít a aby se tomu potom někdo smál, dejte se k nim. SEBEVRAZI!!!!

24. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Mazec

kdyz sem se na to koukala poprvy, moc me to nenadchlo... ale pustila jsem si to o dva roky pozdejc a naprosto sem se do toho zamilovala... at zije Johnny Knoxville :)

17. září 2006

úlet na druhou

tak tenhle film je fakticky úlet. Johnnyho Knoxvilla znám z několika jiných filmů a donedávna jsem neměla ani tušení, že tuhle šílenou partu má "na svědomí" právě on. Opravdu je to dost ulítlý, spoustu věcí bych na sobě rozhodně nezkoušela. A ani ostatním to neporučuju, třeba to autíčko ve střevech.... asi muselo hodně bolet dostat to zase ven.

27. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tak tomuhle se říká film. Koukali jsem na něj jednou o angličtině. Učitelka radši něco opravovala. Docela dost povedenej film. I když některý scény jsou fakt hnusný, ale přežít se to dá. Škoda jen, že je nějaký Jackass Praha napodobují. Podle mého na originální americký Jackass nemají.

16. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Je dobrý že se taky dostalo ven něco novýho a neokoukanýho a navíc perfektně šílenýho... u hodně bláznivých kravin sem se fakt pobavil a někdy sem fakt čuměl čeho sou ti lidi schopní a že často riskují život... každopádně tohle stojí alespoň za jedno zhlídnutí...

4. srpna 2006
avatar uživatele
dris
...
100 %

Johnny Knoxville

Tento snímek nesmíte brát jako film. On to totiž film není, a myslím, že to nebyl ani záměr Jackass s toho udělat film. Pokud se vám nelíbí Jackass je zbytečné se na to dívat, jelikož "film" je sestřih toho nejlepšího co partička Johnnyho Knoxvilla zvládla! Já jako obdivovatel Jackass a chvilkový provozovatel, sem byl s filmu nadšen! I když jezení pochcaného sněhu,a zvratek ,nebo rozřezávání prstů papírem není zrovna moje gusto. Ale sjet s obrovským nekupním vozíkem s kopce a narazit do potravin, nebo se prochánět v golfových vozících po hrbolech na golfovém hřišti beru jako určitý tip adrenalinu. Takže film hodnotím kladně ALE Nesmíme zapomenout, že je to jen parta bohatých smradů co nový co by roupama!!! Dávám možná hloupě 100% není to 100% jako u filmu je to prostě 100% pro jackass, protože jackass je jackass.

16. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

V poho!!!

No tak tohle je ten nejzajímavější film,co jsem kdy viděl. Vlastně nic podobného jsem ještě neviděl=)Pořád jsem se u toho řezal....Kdo neviděl, neuvěří....

14. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Tak to je nechutné. Místy jsem se fakt nemohla dívat, protože mě natahovalo a vůbec se nedivím, že se tam ten kameramam několikrát při natáčení poblil. každopádně dávám 70% za to, jak jsou stateční :D

6. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Film-no nevim...

Film do sebe musí jednoznačně zapadat, dávat smysl....Hlupáci jsou super, ale film je to minimální....je to velmi vtipné stejně jako v televizi...například se mi líbí neustálá vsuvka se strojkem, ale všechny scény jsou hustý....ale já mám nejradši tu s půjčeným autem a elektrickými ranami....docela se u toho nařežete a je dobře, že to dostali do kin.........sice to není nějak poučné (parta rozmazlených zbohatlíků tropí vylomeniny), ale je to sranda!

22. března 2006
avatar uživatele
70 %

"Somári"

Jackass, Jackass..
Ani nie film, ani nie dokument..
Náhodou Knoxvillova parta ma pobavila aj napriek všetkým tým úchilnostiam, násilnostiam a nechutnostiam čo sa v snímke objavujú. Vlastne to tiež môže človeka presvedčiť o tom, že niektorí sú schopní urobiť (doslova a dopísmena) čokoľvek. Strčiľ si hračkárske autíčko v kondóme do zadku? Nie je problém.. Šňupať najštiplavejšiu horčicu cez nos? Malina.. a množstvo najnepredstavitelnejších kúskov nájdete len v Jackass.

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Když jsem Jackass viděl poprvé nevěřil jsem tomu co tam ti týpci vyvádějí, ale dneska už mně u nich nic nepřekvapí teda skoro nic. A Johny Knoxville je opravdu frajer

9. března 2006