home
Zelenáč

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Lara Flynn Boyle

Policajt přijde o parťáka a dostane nového... Film z policejního prostředí, který má děj stejný jakou spousta jiných filmů. Děj je pestrý, ale bez napětí a skoro bez humoru.

14. května 2013

Lehký nadprůměr

Protože už jsem takových filmů viděla spousty byla jsem mírně skeptická. Pravda je, že film byl docela předvídatelný, ale na druhou stranu tam byly některé vtipné momenty.

14. května 2013
avatar uživatele
40 %

Střílečka, honička v autě a pak zase střílečka, pak pár řečí a pak zase střílečka. Eastwood, na to že mu bylo 60 let když to natáčel, tak docela slušně zvládal akce ve filmu. Smekám.

14. prosince 2012
avatar uživatele
30 %

Průměrná akční „eastwoodovka“. Na jedné straně starší zkušený mazák policista Pulovski a na druhé straně mladý nezkušený cucák z bohaté rodiny Ackerman. Od jejich počáteční nevraživosti se průběhem filmu dostáváme až k závěrečnému přátelskému zakouření pravého kubánského doutníku. Samozřejmě, že je tu i jakási kriminální zápletka. Příliš otřepané téma, které se opakuje v mnoha jiných filmech. Takže Eastwood nám nepřináší nic nového a výsledek je negativní. Navíc závěrečná akční scéna s kabrioletem přeskakujícím ulici z jednoho domu na druhý je přitažená za vlasy.

13. srpna 2006