home
Slonisko a Medvídek Pú

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Hezká roztomilá pohádka, kterou mají děcka prostě ráda. V tomto příběhu ale ustupuje medvídek Pú do pozadí, spíš jako vedlejší role. Děj se točí kolem klokánka Roo a slona Fufíka.

28. března 2012

...

Miluju Medvídka Pů, a tenhle film je naprosto dokonalej!! :-DNevím, co víc sem napsat, rozhodně super!!!;-)

1. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tutu - nunu

davááám jasnych 100 % pac medvídka pu přimo miluju .... tohleto je pohadka ktera mě navždy zustane v srdci :) Slonisko je nááádherne namalovany a ostatni postavicky taky .... Roo je takove male mazlítko =) navíc je to celkem dobry přiběh a Iáček ma samozřejme svuji smulu ... ten je jako ja =) no prostě Mega Bomba

8. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Pú je klasika

Většinou už se nedívám na kreslené pohádky (tedy když nepočítám novinky typu Doba ledová, které jsou snad oblíbenější u dospělých než u dětí), ale u Púa jsem vydržela, i když už dvouletý bráška odešel znuděn za hračkami. Krásné písničky a animace. Zhostila se mě ohromná nostalgie. Kdyby někdo náhodou chtěl vidět zas po dlouhé době Púa, určitě si půjčte tohohle se Sloniskem. Budete si zpívat celou noc.

17. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

:0)))

I když to vypadá jako pohádka pro děti, tak jsem se u toho skvěle zabavila. Hlavně ten klokánek byl super. A taky je to dobré pro ty, co začínají z angličtinou, jde tomu perfektně rozumět. Heffa nice day :)

23. ledna 2006
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Pohádka :)

Prostě Pú. Splňuje vše, co se od něj dá očekávat. Hezká pohádka a občas se u ní zasměje i dospělí člověk ;)

Kdysi dávno