home
Babovřesky

NÁZORY K FILMU

Další Troškovina

Nebyl jsem schopný dokoukat film do konce, protože to prostě nešlo. Nepřišlo mi to vůbec vtipné a nechápu, jak něco takového může vzniknout!

7. listopadu 2016
avatar uživatele
70 %

Slabé

Jedným slovom bieda. Akoby sa ujo režisér rozhodol natočiť Slunce, seno, ešte raz. A úprimne, vôbec mu to nevyšlo. Dej je mizerný, rovnako ako obsadenie. Pre mňa osobne to zachránili jedine Lukáš Langmajer a Lucka Vondráčková. Na nich sa dalo pozerať...jeden bol vtipný a druhá pekná :)

26. ledna 2016
avatar uživatele
30 %

Nevěřil jsem recenzentům, věřil jsem zprávám o úspěchu. Ale recenzenti měli pravdu. Prolíná se tu hudba a střih Slunce seno a Kameňáku, kteréžto filmy mám na rozdíl od jiných rád, ale toto bylo trapné, směšné, až moc amatérní. Na druhou stranu jsem zvědavý na dvojku.

7. prosince 2013
avatar uživatele
20 %

Lukáš Langmajer

Ani dobří herci nemohou z tohoto příběhu vytěžit víc. Film přináší okoukanou zápletku a i přes ty odkazy na "Slunce, seno" to není vtipný film.

26. října 2013
avatar uživatele
100 %

Troška mě nezklamal. Dobrty film, dobre hlašky, dobre scenky..
hezky jsem se zasmál navíc i pěkně zamotany děj
Troška opět dokazal, že komedii natočit umí ..

12. srpna 2013

Tak trapný film jsem dlouho neviděla. Čemu se ti lidé v kině smějou absolutně nechápu. A úplně nejhorší-trojice Bílá, Vondráčková a Žilková.

6. srpna 2013
avatar uživatele
10 %

Babovřesky

Dvouhodinové utrpení, kdy se jenom modlíte, aby už byl konec. Tušila jsem, že Babovřesky se ponesou v duchu Kameňáků a budou trapné, ale že až tak... Ony jsou tak neskutečně blbé. Panoptikum podivných postav, nereálných, umělých, jako by ani nebyly z tohoto světa. Milion mikropříběhů, odboček, které nedávají smysl a tvoří jen změť scének, rozhodně ne ucelený film. To mi vadilo asi nejvíce. Spousta postav je zbytečných, jejich linky postrádají smysl a jsou nedořešené. Pak to shazuje celý snímek - je to kýčovitě barevná trapárna, kde vtipům se nesmějete a jen kroutíte hlavou, zda toto opravdu někdo může myslet vážně a jak je možné, že se to někomu může líbit. Takže abych nějak zakončila své myšlenky - scénář nemá hlavu a patu. Tvůrci chtěli do filmu nacpat prostě vše, okopírovali pár filmů, přidali "vtipy"... Vadil mi product placement. Myslím, že i on se dá udělat s citem. Tohle bylo jako chodící reklama. Je to celé takové fušerské a primitivní a já se ještě teď nemůžu zbavit pocitu hanby, kterou jsem cítila za všechny tvůrce a neherce.

1. července 2013
avatar uživatele
10 %

1. července 2013
avatar uživatele
60 %

Jednoduché, zábavné, pro odreagován

Po tom co jsem četla rozporuplné hodnocení, jsem čekala na kterou diváckou stranu se přidám. Tak zde je mé hodnocení. Začátek filmu mne moc nezaujal, úvodní scény mi přišli spíš trapné než vtipné, ale to se týkalo asi prvních deseti minut. Pak se ve filmu pomalu začal rozjíždět příběh (teda velice jednoduchý příběh) a film začal být zábavnější. Takže nakonec musím říct, že jsem si film docela užila. Film měl spoustu předvídatelných scén, ale i pár zcela nečekaných, některé scénky a hlášky byly opravdu vydařené, takříkajíc přímo ze života. Velmi dobře ve své roli působili Langmajer ml., Lucka Vondráčková, paní Synková. Nebýt začátku, dala bych hodnocení vyšší, takhle dávám spokojených 65% a film doporučuji jako jednoduchý, nenáročný pro odreagování a pro zasmání.
Doplněno později:
Někdy mám dojem, že vlivem kvality dnes točených filmů asi klesá moje náročnost, ale i návštěvy kina - pak mě asi zaujmou i filmy, které bych dřív v televizi po deseti minutách sledování vypnula ;-)

4. března 2013
avatar uživatele
100 %

Komedie K

Tak možná budu jediná patřit mezi ty, kteří jsou příznivci teto komedie, ale mně se líbila a moc. Já jsem se příjemně pobavila a smála jsem se od začátku až do konce. Po dlouhé době opravdu jednoduchá příjemná oddychovka u které člověk se opravdu zasměje a vypne. Děj je sice jednoduchý až primitivní, takže určitě nečekejte žádnou bombu. Hlavně nepřijde mi, že by se to podobalo Slunce, seno. Každopádně ja fandím a proto ráda dávám 100%

2. března 2013
avatar uživatele
30 %

Trapné

Podle mě je film dost trapný, ty vesnický babky mi přišly tak nereálný až hrůza. Kdybych žila na vesnici a bylo mi nad 50 byla bych uražená. příšerná mi přijde i ústřední melodie. Herci nic moc..Ale abych jen nekritizovala. Kino bylo plné, lidi se smáli až se za břicha popadali, tak to na mě trochu přeskočilo a taky jsem se občas zasmála. Ale podruhé to vidět vážně nemusím a škoda, že jsem za to platila...no.

27. února 2013
avatar uživatele
80 %

Neříkám, že je to komedie století a našlo se tam pár trapných scén, které bych vymazala, ale opravdu jsem jich podle sebe našla jen pár. Jinak musím říct, že jsem se u této komedie více než skvěle bavila a se mnou i zbytek sálu. Dle mě i vydařenější než Kameňáky u kterých jsem se smála spíše z donucení. S reklamou se to sice dost přehánělo, ale často kritizované opakované vtipy mi vůbec nevadily a v mnoha scénách jsem poznávala i své známé, tím víc jsem se bavila. Nikomu nevnucuju, jen za sebe říkám, že jsem se výborně bavila a určitě se na film kouknu znovu.

21. února 2013