avatar uživatele

junglegirl4

Jméno
Terka
Věk
31 let (Ryby)
Bydliště
mě100 100věžaté:-))
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Osobní profil

Ahój! Mám ráda filmy, které se něčím odlišují od ostatních. Rozhodně mě neuchvátí slátanina nesmyslných filmových efektů, kde z hořícího domu vybíhá akční hrdina a těsně za patami mu vybuchuje dynamit. Dlouhé romantické pohledy vyretušovaných hrdinů, kde se každá žena ráno probouzí perfektně nalíčená a učesaná a kde dialog zamrzl hned v úvodu mě též neoslní.

Co se týče českých filmů, jedničkou jsou pro mě určitě "Samotáři". Film, který je ze života, každá postava má propracovaný charakter a dialogy jsou zkrátka naprosto perfektní.

Na koho však nedám dopustit je dvojka M.Gondry a Ch. Kaufmann. Ti dva se dlouho hledali.:-)))

Ráda se podívám i na "Amélii" nebo trochu z jiného soudku - nezapomenu, jaký na mě udělalo dojem "Oko."..já vím, já vím, v televizi už to nebude ono:(

Ještě na sebe plácnu, že v poslední době se mi usídlil v hlavě Quentin Tarantino a nechce ven!;-)

Kdybych měla jmenovat poslední film, který jsem viděla v kině a opravdu mě uchvátil, tak jsou to jednoznačně Švankmajerovi "Šílení".;-)
Můj volný čas:

Volný čas? Nemám volný čas....nebo si ho alespoň jako správná studentka nemohu dovolit:-) Ale když už se přece jen najde a nesurfuju zrovna tady na těchto stránkách, tak...

...mě najdete nejspíš v bazéně nebo se věnuju józe anebo si prostě a jednoduše čtu:-) Samo sebou občas také trávím ráda čas se svými přáteli v hospůdce či mimo ni:-)

a když už jsem u toho čtení, tak nejspíš sáhnu po....

...něčem, kde se na obálce objevuje slovo psychologie nebo...
...knize jejímž autorem je P. Coelho (bohužel už mám od něj všechno přečteno, tak čekám, až vydá něco nového:)
...mém oblíbenci R. Fulgumovi
...čemkoliv, co jsem ještě nečetla a láká mě to!:-) (hlavně když to nebude Viewegh apod.)