avatar uživatele

mici

Jméno
Anetta
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Google Plus
Poznámka
Názory
plakát filmu
Pidihajzlík
Littleman
90 %

hustý

tak tohle je prdel největší,řezala sem se u toho smíchy a fakt je to taková pohodovka:) jako doporučuju všem;)

7. května 2007
plakát filmu
Panic je na nic
Panic je na nic
0 %

Blbost

Kravina všech kravin..fakt jako,tenhle film byl takovej divnej,něco mi připadalo,že se snažej okopírovat Snowboarďáky a jako už bych se na to znova nepodívala...

31. prosince 2006
plakát filmu
Bota jménem Melichar
Bota jménem Melichar
100 %

Moc hezký

Bota jménem Melichar " je taková oddychovka:) ráda se na to dívám jak já,tak moje malá ségra,takže myslím,že tenhle film,je pro celou věkovou kategorii.doporučuju;)

30. prosince 2006
plakát filmu
Dlouhá cesta
A Walk to Remember
100 %

hezký

Tohle je moc hezkej filmík.Je to takový slaďáček,ale konce sladký opravdu není.Film mě zaujal a ráda se na ně j koukám..doporučuju

18. prosince 2006
plakát filmu
Šílená jízda
Drive Me Crazy
100 %

Dobrý

Tenhle film jsem viděla už mnohokrtá a ráda se na něj dívám znova.Je to takovej odpočinkovej film pro mladý lidi a má zajímavý děj a prostě doporučuju.

16. prosince 2006
plakát filmu
Trója
Troy
100 %

Hodně dobrý

Joo,tak tenhle film je hooodně dobrej.Skvělý scény,skvělí herci a prostě celej film je skvělej.Viděla jsem už ho hodněkrát a hodněkrát se na něj ještě podívám.Bitevních scén je tam moc a jsou tam hodně pěkný efekty.Doporučuju se podívat!!

16. prosince 2006
plakát filmu
Koktejl
Coctail
100 %

skvělý

Hodně dobrý film,Tomu Cruisovi to tam moc sluší:) je to dobře vymyšlený film,pěkná muzika a skvělí herci..moc doporučuju všem!!

12. prosince 2006

Kravina

Tohle je ten nejnudnější a nejtrapnější film,jakej jsem kdy viděla.Fakt hrozný,nikomu nedoporučuju.Mr.Bean tam má špatnou roli,která mu nesedla.Prostě špatnej film,snad bude nějakej lepší:)

2. prosince 2006
plakát filmu
70 %

Ale joo

Tenhle film je takovej průměr,nějak strašně mě nenadchnul,ale zas jsem se u něj nenudila.Herečku Julii Stiles,mám hrozně ráda a v tomhle filmu podala skvělej výkon.ještě jednou bych se na něj podívala,ale to je tak celý.:)

25. listopadu 2006
plakát filmu
10 důvodů, proč tě nenávidím
10 Things I Hate About You
100 %

Supééér film

Tohle ja fekat úúúúžasnej film..pořád se na něj musím koukat.) hlavně Heath Ledger je tam nádhernej..je to takový oddychový filmík,ale fakt hezkej,doporučuju!!:)

23. listopadu 2006
plakát filmu
100 %

Nádhera

Na tomto filmu sem byla už 3x,protože je naprosto nádhernej...tanec a hudba jsou úchvatný a poněvadž já závodně tancuju deset let,tak mě to vždycky dostává do varu!Nejkrásnější je ale poslední vystoupení,při něm mi naskočila husí kůže!takže se na to určitě jděte podívat,fakt to stojí za to a doufám,že takovýhlech filmečků bude víc :)

27. srpna 2006
plakát filmu
90 %

hustýý

Tenhle film se mi dost líbil,ikdyž nejsem na nějaký takovýto brutality,tak tenhle film mě vážně nadchl.Líbilo se mi jak detektivové hledali stopy a že byl dost chytře promyšlený děj...

27. srpna 2006
plakát filmu
Scary Movie 4
Scary Movie 4
80 %

scary movieeeee 4

tak na tom jsem byla včera v kině a můžu říct,že to bylo fakt dobrý..třetí díl je celkově lepší,protože se vůbec nenudím,ale tady jsem zase měla víckrát záchvat smíchu,ale u některejch scén jsem se dost nudila..ale jako jinak to všem doporučuju,je to dobrej film,ale jen tak na jedno shlédnutí... :))

13. června 2006
plakát filmu
Scary Movie 4
Scary Movie 4
100 %

Skvělý

Jójójó,tenhle film je super,jako předešlý díly scary movie,ale tenhle ještě s 1 je nejlepší.Jako parodie na horory to bylo supera vážně jsem se řezala smích.Ale myslím,že 4díly stačej a víc by jich nemělo být.

30. května 2006
plakát filmu
Pearl Harbor
Pearl Harbor
100 %

Krása

Tenhle film je nádherně udělanej a patří mezi mé nejoblíbenější.Je šíleně smutnej,ale brečet je přeci zdravé:)

8. května 2006
plakát filmu
Zkrocená hora
Brokeback Mountain
90 %

Nóó

Nóó,tak tohle je vážně zvláštní a zajímavej film.Zaujal mě svým hereckým obsazením i efektama.Ikdyž takovéhle filmy o homosexuálech nemám ráda,tenhle se mi líbil.

8. května 2006

Kravina

Já myslela,že to bude dobrý,ale ona je to pořádná ptákovina,víckrát se na to nepodívám.je to dost trapný!!!

8. května 2006
plakát filmu
Nesvatbovi
Wedding Crashers
80 %

pěkný

když jsem to viděla poprvý, tak se mi to moc nelíbilo, tolik mě to nezaujalo..čím víckrát sem to ale viděla, tím víc se mi to líbí!;) ted se na to už můžu koukat skoro pořád dokola:D

8. května 2006
plakát filmu
Saw 2
Saw II
90 %

Saw II.

Jo,já myslím,že se tenhle film dost povedl.Bylo tam hodně děsivých scén.Ale mělo to zase neurčitý konec,takže se můžeme těšit na třetí díl.Jen doufám,že bude v něčem originální a néjen kopie předešlých 2dílů.

20. února 2006
plakát filmu
Texaský masakr motorovou pilou
Texas Chainsaw Massacre, The
60 %

Pohádka

Já to viděla s kámoškou a moc jsme se u toho nebály.Spíš to byla taková pohádka,která měla zase otevřený konec.

19. února 2006
plakát filmu
80 %

Celkem dobrý

Je to docela dobrý,není to taková ta pohádka u který se nebojím.Je tam pár scén u kterých jsem se fakt lekla a u kterých mi šel mráz po zádech.např.jak ten vrah uštípnul holce prst...Doporučuju,aby jste se na to podívali.A ke všemu tam hraje nádhernej herec,který naštěstí přežije:-))

18. února 2006
plakát filmu
Moderní Popelka
Cinderella Story, A
100 %

Romantika

Je to hezký film,na který se podívá ráda asi každá holka.Už jsem ho viděla několikrát a můžu se na něj dívat pořád.Navíc tam hraje krásný Chad,který to ještě vylepšuje.A dokonce jsem se i zasmála,takže to není taková ta přesladěná romantika,kde jsou samý zápletky.

18. února 2006
plakát filmu
100 %

HUKOT

Tak tohle je můj nejoblíbenější film.Neuplyne týden,abych se na něj nepodívala....Je to vážně sranda u který se ani nedá nudit.Jen mi tam moc neseděla ta jedna z kámošek(ta blondcka),všechny byly takový hezký,štíhlý a ona jediná taková macatá.Ona hrála i v Dawsonově světě a tam jí to asi sedlo víc.....Jinak na tenhle fim se 100% podívejte,vážně stojí za to...

18. února 2006
plakát filmu
40 %

No nic moc

Já protože miluji žraloky a zajímám se o všechno kolem nich,tak jsem samozřejmě nemohla tenhle film nevidět.Já o žralokách viděla spoustu filmů,ale žádný nebyl takováhle nuda jako tenhle.Opravdu jsem čekla něco víc.Některé záběry byly moc hezké,ale měli tam dát víc nápadů.Celkově to hodnotím něco pod průměrem.

18. února 2006
plakát filmu
Valentine
Valentine
80 %

Slušný

Jako horor to bylo dobrý,nebyly to takový ty uťáplý fantas-magory...Vystupovali tam normální lidi a vražedkyně a její zabíjení bylo reálný....některé scény byly ale fakt hnusný,např.jak živou holku nabodla krkem na rozbitý skol....ale v poměru oproti jiným hororům se mi Valentine líbil...

18. února 2006