Skye_v

Jméno
Veronika
Věk
18 let — narozeniny slaví za 40 dní (Panna)
Bydliště
Jičín
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Takže ahoj, vítej na mém profilu. Tady si o mě můžeš něco přečíst. :)


Filmy a seriály tvoří dost velkou část mého života. Na akčních a sci-fi seriálech a filmech jsem v podstatě vyrostla. I teď patří žánry akční a sci-fi k mým nejoblíbenějším. Strčte mi pod nos cokoliv od Marvelu a vydržím na to koukat celé dny.
Iron Man, Captain America, Thor, Strážci galaxie a mnoho dalších jsou prostě moje srdcovky. To je ale furt jen samej Marvel. Mimo to koukám i na jiný věci.
StarWars je taky něco, bez čeho bych si cvůj život asi nedovedla představit. Jsem fakt ráda, že mám bratry, kteří mě na tohle všechno učili koukat už od malička.
Mezi moje další dost oblíbené patří : Resident Evil, Fast and Furious, Marťan, Hunger Games, Starship Troopers a tak dále.
Jo, ale to je furt jen sci-fi a akčí, že? Ugh... Ale jo, ráda koukám i na komedie, nebo nějaký rodinný film, sem tam i trochu té romantiky. Takové moje oblíbené filmy jsou : The Edge Of Seventeen, Captain Fantastic, Pitch Perfect, Dolphin Tale, Love Rosie, How to Be Single a nesmí chybět The Great Gatsby.
Hrozně si užívám dny, kdy mi přijede brácha a my se můžeme společně koukat na horrory, těch není nikdy dost. Miluju Paranormal Activity, Anabelle, The Conjuring, Don't Breathe,...

Myslím si, že fimly a serály mě toho v životě naučily víc, než škola... Se stává noo.
Jinak jsem normální patnáctiletá holka, co kromě tohodle všeho závodně tancuje a učí malé děti tancovat, kreslí, hraje na ukulele a snaží se zpívat, čte knížky a občas se dost učí noo... :D