home
40 dní a 40 nocí

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Tento film vyhráva súťaž o najstupídnejší nápad roku. Nikdy by ma nenapadlo, že sa dá film natošiť ešte aj o tom, ako chlap predstiera a postí sa. A do toho tá práčovňa. Preboha!

8. ledna 2011
avatar uživatele
70 %

Shannyn Sossamon

Film má přihlouplý námět a navíc ten děj není ani moc zábavný. Ale ta romantická dějová linie je dobrá.

8. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Amíci už neví o čem natočit komedii. Ale i tady bylo pár dobrých scén. Minimálně ty jeho halucinace byly pěkný. Ani jsem se moc nenasmál, ale ani jsem se moc nenudil. Takže taková průměrná komedie na zabití času.

26. ledna 2010
avatar uživatele
50 %

Taková průměrná americká komedie. Tyhle typy filmů moc nemusím a J. Harnetta taky ne, takže to pro mě sráží procenta. Jinak zajímavý shlénutí sexuálního abstinenta (po 40 dní) :D Někdy jsem se opravdu od srdíčka zasmála. To byl asi jediný klad na tomhle filmu...

1. července 2009

Tento film mě ani tak moc nezaujal, ale samozřejmě byl s vtipem, takže jsem se alespoň zasmála.:-) Jinak zajímavý příběh, ale někdy až moc přehnaně "vtipné".

28. prosince 2008
avatar uživatele
joda
...
70 %

Mě to bavilo...

Já mám ráda různé filmy, nejradši dramata a ty, kde je scénář přeházený, abych musela namáhat mozkové závity, ale komedií nikdy nepohrdnu. Možná jsem divná, ale tenhle film se mi líbil, bavil mě, sice jsem se smíchy nelámala v pase, ani se nepopadala za břicho, ale párkrát jsem se zasmála. Pobaví mě tohle, stejně tak Prcičky a rozhodně se za to nestydím... Na oddech idelání kousek. Nemůžou všechny filmy být naprosto dokonalé a vždycky se najde někdo, kdo daný film zkritizuje, každému se líbí něco jiného a kdyby nebyly různě kvalitní filmy, jak poznáme ty výborné??

28. prosince 2008

No tak tenhle film se jim povedl je tam velkej humor,děj je sice jednoduchý ale zato pořádně provedený a hezký,herci sou tam dobří.fakt sem se u toho nasmála nedávám 100% protože tam byli náký chyby ale to už se tam nák ztratí moje hodnocení je 80%

28. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Tak na tomhle jsem byla v kine. Bylo to supr. Moc jsem se pobavila. Konec byl krásnej a vtipnej zároven. Moc se mi to líbilo.

27. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

na nedělní odpoledne jako stvořené... i když s tím sexem bych to nehnala do takových extrémů - všeho s mírou. ale jinak film docela ušel, na herce se dá dívat a zasmějete se

19. května 2008
avatar uživatele
80 %

40 dní a 40 nocí

Je to komedie, ale moc humoru tam není. Přesto mě tenhla film bavil. Měl zajímavý děj a i když byl happyend, což mi vůbec nevadí, bylo to docela komplikované než se k němu hrdina dokopal. Nejlepší je scéna s orchidejí. Krása. A docela dobré použité písničky. Mám ten film ráda a klidně se na něj podívám znovu.

12. května 2008
avatar uživatele
10 %

Komedie bez humoru? To tady už bylo

No nevím nevím, čekala jsem něco víc, něco vtipnějšího, přeci jenom je to komedie. Takhle jsem místo záchvatů smíchu jen občas pobaveně povytahla obočí. Režisér natočil film s celou bandou nadržených chlapů (i žen), ale bohužel někde v tom houfu nadrženců zapomněl na humor, který měl být v komedii to nejdůležitější. Když tak vezmu celý film, je to pěkná ptákovina. Kluk, noc co noc trávící ve společnosti jiné, se prostě rozhodne o nemožné- 40 dní bez sexu. Chudáček, jeden, to je přece víc než měsíc!! Možná si měl nejdřív spočítat, kolik je 40 dní nocí, aby pak nebyl po 20 dnech zoufalejší než jeho kamarád, který tím pádem přišel o porno.. Ach jo.. Alesoň, že se ten Harnett umí zatvářit jako dokonalej pošuk, protože jinak by to bylo za nulu a tu dávám opravdu jen nerada. Harnette, Harnette, příště si líp přečti scénář, než něco podepíšeš... 10%

23. února 2008
avatar uživatele
90 %

I přesto, že komedie, kde je hlavním tématem sex a vše okolo něj, jsou už dost ohrané, tak mě tento film nijak nezklamal. Dobří herci, břitký humor, nadprůměrně dobré hlášky a docela i zajímavý příběh. Vše podtrhla celkem dobrá hudba. Filmu proto dávám 90% !

22. února 2008
avatar uživatele
70 %

40 Days And 40 Nights

Dost podařený filmeček, strašně se mi líbí ta scéna s kytkou, je to děsně sexy. Ale velmi mě překvapil konec, myslela jsem si že to vydrží - ta holka je prostě mrcha :o)

27. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Celkem hezký filmík.. :o) Herecké obsazení se mi líbilo, děj nebyl nudný, což je hlavní ;-) .. Ale jiným způsobem bych řekla, že byl prostě americký :D Americká komedie ... nic víc bych asi nedodávala.. :o)

11. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Josh Hartnett je tu úplně a naprosto úžasnej. Jinak je to celkem v pohodě film. Nechybí tam ani humor ani romantika. Film, kde kluci se můžou díky jedný změnit a jsou schopný hluboké lásky a holky, jsou žhavý po sexu, takže si tam asi každej najde svý.

8. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Je až neuvěřitelný co dělá člověk když je 40 dí bez sexu.. Ale jinak film se mi líbil..zvlášť milostná scéna s kytkama.. A navíc Shannyn Sossamon (Erika) je hrozně hezká holka.. narozdíl od prsatých blondýnek.. Prostě tehnhle film doporučuju vidět;-)

8. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Hodnocení

Viděl jse ho ted poprvé, docela ujde, akorád hudba by se hodila jiná k nějakým minutkám, bylo to kolikrát moc naměkko, ale i přes to dobrý film.

27. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

sweet

Hodně sexy slaďáček, takovej ten filmík do pohody. Josh je v něm hrozně roztomilej a tak jsem celou dobu fandila, ať to dobře dopadne. A jak jinak by to mohlo v americkém filmu být, než aby film neskončil happy endem?Ale pěkné pěkné.

9. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Nic pro mě...

Tenhle film jsem viděla kdysi dávno, ale s polským zvukem a angličtinou dohromady a bez titulek, takže jsem z toho moc neměla a navíc jsem si ani nic nepamatovala, jen ten ústřední námět. Nejsem z těch, které by při pohledu na Joshe Hartnetta taly slastí, nejsem ani z těch, kteří by vyhledávali romantické komedie, a po zkušenostech z filmy jako Holky to chtěj taky a hlavně Kluci to taky chtěj už vůbec nevyhledávám komedie, kde tématem je sex. Tenhle film byl navíc docela nudný, moc mě to nezajímalo, nebavilo a už od začátku bylo jasné, jak to skončí. Pro mě spíše ztráta času.

13. října 2007
avatar uživatele
30 %

Typicky pubescentní komedie se slabým dějíčkem. Komedie nemá skoro žádný náboj, je to v podstatě oddychovka, která Vás duševně nenaplní. Hodnocení je velmi slaboučké.

9. října 2007
avatar uživatele
40 %

Vzhledem k tomu, že se asi tvůrci nemohli rozhodnout jestli natočí romantickou komedii nebo něco ve stylu prciček je dojem takový nijaký. Zůstalo to celé někde na polovině cesty přičemž pokud vezmu, že se hlavní zápletka omezuje jen na sexuální půst, je to dost málo. Hartnett není komediální typ takže šklebení a poulení očí není jeho pravá parketa. Dávám stylově 40 :-)

8. října 2007
avatar uživatele
50 %

Taková slabší komedie u které se sice zasmějete, ale bohužel to není zas tak často, jak by mělo být u komedií zvykem. Jednotlivé složky filmu zase tak špatné nejsou, tím myslím občasné vtipné přednesené dialogy.

8. října 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

No po pravdě sem od tohohle filmu nic moc mečekal, ale celkem mě překvapil. Sice mi bylo trochu jasné jak to skončí, ale povest se to povedlo

7. října 2007
avatar uživatele
20 %

Pro puboše asi dobrý film, mě nenadchnul, nudila jsem se - a to sem ho viděla v kině...takové omleté téma, u kterého dopředu víte, jak to skončí.

4. října 2007
avatar uživatele
90 %

Mnooo tak mne sa tento film vážne páčil... Josh bol sladký ako vždy ;) a to ako jej to urobil s tou ľaliou uuu tak to bolo krááásne... Aj ja také chcem :-P

29. července 2007
avatar uživatele
50 %

Klasicky trapná teenagerovská komedie. Neřeší nic jinýho, než sex... což pro mě není žádným překvapením. prostě další tuctovej americkej film.

14. července 2007
avatar uživatele
60 %

Velmi dobře vyobrazená komedie hlavně pro teenagery. Docela dobré podání nějakých pasáží, i ten humor je takový chytlavý. Povedené.

20. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Velice dobře jsem se pobavil, nápad na film byl dobrý a bylo zábavné sledovat hlavního hrdinu, jak snáší útrapy přicházející s totální abstinecí s přibývajícím časem. Vtipně byla podaná také snaha některých zvrátit sázku na svou stranu. Nebylo to vtipnými situacemi nějak extrémně narváno, ale ten styl humoru mi sedl no. Josh Hartnett se sem vyloženě hodil a neměl tu nic moc co zpackat. Shannyn Shosamon se celkem pěkná, ale v dost filmech má divný kreace s vlasama. Nicméně dívky tady byly nádherné všechny. Příjemná komedie.

13. března 2007
avatar uživatele
90 %

fajn

Na tohle komedii jsem se podívala kvůli Joshe:) a byla jsem mile překvapena. Nebyla to jedna z těch připitomělých amerických komedií, ale tahle měla něco do sebe. Hezký a zajímavý děj. Některé scény jako s tou lilíí byly naprosto úžasné:)

9. února 2007
avatar uživatele
60 %

až dnes

Film jsem viděla až dnes a musím řict, že je to celkem ničím nevybočující komedie z té celé řady. Myslím si, že nároky za tenhle žánr se za posledních pár let dost zvýšili, takže v roce 2002 to možná byla dost dobrá komedie, ale dneska některá místa působí i trapně a občas i nelogicky. Jinak John Hartnett je jako vždycky děsně hezkej, ale nejlepší je ten jeho kámoš, Paulo Costanzo- hraje i v Joeym, a toho já naprosto miluju!

31. ledna 2007

Průměrná teenagerovská komedie,samozřejmě se točí kolem sexu.Žádná novinka,ničím nepřekvapuje.Josh se tam skvěle hodí už jen kvůli svému zjevu.

28. ledna 2007

Pro puberťáky

Je to film v podobným stylu jako Prci, prci apod. další z amerických komedií pro puberťáky, ale takovýhle filmy mě berou, jinak nechtěl bych bejt v podobný situaci jako hlavní hrdina, to bych asi nevydržel

5. října 2006
avatar uživatele
100 %

klasická teeneagerská komédia s dejom síce dokopy o ničom ale aj tak je to docela pozeratelné a najmä veľmi zaujímavo uzavrertá stávka

8. září 2006
avatar uživatele
70 %

Trapný, ale dobrý

Je to jeden z tech trapnejch filmů, kde se dvá potkaj, chodí s polu, pak se pohádaj kvůli prkotině, nemluví s polu, pak se udobří a žijou s polu šťastně až navěky. Ale mě se právě tyhle filmy docela líbí. Co mi taky vadilo, byl Josch Harnett, toho fakt nemusim, ale jinak to ušlo.

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Tento film jsem poprvé viděla když mi bylo asi 13. Už tenkrát se mi líbil a to nejen kvůli Joshovi:) Sice se k němu pořád ráda vracím, ale žádným zvláštním způsobem nevybočuje z řad amerických komedií, které se točí jen kolem sexu.

S pozdravem Yasminne

30. července 2006
avatar uživatele
90 %

Udělal ji lilií :-)

Tak tenhle film byl fakt super. Díky němu jsem si víc začala všímat J. Harnetta. Parádní děj, spousta srandy, romantiky a ztřeštěných nápadů. Řeknu vám, ta bejvalka byla fakt pěkná svině......až když ho definitivně ztratila, tak se doplazila zpátky a v posledních minutách celibátu si ho klidně znásilní.....Tak za tohle bych vraždila. Každopádně finty, jak zařídit, aby prohrál sázku, jsou dost dobrý... ale ze všeho nejvíc se mi líbil vztah "dvou prádelníků" a hlavně to, jak ON JI udělal lilií...... :-)

30. července 2006
avatar uživatele
70 %

Film jsem poprvé viděla, když mi bylo 12, bylo to pro mě ještě takové... No.. Nemastné neslané, ale byla jsem ráda, že se koukám na takové "dospělácké" filmy (s 24letou sestřenicí). Jinak Josh je prostě sladkej :)) Teda když jsem ten film ještě před rokem viděla, tak byl :) Zápletka dobrá.. Prostě do pohody :)

29. května 2006
avatar uživatele
100 %

wow

No mě se tento film moc líbil.Bavila jsem se , byla tam romantika, prostě všecko co mam ráda takže dávám 100%

27. května 2006
avatar uživatele
40 %

Myslela jsem si, že to bude sranda, ale zpletla jsem se. Celkem dost jsem se u toho filmu nudila. I když, v pár scénách se mi líbil, ale těch scén opravdu moc nebylo. Není to nic extra a raději se podívám na nějakej jinej film. Amíci se moc nevytáhli.

6. května 2006
avatar uživatele
60 %

Ale jo

Další z řady komedií o sexu, ale myslím, že tenhle se naštěstí pohybuje v docela dobré úrovni a není to žádný "odpad" tohoto žánru. Docela se mi líbil, Josh je kanec:)

1. května 2006
avatar uživatele
40 %

Tenhle film mě dost zklamal, čekala jsem něco inteligentnějšího a zábavnějšího, ale je jenom další nepovedenej americkej film pro teenagery... Sice to není až tak trapný, ale má to děj o ničem a scénář taky pořád dokola omýlá to stejný... Pár scén je celkem vtipných, ale filmu o ničem to stejně nepomáhá...

28. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

takových romantických komedií tu už bylo hafo, ale i přesto se mi tenhle film líbí. Trošku mě štve, že je to film, který se točí jenom kolem sexu, ale alespoň to není nijak vulgární.

15. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Dosť plytký film veď celý dej filmu sa točí len okolo sexu a ani pod lupou by ste v ňom nenašli ani jednu vtipnú scénu.

15. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Komedi se zajímavým dějem, která se bohužel ale zaobírá jen a jen sexem. Byla tam ale i spousta vtipných scén.

12. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Ale jo, ujde to. Taková normální romantická komedie. Ne sice nejlepší ale já mam rád téměř všechny. Takže když se na to mrknete, určitě nadávat nebudete.

9. dubna 2006

Od tohoto filmu jsem čekala míň. Myslela jsem si, že to bude podobné jako Kalhoty v pozoru nebo Holky to chtěj taky. Takže mě film velmi a příjemně překvapil:)

18. března 2006

Je to komedie u který se podle mě nejde ničemu zasmát. Když to zapnete tak už chcete aby byl konec. Je to jeden z nepovedenejch filmů.

2. března 2006
avatar uživatele
Lee
...
30 %

Podprůměr

Taková nudná "komedie". Klasický americký snímek pro mladé. Myslím, že ani nestojí za půjčení v půjčovně.

28. února 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Tak tenhle film mi připadl hodně dobrej a celkem vtipnej. Bylo zajímavý sledovat, jak to všechno dopadne :-) A jak to dopadne? Na to se musíte sami podívat :-)

15. února 2006
avatar uživatele
50 %

Jedna z mnoha

Další z mnoha teenagerských komedií. Některé scény pobaví jiné překvapí, ale vesměs je to komedie alá prcičky.

9. února 2006
avatar uživatele
90 %

Good

Byl to zajímavej návrh...dobrý herecký obsazení a když se to spojí tak z toho vyšla celkem dobrá slátanina..bohužel sem to měla s titulkama takže sem si to pořádně neužila ale líbilo se mi to

19. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

Místy nevšední romantická komedie, ale jenom místy. Zbytek jede přes kopírák. Není nic, co bych na tomto snímku pozdvihl ani shodil. Střed 50%

13. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

40*40

Hm zajímavej nápad ,ale asi bych to nevydržel. Je to film o něčem takže se dá na to koukat! hodnotím 100%

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

dokonalej film! viděla jsem ho už snad milionkrát a pořád se musím smát! doporučuji všem, kteří milujou ulítlý komedie!

21. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Cakal som viac

Dost ze prepadak.Aj ked som pocul ze tento film nema chybu bola to dost velka hlupost az na par svetlych vynimiek to bol tazky prepadak

6. prosince 2005

blbost

Je to blbost.Myslela jsem, bůhví jak to nebude skvělej film, ale spletla jsem se, a to dost.Pokud vám můžu poradit, tak si ten film snad rači ani nepouštějte.Hodnotim jako 40%

2. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Průměr...

Naprosto průměrná teenageroská/romatická komedie, která ničím nepřekvapí, ale ani nijak nezklame. Pár dobrejch vtípků se tam taky najde. No dá se to vidět.

25. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Uhm

Typická teenagerská komedie, která zaniká v mracích dalších podobných filmů. I když námět je docela originální a Josh je (asi) idolem pubertaček, což pro ně je velkým tahákem.

Kdysi dávno

nuda

propadák nuda...no co dodat:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

teen

takýchto komédií tu už bolo strašne veľa, ako lepších tak aj horších. toto je tak nejak v pohode, dá sa ale keby som to nevidel nič by sa nestalo

Kdysi dávno

Kytička bílá:)

Docela dobrá komedie, ale občas jsem se i někdy v nějaké části filmu docela nudila. Jen je k neuvěření to s tou kytkou:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

50% az moc

Nevsedni kravina která se mi fakt nelíbila...všechno snesu ale tohle bylo fakt uhozený..nejen že to bylo blbý ale tak trapnej konec sem jeste u zadnyho filmu nevidela..v pulce jsem chtela odejit z kina ale nakonec sem to s utrpenim dokoukala :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

...

Čekala jsem lepší, ale mohlo to býti ještě horší, takže to je jako kdybych se na nic nedívala...... Hodně tuctové, ani ne toliko originální.... Celkem škoda.....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pohodka

to crazyManer:film je film.nemůžeš to brát zas až tak reálně....Jinak mě se tahle komedie docela libila..myslím,že to zpracovali dobře

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

Je to docela dobrý film, při kterém se pobavíte a jak jinak než šťastně by asi mohl skončit...ale třeba ne....no mrkněte a zjistíte...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)

tak dlouho jsem se nepobavila u žádného filmu nikdy nezapomenu na scénu jak večeřeli s rodiči a otec pak svým synům ukazoval způsoby poloh , a pak ty sázky

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pěkné

Mě se to teda líbilo. Josh a jeho nevybouřená tělo dokazují,že bez toho sexu je to opravdu těžké.To by mě zajímalo,kolik chlapů by to vydrželo :o) ???

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

...

celkem pohodovej film, kterej obsahuje pár dobrejch vtípků, jednu děsně romantickou scénu dokazující že sex budoucnosti bez průniku neni zase až tak nemožnej:) jenom jsem si při tom odčítání dnů těšil až se tam ukáže ten čtyřicátej...

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Zrnko v poušti

Vlna teen- komedií se vždycky přihrne jako veliká voda. Tento film k té vlně patří. Zajimavé prvotní téma mohlo býti využito mnohem lépe, než se strhnout až tak k ubohému dílku, které nakonec tak bohužel dopadlo. Tento film má jedinou snahu.. nalákat mladší divačky na herce Joshe a tím to končí.. Za několik let asi nevzpomenem že takový film by někdy natočen

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

K nevydrzeni

Nedokážu pochopit že by tak dlouho to někdo vydržel. Asi proto se mi ten film tak libil. A ta holka je taky pěkna. tudíž je celej film pěknej

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

40 dní a 40 nocí je jedna z těch lepších romatických komedií. Rozhodně se mi líbil ten netradiční nápad. Už na začátku je jako vždy jasné, kdo s kým skončí. Tohle mi docela vadí. Ale i tak je to krásná romantika pro špatnou náladu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
90 %

fajn

Mne sa to lubilo neviem ako ostatnym,bola to sice teen komedia alebo ako by sa to dalo nazvat ale inak sa to dalo.Po tomto filme je clevek velmi nadrza--

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ujde

Další z mnoha teen komedií, ale docela se mi tento film líbil. Existují ale mnohem lepší, na druhou stranu - mohlo to dopadnout hůř... Na zkrácení nudy film ujde.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

květiny

zajimava představa milování. jsem sice ženská ale litovala jsem ho už od začátku. škoda že to ta mrcha zkazila

Kdysi dávno

Not Bad

Jako klasický teen movie mi to nepřišlo a proto se mi to asi i líbilo. Není tu tolik "tělnotekutinového" humoru a scéna s kytkou na mne zapůsobila.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:o)

Romantická komedie. Teda asi víc ta komedie. Ale hodně povedená, dost se povedl konec. A kdo by si nechtěl prožít takový květinový milování ?

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

...

Scéna s květinou patří podle nějaký ankety mezi nejromantičtější filmové scény.. a zaslouženě.. ta sebere dech každému.. Jinak teda.. průměr..

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

:0/

Celkem přiblblej film o nadrženém sexuchtivém klukovi, který se rozhodne skončit se sexem po dobu 40 dní a 40 nocí (jak napovídá název filmu) ...no a jak už to tak bývá,potká dívku svých snů a zamiluje se!!!Vše končí jak jinak než dobře a proto, pokud neumřeli, tak tam žijí dodnes...Kdyby hlavního hrdinu neztvárnil Josh Hartnett, nebylo by to o ničem a nedalo by se to přežít ani s jedním přivřeným okem!!!

Kdysi dávno