avatar uživatele

Haldir

Jméno
Filip
Věk
Bydliště
Slovensko
Twitter
Facebook
Instagram
Poznámka
Názory
plakát filmu
Tupac: Vzkříšení
Tupac: Resurrection
100 %

Nemám slov

Je to neuveriteľne spravený dokument,a zároveň neuveriteľne smutný.Po pozretí dokumentu o takýchto ľuďoch sa vždy pýtam prečo?Prečo človek ako Tupac zomrel.Bol veľmi inteligentný a aj sebavedomý čo je z jeho rozprávania a konania,vlastne aj pesničiek dosť vidieť.Je mi ho ľúto a po pozretí tohto dokumentu mám na mysli iba dve slová Thug Life!!!

12. února 2009

Zaujímavý film o trochu už o otrepanej téme a to vojakoch čo prišli domov,ale pri tomto filme zistíte,že stále je čo nám ponúknuť.Myslím,že tento film je velice dobrý na zabavenie a zamyslenie sa.Avšak není to podla mňa film z ktorého je človek úplne paf.Ale všetko na ňom je fajn,takže odporúčam.Je to príjemné oživenie večera.

15. února 2009
plakát filmu
Kouč Carter
Coach Carter
100 %

Toto je podla mňa neuveriteľný film.Síce je pravda,že ja mám pre filmy,čo sú podľa skutočnej udalosti slabosť,ale tento je niečom iný.Vrelo odporúčam všetkým priaznivcom basketbalu a všetkým ostatným,ktorý si chcú pozrieť super film.

15. února 2009
plakát filmu
Zachraňte vojína Ryana
Saving Private Ryan
100 %

Myslím si,že keby bola anketa o najlepší vojnový film všetkých čias tak práve toto dielo by bezkonkurenčne vyhralo.Nechcem tým uraziť filmy typu Čierny jastrab zostrelený,Za nepriateľskou líniou,Čata a pod.Ale tento film je trochu inde ako ostatné.Proste je to treba vidieť.

15. února 2009
plakát filmu
Kokosy na sněhu
Cool runnings
100 %

Toto je komédia môjho detstva.Doteraz nezabudnem na to ako som sa tešil keď som zistil,že znovu to ide v TV.Jeden z málo filmov čo som videl 1000-krát a určite si ho pozriem minimálne ešte raz toľko.

15. února 2009
plakát filmu
Pelíšky
Pelíšky
80 %

Legendárna komédia,ktorú mám naozaj rád,dokonca to mám aj doma na dvd,čiže vždy keď mi je smutno tak si ju pozriem.Existuje veľa lepších filmov,ale tento má svoje kúzlo.

15. února 2009
plakát filmu
Halloween
Halloween / Halloween: Retribution
80 %

Toto je jeden s tých lepších hororov v súčastnosti.A podla mňa je to preto,že je to remake.Ale aby som nebol zlý tak aj natočiť dobrý remake je veľmi ťažké,milovníci hororov asi vedia na aké filmy narážam,tak aby sa nepovedalo dávam 80%.

18. února 2009
plakát filmu
Skandál v katolické škole
Dangerous Lives of Altar Boys, The
100 %

Wow

Toto je úžasný film,s neuveriteľným hereckým obsadením.Výkony podané Emilem Hirschom,Kieranom Culcinom a pravdaže nemôžme zabudnúť na úžasnú Jodie Foster.Dá sa povedať,že Kieran s Emilem sa predbiehajú kto to zahrá lepšie.Aj keď musím uznať,že sú obi dvaja skvelý Kieran má trochu navrch.A aby som nezabudol,strašne sa mi páčil nápad s tým,že pocity hlavného hrdinu a vlastne jeho život bol zobrazený v tých komixsových príbehoch.Po pozretí tohto filmu som si iba pomyslel,že sa musím tešiť na ďalšie Kieranove a Emilemove filmy a keďže som ich pár už videl tak môžem povedať,že sú obaja vynikajúci herci.Len mi je ľúto,že Kierana chytil komplex tých mladých hviezd ako jeho brata.Natočí pár dobrých filmov a potom sa stopne,ale ja mu verím,že sa v najbližších dvoch rokoch vráti späť na vrchol.

29. června 2009
plakát filmu
Vysloužilí lvi
Secondhand Lions
100 %

Super

Tento film je úplné úžasný,práve som ho dopozeral a môžem povedať,že takto ma už dávno žiaden film nezaujal a nezabavil.Myslím,že všetci traja hlavný protagonisti predviedli nadštandardný výkon,ale každý kto ich pozná predsa musí vedieť,že sa od nich nič iné nedá čakať.Dej bol pútavý,koniec dojemný čo viac si divák môže priať,vrelo tento film odporúčam.

20. července 2009
plakát filmu
Interview s upírem
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
100 %

Unikátny počin

Tento film som videl ako malý chlapec a dlhý čas som chcel napísať aký je ten film úžasný,ale čakal som až si ho v televízií pozriem ešte raz,včera sa mi to konečne podarilo.Ani neviem čím mam začať,tak začnem asi tým naj silnejším čo nám film ponúka a to herecké obsadenie.Brad Pitt je v tomto filme neuveriteľný a považujem ho za velice dobrý výber do role Louisa,jeho zdrvené pohľady a pomalá chôdza nám perfektne ukazuje zdrvený charakter jeho postavy čo túži zomrieť.Ako jeho upíria "dcéra" sa nám predstaví mladučká Kirsten Dunst.Myslím,že to zahrala dobre,určite lepšie ako vo svojich novších filmoch,a preto mi prichádza na rozum otázka,či svoj najlepší herecký výkon nepodala už tak v mladom veku.Ďalej sa nám tu predstaví Antonio Banderas a Christian Slater.Banderas tu zahrá rolu ktorá mu myslím prischla a hrá ju vlastne stále,a to európskeho elegána s veľmi silnou charizmou,a je pravda,že toto Antonio naozaj zahrať vie.Slater tu iba naznačí svoj herecký potenciál,ale to je tak všetko lebo podľa mňa nedostane dostatok priestoru.A nakoniec som si nechal neuveriteľného Toma Cruisa.To bol zážitok!Tom si rolu Lestata viac než len užíva,v určitých chvíľach sami zdalo,že sa zo svojou úlohou stotožňuje.Nebudem viac o ňom rozprávať to je treba vidieť.Myslím,že efekty boli na tú dobu dobré,dej bol síce slabší,ale herci to tak zachránili,že to vôbec nevadí.Ja už ani neviem čo mám povedať,proste je to neuveriteľný filmový zážitok s hereckými koncertmi a treba to vidieť,je to priam povinnosť.

11. srpna 2009