home
Zkáza zámku Herm

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Dobrý film

Ten to film se mi líbil. Napřed jsem si myslela (i podle obalu), že to bude něco historického a žádný pořádný děj. Ale z mýlila jsme se. Jen ta délka mě trochu vytahovala ze židle. Byli tam pasáže, které se dali vynechat, protože zpomalovali zbytečně děj. Začátek byl napínavý, ale podle mého vkusu protáhlí. A konec zase moc zkrácený. Jen mě trochu zarazila na začátku smrt matky Jacquou. Divák ani pořádně nevěděl proč umírá. Zdálo se mi, že hlavní hrdina tam neměl moc pořádných dialogů, ale na druhou stranu zpravilo to, že zlý hrabě de Nansac došel za dobře učinění. Byli tam i chvíle, kdy divák nevěděl co přijde dál a to se mi hlavně líbilo. Žádné předvídatelné americké scény. Doporučovala bych to všem komu se líbí ta troška historie a happy ends. Tady si obou užijete až až.Doufám, že se u toho budete bavit, tak jako já.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
90 %

docela líbil

mě se ten film docela líbil, i herci a postavy které ztvárnili. Čekala sem že to bude nudný film, ale už od začátku to mělo docela dobrý děj ;)

3. března 2009
avatar uživatele
50 %

Hmm

Ze začátku to vypadalo na docela slušný a poutavý film. Ale postupem času jsem začala měnit názor...a to dost rychle. Hlavní role dospělého chlapce se mi naprosto nelíbila. Někdy se choval jako ženská a ne jak hrdina a to do toho nepočítám jeho nelogické a dětinské chování v některých situacích. O jeho snoubence ani nemluvě... horší představitelku téhle role tam snad dát ani nemoli. Byla mi neskutečně nesympatická a její herecký výkon nestál za nic. A konec? Škoda mluvit! Radši se o něm ani vyjadřovat nebudu, jelikož mě naprosto zklamal. To byla opravdu trapná tečka ne rozloučení... Kropm toho tam byly zbytečné pasáže, které film natahovali a které bych tam vůbec nedávala. Ale proti gustu....

14. ledna 2009