avatar uživatele

bertak

Jméno
bertak
Věk
31 let (Beran)
Bydliště
okr.kladno
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Osobní strážce
Bodyguard, The
100 %

Tenhle film je bezesporu klasika, ale výborná!!!Moc ráda na něj koukám.Skvělý děj dobrá hudba a nejlepší na tom všem Kevin Costner.Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

1. května 2008
plakát filmu
Superbad
Superbad
0 %

Větší kravinu jsem už dlouho neviděla.Film je úplně o h.....Pořád jenom mluví o nesmyslech co nemají hlavu ani patu.

26. dubna 2008
plakát filmu
Gympl
Gympl
100 %

Upřímně řeknu, že jsem čekala zase nějaký "kvalitní" český film, který většina lidí nedokouká ani do konce, protože má jí pocit že ještě chvilku a umřou nudou.Já sama patřím mezi ně. Neříkám ze všechny jsou hrozný, ale většina bohužel jo.Tenhle film byl, ale podle mě nejlepší za poslední dobu.Super hlášky,napětí,herci. Hlavně patřil mezi ty u kterých dopředu nevíte jak skončí a to se mi na něm líbilo.Prostě podle mě stojí zato vidět a ne jen jednou.

24. dubna 2008
plakát filmu
Poslední plavky
Poslední plavky
0 %

Tak tohle byl snad ten nejhorší český film poslední doby. Viděla jsem sice jen půlku, ale dál se to prostě nedalo.Nevím jak někdo mohl tohle nazvat komedii spíš trapná nudná blbost....

23. dubna 2008
plakát filmu
Prci prci Prcičky: Spolek Beta
American Pie Presents: Beta House
90 %

Docela mě to bavilo, ale pořád nechápu proč se to ještě jmenuje prci prci prcičky lépe by sedělo třeba rodina Stiflerů.Bylo to fajn, ale na 1,2 i 3 to prostě nemá a nikdy už mít nebude.Řekla bych že tohle byl bezesporu nejhumusnější díl.Občas jsem se zasmála takže 90%

23. dubna 2008
plakát filmu
40 let panic
40-Year-Old Virgin, The
50 %

Koukala jsem sice až dokonce, ale než ze zážitku spíš ze zvědavosti jak to všechno vlastně skončí.Bylo to takový půl napůl.Místy nuda místy docela zábava takže 50% je akorát.

23. dubna 2008

Dobrá oddechová komedie. Smála jsem se většinu filmu. Ráda se na něj kdykoliv podívám znova.90% je podle mě akorát

23. dubna 2008

I když nemám ráda takové ty filmy kde pořád někdo mluví a člověk ani pořádně neví o čem. Tenhle film docela ušel moje gusto to sice není, ale dalo se to vydržet až do konce.

23. dubna 2008
plakát filmu
Rychle a zběsile
The Fast and The Furious
100 %

Výborný film skvělý obsazení jedinečný Vin Diesel a Paul Walker.Film který stojí zato vidět mockrát.

23. dubna 2008
plakát filmu
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
90 %

Velmi dobrý "pokračování" série rychle a zběsile.Moc mi sice neseděl hlavní hrdina, ale děj mě moc chytil.

23. dubna 2008
plakát filmu
60 %

Tak tohle už to bylo tolikrát nejhezčí kluk na škole si vybere tu "nejdivnější" holku a skončí to v duchu věty žily šťastně až do smrti.Z tohohle se stala pomalu klasika, ale koukat se nato dá takže 60% je namístě.

23. dubna 2008
plakát filmu
Koření života
No Reservations
50 %

Čekala jsem to lepší, ale tohle nebilo taky zase tak ztracené.Ti kdo viděli film recept na lásku nemusí tohle ani sledovat.Zhruba do poloviny to byl pomalu jeden a tentýž film (tedy kromě obsazení).Konec se sice liší, ale je to prostě klon.Nemohu říct lepší ani horší, ale kdo chce sledovat jeden děj ve více formách?Já už tedy ne.

22. dubna 2008
plakát filmu
Formule!
Driven
80 %

Tenhle film mě chytnul hned od začátku.Koukám na něj hodně ráda.Dobrý film dobrý super děj.Tak co víc dodat..

20. dubna 2008
plakát filmu
100 %

Tohle byl bezesporu ten nejlepší romanták co jsem kdy viděla.Od začátku do konce prostě paráda.Kdyby to šlo dala bych 200 procent.

20. dubna 2008
plakát filmu
Okrsek 13
Banlieue 13
100 %

Nejlepší z filmu co jsem kdy viděla.Nejdřív jsem na něj koukat nechtěla, protože jsem si myslela že je to zase jeden akční filmíky kde hlavní hrdina všechny zmasakruje a ani nemrkne.Tohle je něco jiného a proto je to prostě paráda!!!Kdo neviděl jen doporučuji.Já bych mu dala 1000% kdyby to šlo.

16. dubna 2008
plakát filmu
Daredevil
Daredevil
70 %

Neřekla bych že tenhle film byl špatný, ale výborný taky ne.Je to podle mě trochu jiný ztvárnění komiksu než jakých je už tak docela dost.Kdybych se na něj měla podívat znova neváhala bych a znovu do toho šla.

15. dubna 2008
plakát filmu
Zamilovaný Shakespeare
Shakespeare in Love
100 %

Docela mě tenhle film dostal.Stal se jedním z mých oblíbených.I když nemám ráda "špatný" konce k tomuhle filmu to prostě patří.Nic bych neměnila jednoduše super film.

15. dubna 2008
plakát filmu
Přes noc třicítkou
13 Going On 30
80 %

Moc jsem si od tohohle filmu neslibovala, ale jak už to bývá všechno bylo tak jak mělo být a mě to nakonec docela bavilo.Takže nemám co namítnout.

15. dubna 2008
plakát filmu
60 %

Tohle byla taková ta klasická romantická komedie ve které je už od začátku jasné jak to všechno dopadne, ale i když já tohle všechno vím stejně je mám ráda.Takže prostě klasická romantika...

15. dubna 2008
plakát filmu
Super náhradník
She's the Man
90 %

Dobrá komedie nebo spíš romantika.Bavilo mě to, i když jsem věděla od začátku jak to všechno dopadne.

15. dubna 2008
plakát filmu
Piráti z Karibiku: Na konci světa
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
30 %

Už nikdy víc!!!

První díl mě opravdu bavil druhý byl sice chvílemi nuda,ale dalo se to vydrže.Jenže třetí byl prostě tragédie.Horší už to být snad nemohlo.Nechápu jak jsem to vůbec mohla vydržet do konce, ale asi byla zvědavost silnější než celý požitek z děje.Už nikdy víc to nechci vidět.Třicet procent dávám jen kvůli J.Deppovi.

14. dubna 2008
plakát filmu
Divoká noc
Dirty Deeds
100 %

Moc jsem si od toho filmu neslibovala, ale uznávám že mě mile překvapil. Hodně jsem se u něj zasmála. Takže nemužu nedat 100%. Opravdu stojí zato ho vydět.

8. října 2007
plakát filmu
Karcoolka
Hoodwinked
70 %

no čekala jsem nějakou hloupost,ale musim uznat že se na to koukat docela dalo.po druhé bych se asi rozmíšlela,ale asi bych do toho sla.

15. května 2007
plakát filmu
Shrek 2
Shrek 2
100 %

já osobně bych řekla že dvojka je o něco lepší,ale shrek je prostě kouzelnej film.Už se moc těším na trojku.Doufam že tam bude hodně vydět oslík protože ten je uplně nej nejlepší

10. května 2007
plakát filmu
100 %

Tenhle film je fakt paráda.Nejdřív jsem se rozmíšlela jestli na něj koukat nebo ne.Koukla jsem a vym že jsem neprohloupila

10. května 2007