home
Zabít nebo zemřít / Zabít nebo zemřít: Hráči - série 7

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Pokud se na tento film podíváte z profesionálního hlediska, dá se říct, že lépe už se natočit snad ani nedal. Ano někomu se třeba nelíbí kamera,ale právě ona dává tomu filmu tu pravou atmosféru, že se to opravdu děje. Herci předvedli senzační výkon, který nemá obdoby. Přece neznamená, že když ve filmu nehraje Bruce Willis nebo další velká hvězda, herci musí být špatní. Celý film je dělán takovým způsobem, aby co nejlépe vystihl televizní reality show. Lidi, kterým se tento film nějak nelíbil, by se měli alepsoň trochu zamyslet nad tím, proč tento film vlastně vznikl. Režisér zde chtěl dát jasně najevo, kam až dnešní reality show můžou zajít. A taky se mu to povedlo. Cenu publika za tento film pak dostal oprávněně.

24. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Měl sem tu smůlu že se mi do rukou dostal film Zabít nebo zemřít.Jak tohle někdo mohl natočit nepochopim.šílené zpracování,šílená kamera,šílení děj a šílení herci pod vedením šílence režisera.

30. listopadu 2007
avatar uživatele
0 %

...

cena publika za tohle? kdo v tom publiku seděl, proboha? ..tenhle film je naprostá ztráta času.. jediný co při jeho sledování budete pociťovat, bude jakási lítost.. .lítost z toho, že podobnej námět moh bejt daleko líp využitej a vize podobný "reality show" mohla bejt povedená skličující podívaná.. .ovšem to, co vzniklo.. no to nevypadá ani jako televizní film, natož film.. spíš jako domácí video, který by mohl každej poslat do neváhej a toč ..ale ani tam by s nim neuspěl, protože pro takovej pořad je to zas málo vtipný.. "homevideo" zpracování se netýká jen vizuální stránky.. ale celkově všeho.. otřesný dialogy (jedna scéna vypadá jako by byl vystřižená z nějakýho lacinýho porna), otřesný herectví (tyhle lidi někdy hráli i v něčem normálnim?) ..otřesnej film..

17. listopadu 2006