home
Blade II

NÁZORY K FILMU

Celkem dobré pokračování příběhu s Bladem, nechybí tam opět akce a ani zábavné chvíle, komu se líbil první film, bude se líbit i druhý.

15. března 2014
avatar uživatele
50 %

Leonor Varela

Film má zajímavé triky, ale začátek a konec tohoto akčního příběhu je bez napětí a boje příliš nezaujmou.

15. června 2012
avatar uživatele
80 %

*Blade II*

Jak už jsem psala u jedničky, líbí se mi všechny díly, navíc mám upíří filmy hodně ráda. Příběh dobrý, nenudí, soundtrack zase skvělý a bojové scény parádní. Takže za mě jasných 80%.

18. října 2010
avatar uživatele
60 %

Blade II

Jedničku jsem viděla strašně dávno, kromě toho, že tam hraje Snipes a je to o upírech, jsem si z filmu nic nepamatovala. Dvojka mi ležela dávno doma, vůbec se mi do dívání nechtělo, ale dneska jsem se odhodlala. Už nemůžu moc srovnávat s prvním dílem, ale dvojky bývají horší a myslím, že ani tady, i přes režii del Tora, tomu nebude jinak. Tento druh filmů se zkrátka nikdy nezařadí mezi mé oblíbené. Spousta akce a bojových scén prostě nemůžou (v mých očích) nikdy nahradit kvalitní příběh, který tu tak zoufale schází...

13. června 2010
avatar uživatele
50 %

jedničku jsem neviděl, na dvojku sem koukal, abych se nenudil... není to zrovna šálek mého čaje, ale i tak mě to docela zaujalo.. nejvíc asi bojové scény (co taky jiného)

20. února 2010
avatar uživatele
100 %

Málokterý film má lepší pokračování, než první díl. Tento je ten jeden z mála. Líbil se mi víc než jednička. Upíři jsou tu silnější, rychlejší a krvežíznivější (teda ti upravení). Je tu víc akce, více originálnějších nápadů (upravení upíři, co se vymkli kontrole) a navíc i náznak Bladovi náklonosti k upírce. Jen co nechápu je, proč měl Maskinos takovou zelenou krev ...

22. listopadu 2009
avatar uživatele
10 %

OMYL

Už to nikdy nechcem vidieť. jednotka bola dosť dobrá , ale dvojka je hrozná. Totálna hovadina, strata času. Neschopní tvorcovia nevyužili to, čo im ponúkol koniec jednotky. Snipes nikdy nebol považovaný za herca svetovej extratriedy, mal síce svojich 15 minút, ale tento film mu rozhodne nepomohl. Škoda, že som si k tomu vôbec sadol. Zabité dve hodiny. Del Torro to vážne zvrzal.

12. září 2009
avatar uživatele
80 %

Blade II

Samozřejmě jsem se musel zákonitě po jedničce vrhnout i na dvojku. Abych pravdu řekl, mě se vždycky Blade II líbil o kapku víc než jednička. Jednička se sice vyvedla a dala tomu všemu tvář a hlavně styl, ale dvojka to všechno vygradovala. Když jsem po letech zjistil, že tenhle film režíroval Guillermo del Toro, ani jsem se nedivil. Tenhle chlapík měl totiž vždycky velkou fantazii a představivost. V tomto filmu přišel na to, že bude nejlepší pokračovat ve stylu režiséra jedničky Stephena Norringtona, ale po svém. A jde to poznat. Tenhle díl Blada má totiž všechno, co měla jednička, ale s pár vylepšenými věcmi. Například, dek Toro si správně myslel, že bojovat opět s upírama bude trošku nuda, tak to udělal opačně. Navíc se mi líbilo to, že oproti jedničce má Blade konečně lepšího a silnějšího protivníka než je on. Navíc je to rasa, která se dá množit a nedá se jen tak snadno zabít, to byl hezký tah scénáristy Davida S. Goyera (který pro Vaší představu dělal například i poslední dva díly Batmana). Také se mi líbilo, že ve filmu je aspoň jeden pořádný zvrat, protože jestli si dobře pamatuju, v jedničce žádný zvrat nebyl. Jediné co se mi na filmu nelíbilo (a také jediná znatelná chyba del Tora) je, že na některých akčních scénách je až moc poznat, že jsou vytvořeny počítačem. Někdy se až dokonce zamyslíte jestli nesledujete nějakou počítačovou hru. Tahle chyba kazí dojem celé akční scény a je to škoda, protože když už je jednoduchý a přímočarý děj, tak si mohl alespoň del Toro dát větší pozor na reálnost scén. Herecké výkony od jedničky moc nezměnily. Wesley Snipes je pořád hláškující nadčlověk, který jenom seká a střílí a Kris Kristofferson je pořád hláškující Whistler. Místo Kareb z jedničky tu teď je upírka Nyssa v podání Leonor Varely, která alespoň od "Blade girl" z jedničky, k Bladovi opravdu něco cítí a tak tam není jenom proto aby se procházela po scéně a mluvila nesmysly. Když jsem se podíval na herce ve vedlejších rolích potěšilo mě obsazení Rona Perlmana a už při úvodních titulcích jsem věděl jakou postavu bude hrát. Ron totiž vždycky hrál takové ty hláškující, nadávající a střílející nebojsy. Začalo to Vetřelcem čtyřkou a pokračovalo Hellboyem. Má na to prostě vizáž. To bude asi tak k tomuto filmu všechno. Jedním dechem: "Nečekejte nic jiného než samou akci. Tentokrát ale jinačím stylem, stylem který se Vám bude líbit." Nemusím asi říkat, že tomu komu se nelíbila jednička se ani dvojka nebude líbit. A ano, někdo může říct, že na jedničku nemá a já nebudu souhlasit, protože tohle je akční film a tak ho také jako akční film hodnotím. A já jsem spokojený, až na ty umělé bojové scény, úplně se vším. Dávám 80 %.

3. dubna 2009
avatar uživatele
40 %

Tak nejsem proti nadabsurdnu, ale nelíbí se mi, když se někde někdo vyžívá ve scénách podrobně zobrazeného znetvoření člověka, který ječí bolestí a přeje si svou ruku zpět. To že je Blade fešnej, to je jiná věc...

24. září 2008
avatar uživatele
90 %

Dvojka = horší známka

Přirovnejme to... dejme tomu ke školnímu hodnocení. Dvojky, jak už to bývá, se jedničkám prostě nevyrovnají. Wesley Snipes nezklamal, zato celkově film upadá na slabším ději. Nějaký pořádný zvrat je tu všeho všudy snad jeden, takže jak jsem řekla, nebýt vynikajícího Snipese, film by šel pod kytičky... Ještě že je vše postaveno hlavně na Bladeovi...

21. září 2008
avatar uživatele
80 %

No jedničce se to tedy nevyrovná!!! Proto dávam 80%... Neco tomu chybelo...asi Stephen :) Blade bol samozrejme dokonalej o otm neni pochyb!

20. září 2008
avatar uživatele
50 %

Druhý díl je o hodně slabší než jednička. Myslím, že to del Toro přehnal s tou svou „stylovou“ akcí a měl se víc věnovat příběhu. Ale zas hlášky stojí zato.

19. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Když jsem film viděl poprvé, nemohl jsem se ani odrhnout od židle strachy se jenom třást. Teďka už to teda takový žraso nebylo. Film byl v podstaté stejný jako jednička. Zase spoustu přeakčnělých scén, zase upíři na zabíjení. Jinak ti nový vypadali narozdíl od těch předešlých velmi přesvědčivěji, strašidelněji a brutálněji. Kousnout jenom zubama, se dá ve filmu ještě vydržet, ale ty jejich rozevírací brady... Paráda! Zase mě zklamalo to, že Blade alias Wesley Snipes byl samozřejmě ten nejlepší bez pořádnýho soupeře. Zápletka byla víceméně stejná jako v jedničce. Zase plán upírů na ovládnutí světa a tak různě. Jako thriller bych to označil akorát, když se na to díváte v sedmi letech. Jako pozitivum dávám i to, že film byl z velké části natočenej v Praze. Dávám 74%.

18. března 2008
avatar uživatele
100 %

BLADE 2 : Je to najlepsi film s celej triloogie.. Plno akcie, ale dobrej akcie nie len takej beckovej.. Dobry hudobny doprovod vo dilme a proste vsetko bolo super...

23. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

nejlepší

Myslím, že Blade 2 je nejlepší z celé série. Vtipné hlášky hlavně W.S. skvělá akce. Prostě je to skvělej film, který stojí za to. Wesley Snipes je a zůstane denním lovcem.

5. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

skvělý akční hit

takhle má přesně vypadat akční film,který pro mě o trochu i předčil první díl.Výborné akční bojové scény od začátku do konce,skvělá techno hudba,efekty,zajímavý příběh,prostě takhle má vypadat pořádný akční film z bojovými scénami.W.Snipes opět předvedl,že Blade je jeho nejlepší role,která je pro něho stvořená.Blade je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a na bojové scény se můžu dívat pořád.

14. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

další super filmeček,Blade je prostě skvělej a ty hlášky sou výborný...tenhle film bych mohla vidět stokrát:) možná i víc

2. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nemám ráda horory,ale tenhle se mi líbil.Blade alias Denní tvor se mi moc líbil.I Nomeck byl dost hustej a taky Nyssa .Nejvíc mě nadchla úpíří diskotéka a taky ty scény jak šli do toho tunelu zabít smrťáky.No celkově se mi to moc moc líbilo ,ale ten konec byl smutnej.

2. července 2007
avatar uživatele
70 %

Slušný

Akční filmy nejsou zrovna můj styl, ale tento mě celkem příjemně překvapil. Až na pro mě nepřehledný začátek je celkem dobrý. Moc se mi nelíbil konec, ale jinak je povedený.

26. května 2007
avatar uživatele
0 %

Sklamanie

Konečne som sa dostala k tomuto filmu... ale veľmi ma sklamal, už po polhodine som ho vypla, pretože to bola úplná blbosť.

26. května 2007
avatar uživatele
90 %

řežba..

Začíná to akcí a končí to akcí. Žádná nuda, žádné zbytečné filozofování a tlachání, které beztak nikoho u těhle typů filmu nezajímá. Prostě jedeme non-stop, samé rvačky, střílečky, řev, krev, zbraně, sprostými slovy se taky nešetří... Nepřátelé, zde myšleno superupíři vypadají opravdu hnusně, jejich kápo je děsnej borec a prát se umí taky slušně, ovšem na Bladeho máchání mečem hned tak něco nemá. Já se u toho dost slušně pobavila. Zvláštní bonus jsou dva čeští herci - Vašut a Roden, skvěle ztvárňující člověka/právníka.. Jak řekl táta, než zabil mámu, nakonec to musíš udělat sám. Jak říkám já, za zhlédnutí to rozhodně stojí. A ne jedno..

22. května 2007
avatar uživatele
100 %

Ze všech tří dílů podle mého názoru nejpovedenější... film mě hodně překvapil... určitě těm co ho neviděli ho doporčuju:) dávám stovku:P

17. května 2007
avatar uživatele
50 %

Hm, nebylo to špatné, celkem v pohodě, ale zas a tak moc mě Blade neuchvátil. Podle toho, co jsem slyšela, jsem čekala trochu více, ale asi záleží na názoru.

22. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Mě se ten film líbil, určitě to neni druh filmu na kterej bych ráda koukala, ale brácha řekl že je celkem dobrej tak sem si řekla, že ho taky zkouknu a nebylo to tak zlý. A Blade Trinity je taky fajn možná že i víc.

15. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

ako býva zvykom pre druhé pokračovania filmov, sú len dve možnosti: buď je to totálne pohnojené, alebo je to ešte lepšie ako jednotka a o Blade II to platí na 100% že je ešte lepší ako jednotka...znovu je na čo pozerať...super film!!!

28. března 2007
avatar uživatele
kin
...
30 %

Typickej "béčkovej film"... Čekala jsem hodně, ale to co jsem viděla, předčilo veškerá má očekávání... Sice sem shlédla jen asi tak posledních 40 minut (přemazaná videokazeta), ale přesto jsem neměla žádné problémy s pochopením děje... Takže nějak to specifikuju: dlouhá velká rvačka- Blade někomu (ohavně) zlomí ruku... ta upírovi doroste... pak nohu... ta naroste........ Pak chvilková pauza s "romantickou scénou"...... pokračování rozehrané rvačky..... Poslední hozený stříbrný nožík a titulky.... No, krvavější a akčnější (alespoň ta část) než jednička, ale nejsem si jistá jestli to bylo dobře nebo špatně......... Ještě mám jednu věc: nejsem si jistá, ale řekla bych, že v jedničce upíři na světle explodovali, shořeli, nebo něco takovýho, ale tentokrát se začali tak jaksi rozpadat- z ruky se začaly zvolna odlepovat takový šupinky.... až upír nebyl.......... A ještě jednou věcí si nejsem100% jistá: Neměl takovýhle zuby zatím jen PREDÁTOR?

25. března 2007
avatar uživatele
100 %

Kvalitny film, odost lepsi ako jednotka a este lepsi ako Trinity. Perfektne suboje, je tam aj par chybiciek ale tie sa daju prehliadnut. Jedine co ma relativne stve, je to, ze Blade prisiel o potencionalnu lasku Nyssu...

21. března 2007
avatar uživatele
Atex
...
90 %

nestava se casto aby byla dvojka vydarenejsi nez jednicka, tady se to podle mne povedlo, Wesley je fakt frajer :)

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

Druhý a lepší film o Bladovi. Tím, že se přidá k upírům a spolu se vydávají zastavit Nomaka, v podání nádherného Luka Gosse, vzniká zajímavá zápletka. Finální bitva mezi Bladem a Nomakem dodává celému filmu perfektní závěr. Další nádherná scéna je jak Blade drží Nyssu a společně čekají na východ Slunce. Nádhera.
Velice povedený snímek.

15. března 2007
avatar uživatele
70 %

Del Toro věděl co dělá. Natočil vynikající akční béčko se vším všudy. Proti Bladovi postavil nebezpečného zabijáka, který svůj druh šíří rychlostí blesku. Snipes opět "hraje" to svoje a jde mu to dobře. Akce ještě přibylo a tak Snipese podporuje tým zabijáckých upírů. Naprostá škoda je nedostatečné využití Donnieho Yena, kteý umí opravdu pozoruhodné věci. Jinak mě potěšila krátká přítomnost Danny John-Julese alias Kocoura. Je to dobrá akční jízda, která je s vypnutým mozkem dost zábavná.

13. března 2007
avatar uživatele
10 %

Prepadák

Tento film ma vôbec nenadchol, oproti jednotke je to totálny prepadák. A nedokážem pochopyť ako niekho mohla niekoho napadnúť otvárajúca brada. Jediné plus bol soundtrack, ale inak je to bieda

12. března 2007
avatar uživatele
Leti
...
90 %

...

první díl je opoznání lepší ,ale i tento díl měl něco dosebe..Super hudba,Wesley,děj..Líbí se mi hodně konec!!!Kdy Blade vyleze z té krve...

23. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Ušlo to

Když jsem se koukal na dvojku čekal jsem od ní trochu víc než od jedničky. A myslím že sem se dočkal úplného opaku. Film ztrácí na zajímavosti a je snadno předvídatelné co se stane. Ale na druhou stranu aby jsem jen nekritizoval tak má film dobrej nápad a pár novejch věcí oproti jedničce.
Dobrej film ale přece se tomu musí něco vytknout.

7. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

krvavá lázeň

dvojka ztratila kapánek na dinamičnosti, ale přidáním dalšího ještě horšího netvora prahnoucího po krvi nebyl špatný nápad. Snipes opět ukázal, že Blade je role pro něj a snažil se co to šlo. Ale přeci jen hraje dle scénáře.

11. listopadu 2006

Dvojka mi přijde z celé trilogie jako nejslabší. Je vidět, že autoři se snažili splnit některá přání diváků a vmísili do filmu víc krve. Jelikož zase já ty hektolitry krve nemusím, tak se mi dvojka moc nelíbila.

27. srpna 2006

Zhoršení

Další pokračování uspěšného filmu o nezničitelném lovci upírů. A s ním ještě silnější a zrůdnější upír a ještě o něco lepší Blade. Udivilo mě, že se dvojka natáčela v Praze. Docela dobré bylo, že měl Blade pomocníky. Tím to filmu dalo trochu nový drsnější nádech. Ale dost z nich, co pomáhali Bladovi působili docela trapně. Taky tam bylo pár nepovedených počítačových efektů. A taky si filmaři usmysleli, že nechají ožít Whistlera- což mě docela překvapilo. I pár vtipných hlášek. Docela to jde.

6. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

velký, svalnatý hibrid (nevim jak se to píše) opět skóruje. V tomto díle se mi nejvíc líbilo asi to že se to natáčelo z části v čechách (mimo to že se zase zamiloval) , tenhle film mezi upírama nemá konkurenci.

22. července 2006
avatar uživatele
100 %

Good

Podle mě je blade nejlepší film o upírech..Wesley Snipes je bomba namakanej herec....První díl mě úplně dostal...uměla jsem to skoro naspaměť ,druhý díl je taky úžasnej...někde na ůrovni jedničky-miluji scénu jak Blade vylézá s té krve a ten boj potom...A třetí díl???Tak to teda nic moc..možná jsem od toho moc očekávala....Wisler zemřel....to mě naštvalo....

22. července 2006
avatar uživatele
70 %

Vydařené pokračování. Víc krve, víc akce, méně vykreslení hrdinů. Gotická Praha filmu sedla. Ale musím říct, ýe ti "noví" upíři mi přišli už moc nadnesení... zbytečně

5. července 2006
avatar uživatele
lsk
...
80 %

Myslím, že najlepší diel zo všetkých aspoň u mňa, stále dobrá akcia a dobré efekty, ale celá trilógia stojí za pozretie.

2. července 2006

upíři

Tento film se mi velmi líbil. Tuto oblibu samozřejmě zvýšilo i to, že se natáčel v Čechách a že zde hráli i čeští herci (Roden, Vašut). Wesley Snipes roli trochu cynického upírobijce zvládl opět na výbornou - prostě čekáte, kdy opět pronese nějakou peprnou hlášku... Jsou zde celkem vydařené triky (až na pár scén, kdy je velmi dobře vidět, že byly dělány v počítači). Tenhle film na mě moc zapůsobil. Rozhodně lepší než trojka.

22. června 2006

...

Zajímavé pojetí filmu. Tak trochu mi to připomínalo Matrix + Underworld. Ale nejspíše jde o názor člověka. Příběh nebyl až zase tak špatný, efekty byly na vysoké úrovni, jen mi trochu vadilo, že když už tam jsou český herci tak jeden nemusí zařvat hned v prvních minutách. :-)

22. května 2006
avatar uživatele
70 %

Druhý díl byl rozhodně horší než první. Na akčních scénách se sice dalo pochutnat, ale děj pokulhával a moc mě nepřekvapil.

3. května 2006
avatar uživatele
80 %

Dvojka je asi nejhorší díl celé série, tedy co se týká děje. Ten jakoby se vymknoul kontole a jako by tvůrci nevěděli o čem mají točit. Taky některé scény byly dost nechutné. Na druhou stranu tam byla skvělá hudba a asi nejlepší byla ta skvělá diskotéka a to jen kvůli hudbě.

2. května 2006
avatar uživatele
70 %

Dějově zdřejmě nejhorší děj celé troligie, ale to mi tak nevadí. je zde dostatek akce a hlavně skvělá hudba.

12. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

To jak ti zmutovaní upíři (nebo co to bylo) měli ty rozevírací pusy bylo fakt hnusný. Plus jak tam jednu z těch potvor pitvali. No fuj, to bych si klidně ušetřila. Místy tam byla jenom spousta krve a nic pořádnýho se nedělo, ale to bylo fakt jenom chvilka. Na konci sem sice měla slzy na krajíčku, ale to na mým hodnocení jenom přidává, protože to jenom tak nějakej film nedokáže. Celkově dobrej film, na kterej bych se klidně podívala znovu.

7. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Upřímně, po shlédnutí jedničky jsem byla nadšená, ale dvojka mě trochu zklamala... Určitě je jednička o něco lepší, ale i tak mám ten film ráda.

5. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Paráda

Tak tohle sem nečekal řek bych že je ještě lepší než 1.jen tak dál už se těším až skouknu Blade - Trinti.

6. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Monstrozní...

Super!!! Tak tahle dvojka se víc než jen povedla - supr zas o něco lepší... Super příběh, hromady akce, W. Snipes... no prostě GOOD :)

6. ledna 2006

Mates:

Jelikož tento typ filmů nemusím (viz názor u Blade I) a ještě ke všemu jsem ho viděl chvíli po prvním díle, tak jsem byl tak trošku "přebladovaný". Vlastně mě zajímala jen lokace filmu do Prahy, přesto jsem děj vnímal jako ucelený, trochu překrvavělý, ale to k tomu patří. Myslím ale, že Trinity si už klidně odpustím.

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Upíří postrach...

Tak tohle už je o něco vyšší třída! Dějově se mi to velice líbylo. (Upír doslova na každým rohu.) Zajímavé bojové sekvence a dějové zvraty. Hudba výborně povzbuzuje do boje. Celý snímek vytváří pocit opravdovosti.

18. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Blade 2

Fakt bezva filmík. Líbily se mi záběry s motorkama a že se děj odehrává v Praze. Miluju filmíky s upíry a tehle se určitě řadí mezi ně:)Doporučuju:)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Výborný horor

Skvělej filmík- výborný hlášky, spousta akce, dobří herci, odehrává se to v Praze, zajímavý nápad se zmutovanými upíry. Oproti jedničce je to o dost lepší.

10. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

ujde

Tak na jedničku to nemá, ale dá se na to koukat. Jo a všm kdo to neviděli tak ať se mrknou nepatří to knejlepšímu ale ani to neni zase tak hrozny prostě průměr.

4. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Je to fajn film

Tenhle film se mi líbí i proto že to není jen suchý horor ,ale jdetam i o lásku.Taky se mi líbí,že se děj odehrává v Praze.Prostě fakt hezký!!

29. října 2005

Bacha na synky

První i druhý díl má kromě hlavního hrdiny a upírů ještě něco společného. Ano, jsou to nezdární synáčkové. V druhém dílu to jde tak do tuhého, že se spojí i upíři se svými killery, aby "přežili". No bohužel už to není zkrátka takový vzrůšo jako v jedničce, ale co bychom nechtěli, že? No akční scény i efekty se zdokonalily a přidala se patřičná dávka citů. No nudit se nebudete, protože noví upírci ala alien jsou dost nechutní. A když budete pozorní, uvidíte a uslyšíte naše krajany.

Kdysi dávno

Raději 1

Dvojka není špatná, ale přesto nemá na jedničku. Ta se opravdu povedla:) Hrozně se mi líbí efekty a ti upíři se vážně povedli. Nejsou nijak nechutní, ale ani krásní. No prostě každý si na ně musí udělat svůj názor. Podle mě se 2 docela zdařila a nebyl to žádný propadák, ba naopak:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

1?

Nemůžu si pomoct ale podle mě je to dycky tak, že pokračování filmů jsou dycky horší... Už mě to nějak nezaujalo, ta jednička byla přece jenom něco trošku jinýho ,)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

good

celkom dobrý akčný film, ale nič viac. Trochu ma sklamal ten súboj na konci tam bolo až príliš jasne vidieť, že to bolo robené na počítači, ale inak je tento film v pohode. Som zvedavý na Trinity.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

blade

moc se mi tento film nelibil a to se divim, ze nekdo sledoval jeste II. Mam radeji komedie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

:-(

Tak dvojka mně hodně zklamala, vůbec se mi nelíbila jak příběhem tak i postavami které v něm vystupovali. Wesley byl tak jako v jedničce rychlý, hbitý a drsný, ale ani on tenhle film nedostal tam kde byla jednička. Prostě dle mého názoru je to hodně slabý odvar jedničky a jsem hrozně zvědavý na trojku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Blejd

Blade dvojka se mi docela líbila ale jednička se jim povedla lépe.Tady se mi nejvíce líbili ti zmutovaní upíři (nebo co to bylo za hezkou havěť).Ale stejně dám 100% protože se mi líbil "docela" dost hodně, tak ho doporučuji pro ty kteří ho ještě neviděli.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Albi
...
80 %

Blade 2

Nevím jestli jsem udělal dobře, ale Blade 2 jsem viděl dřív než jedničku. Nedokážu říct, který se líbil víc, ale asi dvojka. Doporočuju se divat jako normální lidi na první a pak druhý díl. Akční scény se mi zdály výborný, skvělá muzika a natáčelo se v Praze.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
100 %

Dobrej film...

Blade II je vyjimečným příkladem filmu, kdy pokračování je kvalitní, ale zároveň (což ovsem není na škodu - spíše naopak..) je typickým příkladem, kdy jednička je dobrej film jak má být a pokračování už je komerčňák nadupaný akcí, zpomalenými zábery.... Tato kombinace se povede jen málokdy (třeba Resident Evil 1 i 2 jsou dobré filmy a platí tam to samé..). Blade II byl natáčen v praze, objevují se čeští herci a je to výborný film, takže tohle jsou ty nejlepší důvody, proč na film jít :D Zároveň taky (jako reakci na predchozí názor na této stránce) "vřele" doporučuji nejdříve shlédnout první díl a teprve potom se pustit do dvojky.. Slyšel jsem, že ve trojce se budou zase více než akcí soustředit na zbraně apod... Už se těším :) II doporučuji a dávám 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

podruhé a hůř

Blade 2 nemůže v žádném případě překonat jedničku.Možná co do počtu akčních sekvencí.Ale i ty mi přijdou v jedničce mnohem lepší propracovanější.Jednička má také lepší příběh.Ale i tak ve mně film Blade 2 zanechal dobrý pocit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pohodovej masakr

Blade II stejně dobrej jako jednička. Viděl jsem přesně to co jsem od toho čekal. Napumpovanej pokérovanej černej Wesley, supr bitky, hodně krve, \"cool\" hudba a matička Praha v hlavní roli. Cp chcete víc? Pro mě klidně větší jatka. Takže hurá na trojku do kina.

Kdysi dávno

Noooooo

Dvojka je lepsia podla mna! Viac sa mi pacila a dobre tam bol zamonaty dej s tym upirom. Vsetko tam bolo super!!Jednoznacne je dvojka lepsia ako jednotka!!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pokračování na úrovni

Druhé pokračování Blade ze skvělé trilogie mi přijde určitě lepší než třetí díl,ale určitě ne jak první, ale i tak to má skvělý děj, akci,napětí a výborné triky.Wesley opět boduje!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý nástupce

Podle mého byla dvojka kvalitním nástupcem jedničky a v něčem jí i překonala. Ovšem bylo méně věcí které překonala než těch co pohnojila. Ale potěšilo mě natáčenení v ČR a čeští herci. Propad v kvalitě mezi jedničkou a dvojkou není tak strašný jako mezi dvojkou a trojkou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

To už je horší

Dvojka je taky celkem dobrej film, ale na jedničku to hold nestačilo. Plus dávám tomu, že si zde mohl zahrát Karel Roden :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Blade II

Blade dvě je film kterej navazuje na jedničku a ukazuje čeho by byly schopní upíři kdyby existovalo.Nikdo nepotrvdil ani nevyvrátil jestli upíři existujou ´já osobně věřim že někde tady musej bejt nemohl si je nikdo jen tak vymyslet všechno navazuje na sebe když někdo něco uvidí pak se z toho stane legenda a pak příběh.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Vcelku ujde, ale...

Celkem podařené pokračování, jakžtakž i nápad, ale bitky se stávajívíce a vícebezduchými, ale o tom Blasde je, ne? Ale nejde mi do hlavy, že když věděli, že na ty humusákyneplatístříbro, tak proč ho pořád používali :-?

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ja som Blade

Je to 2 najlepsi film na svete-Blade ides-Super bitky-strielacky-hudba-proste-SUPER.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ja som Blade

Je to 2 najlepsi film na svete-Blade ides-Super bitky-strielacky-hudba-proste-SUPER.Cela trilogia je perfektna.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Blade II. není špatný, i když musím uznat, že jednička je mnohem lepší. Líbí se mi, že je to natáčený v Praze...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

good

Blade II stejně dobrej jako jednička. Viděl jsem přesně to co jsem od toho čekal. Napumpovanej pokérovanej černej Wesley, supr bitky, hodně krve, \"cool\" hudba a matička Praha v hlavní roli. Cp chcete víc? Pro mě klidně větší jatka. Takže hurá na trojku do kina.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Lepší...

Podle mého názoru, je toto naprosto báječná ukázka toho, jak se má dělat druhý díl úspěšné jedničky. Navíc moje pozitivní hodnocení notně podpořil fakt, že se film natáčel v Praze. Příběh je jasně lepší než v jedničce a ti zmutovaní vampíři jsou k sežrání.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

tak dvojka směle kráčí ve stopách prvního bladea..a k tomu přidává ještě nějaký ty bonusy navíc - zmutovaný upíry, romantiku a ponurou prahu..:) jenom potom v těch soubojích mi to přišlo trochu zmatený, jsem už nevěděl kdo s kym a proti komu:)

Kdysi dávno

Best Bloode

Dle mne se jedná nejlepší kousek ze série o Bladeovi. Vizuálně nejpůsobivější a navíc románek. Sice je to klasický POP-CORN film, ale na mně to funguje.

Kdysi dávno
avatar uživatele
lian
...
100 %

blade

je to film krutosti a spousty krve a hlavně v umyvadle.má logický děj se kterým navazuje na první díl.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

blejd dva

Celkovo sa dá dvojka prirovnať k jednotke až na pár mínusov. Je tam omnoho viac krvi (a to som si jej v jednotke užil viac ako dosť), trochu slabší scénár, a v niektorých častiach až nechutne počítačové efekty (vid. súboj v bladeovej skrýši) ale je vidieť že Wesley si svoju rolu vychutnáva. Najviac sa mi páčili slovné prestrelky Scut-Whistler a Blade-Reinhardt. Ale na Mareka Vašuta kričiaceho z balkóna aj tak nikto nemá:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
90 %

B2

Docela slušně natočenej film. Musim uznat, že jsem čekal, že to bude naprostej propadák, ale byl jsem docela mile překvapenej. Sice se přidalo na krvi i brutalitě, ale dokonalejší efekty to vylepšili. Naprosto mě dostal nápad se Smrťákama, kterejm se perfektně otvírá skoro celá hlava, když sají svou oběť.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

BLADE II

Tak dvojka je teda (narozdíl) od jedničky o hodně lepší!Má to skvělý akční scény a dobrý děj i trochu lásky

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Blade II

A je tu zas Blade, ako ho poznáme, aj keď trochu inak. Teraz sa spojí s tými, ktorých prenasledoval aby spoločne bojovali proti novej kaste upírov. No nie je to smiešne?

Kdysi dávno