home
Hon za svobodou

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
40 %

Dcéra prezidenta (áno, ďalšieho skvelého, dokonalého amerického prezidenta) hľadá lásku v Európe, kde ju sem tam niekto spozná. Sorry, ale už len to... Kto by sa u nás šiel potrhať o fotku prezidentovej dcéry? A koľko ludí by ju vôbec spoznalo?
Američania to v tomto filme s dôležitosťou dosť prehnali.

25. srpna 2011
avatar uživatele
50 %

Relativně hloupý scénář ( vlastně jak relativně, je děsně blbej), je zasazen asi do té nejhorší podoby. Dcera amerického prezidenta chce lásku a je v Evropě... ó bože, jak originální. Prostě jen další blbůstka do frcu, kterých už bylo natočeno stovky. Nesympatická herečka v hlavní roli a ehm ,,idol" tvářící se děsně sexy. Vyloženě to neuráží, ale je toho už tak moc, že je to jen další průměr

17. srpna 2011
avatar uživatele
90 %

Go Mandy!

Mandy Moore mám hodně ráda a to hlavně proto, že není tuctová jako každá druhá celebrita. Je přirozená a hlavně moc talentovaná. Má krásný hlas a navíc je taky skvělá herečka! V tomhle filmu se mi moc líbila. Má talent na komedie. Není úplně nejkvalitnější a nejlepší film všech dob ale určitě je zábavný a nepřestane vás nudit po jednom shlédnutí. Líbilo se mi, že se točilo v Evropě a taky v Praze....:)
Není to klasická romantická zápletka - je to zajímavé! Moc fajn film!

20. února 2009
avatar uživatele
50 %

Chasing Liberty

No abych pravdu řekla, tak je to film naprosto o ničem. Mandy Moore mi v některých momentech děsně lezla na nervy, až to nebylo normální. Na druhou stranu se tady některý věci celkem povedly, takže dávám 50%.

11. března 2008
avatar uživatele
50 %

Téma vypadá docela dobře (i když trochu ohraně) a taky prostředí - Česká republika - je určitě zajímavé (zvlášť pro české diváky). Nakonec se ale ukáže, že právě naše vlast je to jediné, co je na filmu zajímavé. Herci tedy nic moc a o scénáři radši ani nemluvím. Zase jeden z filmů na jedno podívání a dost.

8. března 2008
avatar uživatele
90 %

Pekný film... Veľmi sa hodil na sobotňajší večer, keď sa nikomu nechce nič robiť.......... ako mne...

27. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

...

Nenáročná romantická komedie s Mandy Moore = úspěch. Co k tomu ještě dodat...Odpočinkový film pro pohodový večer!

19. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Děj byl jednoduchý a předvídatelný, klasický slaďák. Herecké obsazení bylo good. Líbilo se mi to a ráda se na to zas někdy podívám.

15. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Po technické stránce by to zasloužilo tak 30 %, protože to vypadá jako laciná televizní inscenace. Herecky to bylo trpce chutnající, ale i tak jsem se prostě bavil. Nevím, za kolik tomu vděčím českým a vlastně i ostatním krásným scenériím, nebo nádherné tvářičce Mandy Moore. Prostě mám rád komedie, mám rád romantiku a i když dávám přehnaně vysoké hodnocení, nestydím se za to.

11. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Nenáročná romantická oddechovka se sympatickými herci. Bylo tam i pár vtipnejch momentů takže mě film docela potěšil.

7. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Krásnej film, Mandy Moore mám moc ráda vždycky vypadá mile a sympaticky a v tomhle filmu se mi líbila asi nejvíc.

6. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Díky pěkným záběrům Evropy, celkem sympatickým hrdinům a jednomu zeměpisnému přehmatu pro zasmání se film neřadí k těm největším šílenostem. Mandy Moore za každou cenu nezpívá a trošku se pobavíte pošťuchováním agentů. Jinak ale lehce čitelná oddechová záležitost.

3. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

čekala sem nějakej klasickej béčkovej propadák, ale nakonec to bylo docela dobrý. zápletka sice nic moc, konec všichni tušili už od začátku, ale dvojice hlavních hrdinů mezi sbou měla přirozenou jiskru a nepůsobili kýčovitě. navíc film provází více či méně vtipné situace a hlášky, které celkový vzhled filmu nijak neruší. spíš právě naopak

13. dubna 2007

No tak nic moc film to nebol,ale spevacka je mandy celkom dobra skoda ze tu nam to neukazala.Pribeh jednoduchy,jej partak ale celkom mily....zabery z berlinu dost huste.Ale divalo sa na tocelkom normalne,no daky reord sledovanosti to urcite nikdy netrhne

21. ledna 2007
avatar uživatele
20 %

No. Koukala jsem se an to opravdu z nudy a čekala jen pohodovou oddechovku, u které se třeba i zasměju... a ono nic... Koukala jsem se na to asi do poloviny, jelikož mě to tak neuvěřitelně nudilo... Hlavní představiteka mi byla dost nesympatick a vtípky?? Hodně slabé. Ale byly tu hezké záběry Prahy a Benátek

13. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Mně se tento film celkem líbil, i když to spadá do normálního sladaku tak trochu, tak např. scény z Prahy nebo z vlaku hodně realistické, úplně živé. Vlastně to bylo to jediný, co mě donutilo se na to podívat.

13. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Annabella Sciorra

Není to žádná zajímavá romantická podívaná. Jen mix záběrů Prahy, Benátek, Londýna a Berlína a hodně jednoduchý příběh..., ale pár zábavných scén tam bylo.

13. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Chasing Liberty

Mně se tenhle film líbil,nedávám mu sice plných 100%,ale je to taková typická oddechovka s docela hezkým chlapem v hlavní roli..;)

1. ledna 2007