LadyD

Jméno
Adele
Věk
30 let (Střelec)
Bydliště
Jiřice u Miroslavi
Instagram
Poznámka
Názory
plakát filmu
Malicious
Malicious
40 %

Tak podle názvu jsem si říkala, že by to nemuselo být špatné, i když hodnocení není nijak vysoké, dala jsem tomu šanci. Nuž, ale po zhlédnutí opravdu moc nadšená nejsem. Zápletka a příběh jako celkově, stál pěkně na prd. Dosti předvídatelný a herecké výkony nic moc. Dlouho se nic nedělo a pak najednou konec a ještě takovej divnej, všelijakej. Jakoby spíchnutý nahonem. Škoda, mohlo to být zvládnuté mnohem líp, řekla bych.

13. ledna 2019
plakát filmu
Annabelle 2: Zrození zla
Annabelle: Creation
90 %

Tak musím říct, že jsem byla velmi spokojená po zkouknutí filmu. Velké zlepšení oproti prvnímu dílu. Dlouho jsem se na film těšila, a dlouho jsem se chystala ho zkouknout. Když jsem se k němu konečně dostala, tak jsem zůstala přilepená k obrazovce hned od začátku. Pěkně napínavý, v podstatě hned od začátku a ten konec, který všechno pěkně objasnil. Prostě paráda. Určitě doporučuju. Krásně jsem se bála :)

14. května 2018
plakát filmu
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
100 %

Pro mě prostě 100 :)

Tak konečně jsem měla možnost Thora zkouknout. Z kina jsem odcházela absolutně nadšená. Musím říct, že ze všech dílů, mě tento bavil nejvíc. Nevím jestli to bylo množstvím vtipných scén nebo těma Zeppelinama :D ale jo, nejspíš to bylo tou písničkou :D Co se mi ale nejvíc líbilo, bylo to, že konečně taky Loki dostal celkem dost prostoru. A tak jsem nad tím přemýšlela, mohl by klidně dostat vlastní film :D ... jou, jsem spokojená, pro mě zatím opravdu nejlepší díl ... uf, už abych film měla doma :D

13. prosince 2017
plakát filmu
V zajetí démonů
The Conjuring
100 %

Tak to bylo něco. Dlouho jsem sbírala odvahu na to kouknout. A jsem moc ráda, že jsem ji nakonec našla. Velmi působivý film. Nejdřív jsem měla trochu obavy, jestli to nebude zase jen pokus o rádoby duchařský horor o posednutí, exorcismu a dalším. Nakonec jsem byla příjemně překvapena. To že byl podložen skutečnými událostmi, pro mě osobně ještě zvedá kvalitu filmu. Takže rozhodně doporučuju :)

24. července 2017
plakát filmu
V zajetí démonů 2
The Conjuring 2
100 %

Pokračujeme v krasojízdě...

Stejně jako první díl, i tento si mě získal. Miluju horory a zvláště ty "skutečné". Jednička mi sice přišla o malinko lepší, ale byl to opět nářez. Teda aspoň pro mě. Klidně bych uvítala další díl.

24. července 2017
plakát filmu
Kruhy
Rings
30 %

No tak to bylo... nemám slov. Ještě, že jsem na to nešla do kina, protože bych byla totálně zklamaná. Nejslabší ze všech dílů. U těch předchozích jsem se aspoň trochu bála, ale tady?... Když pominu dvě, maximálně tři rádoby lekavé scény, tak celkem nudná podívaná. Jen jsem seděla a čekala, kdy to konečně skončí. Herecké výkony naprosto otřesné, konec celkem dobře předvídatelný. Snad jen ta hudba by stála za zmínku. No bohužel jen jedna 30% a to jen díky již zmíněné hudbě.

23. července 2017
plakát filmu
Vesmír mezi námi
The Space Between Us
90 %

Po dlouhé době film, u kterého jsem brečela skoro od začátku do konce :-D ... moc pěkné, přiznám se, že jsem od toho nečekala nic převratného, ale jo, nakonec jsem byla příjemně překvapená :-) obsazení bylo celkem příjemný, příběh vcelku originální a zbytek taky fajn :-) .. Nejvíc se mi asi líbil soundtrack, ten byl dle mého názoru naprosto dokonalý :)

23. července 2017
plakát filmu
Přežijí jen milenci
Only Lovers Left Alive
50 %

Tom vyhrává :D

Uff, tak si nejsem úplně jistá jestli se mi film líbil nebo ne :( Na mě byl film až moc melancholický, ale za obsazení dávám plus :) Mám ráda víc akce, takže jsem se místy dost nudila, ale vydržela jsem a dokoukala jsem film do konce. Ale musím uznat, že bylo fajn na to koukat, bylo to zase trošku něco jiného, jak ty teneegerovské upíří fimy.

23. července 2017